• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Teri,ja nevim,ja jsem spis jen na tu klasiku,ruzovobila francie.Nevim,jestli bych se s maluvkama citila,ale treba jo :slight_smile: jo,Veru,ten byt od svagrovy pry ma nejakou rekonstrukci koupelny a snad novy okna ... Mam se ti zeptat na info nejak bliz?Ale nevim teda cenu,chtela za nej snad 1,6 mice ale diky krizi jdou ceny dolu,tak mozna sla taky niz... Ale svagrovka je takova jina,tak nevim.Kazdopadne je to ten vyskej panelak hned u Billy.
8. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Leni- to bude dobrý, já se bála, že kačí nebude chtít spát s jindrou a vůbec jí to nevadí a uspí jí i sám, spíš je línej, tak at to zkouší i Pavel, aby si na něj zvykla, ne že se na mě vyprdneš, máš na to dva týdny ho to naučit, a pak 23 v7 v KOlíně a ne že ne!! :grinning: tak můžete v út dojet s malým to neva půjdeme třeba ven, ne? já se bojím aby kačí pak ve st neměla teplotku víš, minule měla, kdybysme šly na to očkování, proto píšu radši hned v to út ale kdybysme nešly, tak je to jedno jakej den, můžem út st má kačí odpo tchýně nebo čt nebo pá dopo..a přidala by se možná i terka se samíkem,ale tý to právě taky potřebuju dát vědět předem at s tím počítá víš?
8. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Čus bus autobus, musím aspoň na chvilku zaskočit za Renču, když je na chatičce :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jani,reakce je pry vetsinou jen pri prvni davce.No,ale toho 23.se mnou pocitej az na osmou.Pavel ji neuspi,rve jak blazen beze me,minule jsem kvuli tomu musela jet z akce domu :frowning2: Teri,to nebyl for,kdysi nekdo psal z porodnice,ze tam maj erar PC z netem. Tak koukej zalozit albicko,mas krasny skvrnata,tak se s nima pochlub :wink: predpokladam,ze nejaky fotky v notasu mas. Chudak malej,boji se bourky a ty mu nadavas,koukej ho ponunat,at je mu lip.A ty uz ho mas u sebe?A musi bejt furt privazanej?
8. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
jasmi- to je dobře, že jsi tady, jak se máte?

leni- na8 stačí to nevadí :wink: my budeme mít sraz na 7 taky teda nevím jak to udělám jindra jede na tenis do Německa a bude u nás mamka hlídat, nevím kdy se jindra vrátí a jka pak ve tmě máma půjde domů teda..nejradši bych jí tam nechala spát- kačí u mamky, jindra může příjet v půlnoci a ráda bych ho šoupla ke kačí do ložnice abych se vyspala tak si tak plánuju, ale taky nevím jak to bude..
8. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
Leni:Fakt?To já slyším prvně.Na stránkách týhle kliniky píšou že mají k dispozici jeden PC,ale kde to nikdo neví,asi na sesterně pro sestry :grinning: A skoro všechny maminy tady maj PC svoje.Já bych jim asi zrujnovala účet :slight_smile:)Jsem připojená třeba celej den :slight_smile:Jak se to tu dělá??Já tu mám plno fotek :wink: i těch s tebou :grinning: Nechceš mi poslat mě na tom kulecu?Dneska jsem fotila malýmu pindoura,už to má tak nádherný!!!U sebe ho mám už od soboty.musí mít nohy non-stop přivázaný a ruce v noci,aby si nevyrval cévku.jinak na kočáru je odvázanej
8. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
co je mrnousovi Teri, chudák malej!!
8. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj Jasmin,ja nevim proc,ale kdykoli vidim tvuj nick,tak se mi vybavi princezna z Alladina od Disneye :grinning: doufam,ze nebudes jen zaskakovat,ale usalasis se tu mezi nami nastalo :wink: Teri,kulecnik bude,ale musim pipinku naucit usinat driv! A kdyz je rec o pipinkach - papouch dneska poprve sedel pul dne na bidylku,ale uz je zas dole na dne klece :frowning2: zere uz normalne,dokonce dneska snedl kus jablicka (a to krom prosa nic nechce,tak zbytek ty zrnickovy smesi vyhazuju,grrr).No snad se ptacek srovna!
8. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
jani:narodil se s vrozenou vývojovou vadou,ale jen kosmetickou.nechci to moc psát sem kde si to může přečíst každý....ale tak lehce:ted jsme na operaci už podruhé,poprvé byl v devítiměsících.Ale to byla jenom taková malá operace,druhý den jsme šli domů.ted byl na sále čtyry hodiny.no a v nemocnci máme pobyt na 14 dní,ale ted už jen na čtyry nebo max. na 5 :sunglasses: to už se zvládnout dá.hlavně mám skvělou "spoluvězenkyni" tak to tu utíká
8. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Teri,musis na hlavni stranku a tam je odkaz moje alba/vsechna alba,tak das moje a pak uz to pochopis :wink: se mnou?to myslis ty fotky z toho brusleni?Ty sem radsi nedavej :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
leni:tak uděláme obyč francii :grinning: jen jsem myslela že něco vyzkoušim :grinning: tak budu mučit sebe :grinning: jo?se na něj budu muset přijet juknout :wink:
8. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
Lendo a kde juknu třeba na vaše? :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
jo vy jste ted v nemocnici? to je mi líto, tak snad operace pomůže a mrnousovi bude dobře, to je hrozný, musíte bejt hodně silní, držím pěstičky!!a dej fotky prcků at taky vidíme až budete doma v klidu :wink:

SImi- ptáček bude dobrej, uvidíš, musí si zvyknout, naši taky tohle dělali a zkus ho pustit, ale musíš zavřít okna, ne jako já vůl jsem na to zapoměla a ptáček frnk a byl pryč :angry: a pak když jsme se sem stěhovali, tak jsme dávali záclonky a měli otevřený jen pidi okýnko v ložnici jak máme a on sednul na kliku jindra se ho snažil přivolat, ale on se lekl a uletěl a to jsem obrečlela, měla jsem ho moc ráda, byl i trochu ochočenej, tak doufám, že ho nesežrali ptáci venku ale že někam vlítnul k někomu domů, bylo léto, my ho hledali venku volalil jsme na něj, koukali na stromy, ach jo, tak jsem ho měla ráda a to byl "jenom" ptáček :frowning2:
8. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
holky jdu do pelechu, hezky se mi s vámi kecá, ale jsem už k.o. a nevím jak naše opička bude v noci spinkat, tak pá zítra :wink:
8. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
Teri,to mame hned pod jmenem u kazdyho prispevku,ta ikonka fotaku. Tak ja se s maluvkama teda obetuju :grinning: ale neco jemnyho,ju?Ne ze mi na nehty natisknes lebku nebo Tri sestry :grinning: Jsem nevedela,ze jsou na to i tiskatka.
8. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
Leni, to neznám, já koukala jen na Kačery a Gumídky :grinning: Ty jejich znělky zpívám teď dost často, Danulovi se to líbí :wink: Ale teda jako princezna si fakt nepřipadám, já hrozně ráda pila v karlovarský čajovně jasmínový čaj:slight_smile: Můj muž mě tak ale má dodneška uloženou v telefonu. My se na netu dokonce poznali.
Terez ,vy jste zrovna v nemocnici? Je fajn, že jsou dnes schopni některé VVV upravit/vylepšit.
Jdu dělat do školy, ale kouknu se na vás. Doufám, že bude všem marůdkům brzy líp!
8. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jani,jeste me napadlo,pokud by Jindra prijel do pulnoci,tak muzu mamku domu dovezt,at nejde pesky v noci - anebo se muzete obe vychrupnout na gauci,kdyz ho rozlozis,ne? Ptacka pustim,ale az se ochoci. Andulky i korely nemaj orientaci,nesidlej na stalejch mistech,ale porad litaj po cely australii a hledaj potravu,takze je zazrak,kdyz najdou cestu domu :frowning2: aspon to tak psali v chytry knizce :grinning: .
8. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
Jani:Jj,píšu si s váma z nemocnice.jsme tu od minulé středy.Děkujeme,uvidíme aaž mu vytáhnout tu trubičku jak bude čurat...Fotky vložim ještě dneska nějaký :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
Leni,já ty tiskátka na gelovky objevila taky až ted :slight_smile: ale je to drahý jak svinč :grinning: se Tomáš zblázní až to přijde domů,jsem říkala že budu muset hlídat :grinning: ale ne,ted to nepůjde co budeme muset lítat okolo malýho ještě určitě 14 co nás pustěj domů.Neboj,něco vymyslíme.Docela živě mě napadá co :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
Jasminko:Ano,jsme.Jsme tu už týden a dva dny a je to na hlavu.Kor když toho kluka mám uvázanýho.V našem případě to kluk odnesl akorát obřízkou a pokud se mu stehy dobře vstřebají,nebouchne se do toho tak to bude mít všechno v pořádku a VVV už nebude řeč :wink: Hlavně jsem si tady vydupala toho nejskvělejšího doktora,kterýmu plně důvěřuju...
8. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jasmin,ja ho mam nekde v anglictine na video,tak muzu zapujcit :slight_smile: jani,brou noc - mam pusteny Musime si pomahat a od Lipnice se na Duska nejak nemuzu ani podivat :grinning: Pekne Marky podekuju :slight_smile: joj,tady uz se taky slusne blejska,fuj! Jdu vsechno radsi povypinat,hlavne ten nas novej satelit!Ten mame stejne jen na paradu!Vyrostlo listi na stromech a jsme bez signalu,tak hlavne ze mame HBO atd,ale stejne to nefunguje,grrr - tak koukame na zrnitou jednicku a dvojku a az zrusi Hradec analogovy vysilani,tak budem mit vecer misto bedny cernou hodinku - anebo me Bercak bude ukecavat na zabavu chudych :grinning: .
8. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
Teri,ta prvni fotka je luxusni :grinning: .
8. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz
Terez, jste v Kolíně? Jestli jo, tak to potom musíte mít Navrátila:slight_smile: :wink: Tomášek to určitě zvládne, aniž by se do toho uhodil. Jen to musí být pro tebe jako pro mámu dost náročný.Je ale dobře, že to bude brzo za váma!!!
Lenčo, ty máš doma asi pěknou zásobárnu filmů, co? :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz
Holky, nějaký nápady k úvaze na téma: Proč jsou sociální a pedagogická psychologie užitečné pro učitelskou praxi??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz
Jasmin,ani ne - tohle mam jeste z dob myho detstvi,kdy chtel deda,at umim anglicky a posilal mi z Kanady pohadky,mam tu dost Disneyovek a jeste nedavno jsem na to cucela :grinning: uz kvuli ty angline je to fajn,ale dneska jde na kazdym DVD prepnout zvuk,tak pohadky prenecham Terince :slight_smile: ja cumim dokola na ty samy veci,hlavne cesky a Sex ve meste :grinning: Teri,ty jsi zas i snazilka,jo?Ty blaho,mas malo rarasku,potrebujes vetsi zaprah,jo? :grinning: AAAA,Breberku budi bourka,tak se asi loucim.Brou noc a zitra juknu,ale ma prijet mamka,tak nevim jak bude cas,mozna az vecer...
8. kvě 2009 ve 23:22  • Odpověz
Leni:Docela mě překvapilo že tady můžou být jen tři alba po 50 fotkách :astonished:

jasminko:ne ne,kdepak,my jsme se objednali až do Prahy :grinning: v Kolíně mi to na chíře jednou bohatě stačilo,nedokázal mi ani vysvětlit co to malej vůbec má.Tady jsme na specializovaný urologický klinice,nedělají tu nic jinýho.Tak snad doufám že to dobře dopadne a nebudeme sem už muset.Ty jsi učitelka?Já studuju zdrávku.
8. kvě 2009 ve 23:23  • Odpověz
Uz zas spi - Jasmi,napady?Co je to za tema? Dle myho to uzitecny je a to je tak vsechno,co ti poradim :grinning: Teri,jj,je to s tema albama blby,je to malo :frowning2: pak leda zalozit si novej nick (ty muzes mit taky jen 3 na jedno IP) ale to je uz blby no.
8. kvě 2009 ve 23:31  • Odpověz
To se nedivím, na kolínský chíře je právě jediným "použitelným" doktorem Navrátil. Je ale dost vytíženej. Malej má hydrokelu, ale vstřebává se. Pak 23 dní nekakal, podle doktorů v kol. nemocnici normální, nebylo. Jela jsem i rodit jinam. Dobře že jste v Praze. Takže návštěvy rodiny taky komplikovaný, co? Jo jo, jsem učitelka,ale teď jsem ráda na mateřský. Chodím do školy, občas nestíhám. Jsi fakt aktivní a akční mamka, chodíš do školy a ještě snažilka:slight_smile: Taky chceme tři bumbrlíčky.
8. kvě 2009 ve 23:31  • Odpověz
Lenčo, co si potom třeba ukládat fotky na facebook nebo na rajče nebo podobně a dát do alba odkaz?
Hele, to už jsem jednu takovou podobnou přiblblou práci odeslala, ještě mě jich čeká napsat asi 6, ale po večerech se to dá, přes den se obvykle jako správný loser student flákám :grinning:
Teri, to je nástavba v Kolíně?
8. kvě 2009 ve 23:36  • Odpověz
Jasmi:no a do toho škola a to hlídání dětí :slight_smile: tak si to dokážeš představit :grinning: ne ne,já dodělávám střední :unamused: ale nástavbu bych si pak dát chtěla a jít třebas do kojenáku do Kolína.Je to kousek tak co by ne.Máš facebook??já jo,i rajče.Já jsem snad všude. :grinning:
8. kvě 2009 ve 23:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.