• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
tak holky příští týden touhle dobou už budu ve svatebních šatech :dizzy_face: uteklo to ani nevím jak teda..
30. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Jasmin - malej je fakt fešák a řekla bych, že je Ti hodně podobnej :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani - už počítáš dny viď. Ještě sedmkrát se vyspíš :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky
Jani:tak si představ co jsem to za střevo-právě ted jsem se tady rozbrečela,že jsem se na Tebe chtěla jít podívat na Tvou dnešní svatbu a ono je to až za týden :pensive: :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
Cagoska,to je parada,skoro nic nedocitam - s nehtama uz jsem jakztakz szita,ale porad lezim v knizkach,podekujte Bertoletce :grinning: Jinak me vcera doslo,resp.mi bylo pripomenuto,ze jsem v sobotu prislibila oslavu braskovi,ma narozky a tak nemuzu na svatbu,coz me desne mrzi :frowning2: poradne fotte at se aspon podivam na fotky,je mi to fakt lito,ze nepujdem,dokonce jsem Brebce kvuli tomu koupila saticky :frowning2: njn,ale braska se tesi,jak pojede se mnou na vylet do Chlebu,maj tam detsky den,to mu nemuzu udelat,abych nejela. jo a nase holcicka si umi prisunout zidli a vyleze na stul,kuch.linku nebo dokonce na parapet!Asi musim odstranit vsechny zidle z baraku nebo se mi zabije!
30. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme zpět, dýl než jsme plánovali, ale nedá se nic dělat, zážitků je až až....

Do Prahy k babičce jsme přijeli v pohodě, jen se stala chyba v komunikačním kanále a oslava je zítra...ale improvizací jsme to vyřešili a dobrý, pak jsme byli v Ikee, koukali jsme na postýlky a skříňku :slight_smile: navrhl to Jirka :slight_smile: a pak jsme jeli domů, na dálnici před kOlínem jsme se stavili v Mc Donaldovi, a normálně pak na mcdrivu....najednou kůň...fakt přijel si tam chlap na koni...měl malý vozík...no koukali jsme jak péra z gauče, všichni to fotili...jen nevím, jak to dát do PC...ale stojí to za to...

No a nákupy...nic moc, teda spíš nic, protože ani jedny kalhoty jsem se nesehnala, v čem já půjdu, to nevím...

Jasmi: Daneček je kouzelný :slight_smile: opravdu už chlapák.
30. kvě 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
Renat - neboj, na to aby jsi sehnala kalhoty máš ještě necelý měsíc. radši bych je sháněla tak týden před zkouškama, přeci jen budeš trošku větší :slight_smile: A nebo nějaký šaty. Vždyť bude určitě teplo

Sim - Terezka je teda pěkný číslo, takže ukliď židle a hlavně zavři okna :dizzy_face:

Holky - viděly jste dneska zprávy??? Jak tam byla ta Susan ze Superstar, mě se chtělo úplně brečet, když začala zpívat. No a hned po tom byla ta zpráva o tom, jak ten blbec narazil do toho malýho autobusu a způsobil nehodu. Já bych ty lidi fakt zavírala, až by zčernali. Kolik lidí už zemřelo kvůli takovým idiotům.

No a něco pozitivního - Robíček konečně zase baští bez řečí zeleninky. Přeplazí se přes celý obývák a kuchyň a houpe se už na kolínkách.
30. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahojky všichni, co je s vámi???

Malej se mi včera večer zase předvedl. Usnul krásně, ale bez jídla. Ve 22 h. se vzbudil, najedl se, ale spát už nechtěl. V postýlce vyváděl. Tak jsem ho vzala do obyváku a hrál si. No a šli jsme spát až v půl dvanáctý. Dřív jsem ho prostě neukecala. A před sedmou jsme už vstávali. Doufám, že dneska bude spát večer líp.

A jak se máte vy ostatní???

Jinak přeju hezkou neděli, i když je venku ošklivo.
31. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj,to zas mame krasne,co? Veru,no vidis jak je malej sikovnej,to bude za chvili lizt a prozkouma celej byt :wink: Jani,v utery nemuzu,jedem na ty kycle,tenhle tyden tam doktor nebyl a ve ctvrtek hlidam.V pondeli jedem s Teretynou slidit,chce do Chlumce ale ukecam ji na Kolin,pze potrebuju za Marlan,koupila mi ty ponozky v Tescu,tak at ji dlouho nedluzim prasule.A az bude teplo,tak muzete k nam,mame nafouklej bazen,ale je v nem voda z rybnika,dali jsme tam nejakou chemii,tak snad to neva,Terka tam kazdopadne namocim.No jeste pul hodinky a prendam Terku ze stolu do kocarku a uzijusi dve hodinky klidu,jsem nejaka hotova,v noci uz zas nespi,nevim co s tim :frowning2:.
31. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
holky vy to tady pořád flákáte teda :grinning: u Ilči dobrý, akorát učím kačí aby usnula sama a ona nemá postýlku my spíme na rozloženým gauči u ní a kačí pořád utíkala děs, usnula před 9 pořád se budila, a v půl 1 pro mě chudák přišla ve tmě v pytli do obýváku, tak jsem šla s ní spát, asi zoubky nevím nebo neznámý prostředí, ale pořád se chce chovat, dostala medicínku a musím za ní brečí mi v postýlce..Sim je škoda že se nemůžeš přijít podívat na svatbu teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teri- tak ty to stihneš :grinning:

Veru- super jen at malej baští, kačí musím taky pochválit dneska papkala na výbornou :dizzy_face:

Simi- jak to že terka nechce spinkat?

my už celkem dobře, ale u Ilči děs, doufám, že se to doma zase uklidní :wink:
31. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Jani,kde jsi u Ilci?V Chotovicich? Mne ta svatba desne stve,ale Jenik by byl hrozne zklamanej,on se posledni dobou citi kvuli Breberce odstrcenej a tak ho nechci pripravit o to byt ten NEJ kdyz ma narozky a nevzit ho na tu akci,kterou jsem mu uz kdysi davno slibila :frowning2: jinak dnes jsem byla na brisnich tancich,no je to hukot,chapu co delat panvi,ale zapojovat jeste nohy a ruce!Hruza ale libilo se mi to,doporucuju
31. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
já vím Leni jen ho tam vezmi at má radost! u Ilči jsem byla včera, odpo jsme už jely domů :wink: a kam chodíš na ty tance? jo co ta knížka o výchově máš jí už dočtenou, až se někdy uvidíme? :grinning:

ráno jdu na melíry to se těším, mám už děsný vlasy a odpo na druhou zkoušku šatů tak snad už budou dobrý a nebudou mi plandat :grinning: :astonished:
31. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak až ted jsem se odtrhla od učení - opakování a musím říct, že jsem za dnešek na sebe hrdá :slight_smile: ještě abych si z toho něco pamatovala :slight_smile:

Koukám, že každý užíval víkend po svém :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno, teda to je morálka :slight_smile:

Já mám dnes super den už od rána :slight_smile: super snídaně (bílý jogurg, cornflakes, nakrájené čerstvé jahůdky a nastrouhaná hořká čokoláda...jsem měla chutě :slight_smile: konečně jsem na mmb sehnala kalhoty na ty státnice a snad teda i na svatbu :slight_smile:

Dneska končíme 4.-tý měsíc :slight_smile:

a po obědě jdu k dr. pro lístek napeníze, zapomněla mi ho dát a na ty výsledky, kupodivu se nějak nebojím, prostě to nějak dopadne (krédo posledních dní :slight_smile:

Všem prďolům přeji krásný den dětí :slight_smile: a rodičům vzkazuji, ať je nezlobí :wink:
1. čer 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,

dneska to vypadá, že by mohlo být hezky.

My jsme si dneska přispali a vstávali až v 8.20. To byla parááááda.

Renat - to ještě jde tyhle chutě, bude hůř. Já měla strašně ráda melouny, párky, česnekovou pomazánku a šlehačku s kakaem. No a plno dalších dobrot. :grinning: :grinning: :grinning:

Jani - ať ti ty melíry dobře dopadnou a zkouška šatů taky :dizzy_face:

Sim - ty chodíš na břišní tance??? Tak to já jsem na tohle dřevo, takový pohybový antitalent. :frowning2:

Všem dětičkám přeju krááásný den, vždyť je to jejich den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Jé to mi ušlo :slight_smile: Sim chodí na břišní tance, tak to je super, si pak trsneme spolu, ono zkoordinovat ten pohyb to trvá dlouho, já odchodila jeden kurz celý :slight_smile: a na konci už to šlo :slight_smile: A druhý jsem byla asi dvakrát a teď nemůžu a obrečela jsem to, po porodu hodlám co nejdřív zase začít. mě to baví strašně moc :slight_smile:

verca: tak to já se zatím ještě držím, i když manžel někdy kouká, co do sebe dokážu nacpat, ale co :slight_smile: hlavně, že chutná. Taky doufám, že bude hezky, po obědě jdu do toho města, nejdřív na gyndu a pak jsem si ještě vyřídila oční, tak jdu až do nemocnice pro výpis z karty (jdu k jiné).
1. čer 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
Rečni - neboj, ony ty chutě ještě přijdou, vždyť máš ještě půlku těhotenství před sebou. Já jedla strašně moc hlavně ke konci a těch peněz co to stálo. No ale nemohla jsem si pomoct :sweat_smile: :sweat_smile:
1. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
s tím počítám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Tak malej si vyloženě vykňučel ovladač od televize a je od něj klid. Nemá v něm sice baterky, takže nemůže přepínat telku, ale je vidět, jak málo stačí ke štěstí.
1. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Veru Kačí má taky ráda ovladače, ale ta přepíná :grinning:

jinak melíry jsou hezký, odpo jdeme na druhou zkoušku šatů tak snad už to bude dobrý, ve st mám nehty, ve čt jdu pro šaty, v pá jedeme pro dorty, jdu udělat výzdobu stolů večer a v so to vypukne..řeknu vám, že začínám být nervozní, má být 15- 19 st. asi jako dnes, a já mám mikinu a triko s dl. rukávem, fakt si neumí, představit, že jdu jen v šatech bez rukávů..já zmrzlina :stuck_out_tongue_closed_eyes: si budu muset dát doma něco na zahřátí to říkám pořád :grinning:

Reni- super, že jsi sehnala kalhoty, tak at jsou dobrý :wink:

já ani těhu chutě nějak neměla, musela jsem pravidelně jíst, ale žádný spešl chutě se u mě nekonaly :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
čaú, jak se máte všichni? :slight_smile:
My dobrý, pěkně začínáme chodit, je to veselejší, malej je větší průzkumník, jen ho chytat, aby neběžel do silnice.. ale jinak super. Jsem ráda, že je hezky, aspoň nemusíme sedět doma.

Renat.. jsem ráda, že učení jde do hlavy. A určitě to dopadne dobře ! :wink:

Jani.. už se to teda blíží, že jsi nervózní to je normální, všechno klapne, neboj. A osobně myslím, že ani nebudeš vnímat jestli je 19 stupňů a jestli je zima, že budeš asi hlavně myslet na samotnou svatbu :dizzy_face: mě teda zima nebyla, ale my měli docela teplo. A měla jsem celej vrch odhalenej, teda ramena:grinning: .. měla jsem korzet..

veru.. taky přepínáme, taky.. ten náš prďousek má tři ovladače a ještě mu to nestačí :grinning: to ještě musí všechny obírat o mobily. Ale jak ten se vzteká, když mu ho nepučíme :fearful: :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jani - tak to je dobře, že melírky dopadly dobře :slight_smile: Jinak si taky myslim, že nebudeš mít čas myslet na to, jestli ti je zima, hlavně až budeš říkat ano, tak nedrkotej zubama :grinning: :grinning: Máš ten týden pěkně nabitý, ani to to nezávidim. Ale zvládneš to a v sobotu už si budeš jen užívat ten velkej den :dizzy_face:

Ytu - tak to je super, že Martínek takhle hezky chodí.

Koukám, že ovladače vládnou všude, budu se muset u mýho bráchy podívat po nějakým nefunkčním, má jich docela dost :grinning: :grinning: No a po mobilech jde malej taky, ale ty mu fakt nepůjčím. Na to má času dost.
1. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Cauky .. nejak nestiham. Vecer si udelam na pocitaci nejake ty stranky scrapbooku a pres den jsem absolutne bez casu. Davam dohromady Danielky pokoj, pak do toho mrnous ... pfff

Alex si zacina stoupat u stolku v obyvaku. A ja silimmmmm. Ho poponesu jinam a za chvili sup a zase uz u nej stojim. Jednou zduchul na zada (a hlavu) tak jsem dala do obyvaku koberec aby mel t padani mekkci. Ale je to fakt des.

Renat ... vcera jsem nasla na netu ze maji i kurzy brisnich tancu pro maminky s miminky. Normalne je maji v satkach a tancujou :slight_smile:

Je uz je zase u stoluuuu
1. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem zpět, uff to byla procházka, přes celé město :slight_smile: ale dobrý.
Tak nejdřív gynda - vše v naprostém pořádku, testy negativní, takže jsme zdraví jako rybičky (ale nic jiného jsme si ani nepřipouštěli:slight_smile: mami nka si koupila pořádný řízek a domů chlebíčky :slight_smile:
takže se v klidu mohu objednat na velký UTZ :slight_smile:

Oční jsem taky zvládla, takže mám výpis karty a zítra zajdu k té nové .-) nějaká ta čtvrtka dioptrie bude :frowning2:

Koukám, že se tady začínáý pěkně chdit, Ytu to je super, že Martínek je akčí, jen samozřejmě pozor na ty errory, silnice apod. :slight_smile:

Berti: no a Alex už je taky šikula, koukám, i když ty asi moc nadšená nejsi, je to asi dvakrát větší hlídání, viď...
1. čer 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky
tak jak jsem se radovala,že si Terinka sama řekla,že chce do postýlky tak to po dvou dnech začala silně bojkotovat,včera už jsem myslela,že jí budu muset uspat v naší,pořád jen stála a brečela,že se bojí.
No a v noci tak ve tři se vždy vzbudí a v postýlce už neusne ani náhodou,tak si ji vždy přendám,ale pozor vstává nejdéle o půl šesté :angry: Dvakrát se dokonce vzbudila ve 4 a už neusnula to se jí vždy snažím tak hodku uspat,jenže mám stejně smůlu.Tak já nevím jestli ji radši nepřendat zpátky k nám do postele a spát tak do sedmi nebo trpět tohle.
Co myslíte??????????
1. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Terki to je těžký, kačí se mnou spí jak se vzbudí dneska třeba ve 2 až do rána, ale už spí líp i třeba do 4, do5 a to si jí dám k sobě až pak, třeba vás potřebuje cítiít a jestli tak spí líip tak bych si jí vzala k sobě, nebude s vámi do 15, ne? :grinning:

tak jsem byla na zk. šatů a prd nebyly tam zbytečně se tam ženu tak zase ve čt znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: docela jsem napruzelá teda..

ted jsem udělala topinky a budeme mít večer tatrák je od so ale to je ještě dobrý ne? doufám, že nás to neprožene, radši si dám jen málo :grinning:
1. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
tak jsem našla zoubky Kačí pod dásničkou, 2 dole, tak čekám každou chvíli že vylezou, možná proto se chce pořád mazlit a kníká, dala jsem jí gelík, tak snad pomůže, chudáci děti ty musí tak trpět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my máme novinku, máme třetí zoubek, je dole. A dva nahoře nám lezou, se to nějak rozjelo, ale je to lepší než u těch prvních, jak už kouše tak si to aspoň může brousit šmudla.
Jani jééé já se tááá těším na fotky.....
Ytu to je príma že se Martínek rozchodil, já se na to taky těším, ale všichni mě to vymlouvají že to bude záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Berti, Alex je šikulka. A co plavčo, dlouho jste nebyli????
Terki, já teda nevím Domča spinká v postýlce od začátku sám, ale asi bych zkusila vydržet,
Veru u nás je malej uplně zatíženej na mobily, ty ho fascinujou... :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jéé Jasminko ještě jsem zapomněla pochválit Danečka je to fešák, taky pořádnej kus chlapa jako Domča :wink:
1. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahoj, nevíte něco o akci zítra? Měl by snad být nějaký dětský den na plavečáku.. nevíte? Snad ode dvou do půl šesté... i včetně plavání.. ale to bych se nekoupala, jen kouknout bych se zašla. Jdete někdo? Nebo jsem si to přečtla blbě :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Dobré ráno,

tak to je bájo :slight_smile: Včera jsem šla spát asi v devět, dala jsem košem i Jasmince (vynahradím ti to :slight_smile::slight_smile: ale dneska ráno jsme se vzbudila svěží a do růžoba vyspaná, tak snad i počasí se trochu zadaří a bude hezký den.

Ytu: tak to já neporadím, ale zkuste to. U nás bylo teda všechno k dětskému dni včera, nějaké akce, ale je možné, že tam třeba měli něco jiného, takže to bude dneska..a projít se můžete jít vždycky :slight_smile:

Jiti: teda koukám, že zubatíte, taks and to je bez nějakých velkých problémů :slight_smile:

Tak já se jdu objednat do KO na ten UTZ, mám zelenou.
2. čer 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.