• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky....
tak koukám, že tu řešíte srazík.....pokud by byl ve čtvrtek odpoledne, rrádi se přidáme.......ve 14:30 nám končí plavání, takže pak můžeme přijít na kávičku a popovídat si.......Ve středu bych dorazit nemohla, to musím do školy.......

byla jsem se podívat dnes na Janinku.....moc jim tom slušelo - všem třem :dizzy_face:

Co nového?

U nás to, že už třetím týdnem je Samík přes den bez plínky.....dávám mu ji jen na spaní a na delší jízdu autem mimo město......čůrá na záchod a nebo na travičku......pohoda :wink:
6. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Markyz - ty jdeš ve čtvrtek na plavání od 14.00???
6. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj holky...

Tak jsem zvědavá na Janinku, :slight_smile: určitě jí to mooooc slušelo :dizzy_face: :dizzy_face: a i počasí se sad vydařilo (teda aspoň u nás začalo ršet a bouřit až tak v pět..což je pohoda..sice chladněji bylo, ale dalo se to..my se byli juknout na tu známou, měla moc krásné šaty..úplně jsme nasávala atmosféru a docela hooodně se už těším na tu svatbu :slight_smile: sestry teda.

markyz.: tý jo Samík už je bez plínky, to je super, je to kluk šikovná :slight_smile:
A jak škola? koukám, že jedeš ve středu :slight_smile: tak ať ti vše vyjde..

Já už mám učení plný brejle, ale zítra začínám poslední okruh, jsou otázky (asi 4 z těch předchozích, který snad zvládnu ve středu, protože je musím mít v paměti...)

Tak přeji hezký večer...papapa
6. čer 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
Vercák......nene...mánme plavčo od 13:30, ale ve 14:30 už jsme oblečený......myslela jsem to tak, že už můžeme vyrazit na kafčo :wink:

Renat.....a kdypak máš státnice a obhajobu? Držíme ti se Samim pěsti.......tfuj tfuj tfuj.....já jedu ve středu na konzultaci diplomky, zkoušku mám až 24.6.......a kolem 20. září státnice a obhajobu.......
7. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Markyz: 18.6. státnice :slight_smile: jen z geografie, diplomovou práci mám na prosinec a poslední státnice (snad) až v únoru nebo červnu, sice bych měla letos končit, ale ten rok využiju :slight_smile: už jen pro to, že s emi vyplatí být v režimu studenta :slight_smile:
A´t dopadne konzultace na jedničku a na zkoušku budu držet palce. :slight_smile: ale ty to rčitě zvládneš.
7. čer 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, no kdepak jste všichni? To se mnou nemluvíte??? :sweat_smile: :sweat_smile:

Dneska když jsem Robinkovi napouštěla vaničku, tak se za mnou doplazil až do koupelny. Je to šikula, aspoň pro něj nemusím chodit :slight_smile:

A jaký jste měli víkend?
7. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
ahoj!
tak je neděle u konce a doufáááám, že bude v týdnu nějaký ten srazík, ať se je na co těšit :slight_smile: Takže bude ve středu nebo čtvrtek? Uvidíme, co řekne Janinka.. a to nejen na srázek, ale i na svatbičku :dizzy_face: Ukáže-li se tady teda vůbec :slight_smile:

všem studujícím přeji úspěšné studium, ať vám učení jde a zkoušky máte za jedna!! :wink:

Teda by mě zajímalo, kdy konečně otevřou to hřiště u nemocnice, už jsem tak natěšená, pořád chodím okolo a nic :rolling_eyes:

náš víkend byl fajn, sobota sportovní, neděle návštěvní a trochu kolotočová.. teď už koupeme a chystáme se psychicky na začátek nového týdne :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Dobré ránko...teda dneska by se spalo... :unamused: ale potřebuji auto, tak jsem musela vstát a odvézt manžela do práce...a ted už asi nezaberu...
Poslední dobou jsem i v noci nějak vyrovnaná...a dnes opět krásné snění... :wink: :slight_smile:

Tak jsme zvědavá, jestli přijde Janinka...a bude vyprávět, určitě je plná zážitků...
8. čer 2009 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz
ahojky, tak zdraví vás mladá paní Synková :dizzy_face: ,
v poledne jsme dojeli z Jemniště a já jsem k.o. asi z celkových příprav a to jsem se tam hezky vyspala, ale jsem fakt hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: ve st by měly být fotečky, tak ve čt vezmu na sraz, když budou..svatba dobrá, nepršelo, to jsem se bála, stihli jsme se vyfotit, Kačka byla celej den hodná, v půl 7 šla domů s maminou, ta jí uspala a v 8 jsme byli doma, tak to dopadlo dobře :grinning:

ten sraz je teda ve čt my tam můžeme po 2 být..
8. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahojky, také tě zdravím paní Synková :slight_smile:
To je dobře, že vše proběhlo v pořádku a přálo vám i počasí. Už se těším na fotečky a myslim, že nejsem jediná.
8. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Vítejte mladá paní Synková....... :dizzy_face: Jak říkala Verča, už se moc těšíme na fotky.......

Sraz......my můžeme ve 14:30 :wink:
8. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
tak na tu 2 se tam sejdeme a na vás počkáme v půl 3, ne? kdo teda půjde?
8. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Jani - já bych šla, ale jen na chvilku. dala bych si s váma kafčo a možná něco k snědku a pak bych šla domů. Býváme po tom plavču dost utahaný. Končíme ve 14.30, takže v těch 14.50 bysme mohli být vypakovaný venku.

A mám novinkiu. Robinek se před chvílí úúúplně sám posadil. Doteď se udržel v sedě, ale neuměl si sednout. No a už to umíííí. Hurááááá
8. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
veru tak aspon na chvíli ne to nevadí..a gratulujeme k sezení!! :dizzy_face: Kačí taky začala sedět v 9. měsících před vánocemi asi týden :dizzy_face:
8. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
ještě jsem se zapoměla pochlubit, že jsme byli na Jemništi dostali jsme to jako dar, kačí byla s mámou, spala u nás a byla hodná a spala krásně zvládla to na 1* šikulka moje a já se hezky vyspala i když jsem stejně jako praštěná :confused:
8. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Jé to je Jani hezký. No a co svatební noc???? :wink: :wink: :wink: Asi byla jako ty ostatní viď :grinning: :grinning: A jak už se tu někdo ptal, pojedete někam na svatební cestu???

No na chvíli určo přijdu na srázek. A ne že se mi budete smát, jak plavu s malým. nejsem žádná modelka :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani moooooc gratuluju, my se na srazík nedostaneme, tak doufám, že budou brzy fotky i tady :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
Veru gratuluji k sezení, Robík je šikulka....
Nám vylezl třetí zoubek dole a teď se klubou dva nahoře, a jdou najednou takže v noci je to záhul :unamused: Je i ho prdíska líto, už aby to měl za sebou ...
8. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jiti - tak to je mi malýho líto. teda k zoubku gratuluju, ale jinak ty bolesti mu nezávidim a tobě ty starosti. To až to přijde u nás a jestli malej bude plakat, tak já to probrečim s nim. jsem na tohle hrozná citlivka. Jiti, nebyli jste náhodou plavat minulý čtvrtek??? Asi na náhradní hodině.
8. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
No byli tys tam byla taky?????
My tam byli i s Monikou ta byla se Zdeníkem...
8. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Verčo.....gratulujeme Robinkovi - šikula :dizzy_face: a na srázku se na chvíli objevte......těšíme se

Jani....takže jste to zvládli....paráda.....Kačí je moc hodná :wink: ....a co.....nebude náhodou po Jemništi nové mimi v břišánku??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jiti....přejeme, ať zoubkový neduhy brzy vymizí......a gratulujeme k dalšímu zubanovi..... :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jiti - já si to myslela, že to jsi ty. Podle fotky víš. Moniku jsem nepoznala. No vidíš, tady si píšeme a když jsme vedle sebe, tak se nepoznáme, tak to je teda dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Markyz - na chvíli na srázek dorazíme, ale asi s vámi nebudeme celý odpolko. No i když člověk nikdy neví že jo. Se zakecám a domů půjdu až jako poslední :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dobré ráno, tak zas zdravím.

Včera jsem byla se sestrou na nehtech (já ne) u teret. a bylo to super, byla tam i Sim..no super pokec, co budu povídat.

Jani: teda chtělo se ti asi hodně čůrat, co? Jsme na tebe ještě troubila na kruháčku a nic :slight_smile: ale msuím říct, že za ty dva okamžiky, co jsem viděla, jsem koukal na ty vlasy, a ještě to bylo hezké, tak už se těším na fotky ze svatby, protože si fakt musela být jak princezna :slight_smile:
jen na srazík určitě nedorazím, z časových důvodů...však víte.

Jiti: gratulace k zoubkům a snad bolesti a starosti s tím brzo ustoupí...
9. čer 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
reni já na tebe kejvala na kruhiáčku viděla jsem tě náhodou :grinning: vlasy už mám rozpuštěný, ale koupila jsem natáčky, tak zkusím aspon je..

Marky- mimi teda fakt nebude..ale pořád se musím smát dobírám si jindru pane ženichu.. :grinning: bylo to hezký i noc byla :dizzy_face: :cry: i na jemništi..na svatební cestu nikam nejedeme, to bylo tohle :sweat_smile: možná jestli pojedeme k moři, ale nevím jestli bude bariák tak prd..

Jiti- taky gratulujeme k zoubku :dizzy_face:
9. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojky holky,
dlouho jsem tu nebyla,nebyl nějak časík :frowning2: Bud dělám nehtíky nebo se flákám na dámě.No ale už to napravím.No nám malej hodil do záchodu skleničku a už se nám to hezky ucpalo.Ještě že máme nahoře "náhradní"wc :slight_smile:))A tohle musíme nějak dát do kupy,chjo.To se zase bude kopat zem...

Renat:Co nehtíky,držej?Spokojenost?Měla jsem z toho nervy aby se jí líbily a fakt kdyby něco,tak at přijede.
9. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
nemáš fotky teri? já byla na nehtách v kolíně,ale už v ne mi upadl a nemůžu se paní dovolat, takže jsem nas....a co vy jdete na srazík na tu 2 teda se tam sejdeme? nebo před?
9. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahojky,
teda Jani, tak to je fakt k naštvání, když ti během pár dnů upadne nehet. Já když jsem dřív chodila, tak tohle se mi nestalo. Musela to pěkně odfláknout. :angry: :angry: Kolik jsi za ně platila???

Teret- to je taky hezký nadělení, ucpanej záchod skleničkou. A jak se daří malýmu??? už je mu dobře???
9. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Jani: tak to jsem si asi nevšimla.

teret.: tý bláho nehty jsou nádherný, sestra je naprosto spokojená, prosím tě, ještě jsme jeli k její kamarádce, aby se hned pochlubila... fakt děkuji, za ní. Dokonce mi ještě večer psala na skype, že je to sice mazec, ale už si zvykla :slight_smile: a drží perfektně :slight_smile: takže se snad neukážeme (teda z důvodu opravy :slight_smile:
A já si včerejšek užila, :slight_smile: pobavila se, koukla, jak to chodí, hlavně večerní koupání :slight_smile: fakt nadšení.

a á se musím pochválit, dneska mě to chytlo a taky jsem si udělala nehty (podbarvila bílou tuřko ) a nalakovala (jak jinak než bezbarvým..a u tak to mám všude okolo nehtu :slight_smile: na to prostě nejsem...
9. čer 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Cauvejs holky ... odmitam docitat :grinning: Preceta jsem posledni 4 dny :slight_smile:
Jsem uplne bez volneho casu a kdyz nejaky najdu (kdyz Alex spi) tak si jdu schrupnout taky, pac jsem furt K.O.
alex mi zacina chodit kolem nabytku - samzrejme pada, ale hned si zas stoupne - no je to na nervy.
9. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
veru- 650,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím jí zkoušet volat asi není na to reklamace co?

holky tady je to pöřád chcíplý takže v ten čt když se tady neobjevíte, tak po tý 3 před plavečákem teda?

Berti- nechceš jít taky?
9. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Koukala jsem ... ve ctvrtek? Mozna bych se mohla stavit :wink: A kde? na plavecaku?

Jani ... a jak se citis jako ''vdana'' pani ? :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.