• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
tak to opravdu neni nic pro me. :grinning: Ja jsem holka z mesta :grinning: Jsem moc rozmazlena :grinning:
25. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Tak my se jedem juknout do jednoho zahradnictvi tady pobliz. Tak si uzivejte slunicka !!!!
25. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Holky - Robin má novou hračku. Pytel s 2 kg brambor. No nechám mu je, na sebe je nevytáhne, ale je sranda ho pozorovat, jak s nima zápasí :sweat_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Teda,jestli myslite,ze jsem neco udelala,tak ani prd - prijela mamka a do 11h jsme drbaly,pak prijel Pavel a zas jsem nic neudelala,ted odjel ale vzbudil Terku,tak zkousim znova uspavat! Terki,u vas je to asi doma sileny,co?Uz abyste se prestehovali,kdy vubec zacnete stavet?Nebo uz stavite? Veru,tak dej malymu jeste skrabku a at se ukaze :grinning: Reni,chapu ze jsi naprdla,ja hned po porodu gynekologa vymenila,pzd to byl superdebil!ale koukam,ze za 14 dni mas pulku za sebou a prijdou pohyby tak behem mesice,ikdyz ja je citila asi az kolem 23tt a Terka vlastme moc neposkakovala,vetsinou jen v aute a ve vane :grinning: Ale uplne si vzpominam na to,kdyz se pretacela,aby byla hlavou dolu,to bylo sileny,jsem myslela,ze mi protrhne bricho,pze uz byla dost velka,snad az ve 30tt,mrska - zlobila uz v brisku :grinning: .
25. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Sim - no to neni špatnej nápad, aby mi ty brambory oškrabal, ale jestli by škrabal, jako tatínek, tak by to stálo za prd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Renat - Sim má pravdu, brzo přijdou pohyby a bude to zase o něčem jiným. Já je cítila už v 19 tt. ještě dneska se mi to vybavuje. jela jsem zrovna v autě a už mě trošku škrtily džíny. tak jsem je povolila a najednou začalo to šimrání. Jé, to byla nádhera. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
tak jsme doma od pí dr, kačka plakala, ale dobrý hned když se pochovala, já něco tady uklidila, ještě jdu vytřít a mám to!!
zapoměla jsem kačí pochválit a tuktuk abych to nezakřikla, už docela hezky spinká, budí se tak na 4-5 hodinu, ale je třeba hodinu vzhůru a o víkendu už v půl 6 vstávala, ale nedá se to srovnat s tím, jak předím řádila :grinning: akorát ted usíná- sama musím podotknout, dala jsem jí do postýlky a zatím žádnej křik, včera večer taky ne, tak se možná blízká na lepší časy a kačí se naučí sama spinkat :dizzy_face: a můžeme mít bratříčka :grinning:

veru- to je dobrá hračka, víš co tahá kačí lis na česnek, chodí a klape s ním a hrozně se jí to líbí a ještě struhadlo, ale to se bojím, aby se neškrábla, lis je lepší :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Holky, já z toho přece nedělám kovbojku, jsem v pohodě, jen mě štve ten princip, jak dokáže něco napsat, co není podložené...Toť vše.
Asi jsem tydýt, ale první mini pohyby už cítím, teda pohyby, je to šťouchnutí někdy jednou někdy dvakrát denně...od soboty. Asi je to tím, že nemám placentu vpředu...nebo co. Je to takové..ani nevím jak to popsat, když šťouhnete štětcem a těma štětinkama to trochu zašimrá...ale je to opravdu zatím malinko.
25. kvě 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
tak to bude asi ono, já si nejdřív myslela, že to mám střeva jak pracujou a byla to Kačka, ono to ze začátku nejde moc poznat, já měla asi taky okolo 200tt pohyby.
25. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jani: tak to je Kačka šikovná, :slight_smile: takže je třeba zadělat na sourozence :slight_smile: :wink: :wink: :wink:

já si taky myslela, že to budou střeva, ale to bylo něco jiného...úplně jiný pocit, a takový slaboučký (vzheledm k tomu, jak mi týden předtím střeva koncertovala :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
Renat - tak to bude ono. Někdo je citlivější a může cítit pohyby i dřív. neboj, to se bude stupňovat, až tě to bude sr... Mě pak ke konci malej kopal nejvíc nad ránem a já byla tak nevyspalá, ale bylo to stejně krásný období. už se těším, až budu mít druhý.

Jani - tak s lisem na česnek jsem si ráda hrála i já jako malá. Strašně se mi líbil. No ale struhadlo už je fakt nebezpečný. Stejně ty děti mají takových hraček a baví je hrát si s úplně něčím obyčejným.
25. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jani - 200 tt? Tak to jsi asi rekordmanka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Chápu, že to byl překlep, ale moooooc pěknej
25. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
veru: děkuji za upřímnost :wink: :wink: :wink: to jsou vyhlídky :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale beru to s úsměvem, zatím to je hjodně slabé a opravdu jen občas, až to bude k nevydržení, vzpomenu si na tebe :slight_smile: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
Jo a abych se pochlubila...tak jsme teď nechala 1300 na mmb, to se ty penízky kutálejí....:frowning2: ale věci z Angile, nové, no nemohla jsme odolat.
25. kvě 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
Renat - já jen abys věděla, co tě čeká a aby sis vychutnávala tohle období víš. myslim to v dobrý. Jinak ty peníze se fakt kutálej, to máš pravdu, hlavně když musíš všechno nakoupit. Já o víkendu utratila necelej litr za bodýčka, tepláčky a mikču a kalhoty pro malýho. Ještě že není zima a nemusim teď kupovat na něj teplý věci. To v zimě abych si na to vzala někde půjčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Veru: já to tak beru :slight_smile: :wink: :wink: :grinning: :grinning:
Kde si nakupovala? Já ještě chci vyrazit do Prahy, teda jedeme tam v sobotu, na oslavu naorzenin (babička od Jirky), tak jsme se chtěla někde podívat, ale asi to pak nechám na později, až budeme vědět pohlaví :slight_smile:
A jinak bodýčka chci nakupovat v tescu v těch 3-baleních apod. ale musím počkat na podzim, až budou mít s dlouhým rukávem...to ještě musím ušetřit :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
jé 300tt to je dobrý :grinning:

hollky tak kupujte v bazárku my máme hodně věcí z toho jak je nad čedokem nahoru jak jsou kola a rybářský potřeby, má to známá a hezky a levný relativně věci a tak půlku máme určo odtamtud, nemusí být nový, vypadají hezky a parádu taky naděljaí ještě :wink:
25. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jani: díky za tip :slight_smile: jeslti tam mají ty super svítíci botky, tak všeho nechám hned tam spěchám :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
Já taky kupuju v tescu bodýčka a overálky a nějaký věci. mají moc hezký a fakt za super ceny a vyplatí se to. A teď jsem kupovala i v kačence v bazaru, ale malej byl nervózní, tak jsem tam našla jen kráááásný plátěný kapsáče a nějaký tričko a šla jsem pryč.
25. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
jo tam jsem je koupila :grinning:

holky u nás na druhý diskuzi kam chodím tak holčina má chlapečka o měsíc mladšího a měl ais 3 dny vysoký teplotky, tak jeli včera na pohotovost a nechali si ho v nemocnici, neví co mu je, prý má vysoký jaterní testy, z čeho to může být, chudinka malej,ale nejhorší je, že maminky jsou normálně s dětma v nemocnici a tady jí nechtěli nechat, že může u něj jen sedět nebo stát, prý u něj byla, tak nevím jak, to si vůbec neumím představit to musí bejt hrozný takovýho miláčka malinkýho jim tam nechat :frowning2:
25. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jani: :grinning: :grinning: :grinning: tak to tam juknu :slight_smile:
Chudinka ta známá, a chlapeček, snad to nebude nic vážného...aninevím, u čeho všeho jsou zvýšené jaterky, nějaká infekční onemocnění, žloutenky apod., ne? tak snad to nebude nic tam vážnýho..ach jo to je trápení.
kde jsou v nemocnici??
25. kvě 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
jo Leni už kolikrát jsem ti to chtěla říct ty kostičky od vás jsou super, je to Kačky oblíbená hračka, pořád stavíme a kačí bourá, ale i stavět se snaží, je to hezký!! :dizzy_face: ted čekám až se vyspinká a půjdeme asi na ostrov na hřištátko, vezeme míček a hračky a půjdeme, i když po vakcíně by se na slunce nemělo ale, myslíte že to mám risknout?
25. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Jani .. tak to je hrozny. To bych asi s nim jela do jine nemocnice. Protoze ja bych dite samotne v nemocnic nenechala. Ja jsem byla vzdycky s holkama a kdyz jsem videla jak se ''staraji'' :stuck_out_tongue_closed_eyes: o ty deti co jsou tam sami . hruuuuuuuza. Ne ne nikdy bych tam dite nenechala.
25. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Jani ... je tam hoodne velke vedro - nevim. Ale ta kdyz budete mit hodne piti a klobrc, tak snad bude ok Kacka.
25. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Chudáček malej. To nechápu, že tam maminku s nim nenechají. Vždyť to dítě jí přeci potřebuje u sebe. je na ní zvyklý a pak ho od mamči odtrhnou jo? To fakt nechápu. Já si teda neumim představit, že by třeba Robíček byl v nemocnici a já bych musela být v noci doma a on by tam byl chudinka sám. Co když by mě potřeboval? No nechci ani pomyslet. Jak píše Berta, to bych radši jela do jiný nemocnice.
25. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Renat .. no jo pohyby ... ty si taky jeste pamatuju - ze zacatku to byly takova zblunknuti :slight_smile: Super pocit :wink:

Verci ... brambory jo :slight_smile: Tak do kuchyne na ze jsme se jeste na stesti nedoplazili :grinning: Ale uz budu muset zacit se stehovanim cisticich prostredku, nozu, struhadel a jinych nebezecnych veci nekam mimo Aexuv dosah :slight_smile:

Dopolko jsme chvili byli venku a dece na trave a mrnous mi furt lezl do te travy lump. Uz aby chodil :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jani: no já nevím, taky se mi zdá velký pařák a hlavně ostré sluníčko, al esnad to bude dobrý, hlavně, jak psala berti, klobouček, pití a namazat (!!!!!!!!!!!!!!!) vlastní zkušenost....já jsme pořád jak rajče...i když trochu tmavnu...

Berti: a nakoupila si něco v zahradnictví :slight_smile: Jsme viděla zrovna super bodýčko pro malé zahradníky :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
A jak ti Berti vyšel pátek pro sebe??, snad jsem to nezvorala :slight_smile: Co kadeřnice? Určitě se to všechno povedlo :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
Berti - já už budu muset taky pomalu přestěhovat čističí prostředky. Mám je hned pod dřezem a jestli se mu brzo povede otevřít dvířka, tak to bude ještě horší. Jinak už se mi plazí všude po obýváku a po kuchyni. Dneska když jsem škrabala brambory, tak se mi pořád motal pod nohama. Plazí se hoooodně za mnou, ale je to takový hezký.

Jo a Renat - ten spálenej obličej ti nezávidim. Člověk to neodhadne, ale to sluníčko teď už docela pálí.
25. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Renat ... jojo v patek se konala kadernice. Myslim ze jsem prokoukla, davala mi meliry a trochu to prosmikla a za mesic si skocim jeste nechat vytvorit lokny :grinning: No byl t dobry relax. Jen me uz po hodine a pul volala Danielka .. jak pry jeste dlouho. A pak ten slejvak :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslela jsem si ze se jeste projdu po obchodech a tak a ono prd. Pockala jsem pod loubim nez prijede manzel a jesli jsme dom. Ale pak se o mrnouse staral cely vikend - az jse byla prekvapena.

Zahradnictvi prd. Byla jse v Kacove, ale tam jsem se docetla ze musim prvne zavolat, protoze nemaji stanovenou otvir.dobu. A nikdo tam nebyl. Tak pak ze zajedu alespon pro neco do OBI (i kdyz tm maji vetsinou docela hruzy) ale tak alespon neco - nic se mi ta nelibilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem cestou domu jen dokoupila nejaky ten pytel zeminy. Tak alespon to mam pripraveny a bud dneska odpolko nebo zitra zajedu zase do starkla.
25. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky tak Jani šatičky jsou hotovy Martina řikala,že ve středu jdem na navštěvu ta k ti je donesu mam je vyfoceny chtěla jsem je vložit do alba ale počkam :wink:
berti a co scháníš na zahradku :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.