• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
a maminka samozřejmě taky :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
to jsem zvědavá maminka krasavice Kačenka samozřejmě jo :dizzy_face: to je naše princezna :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky
tak mám pro Vás spoustu novinek.
Začnu tím co se naše Terinka naučila,už tak 3týdny pěkně říká Ahoj a Čau,umí říct,že se jmenuje Terka a celkově už nádherně povídá už skládá i do vět takže je to opravdu sranda-ted se nejvíc smějeme tomu,jak říká letadlu ATOKY!!!!!!!!!Asi si to odvodila od auta :grinning:
Další věc-už jsme víc jak týden přes den úplně bez plínky,teda jen když někam jedem autem tak jí radši má,ale jinak je furt bez,na noc jí zatím taky nechávám,ale ráno je vždy úplně suchá takže ji co nejdříve taky odbouráme.

A jak jsem Vám psala s tím,že díky manžovi už nekojím,tak jsem měla strach jak to v pondělí až manža odjede bude probíhat,protože jí uspával on a já ji dřív uspávala prsem v naší postely,tak jsem si s ní šla v PO lehnout a začala jsem jí povídat pohádku a světe div se ona neřvala ani mi nevytahovala košili,což dříve neexistovalo,jakmile jsem si lehla a neměla prso připravené tak byl řev a ted ´klídek,ale to není všechno,odpoledne šla spát do postýlky s králíčkem a když jsem ji večer uspávala sedla si a začala povídat,že chce králíčka a ukazovala na postýlku,tak jsem se jí zeptala zda chce za ním do postýlky ona,že jo,tak jsem jí tam dala,řekla dvě pohádky a spala až do rána!!!!!!!!!!!!!!!!!!!No já byla hotová,jenže má kašel tak jsem pro změnu nespala já,protože člověk furt kontroloval jestli dýchá.
No a včera jsem jí dala do postýlky rovnou a zase spala až do rána,ale ted je problém v tom,že vstává v 5:15 tak budu doufat,že to protáhne alespon na půl sedmou.Ale fakt je to asi zázrak nebo nevim
27. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Terki, tak nekojeni totálně závidim!!! a gratuluju :wink: Jani, tak bude ta fotečka nebo jak? :sunglasses: .
27. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
bude ale až budu mít čas jí z fotáku sem dát :grinning:
27. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
Terki - no tak to gratuluju k úspěchům a k pokrokům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Co se týká spaní, tak nevim, co to je za starosti, protože malej spinká už od 2 měsíců celou noc. Ale je dobře, že se ti Terinka naučila sama usínat, to je k nezaplacení. No a bez plínky to je taky super, ušetříte aspoň peníze. je to teda holčička šikovná.
27. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
tak je to tam :dizzy_face: a mám plnej už 3 album tak asi musím mít jinej nick už ne? :confused:
27. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Jani, ty jsou sladký. A Kačenka je roztomiloučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste toho teda nakecali já vás dočítám, ale zapomínám :sweat_smile: :sweat_smile:
Jani Kačenka je kouzelná, už se moc těším na fotečky...
Jasmin, my začínali s příkrmama taky nejdřív mrkvičku, potom s brambůrkem, a po 14 dnech jsme najeli na masíko a teď asi 14 dní dáváme před spinkáním kašičky..
Sim já taky toužím po nehtech tak Ti trochu závidím,ale nechám to až půjdu do práce ( to si ještě počkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Teri moc gratuluju k usínání bez kojení, náš malej u kojení neusne takže tohle mě snad nečeká
No a ostatní už nevím
Nám roste další zoubek dole, dneska byl malej protivnej jak pes, no hrůza jdu za kámoškou na kávu a taťka bude hlídat, to se to hlídá když prcek spí :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Jiti - to se to chlapům hlídá, když dětičky spinkají a nebo jsou hodný viď. Ale jak začnou brečet, tak potřebují hned nás :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
jiti i tak aspon můžeš vypadnout :wink:
a díky holky za pochvalu šatiček, pochvalte nám švadlenku :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
no jasnýýý. Švadlenku taky chválím, má šikovný ručičky, ale to ona asi ví, viď Helen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
jéééééééééé děkuji za pochvalu :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Dobre ranko

Jani ... saicky jsou moc krasny. Helen ma za 1 !!! :wink:
Terki ... tak to je pokrooku teda ! Super. A s tou ranni hodinou vstavani .... Ja jsem taky vyrizena ze m vstava v 5,30, ale zase s pak rikam, ze spnka krasne celou noc bez probuzeni - a co by za to nekdo dal (dost deditecek se budi neklikrat za noc) :slight_smile: Ale stejne jsem kazde rano K.O. :grinning:

Tak my mame taky pokroky. Alex zacal lezt po kolinkach, prelezat vsemozne a zkousi se sam posadit, ale vetsinou se prekuli :slight_smile: A kollik toho nabreptaaaa :slight_smile: V poslednic dvou dnech prevazuje TATA :slight_smile:
Ale zato jsme furt bezzuby :grinning:

Sim ... nehtiky jo?!? :wink: Ja jsem taky chtela, ale ja se ted furt hrabu v zahradce a potrebuju si zahrat na zednika a malire v Danielcinym pokoji, takze je odkladam na neurcito.

A uz nevim :slight_smile: To je hruza kdyz tadu jeden dva dny clovek neni - nestiha docitat a reagovat :slight_smile:

Dopolko zajedem do Kolina - musim opet do DM pro bezlep.chleb. A chtela bych si sehnat nejake dlouhe saticky pro sebe, ale na nic zajimaveho jsem zatim nenarazila :frowning2:

Preji vsem kraaaasny den
28. kvě 2009 v 07:14  • Odpověz
Ahoj,tak se zda,ze bude hezky,co?Nebo ze aspon nebude hnusne... Teretyna si chce udelat vylet,tak nekam vyrazime,uz se tesim.Renat neboj,Terka na vas mysli :wink: jdu na Terku,uz zas rostaci
28. kvě 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobré ránko,

Berti - gratuluju k lezení po čtyřech a k povídání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Neboj se, zoubky dorostou, někdy přeci musej vyrůst :wink: :wink:

Sim - ty nehty. Já je dřív nosila a taky mi vždycky trvalo pár dní, než jsem si zvykla. Občas jsem je totiž sundala na chvíli a pak si zase nechala udělat nový. Mě se to ale líbí a jednou bych je zase chtěla, ale to až budeme asi bez plínky, abych malýmu nepoškrábala pinďu a prdýlku :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsme vstávali v 7 h. Malej mi před chvílí převrátil poslední kytku, kterou jsem nedala z jeho dosahu, protože k ní nelezl. No ale asi se pěkně lekl, protože začal bulet. Nadávala jsem jako špaček, ale asi zbytečně. Robin prostě začíná trochu zlobit. :astonished: :astonished:
28. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno, tak já včera byla s manželem u známých. Bylo to fajn, dokonce jsem si dala malý pivo, měla jsem na něj strašnou chuť a moooc chutnalo. přišli jsme až v půlnoci, takže jsem mírně jetáa to dnes přijdou předělávat TV na digitál nebo co, nerozumím tomu, jsme zvědavá, co ze sebe vyplodím....Ale byl to fajn pokec a zdá se, že i prťousovi se společnost líbila, mlel se jako o život, je to čím dál tím víc intenzivnější.... Jen jsme měli error, když na mě skočil 56kg rotvajler (nebo jak se to píše), ale štěně, chtěl si hrát, ale naštěstí se trefil na stehno a pak až pod prso, takže snad dobrý vysvětlili jsme mu, že skákat nesmí a pochopil.

A teď k vám :slight_smile:

Jani: šatičky jsou fakt úžasné, a KAčenka v nich kouzelná, samozřejmě máte moooc šikovnu švadlenu :wink: :grinning:

berti: žádný strachy, za chvíli to zas bude "máma, mama" pak zas něco jiného, to jsou prostě děti, nevyzpytatelnost :slight_smile:

sim: no nevím, ale přijde mi, že ty předpovědi poslední dobou jim moc nevychází, protože včera sice po ránu bylo trochu chladněji,. ale odpoledne bylo už hezky :slight_smile: a dnes to je zatím tak nějak napůl...ale že by bylo 10stupňů, jak strašili, to mi nepřijde, takže uvidíte. užijte si výlet...a děkujeme Teretyně, ono to vypadá, že bychom asi nějak příští týden měli dorazit, aby to bylo tak týden dopředu...
28. kvě 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz
holky když jsme u toho počasí mám na vás velkou prosbu nemáte některá nebo známá, kamarádka něco přes šaty, jestli bude zima, tak mám holý ruce a ještě nastydnu a já nic nemám, nemohly byste se mi podívat, budu vám vděčná! dnes jdu na zk. tak se tam podívám, ale jinak fakt nevím, a nechce se mi jít jen tak..
28. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Jani - tak já osobně teda ti nepomůžu. Ale snad holky by mohly třeba vědět. A ty budeš mít svoje šaty? Třeba budou mít i něco přes ně.
28. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
jak svoje? půjččený..ale známá říikala že by tam něco měli mít tak se podíváme snad jo :wink:
28. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Jani oni tam mají bolérka buď v poho Ti to k tomu půjčí nebo jenom takovej šál přes ramena :wink:
28. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Jani - to jsem myslela no. jestli si necháváš šít šaty a budou tvoje a nebo jestli je budeš mít z půjčovny. Přesně jak píše Jiti, určitě tam budou mít něco, co ti půjčí.
28. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
doufám, doufám, už jsem si sbalila boty abych na ně nezapoměla, bižu na krk, at to hned zkusím, dám se vyfotit a pak hodím fotku, ju?
už začínám být nějaká nervní krátí se to, těším se, ale ale..nervy budou jako špagáty!

Marti( Marlan) tobě taky moc díky za pomoc, jsi hodná, moc si toho vážím!! :dizzy_face: v pá teda jdeme příští na ten břečtan škubat, a večer k tomu Rabínovi, ju? fakt moc díky!!
28. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Reni co ta mamka to oko má to už dobrý? já mám asi normálně alergii jak jsme min. rok měla nateklý oko jak jsme byly v parku, tak teda jsem ho měla mín asi 3 dny slzelo mě, rýma, asi budu muset na alergo brácha je alergik..tam objednává dr že? a chodí se tam až v září, ne?
28. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Jani: všecho bude v pohodě, hlavně bez stresu :slight_smile: I když tím si asi projde každá budoucí novomanželka :slight_smile:
Oko se pomalu ale jistě léčí :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz
Jani - já bych byla taky asi nervózní. připoměla jsi mi, když jsem si nechávala šít šaty na maturiťák a chodila na zkoušky a pak když jsme měli ples, tak já šla na nástupu jako první. No a na svatbě musí být asi milionkrát větší nervy než na maturiťáku. Jé, já se tak těším na fotěčky a až bude vyprávět zážitky. To už budeš vdaná paní.
28. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Tak to já jsem ani nervozní nebyla, teda trochu jo, ale nějak mi to nedocházelo, až v té koloně, když jsme jeli přes křižovaku a zatáčelo se a já si uvědomila, že to je kvůli nám :slight_smile: a to jsem trochu zaslzela... obřad...no jedna velká koule smíchu, nemohla jsme to zadržet, paní byla dost nudná :slight_smile: a to jsme to všecho zkrátili na minimum.
28. kvě 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz
Renat - no tak to se ti nedivim. Já když jsem byla ještě s bývalým, tak jeho brácha se ženil. Žije v americe a bral si američanku, ale měli tady v čechách církevní svatbu. No nějaký ty pobožný kecy byly fakt k smíchu a ještě ke všemu se to všechno říkalo i v angličtině. Takže extrémě dlouhý a dvakrát. :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
verci: tak to je slušný, to bych se snad počůrala smíchy... Ale aspoň je pak na co vzpomínat...
28. kvě 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
No to jo, hlavně když měli nějakých 60 hostů u stolu a další se během odpoledne ještě dostavili a ty nevíš, kdo je čech a kdo amík. Ale pak se tam všichni tak opili, že už to bylo jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.