• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Kamčo, asi tak nějak. U nás je to s těma klukama bída a děs. :slight_smile: už tu máme zase další holčičku, Josefínku. :dizzy_face: Zrovna včera jsme to s její maminkou probírali. :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
jé ahoj tyli...dneska je Eli přesně 11měsíců viď? a koukám, že je to šikulka, jen tak dál...pravda, za chvíli se budou zapalovat lejtka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kamčo: super nové fotečky :slight_smile:
ať záda brzo povolí...
25. kvě 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ja tu budu mit o vikendu mamu a segry kluky (moje synovce :grinning: ) A premyslim ze bych Alexe nechala napospas mamce a nekam v sobotu vecer vyrazila :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Kamco .. taky jsem jukla na fotecky. Njlepsi je ''papez'' :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a koukam rukavicky ... taky se skrabe? Alex byl tak silene furt poskrabany v obliceji, ze nekdy vypadal jak kdybych ho tyrala :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
a u Kamči jsou zas všechno kluci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude výměna, zábavy...hihi

taky spoléhám na tu vaši vod :grinning: u, si přijedu asi ještě natočit...
25. kvě 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Renat, no jo, už nám ten rok klepe na vrátka. Pomalu přemýšlím, co malý koupíme, ale vzhledem k tomu, že tuhle babička přivezla kočárek s panenkou, ségra budou kupovat věci na písek, tak vůbec nevím, co ji koupíme.
:sweat_smile:
Koukám, že to bě to taky letí, za chvilku žu možná budete vědět to sladké tajemství, holka či kluk. :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Kamčo, fotečky super. :slight_smile:

Renat, u nás je podnebí na holky, ale jen o tři kiláčky dál jsou to kluci. :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Berti, však víš....je nejvíc hodňoučkej, když spinká :grinning:
Tyl, maminku Josefínky znám.Tedy je to už dávno, tak 7 let.V porodnici jsme se potkaly, jen tak letem.....

Děkuji za pochvalu fotek :wink: Jo tak papež vede :grinning:

Renat, jen si přijď loknout, ale nevím, zda ještě něco zvrátíš :grinning:

Jdu si natáhnout fajfky :wink: Mějte se :wink:
25. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Uz spite?Tyli a Elinka ti pije UM nebo je bez mlicka uplne?My jeste teda vecer a nekdy rano kojime,ale to ranni uz je jen tak jednou max 2x tydne.Bercak me nastval,tak jsem vygruntila kuchyn a koupelnu - vse zly je k necemu dobry,ze jo :grinning: Ten blbej ptak mel nejakej zachvat trepani kridel a vzbudil Terku,tak uz ji mam nakvartyrovanou v posteli.Nejvic se tesim az bude mit svuj pokojicek a ja budu mit zase v pohotovosti lampicku a budu usinat s knizkou.No nic,jdu taky chrupat,televize nebude,kdyz v obyvaku chrape ten brucoun a cist si na zidli v kuchyni se mi nechce,tak se jdu k Breberce tulit - takhle v noci nemuze protestovat a ja si ji aspon pomazlim :slight_smile: .
25. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
ahojky,
krásný den, že doufám, že bouřky nebudou..

Kamčo- hezký fotečky, jen zapřáhni babičky :wink:

holky co ta slezina teda příští týden nebo až po svatbě, prdíte na mě nikdo neodpoví.
26. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobre ranko,kde jste vsechny?Vyspavate?My jsme od sesti vzhuru,pocasi vypada dobre a to mi Bercak vestil,jak ma byt dneska hnusne,kdyz jsem nafoukla bazen,asi se mu jen nechtelo pujcovat cerpadlo,pze by musel napustit vodu!No ale je fakt,ze vcera bylo vetsi vedro,to Terka byla od rana v satickach - ale zas jsme stavaly o dve hodky dyl,tak treba se to jeste zmeni.Zas nam rano vlitla do baraku vlastofka,mozna litaj za papouskem,on po ranu prozpevuje... Nevim co celej den delat,asi se postavim k zehlicce a odpo hodim veget
26. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Dobre ranko. my jsme taky od 6 vzhuru. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hnusne ma byt az vecer, tak snad pres den bude krasne.

Sim nam jednou vletel do baraku havran - to jsem mela docela docela nahnano :grinning: To bylo jak z hororu. Hlavne o byl desne vyplasenej, takze furt lital jak zbesilej, do vseho narazel - fakt hruza.

Jani ... srazik kdykoliv :wink:
26. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno...tak to jsem to dneska vyvedla...5 dní vstávám v 7 v pohodě a jsem čilá a dnes jsem budék nějak v osm bojkotovala a kdyby mě Berti nevytáhla z postele, tak snad ještě chrápu (upozorňuju, že spím cca od devíti)...tak nevím.

jdu dát snídani a ty ranní rituály...
26. kvě 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
:frowning2: Renat jsem te probudilaaaa ? Tak ale to mi je lito.
26. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Berti, to je v právě dobře, nemůžu vypsávat protože ty náplně mých dnů jsou dost nabité...takže hned zalehnu k učení, ale na kytičky určitě vyrazím pak někdy taky...ale je teď toho na mě asi nějak moc, takže žít zas budu asi normálněji po svatbě a státnicích (z jakýmkoliv výsledkem....).
26. kvě 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
Dobré dopoledne, my dneska vyspávali extrémně dlouho, do půl osmý. Teď už jsme absolvovali procházku venku a vaříme obídek.

Sim, bez mlíška nejsme, dvakrát denně UM. Malá se po něm může docela utlouct, jsem zvědavá až budeme končit i s tím, jak to bude probíhat. Ale to asi ještě nějakou chvilku potrvá. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak jsem se zas skoro nic nenaučila, teda nezopakovala, od rána pořád zvonky, otravní lidi, pak bordel venku, to jhe děs s síla. Mluvila jsem se spolužačkou, co jde pozítří a učila se prý 10 dní...tak nevím nevím...no uvidíme. Nějak jsem začala mít bobky...a to mám ještě relativně dost času a i zatím stíhám (ťuk, ťuk, ťuk).
Ale začala jsme si říkat, že jsou na světě důležitější věci... samozřejmě chci to udělat, ale co se stane, kdžy to napoprvé nevyjde?? Přece se svět nezboří...a to je teď moje krédo.

Jdu nakouknout do lednice, jestli tam něco vyhrabu k obědu, mám chuť na nezdravá jídla...smažák hranolky apod. možná nervy...

Jinak už je asi bez pochyb, že se prcek v bříšku začíná projevovat, před chvilkou to bylo zas jak včera :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahhojky všichni :slight_smile: :slight_smile:
tak my dnes vstávali až kolem osmý, takže paráda. Museli jsme do města, dokud nebyl takovej pařák. Koupila jsem malýmu šátek, ale fakt bombáckej. Je z takovýho dirkovanýho materiálu jako byly dřív tílka. No ale 199,- stál. No jo no, co se dá dělat. :confounded: :confounded:

Jani, neprdmíme na tebe. Já ani nevim, že se o nějakým srazíku mluvilo. :unamused:

Sim - já si myslim, že by Terka na chvilku do bazénku mohla. venku sice trochu fouká, ale je to teplej vzduch.

Renat - tak si dej od učení pauzu, taky se to nedá pořád se jen učit. pak Ti z toho ještě hrábne a žádný zkoušky neuděláš :wink:

Berti - havrana doma? tak to muselo být hnusný. To moje vzdálená příbuzná měla jednou v ložnici netopýra, tak nic moc :astonished: :astonished: :astonished:

Tyli - ono to UM jim chutná víc, malej se po něm taky mohl utlouct, když jsem mu ho začala dávat. A když pak ochutnal banánový, to jsi měla vidět co dělal. VIděkl flašku a hned se po ní natahoval :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
ahojda,
tak jsme zpět z dopolední vychajdy a vedro tam teda je, no, zítra se to zase změní :angry:

jani - doufám, že jsi se s tou svou svobodou řádně rozloučila :grinning: :grinning: :grinning: , včera jsem viděla ty šatičky pro Kačku a jsou moc hezký (škoda že Kryštof šaty nenosí :wink: ), zítra Ti donesu ty botky (mám i upomínku v telefonu)
na srazík ráda přijdu, ale příští týden mám st a čt zabitý

holky, kdo všechno se půjdete na tu naši Janču podívat???????
26. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Tak koukám, že nejenom já jsme si přispala, asi nějaká dobrý konstalace hvězd, že se tak hezky spalo :slight_smile:

veru: máš pravdu, dopoledne to stejně nešlo, bordle fakt jen co je pravda..takže jsem si řekla, že až po obědě...a jakoby to tušila známá, vytáhla mě ven, tak nemusím vařit, takže na sebe jdu hodit něco, v čem nebudu strašit lidi a vyrazíme.
26. kvě 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
Renat - no vidíš, musíš si od toho učení odpočinout a na chvilku vypnout :wink: :wink: :wink:

Marlan - no já bych se na Janičku šla podívat, ale záleží to na malým, jestli nebude spát a tak. Ale i když tam nepůjdu, tak určo Janča pak přihodí fotečky, že jo Jani?
26. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Jé Marti to je hezký na tu naši Janču :dizzy_face: já to říkala Jindrovi že přijdete :wink: zítra Jindra bude doma, narušill mi plán nesejdeme se venku někde na tu půl 10? :confused:

fotky přihodím jasně že jo, sama jsem na to zvědavá :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
jani - klidně, jen doufám, že nebude moc hnusně (ale v tom případě bychom mohly třeba do family cafe - myslím, že už ho otevřeli)
26. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj, tak jsem do obídku, mňam, kuřecí a brokoice ve smetanové omáčce s bazalkou a bramborový placky...:slight_smile: lahoda.

Jani: a to když je doma J. tak ty musíš jít ven????
26. kvě 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
Marti tak přijdte normálně k nám na tu půl 10 aspon táta uvidí malýho Koutáka :wink:
26. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Čauky holky,
tady bude brzy svatba - mně to uteklo :slight_smile: Kde se, Jani, berete?
Reni, taky už jsme dneska po obědě - měli jsme rajskou, fakt ňamina. Co se právě učíš?
Jdu vymýšlet celodenní prjekt, hlavně motivace, průřezová témata a kompetence - no paráda.
POtřebovala bych poradit - včera jsme byli na 2. hexa vakcíně, malinkej ani nepípnul, byl bezvadnej - potom se dokonce hrozně řehtal. Jen v noci teplota, teď taky, Panadol nezabírá, ještě zkusím nějaký menší zábal. Dr. radí poračovat s Panadole. Máte někdo třeba lepší zkušenost s Nurofenem? Nechci toho do něj rvát moc, ani to nějak kombinovat - taky vím, že se musí cca 4 - 6 hodin počkat. Včera bylo ještě navíc horko, no na očkování jak dělaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Další věc - brzy nám bude šest měsíců - dr. radil, jak přikrmovat: začít polévkou (kořenová zelenina, brambor, maso, rozmixovat, podávat) - tímto nahradit jedno polední kojení, už nedokojit. Dál přidat přesnídávku s piškotem nebo vyrobit něco doma z čerstvého ovoce. Taky nekojit v noci, protože teď už by měl přeci celou noc spát... Copak já bych se ráda vyspala, ale přijde mi náš pan dr. trošku mimo...
26. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
A to nejen ohledně nočního kojení, ale i ostatních příkrmů... Já měla zato, že se začíná zlehka zeleninou...
26. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Holky,srazik ja muzu tenhle tyden a pristi jen pondeli,tak to zkuste nejak sikovne domluvit - misto zehleni jsem normalne usnula,ale Terka uz se mele tak mam po klidku,pujdem dat obed a asi ji budu drzet doma,ta mrska totiz nechce zadnej klobrc ani cepici - budu muset kouknout po nejakym na tkanicku.V bazenu neni voda,leda bych ji dala ven malinkej bazenek a vyhazela z nej ty kulicky - to by asi slo :slight_smile: anebo do vrsku toho piskoviste - jdu to zorganizovat,at se napapa sama,stejne se o lzici porad perem!
26. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jasmi: ahoooj..tak s teplotkou ti neporadí, al eholky určitě napíší, jaké mají zkušenosti :slight_smile: Pan doktor by už koukám nejraději namixoval knedlo věpřo zelo :slight_smile:
Tenkrát sem ještě na Kolínksu 2. dávala odkaz Markýzka, myslím, že to bylo o jídle, snad se nepletu - zkusím ho najít.

Já se momentálně neučím nic, skončila jsem včera první okruh a na dnešek a na zítřek mám naplánované opakování (takže si to pročítám), ale teda dokopat se, to je děs. Většinou se učím ráno a dopoledne, to jde nejlépe, ale nějak jsem zaspala a pak tady v ulici něco dělali a při tom bordleu se učit nedalo :frowning2:
26. kvě 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
Jasmi - tak s teplotkou po očkování zkušenosti nemám, malej byl naštěstí pokaždý bez reakce. Ale co se týká příkrmů, tak bys nejdřív měla začít s jedním druhem zeleninky, třeba mrkvičku. Já příkrmy kupuju už hotový, nechce se mi to patlat doma. Jinak se mrkni na stránky www.hami.nutricia.cz Tam jsou jídelníčky pro děti v různých věkových kategoriích a docela dobrý rady. Ty jídelníčky se dají stáhnout.
26. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.