• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Tak se nám zase zatáhlo .. že by deštík...?

Dneska se teda nemůžu vůbec dokopat k učení, ale musím aspoň pár otázek...ať nevypadnu z plánu, :slight_smile:

Veru: tak to musela být sranda,a jak píšeš, alkohol bariéry odbourává...
28. kvě 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
Nestraš s deštěm, my jdeme za chvíli plavat, tak ať to aspoň počká, než se vrátíme domů :astonished:
28. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak mi vyhodili spolužačku ze státnic, prý strašný.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak jsem naměkko.
28. kvě 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
Neboj, ty tob určitě zvládneš. jsi chytrá holka ne? A jste na to učení dva :dizzy_face: Nebo dvě :dizzy_face: To uděláš, my Ti budeme držet všechny palečky co máme a holky určitě taky :wink: :wink:
28. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak teda nevím, ale taty de zatáhlo, začalo fičet....a nic příjemnýho.

verci: no uvidíme, buď to vyjde nebo ne, jiná možnost není.
28. kvě 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
ahojda,
jasmin - taky se mi zdají ty rady vašeho mudr ohledně příkrmů divný, tady jsem něco našla
http://www.kocarky-lvicek.cz/Zavadeni-prikrmu/
http://www.kojeni.net/prikrmy.php
28. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
tak jsme doma, a došly jsme a za 15 min pršelo, jen tak tak, šaty mi jsou velký- opět, bude se zůžovat, v po další zkouška, a pak ve čt mi je dají, půjčím si i tu perelínu nebo co to je, jen přes ruce, ale apson něco, že? a koupial jsem si k mý velký radost konečně plavky, asi 6 jsem jich vyzkoušela a tyhle mi fakt padly a ani nebyly drahý tak mám radost!! :dizzy_face: ke svátečku dodatečně :dizzy_face:

Reni je chytrá ona to ví že to zvládne vid? :wink:
28. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
Renat, neplaš :wink: ty to zvládneš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Neboj se vlka nic :dizzy_face:
Jani, Kačenka má krásné šatičky :dizzy_face: přípravy vrcholí že?????Užívej si to :slight_smile:
Jasmin, s příkrmy bohužel neporadím :sweat_smile: my máme ty prsa zatím :grinning: ale za půl roku tu tady budu hledat rady já :wink:

Bobánek spinká :slight_smile: Snad vydrží :confused: Tatínka totiž máme prvně na nočním lítání a dorazí o půlnoci :frowning2: Ke všemu ho napsali v práci na noční lítání příští týden i úterý, středa, čtvrtek :frowning2: :frowning2: a jako bonus nám tatínka posílají na letecké dny příští víkend Pardubice a přespříští víkend Piešťany....jsem to až ořvala jak nám bude smutno....ach ty hormony :unamused: :angry: hold šestinedělí jak vyšitý :frowning2:

Od pondělí jsem s bobanem sama doma, tak jsem zvědavá jak to zvládnem :wink: do teď se o nás prali :grinning: Měla jsem tu tento týden mamku a bylo to super...navaříno, připravíno :grinning: a od zítra útrum :grinning:

Přeji hezký večer :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Hany - to zvládnete, neboj. Ono Ti nic jinýho nezbyde. No a to že brečíš je úúúúplně normální. Já bulela celý těhotenství a pak šestinedělí. A Jak se Kubíček má a jak roste? Doufám, že je to hodnej chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Kamčo: uvidíme, nechci si to připouštět kvůli prckovi, ale to víš, vždycky je u každýho pár pochybností..to mi nikdo nevyvrátí, ale fakt jsou dvě možnosti, bud jo nebo ne, jiná není...samozřejmě věřím v tu první....ale ... :confounded:

ajeje koukám, že hormony pracují, co?? ale to je asi taky zcela normální, ono je vždycky lepší ze začátku ta pomoc...a ty si jí měla, teď už to je na vás, a použiju tvá slova - ty to zvládneš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Neboj se vlka nic :dizzy_face: Jsi šikulka, a kdyby něco bude třeba i mamka na telefonu, ne??
Tatínek koukám má nějak narváno, to přišlo v tu nejblbější dobu, co? ale pak už to bude mít za sebou a zas třeba pak budou posílat někoho jiného....:slight_smile: budeme doufat!!
29. kvě 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,

Kamčo neboj, to zvládnete s malým, ale je toho hodně ze začátku, že? neboj, to bude dobrý! a ty Reni taky neplaš..je zima jak v Rusku teda, sháním kačí čepičku nebo klobouček k šatičkům a nic nemůžu sehnat..nevíte jak má být příští so, to je v pytli ted bude zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Jani: hi neplaš...to se řekne, ale hle jak se to teď hodí, zrovna jsem si opakovala před pár dny klimatickou situaci v ČR..plus je, že naše cirkulace vzduchu zaručuje změnu počasí s jistotou vždy za pět dní, takže bych spoléhala na to, že se trochu oteplí, to akorát vychází :slight_smile: koukala jsem na aktuální data a má se od pondělka oteplovat, ale samozřejmě asi 30 tky to hned nebudou, ale má být polojasno, občas srážky, teploty okolo 20...což se zdá sice málo, ale my to tak měli a vyhovovalo nám to, každopádně bych Kačí přibalila pak na svatbu i svetřík. :slight_smile: Ale smaozřejmě s jistotou to nejde říct, je to přece jen týden a poslední dobou nejsou předpovědi 100% ani na dva dny dopředu, takže jedniné co mohu, tak to sledovat cca od středy, zkontaktovat známýho na ČHMÚ, jeslti mi poskytne data...to můžu :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
to bys byla hodná ale i tak se můžou seknout vid? já taky slyšela cca 20 st, hlavně aby nepršelo, ty auta jsem zrušila jde se pěšky :astonished:
29. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
Mohou..to nikdo nedá 100%tně, možná v pátek ...
29. kvě 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
kačí je vybavená má svetýrek novej, punčošky akorát něco na hlavu, jdmee do kačenky ještě než bude pršet se juknout..
29. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
jo a út a čt mám volno kdybyste chtěly srazíkovat nebo to necháme na 11 to je čt to už budou penízky :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Jani, pro jistotu vemtě pláštěnku a deštník...
29. kvě 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
holky kde couráte v tom hnusným počasí?
29. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
jani - na klobouček můžeš taky mrknout do Dětiček (nad Blažkovýma) a ve Vlnce mají ty háčkované - ten by byl taky dobrý
29. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem byla dát na reklamaci ten náš kočárek, protože mi nedržela bouda. No a půjčili mi náhradní, teda ale to jsem si naběhla. S tím se nedá vůůůbec jezdit. Asi budeme jezdit chvíli s tim našim sporťákem, než s těmahle golfkama. Navíc jsem asi čtvrt hoďky čekala s malým v podchodě u tý hlavní silnice, protože zrovna začalo pršet a pláštěnku jsem neměli. Přišla jsem domů docela vytočená. jasně, že můžu být ráda, že půjčili aspoň náhradní kočár, ale tohle??? :astonished: :astonished: :astonished:

Jani - jak píše Marlan, klobouček háčkovaný by byl moc pěkný. A nebo jen nějakou hezkou mašli nebo čelenku, ale to nesmí být zima
29. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jéje, venku je ale hnusně - a tady je přímo rosnička na přání, to teda koukám, to jsou služby :grinning:
Renatko, podle toho, jak se tomu věnuješ, bych řekla, že to špatně nedopadne!!!! Děkujeme za pochvalu fotečky, tuhle mám taky ráda :slight_smile: Danýskovi se tak líbí být nahatý. Dneska jsem byla zrealizovat projekt v naší ZŠ, mamča hlídala malýho, byla jsem tam cca 4 hoďky, ty prsa nalitý, to teda bylo :slight_smile: Takže Kamčo, taky kojíme a jak rádi!!! Jen už se to blíží - neumím si představit, že třeba polední kojení už nebude. Já jsem asi závislák a Daneček taky. A dělá mi to dobře :slight_smile:)) Jo, to jsem chtěla - fakt moc díky, holky, za všechny rady - Marti, našla jsem to, už je to uložený. Pěkně přehledný a vyčerpávající :slight_smile:
Jani, malá je jak princezna, doufám, že vám počasí vyjde - když nebude moc horko, je to lepší. A víš, co se říká, když náhodou prší... :slight_smile: Vážně se to blíží, hned bych si to sama zopakovala :slight_smile:
Holky, já se chtěla ještě zeptat. Třeba jsem jen pudřenka, ale jak byl malej skoro pětikilovej, asi mám ještě rozvolněnou pánev - pociťuju to hlavně při chůzi a sportu. Je to normální, že jo? :sweat_smile: Jdu dodělat polívčičku na večer, koupila jsem kuřecí skelety, udělám domácí nudličky, snad se povede :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
teda koukám, že tu nikdo není?

Jasmin - tak to se máš, že vás kojení baví. To u nás to byly docela operace, někdy teda bašti v pohodě, ale jinak to stálo za prd, takže jsem v 5 měsíci přešli na UM.
29. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
holky teda kárám vás..kde jste???

nám se kojení taky líbilo ale bohužel jsem měla málo mlíčka a už na konci šestinedělí byla Kačka i na UM, ale vydržely jsme 9 měsíců, tak to je dobrej úspěch, chtěla jsem do roka ale a byla jsem z toho špatná :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě se to hrozně líbilo to souznění, pocit, že to můžu jen já a Kačenka, bylo to krásný!! :dizzy_face:

zítra jedeme s Kačí k mé svědkyni přes noc, uděláme si ještě takový malý mejdlo, JIndra má rozlučku tady, my budeme u nich a přijou asi ještě holky od Jindry z hokeje od manželů :slight_smile: tak kdybych se nestihla ukázat tak hezký víkend :wink:

co je se Sim, už tu nebyla asi 3 dny? :astonished:
29. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jo jani, prděj na nás :grinning: :grinning: :grinning:

Tobě už se to krátí vid? Za týden a den už budeš paní. :dizzy_face: :dizzy_face:

Myslim si, že Sim má problémy s těma nehtíkama, tak moc nepíše :wink:
29. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
to je taky kopýtko, takÿ mě to napadlo, tak možmá za měsíc o ní uslyšíme :grinning:

no krátí se to pořád přemýšlím aby nebyla kláda jako dneska, to si neumím představit jít v šatech teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
a vy jdete pěšky jo? Já vím, že to máte kousek, ale tak měli jste jet autama ne?
29. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky, já seděla u učení :slight_smile: a dnes se musím pochválit, a pak jsme byli u našich pro jahůdky, no a teď jsme barvila rýži načerveno, na svatbu na výzdobu :slight_smile: a taky se zadařilo.

Jani: No když už jste si to takhle zařídili, tak to zvádnete, hlavně ať neprší .. já bych teda tak jela autem...ale to je čistě na vás.
29. kvě 2009 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno, jak jsem koukám poslední a první, asi to počasí včera bylo spavé, co?? :slight_smile:

Já se jdu vlastně rozloučit, asi se ukážu až navečer, jeslti budu stíhat, jedeme do Prahy na narozeniny manž. babičky a pak po nákupech, potřebuji nějaké černé kalhoty, nebo 3/4, na státnice, zkoušela jsme si kostýmek..no ani možná nemusím říkát jak to dopadlo, a když stáhnu kalhoty pod pupek, tak to udělá tu bouli a to vypadá hrozně.
Včera s dal prcek pohov, ale od rána to je zas tanec :slight_smile: je to silnější, to bude sportovec :slight_smile: /sportovkyně/ :slight_smile:

Tak já s pádím udělat lokny, ať jsem krásná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda pokusit se o to, jedna část Jirkovi rodiny mě uvidí poprvé :slight_smile: musím udělat dojem :grinning: ..

Pá a hezký den všem
30. kvě 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,

auta jsem zrušila přijde mi to zbytečný když tam budeme i pěšky nastejno neli dřív, a kačí nemá auto ráda tak jí tam zbytečně hečmat, prdím na to, nějak to dopadne..

Reni- tak hezky dělej lokny, já jsem na to blb, mě nic nejde a to mám kulmu k tomu asi 4 nástavce a neudělám si stejně nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
30. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.