• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Renul, to nemusíš :slight_smile: Spíš odpočívej nebo něco hezkýho čti nebo podobně :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak jsme na to jukla, ale bylo to od roku věku :slight_smile: a to vy máte ještě čas. Tak uvidíš, co kde vyhledáš, nebo so poradí holky.
26. kvě 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
Verča poradila moc dobře, už to pročítám - tak nějak jsem si to představovala:slight_smile: Díky moc!
26. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tak si to pamatuj, ať pak mám já kam jít pro radu :slight_smile: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
ahojky tak mame za sebou první návštěvu zubaře :wink:
no mlada se předvedla ani pusinu neotevřela jen tam panu doktorov malem rozbila světlo :grinning:
jani-marlan-tak se mužem srazit u mě :wink: alespon to budu mit ke stroji blizko pokud se na šatičkach něco nebude libit :frowning2:
26. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
26. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
no tak po já nemůžu jdu na melíry možná odpo by to šlo..

Jasmi- bereme se tady v KOlíně v 11 hodin, 6.6. :dizzy_face:

pádíme ven než bude lejt třeba nebude zatím to nevypadá
26. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jasmin - nemáš za co. Já to pročítám často, jsou tam fakt šikovný rady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
no Helčo to je dobrej nápad možná bysme mohly, kdyby něco náhodou, líbit se bude určo ale kdyby něco, tak to je lepší :wink: ale musela bych se s Marti domluvit že se sejdeme nevím kde bydlíte :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahojky
Jasminko:to co Ti řekl Mudr ohledně přikrmování,je fakt trošku na hlavu,vždy se má začínat jednodruhovou zeleninou-my dávali mrkvičku.Dáš prvně pár lžiček a bud to bude chtít nebo skončíte tak u 3lžiček a pak dokojíš a postupně budeš lžičky přidávat a pak už budete úplně bez poledního kojo,nám to trvalo tuším asi 14dní.
Samozřejmě Ti píšu jak jsme to měli my,řídit se tím nemusíš,ale vím,že drtivá většina maminek to dělá stejně,teda kromě těch které dávají dětem od 4měsíců svíčkovou atd :rolling_eyes: :zipper_mouth:
Ale určo dávej prvně zeleniny jednodruhové a pak až si zvykně třeba po 4dnech tak do mrkvičky třeba brambor,pak brokolici,a pak brokolici a brambor...........
26. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
ahojky..
to je zase teplo, ale lepší než ta kosa, co bude :confounded:
já bych brala srazík, ale třeba nevím, jestli budu mít volný čtvrtek nebo pátek - jeden den z nich asi nebudem moct a taky záleží na počasí :slight_smile: Má přijet příbuzná s Terezkou. No tak uvidíme. Co se týče pondělka, to by snad šlo v to odpoledne.. žebysme šli na hudebku a pak odpoledne na srazík - mezitim se vyspali doma v postýlce :dizzy_face:

taky si myslím, že je dobře začínat mrkvičkou, pak jen bramborem, pak to kombinovat a postupně přidávat další zeleninku..

veru.. došel ti email? Nějak mi to zlobí, občas to spadne příjemci do spamu :unamused:

marlan.. a co Kryštůfek, jak ten se má? Neťapká už náhodou? Nebo za ručičky? Tak mě jen napadlo, utekl-li roku :wink: :wink: My teda začali chodit asi před týdnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
ahoj holky tak co na jaké cvičení budeme chodit :wink: už jste něco našly :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Ytu - email mi došel, odpovídala jsem ti, ale asi to nedošlo tobě. Já tuhle středu nemůžu, Radek jde na noční, tak až kdyžtak příští týden. To se kdyžtak ještě domluvíme. Psala jsem ti, že by bylo lepší, kdyby jsme tam třeba zašly i spolu nejdřív, abysme zjistili co a jak a ty jsi mi to nemusela pořád psát. :slight_smile: :slight_smile:

Helen - už se to rýsuje, až budeme vědět bližší info, tak ti dáme vědět.

Jestli se někdo chce ještě připojit, tim líp, aspoň v tom nebudeme samy :wink: :wink:

A s těma příkrmama. malej mi napoprvé snědl celou tu malou skleničku s mrkvičkou. Chutnalo mu to, tak jsem mu to dala. No a pak jsme postupně začali s jinýma druhama a asi po týdnu jsme zkusili s masíčkem a v pohodě.
26. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
tak ja počkam docela se těším :grinning:
26. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
já cvičit chodit nebudu, já chci plavat, ted už si snad v týdnu koupím plavky, už jsem viděla super vycpaný :grinning:

jinak s těma příkrmama kačí taky krásně papala hned poprvé asi třičtvrtě skleničky mrkvičky :dizzy_face: ted jí nějak začlo chutnat mlíčko, už dva dny po sobě vypila u postýlky200ml, to pije jen v noci, tak má pak v noci nášup..

ten srazík v po můžu odpo na ty melíry jdu v 9 tak odpo mám čas, tak jak chcete nebo až po svatbě..po tom 10tým můžeme klidně hned toho 11 to je čtvrtek :wink: :slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj, tak asi koncim s konem,Teretyna mi dnes udelala nehty a ja s tim neumim psat - navic na tom mobilu to jde desne pomalu :frowning2: az to natrenuju,pisnu vic,do ty doby vas budu jen cist :grinning:.
26. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
jé, kdyby byl ten srazík až po tý savtbě, tak bych se taky zúčastnila. teda pokud můžu???????
26. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
jasně ty dřív taky nemůžeš?

Lenino ty jsi éro proč sis ty nehty neuděla krátky? tak taky až po svatbě souhlasíš?
26. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
no můžu Jani. tak to domluvíme na dřív ju.
26. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak to ti veru ten mail opravdu nedošel.. respektive ho asi máš ve "spam a viry".. ten tvůj mi totiž došel a na ten jsem odpovídala :wink: jinak podotýkám, že na PC vira nemáme, může za to prý poskytovatel, že mi to tak blbne :confounded:

jojo cvíčo, to by bylo naprosto skvělé, kdyby nás bylo víc. Mělo by to větší váhu a ještě líp by sehublo, co? :grinning:

srazík bych klidně dala i dřív, ale jak to vyjde, tak to vyjde :slight_smile:

teď řikali v TV tu strašnou předpověď počasí na tyhle dny,co budou, až v pondělí snad zlepšení, jinak dážď a dážď :slight_smile: to jsem zvědavá, jak jim to klapne.. snad se dneska v noci nebude nic hroznýho dít :confused:
26. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ytu - tak my máme taky PC v pořádku, právě jsme to překontrolovali. tak mi ho kdyžtak pošli znovu, jestli dojde. Možná to byla chyba poskytovatele. Kolik jsi mi těch emailů poslala? Já tobě jeden a od tebe mi přišel taky jen jeden.

No když nás bude na cvičení víc, tak to bude samo lepší, to je jasný :wink: :wink:
26. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
kde jste všichni???? :astonished: :astonished: :astonished: To vás dneska tak zmohlo to slunéčko??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dobrá ráno :slight_smile:

Tak se ty katastrofální předpovědi nepotvrdily, co? Teda alespoň u nás ne, v noci pár blesků a déšť, ale toť vše. Ale je příjemně, vzduch se vyčistil a krásně se dýchá :slight_smile: Jen koukám, že mám vypadlý O2, telefon, tak jsem zvědavá, co to je.

Koukám, že už skoro cvičíte, tak to je super, ať Vám to vydrží a ať to jde.

já jdu dlabat ...
27. kvě 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
hojky,

ono to prý řádilo spíš na Jihu čech..
my ted uklízíme, v půl 10k přijde Marlan s Helenou, jsem zvědavá na šatičky!! :dizzy_face:

vypadá to, že Kači žádnou reakci nemá tuk tuk, tak snad to bude dobrý!! :wink:
27. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
Jani, tak pak Kačí vyfo´t :slight_smile: nebo aspoň šatičky, ať se pokocháme ...
27. kvě 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránečko :slight_smile: :slight_smile:

no tak mě v noci akorát budilo, jak hřmělo, ale jinak dobrý.

Jani - jak píše Renat, vyfoť pak šatičky, ať se můžeme pokochat :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj,tak se s tema nehtama ucim zit,mam polovicni nez Terka a i tak jsou na me dlouhy,budu je muset upilovat,ale uz jsem s nima 4x prebalovala a jakztakz to slo.U nas je hnusna kosa ale o bource nic nevim,spala jsem jak dudek.
27. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Sim: jde o zvyk, já je měla teda jen jednou na svatbu, a stačilo :slight_smile: ale určitě to zvládneš :slight_smile: ještě prosím, jeslti budeš mluvit s teret. můžeš se jí zeptat, jak to vidí, jestli na mě (na sestru) nezapomněla? ona bude vědět o co se jedná... děkuji.
27. kvě 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
tak mám šatičky a jsou úžasný, díky Helčo!! :dizzy_face: až bude čas, dám fotečku :wink:
27. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Jani-tak to jsem moc rada,že se líbí taky jsem si na nich vyzkoušela jakou mam fantazii :wink: no bude to princezna :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.