• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Berti: tak to je hezký :slight_smile: doufám, že tě brzo uvidím a zkouknu, jak ti to sluší, což je bez pochyby :slight_smile:

Zrovna jsem ti chtěla říct, zkus Starkla, nebo naproti něu je taky zahradnictví, malý ale věci hezký...to pojedeš přes Horu, tak dej kdyžtak vědět, kdybys měla čas na hoďku, ráda se odreaguji od učení :slight_smile: ale asi toho máš moc.
25. kvě 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Helen ... kyti na ''neco jako skalku'' Mam kolem terasy dokola mistecko pro me kreace tak tam chci neco zapichat :slight_smile: Ja jsem uz tu skalku mea jednou udelanou .. jenze se stala takova nehoda a 80% kyticek vcudu. Takze ted nastava druhy pokus. :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Renat ... a nechces se jet podivat do toho starkla se mnou? Ja sice jezdim pres caslav, ale tak bych to vzala pres horu tentokrat.
25. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
A taky jsem koukala na starkla stranky, ze delaji projekty zahrad zadarmo ?!? Tak se chci zeptat jak to s tim ''zadarmo'' je :slight_smile: protoze treba v jednom zahradnictvi to stoji 10 - 15.000,- ale kdyz si pak vezmu rostliny od nich tak mi tu castku vrati. Tak jsem zvedava jak je to u starkla.
25. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Berti: no mě je to jedno, jestli by ti to nevadilo, klidně se zajedu podívat s tebou..kdy že by si jela ??
Tak o těch projektech jsem neslyšela, ale určitě se můžeme poptat...
25. kvě 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
Renat ... tak zitra dopolko? Treba tak kolem 9 / 9,30 ?
25. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tak to bych snad mohla :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak Alex se mi probouzi. Tak jdeme sekat travu (jestli bude v klidu sedet v kocarku :slight_smile:)

Tak hezky zbytek odpolka a vecer nakouknu.
25. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
tak jani tráva posekaná?
my máme píchneček za sebou, doufám, že nebude reakce :angry: dneska bylo krásně, že? zítra má navečer už pršet..
25. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
holky kolik stojí vakcína proti miningokokovi nevíte? od roku je 1. dávka, že?
25. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Jani - a vy jste byli na prevenaru viď? Malej z něj žádnou reakci neměl, tak snad to bude mít Kačí taky v pohodě :wink: :wink:

Jinak Robíček už zase papá zeleninku. včera snědl půl skleničky a dneska celou. Tak z něj mám radost. :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Jani - na netu bylo něco kolem 800,- že stojí ta vakcína. taky jsem nad ní přemýšlela, ale zase když vidim, že nakažený jsou většinou ty děti z těch špinavějších rodin, tak si myslim, že se bez ní obejdeme. Nevim to ale jistě. jakej na to máte názor vy ostatní???
25. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
ahojda, byli jsme na ostrově na hřišťátku, bylo tam teda plno, ale hřiště docela jde. Neměli jsme se sebou žádné bábovky, ani hrabičky, ale tam byly nějaký "erární" :slight_smile: no a je tam klouzačka, kolotoček, houpátka, pískoviště, houpačky.. a ták. Docela fajn, akorát dost rodičů a dost dětí. Zrovna když jsme tam byli, tak bohužel jednomu asi dvouletému chlapečkovi spadl do očí písek, plakal a plakal, rodiče se to snažili vymýt vodou, chudinka :confused: se teda netěším, až se to stane nám.

o vakcíně bohužel nic bližšího nevím :unamused:
jani.. to je fajn, že to malá takhle zvládla, je to odvážná holčička :wink: a přeju, aby reakce nebyla opradu žádná!!

víte, co je nejlepší? Že jak teď chodíme na písek, tak ho má malej až v gatích a až v plínách a pak až v řiťce :grinning:
máte to taky taktéž? :dizzy_face: :grinning:

jinak až budete někdo chtít jít na ostrov na to hřiště tak to sem písněte, my se rádi přijdeme podívat také :wink: :wink: :wink: :wink: anebo naopak, až my tam půjdeme, můžem to sem písnout, prostě je to tam ideál na taková setkání :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
já právě nevím na jednu stranu jim dávat zbytečně další očkování nepovinný je nápor na tělo, ale zase pro nás maminky je to dobrej pocit, že jsme udělaly vše..byly jsme na Prevenaru a právě při prvním jsme měly asi 3 dny docela vysoký teplotky na nás..ted je plačtivá tak jdeme spinkat :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
jitu my tam radši nešla, kačí by neměla být moc na přímým slunci po vakcíně a bylo fakt teplo, tak jsme šly jen do komenskýho parku, je to blíž :sweat_smile: tak můžeme v týdnu tam jít uvidíme dohodneme se jak budeme stíhat..a jak bude kačí ju? můžete i dopo?
25. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahoj,my meningokoka zatim davat nebudem - mne doktor rikal,ze se to tyka spis rizikovy mladeze a ze k tomu neni ted duvod,tak se tim nezabyvam,pristi rok dam zloutenku a tim s nepovinnym ockovanim zatim koncim.Ytu,my mame pisek uplne vsude :wink: navic Terka rada ukazuje,ze umi udelat haji a pisek je prece idealni lehatko,ne? Az vyrazim do Kolina,tak s vami rady pujdem na hriste :wink: Jani,ja vim,ze jsou kosticky super :grinning: Kupovala jsem je na zaklade zkusenosti s Terkou,ta je miluje a jaky stavi kominky!No pravda,co je venku hezky,tak moc nestavime,to ale zahali vetsina hracek... A uspavani?My ho teda mame s placem :frowning2: ale jsem u ni aby na to nebyla sama,je mi ji pak desne lito.Ale kdyz ji vyndam z postylky,tak mi zas utika a hraje si,to me pak chyti rapl a hodim ji zpatky do postylky,pak mi je ji zas lito a vyndam ji... Tak uz jsem rekla dost a tyden uz je napevno v postylce (dokud se nevzbudi-to ji pak prendam k sobe,ale to uz neutika a skoro hned usne) a jsem u ni,prectu pohadku,dam pusinku a at si dela co chce,ja si ctu.
25. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
jani.. můžeme i dopo, tak od desíti, protože to je vždycky ráno vypravování, dřív bysme to asi nestihli :dizzy_face: tak uvidíme... a to hřiště je teda komplet pod stromama, slunce tam nebylo téměř žádné..
25. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
já dala kačí do postýlky, vypila190ml mlíčka- světe div se, no hlavně aby to nebylo tím, že se blíží teplotka, jdu udělat na noc nový..a lehla si sama a zatím nepláče, já mám takovou radost, už se to snad naučí..Leni a vy byste tenhle týden nebo příští nemohly dojet?ale já bych to přece jenom na slezinu viděla na plavečák, tam si moc nepopovídáme, kačí lítá řádí a já jí neuhlídám abysme ještě mohly podrbat..
mě řekla dr očkováni- žloutenka stačí tak před 3 rokem, tak to neřeším ted já a na meningokoka kdybych chtěla tak si o tom promluvíme v září, tak uvidíme..
25. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vás jdu po delší době pozdravit. Manžel má odpolední, tak na něj čekám a mám chvilku čas na net a Elinka už spinká.
Tak jdu trochu zkouknout, co jste to tu probírali. :slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Tak pulka zahrady posekana. Sekat 800m je des :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ytus ... pisek vsyde? To mi povidej. Kdyz jsme bydleli v Italii u more, chodili jsme na plaz kazdy den - dessss, holky mely stejne jako vuj Martinek uplne vsude.
25. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
je já bych ten písek na pláži obětovala aspon na chvíli :dizzy_face: Berti jak píšeš o těch knížkách jak má SIm, nepůjčila bys mi taky něco co máš?

Tyli- ahojky :wink:
25. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Teda, jsem tu asi nebyla hodně dlouho, asi bych tu ztuhla do půlnoci než bych to všechno dočetla. :grinning:

Pár novinek: už tři dny nekojíme a docela to ujde. Taky už asi budeme spát jen jednou denně, ale je to děs běs. Pořád chodíme za ruku, i když už umíme skoro běhat při držení. A taky máme problémy s papáním. Elinka chce prostě jíst, to co máme my. A teď mě už nic nenapadá.

Berti, 800 m, tak to já mám toho sekání ještě o trochu víc. :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Tyli to je Elinka šikulka že takhle tape teda :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
to jo, taky bych dala cokoliv za to, být chvíli někde na pláži na písku. Ale sama, bez těch mých chlapů. Aspoň půl dne :wink:

No tak nic, konec snění :grinning: :grinning: :grinning:

Berti - tak to máte teda hooooodně velkou zahradu. To bych si už pořídila ten traktůrek. :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj Jani, zorvna včera jsem si na tebe vzpoměnla, že už tu svatbu budeš mít za pár. :slight_smile: Jaký máš nakoc pro malou šatičky?
My jdem na svatbu v září, tak už taky začínám přemýšlet, co pro Elu.
25. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Šikulka to teda je, ale ještě by to chtělo se pustit. Asi si to hodě rozmyslí, jestli jo nebo ne. Mezi námi udělá tak 4 krůčky sama, ale jak nás vidí, tak spíš natahuje ruce a padá. U dědy tuhle šla asi 7 kroků, rekord.
Jsem zvědavá, jestli tomu roku utečeme. :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Jani .. to vis ze pujcim - neni problem. Ty co ma Sim ty se mi moc libily. Tak se nejak scuchnem a smnenime :wink:

Tyl ... no neco kolem 800m mozna o fous vic. Mame uple vsude travu, ae takovou smes - desny jak nekde na louce. uz se tesim az tak pulku vydlazdime.
25. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Moc vás zdravím.Zvíře usnulo, tak mám chvilku :wink: Jinak je zlatíčko :wink: Ale nechci přechvalovat, jináč nám ukáže :grinning:

Janičkám (opožděně) přeji všechno nejlepší k svátku :wink: Hlavně zdraví :wink:

Jani, kdy máte přesně svatbu???Vím, že červen :slight_smile:

Záda jsem si napravila a dnes jsem si přeležela krk a neotočím se :frowning2: Bolí to, děs :frowning2: ale to přejde :wink:

Tento týden mám tady mamku.Je super, když si Kubáska vezme do kočáru a vyrazí na 2 hodinky ven :grinning: Už se ho zbavuju že? :grinning: Neee, mě se stýskaloooo...hned jak jsem se vzbudila :grinning:

Hezký večer :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tyl, za chvilku vám bude Eliška utíkat za klukama :grinning: (třeba z vedlejší vesnice :grinning: ) :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Ahoj Hanyyyy ... tak to je super ze babicka funguje :wink: Takze mrnousek je hodnouckej? Tak to je skvele !!! Jen tak dal :wink:
25. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.