• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
holky kačenka se dneska naučila chovat miminko to je hezký a říká pupík, a hledá ho, ale místo pupík říká pipík :grinning:
3. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
ahojky tak to cvičo mě mrzi ja dnes na koniku nebyla ted jsem si to přečetla,ale ani nemam doma tatku ten šel na trenink
Jani-tak se to pomalu blíží vid no budete holky pro toho vašeho tatku ty nej nejkrásnější :grinning:
3. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
to doufám že jo :dizzy_face: :grinning:
3. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
no to je jasny :wink: :wink:
mohla bych se na srazik taky přijit s Viktorkou podívat :frowning2:
3. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahojky, tak už máme s Jitkou cvičení za sebou a přežily jsme to ve zdraví :grinning: :grinning: Já jsem teda úplně vyřízená, ale když budeme chodit pravidelně, tak si časem snad zvyknu.

Helen - je to škoda, ale tak třeba příště to vyjde a půjdeš s námi. :wink:

Ytuš - bylo to stejně fajn viď. :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu chrnět, jsem vážně K.O. Tak dobrou holky
3. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jani: my kupovali Etu tchýni, ale jinak všechny máme Moulinex :slight_smile: a spokojenost :slight_smile: ale ony jsou všechny na jedno brdo, takže pohoda.
recepty jsou bu´d u toho, nebo na netu, v knížkách, neboj je toho už strašně moc.
3. čer 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
jj veru.. bylo to fajn, akorát teď už šupajdim spát, mám toho ópravdu dóst :grinning: Ale zase tak moc mě tělo nebolí, uvidíme zítra :dizzy_face:

Helen.. příští středu od půl osmé večír, klíďo pojď :wink: Na srazík samozřejmě můžeš také, alespoň za mě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jani.. to je super, že Kačí chová, ty pokroky dětiček jsou stejně krásný :sunglasses:

brou
3. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz
Dobré ráno,

tak se cítím docela dobře po tom včerejšku. Trošku unavená, ale jinak v pohode. Akorát jsem nemohla v noci spát, takže večer asi padnu za vlast :astonished:
4. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
ytu ver :grinning: -a na jakem cvičení jste byly
4. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
teda nato jake je venku počasí tady nic moc kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :frowning2:
4. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
holky je to v čudu mám nervy, táta mi psal sms večer bude volat, babička měla jít dnes domů a psal, že nepůjde a že ani nebude, že jí zítra odvážejí na LDN ku u nás už není asi, tak nevím kam, a včera říkali, že jde ve čt domů jsem hotová, jestli jí pošlou pryč, a ted 2 dny před svatbou..akorát se mi chce brečet, vůbec nevím co se děje, táta mi psal, že neví co bude dál..večer má volat :frowning2:
4. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
helčo to víš že na srazík můžete toho 11 teda ju? a kde teda na plavečáku zase?
4. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
tak jsem s ním už mluvila a jde tam tak na 6 týdnů že tam s ní budou cvičit a snad jí pomůžou a když ne a vůbec se nerozchodí tak bud pečovatelská služba když se sežene nebo domov důchodců a tomu se bráním já mysllím že by to těžko snášela a já taky, jak se tam některý lidi chovají ke starým lidem, je mi z toho zle, ted když mám řešit svatbu, tak 6 týdnů a pak se uvidí..prý dneska byla i čipernější říkal táta, kéž by!! jsem z toho fakt špatná!!
4. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
tak tchýně říkala že zná paní co tam byla a rozchodili jí jsou tam prý hodný a snažej se, kéž by to babí pomohlo!! 6 týdnů a pak se neví co dál, jestli bude docházet pečovatelka dle peněz, nebo se dá trochu do kupy..za jindrovou babičkou taky chodí a pomáhají jí, je nemohoucí a chválí si to tak se jí zeptám zkusím vyběhat nějaký příspěvky na bezmohoucnost a zkusíme to dyžtak s nima nebo by musela do domova kdyby to bylo drahý! je to fakt na palici zrovna ted!! :pensive:
4. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Jani - třeba se jí udělá líp a zase se trošku rozchodí, kor když slyšíš od jiných, že si to tam chválej. Je mi to teda opravdu líto, ale tak to prostě chodí. Akorát je hrozný, že se babičce přitížilo zrovna teď před svatbou viď. Já vím, že teď tě asi nic neutěší, ale musíš se aspoň trošku vzchopit. Budeš se vdávat a máš tady Kačenku, která vycítí, když budeš smutná. Jinak si myslim, že ta pečovatelská služba je fakt lepší než domovy důchodců. tam se občas k těm lidem fakt nechovají hezky. Jo a taky ty starý lidi mají dny, že jsou na tom třeba hůř, ale pak zase o hooodně líp. Tak věř v ty lepší dny ju. :dizzy_face:
4. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
jani.. je mi líto :frowning2: je to těžké se starými lidmi. Buď statečná, babí to zvládne :wink:

takže srazík 11-tého? Na plavečáku? Tak jo, proč ne, ještě se teda juknu, jestli nemáme něco v plánu, nějakého dr. ale myslím, že ne-e tak snad to vyjde. Ráda bych vás všechny zase viděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

helčo.. my byli na cvičení tzv. formování postavy. No sranda to byla. Ze začátku jsme trošilinku nestíhaly, začalo to jako érobik, takové to hopsání, bylo to fajn, ale neuměla jsem to, lítala jsem tam jak hadr :slight_smile: no a pak jsme posilovali s gumičkou, s činkama a pak na zemi posilovací cviky. Na konec strečink, protáhnutí a hurá domů :slight_smile:
Takže jak jsem psala... příští týden ve středu od půl osmé večír :wink: My to máme již zaplacené, ale můžeš i bez objednání, pokud nebude nějak extra narváno, ale to by nemělo být - prý teď hodně lidí jezdí na kole místo cvičení...

dobrou
4. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
no holky žijete či co?

u nsá jsou přípravy v plným proudu :grinning: ted dokonce jindra dal písničky bráchovi aby nám je vypálil na cd takže i to bude..jdu vytřít a prdím na to pak pro dorty přestěhovat všechno k Rabínovi a večer dělat výzdobu a ráno na to, tak kdybych se neukázala, myslete na nás- na mě, at moc nebrečím, jsem v pohodě a ať nám to dobře dopadne a neprší!! :wink: :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj,

my jsme u naších, Jirka pomáhá malovat, taťka má úraz a před svatnou by to nestihli a bylo by jim to líto, tak to děláme my :slight_smile: Já vařím, peřu, učřím se, je to sranda, ale aspoň mám ten den trochu jiný než předchozí.
A hlavně, já se nebojím barev, takže to není vymalováno bíle, ale barevně :slight_smile:

Jani, nevím, jestli se tu ještě ukážu, takže raději už teď ti přeji, aby ten váš zítřejší den byl plný radosti, štěstí a zážitků, aby bylo na co vzpomínat a aby ten vstup do manželství byl doprovázen pohodou všech. :slight_smile:
Gratulujeme!
5. čer 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
Jani, ať je zítřek pro vás plný štěstí a radosti :dizzy_face: Moc gratulujeme :dizzy_face:
Kami a Kuba :dizzy_face:

My se máme dobře.Zítra je Kubovi měsíc.Strašně to letí :dizzy_face: Zítra máme první výjezd do Kolína a sami.Tatínka máme na víkend fuč :frowning2: snad to zvládnem :slight_smile: Mějte se všichni hezky a opatrujte se :dizzy_face:
Dodatečně dětičkám všechno nejlepší k jejich pondělnímu svátku :dizzy_face:
5. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
díky holky!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ted poslouchám písničky, co máme na obřad a chce se mi brečet už ted :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky,dostala jsem napomenuti za absenci,docitat neni sance,stravila bych tim pul dne.Pro vysvetleni - prislo mi The SIMS 3,takze kdyz mam volnou chvilku,tak hraju,az se nabazim,tak tu zas budu pecena varena.Na sraz doufam dorazime,Terka je porad takova polonemocna,ale snad se dame do kupy do ty doby.
5. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
tak Jani, doufám, že si zítra řekneš:

"Zastav se, okamžiku, jsi nádherný!"
protože...
"Společnou cestou chcete jít, odpouštět , věřit a rádi se mít." :slight_smile: :wink:

Přejeme také hodně štěstí ve společném životě a spoustu krásných společných rodinných chvilek..
Užijte si ten zítřek naplno!!
5. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
jé Sim.. ahoj po dlouhé době :slight_smile:
a jak ta hra vypadá.. ? O čem to je.. Docela by mě to zajímalo :wink:
---------------------------------------------+6++++++++++++++++++++++++++++++++++3 ježiš, to napsal Martínek :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
zdravíme spisovatele :grinning: Kačí už leží- sama podotýkám, někdy nám to jde, někdy ne, ale usíná o 100% líp tak jsem se konečně dočkala po 1. roce :dizzy_face:

jinak Jitu děkujeme za přáníčko!! :dizzy_face: doufám, že fakt nebude pršet, straší s tím, přívalový deště atd..to by musel tchán zapřáhnout autí a dovézt nás před radnici :astonished: za chvíli jdu s Marlan zdobit stoly, ještě že jde se mnou, já fakt nevím co s tím, tak si dáme vínko at nám to jde líp od ruky :grinning:
5. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Jani - také vám přeju, ať je zítřek ten nejšťastnější den a ať prožijete to nejšťastnější manželství plné lásky a pohody :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
díky Veru :dizzy_face:
a veru a jitu co ten sraz jdete taky doufám? :confused:
5. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Jani - já na srazík nejdu. Máme ve čtvrtek plavání. Už jsem to psala, jestli to nechcete přesunout? Ale už jste domluvený, tak my půjdeme na sraz jindy.
5. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
ahojky, my bychom na sraz moc ráááádiiii ! A je nám jedno, bude-li ve středu nebo čtvrtek ! Tak uvidíme, třeba to rozhodneme až v pondělí... nebo né ? :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
jo jani.. tak mě napadlo - bude nějaká svatební cestička? :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Dobré dopoledne,
tak Janinka dneska řekne své ANO. Nebo už ho řekla??? Jé, to je tak hezký, už se těším na fotečky a až pak bude vyprávět zážitky.

A co vy ostatní??? Žijete vůbec??? Co dětičky??? Nezloběj?
6. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.