• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Jé ahoj Berti - teda Alex je pěknej aktivista viď. To chápu, že nemáš čas a jsi z něj unavená. Robin naštěstí ještě nechodí, ani se nezvedá, tak je to zatím v pohodě.

Jani - to byly docela drahý, no i když ini ty ceny šly asi nahoru. Ale určitě bys jí měla zavolat, ať ti to dá do pořádku, ale nevím, jestli to udělá zadarmo. Každopádně nový nehty by měly držet pořádně.

Renat - jen trénuj s dětma, ať víš, co tě čeká. Jsou to starosti, ale o to větší radosti :dizzy_face:
9. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
jojo Berti na plavečáku..s tím utaháním si nic nedělej, já jsem takdy pořád grogy :grinning: a jako mladá paní se cítím pořád stejně akorát s prstýnkem a jiným příjmením :sweat_smile: :dizzy_face:

Veru je to děs s těma nehtama zadara to asi neudělá ale já se jí nemůžu vůbec ani dovolat, už na to asi prdím pak když vidím kolik to stojí a kulový to vydrží chtěla jsem na svatbu dražší s tím, že něco vydrží a vůbec si nejsem vědoma, že jsem tahala něco hodně těžkýho, jen košík z grilování, tam byly lahve atd, ale to by fakt teda kulový vydržely.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Jani - ono stačí, aby byla pod tím umělým nehtem malá bublinka vzduchu a on se odfoukne a pak ulomí víš. Ale tak jestli ti ty ostatní držej dobře, tak si nech někde ten jeden opravit. A nebo je už dál nebudeš chtít? To by pak nemělo opravdu smysl. Už se mooooc těšíííím na fotečky. kdy budou???
9. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
asi ve st že bych je vzala na srazík ,ale st je vlastně zítra a zatím nevolala tak nevím..
9. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Tak jo, když budou hotový, tak je určo vem. Teda stejně takových příprav a nervů a nakonec to tak rychle uteklo viď. Ale zase máš na co vzpomínat. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
no to jo teda..byl to frkot!! ale ty fotky budou určo nádherný!! takže po tý 2 na plavču :sweat_smile:
9. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Holky užijte si srazík :slight_smile: A Jani doufám, že se na fotky budu moci přijet příští nebo ten další týden podívat :slight_smile:

Berti: teda ty se asi teď nezastavíš, co?? I když to asi byla otázka času :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
No ty nehtiky by me taky nastvaly.

Verci ... nejak kolem 30.5. se postavil poprve a od te doby se furt zdokonaluje :slight_smile:

i v lezeni po ctyrech je to rychlik. Ale vcera jsem byla u mudr s holkama na ockovani a kdyz jsem ji rekla ze alex uz je na nohou tak na me docela zirala :grinning: . ja se ho snazim furt davat na zem, ale on za 20 sekund zase uz u neceho stoji :slight_smile:

Tak jo, tak my se teda stavime na sraziku :wink:
9. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Jdu se venovat mym holcinam a pak pujdu chrnet. Preji krasny vecer a dobrou noc !!!
9. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tak já se jdu věnovat tomu, co poslední 3 týdny :slight_smile: a vám přeji hezký den a užijte si srazík .-) Když budou nějaké fotky, šup sem s nima, ať se pokochám :slight_smile:
10. čer 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz
a máme tu polovinu :slight_smile: (teda to to letí) :grinning:
10. čer 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
Reni srazík si užijete ale až zíttra :grinning:

my vaříme, chci upíct koláč s jahodama dostali jsme od strejdy, a asi udělám na zítra knedlíky nebo na víkend zamrazím to a bude..asi bude venku hezky, tak si užijte pěknej den!!
10. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Zdravím všechny

Jani - knedlíky bych si taky dala, ale u nás nejsou lidi, co by je dělali :grinning: No ale mamča bude určo v mrazáku nějaký mít, tak si dám u ní.

Renat - to to letí viď. už jsi v polovině a za chvíli budeš v noci vstávat k maličkýmu :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jé to jsem trdlo, jsme to popletla... :slight_smile: tak si užijte srazík zítra :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
Renat - koukala jsem na fotky a hezky se kulatíš. jen tak dál :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
verci: ahoooj, psala jsme ti ještě ráno na skype :slight_smile: večer už jsem byla tuhá, ale PC úplně nevypínám, proto se ti asi objevuji, že jsem přítomna...

NO o kulacení mi ani nemluv, kam až to půjde... :slight_smile: ale samozřejmě z toho depky nemám, spíš naopak to bříško dostalo už takový tvar, co není jen, že vylezly ven špeky. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
Renat - já vím, četla jsem. No bříško ti poroste, až budeš mít pocit, že je všude kolem tebe :grinning: :grinning: Ale nechci tě strašit a navíc je to krááásný
10. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
verci: nenechám se vystrašit neboj, j s tím počítám a i se na to těším, jen doufám, že v létě to nějak zvládneme :slight_smile: mě bude chodit ovívat, hihi :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
no léto neni moc příjemný v těhu. Já měla jeden větrák v ložnici a druhej v obýváku
10. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
pro těnto případ chceme být co nejvíc na chatě, ta je studená :slight_smile: takže je tam příjemě a večery pak zvládneme :slight_smile:
Ono to nějak dopadne :slight_smile:

tak já jdu k učení, dneska jsme to ještě neviděla. :frowning2:
10. čer 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
reni taky jsem koukala že se začínáš kulatit, je to krásný!! :dizzy_face: to jsem milovala bříšánko :dizzy_face:

holky čekáme na babí Kačí jde ven a já pro fotečky, bude jich prý nakonec 180 že jsou hezký tak jsem zvědavá a video za dva týdny :wink:

holky kdo teda jde zítra na ten plavečák? asi před tou půl 3 tam teda ne? terka se samíkem taky přijdou v půlu z plavání, marlan taky může tak nějak, veru taky vid? tak na tu půlu tam teda?

reni ty se přijed klído podívat příští týden na fotky :wink: příjede asi i Lenina se mrknout nevěrnice jedna :grinning:
10. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jani - já se na chvíli na srazíku taky stavim, plavčo nám končí ve 14.30, takže než se oblékneme a vypakujeme, tak to potrvá, ale to vy tam ještě budete viď. Teda 180 fotek, to se máte v čem přehrabovat viď :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
haló.. ahój :slight_smile: :dizzy_face:
tak jsme zase tady.. máme se slušně.. včera jsme měli taťku doma, tak to bylo bájo. Byli jsme vyřizovat něco ve městě, odpo jsme taky měli něco, tak to uteklo, ale bylo to fajn. Ten náš táta nevydržel a koupil si hru na playstation II a tak jsme včera hráli. Ale není to úplně můj šálek kávy, je to hokej, takže víte co ... :slight_smile: Ale náhodou ho pořád porážím :grinning:
Jinak chodíme ven, je tam hezky.. Martin chodí, kde může i tam, kde nemůže :grinning: je to náročný, ale hezký. A jak žvalá, ty první slovíčka.. to je strašně roztomilý.. haší místo hačí, hauó místo haló a ták :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile:

Zítra na srazík rádi dorazíme, takže na půl třetí? Tak uvidíme, nějak přjdem.. až se prcek vyspí, nají, oblíkne:slight_smile: a pak hurá za vámi.. už se těšíme :wink:

zatím pa
10. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Tak jsme byly s Ytuškou opět cvičit a bylo to fajn. Člověk je sice unavenej, ale tak nějak hezky a hloavně ze sebe mám fakt dobrý pocit :dizzy_face: :dizzy_face:
Kdyby jste se někdo chtěl přidat, tak nebudeme proti :wink: :wink:

Přeju všem dobrou a klidnou noc :pensive:
10. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahojky, kde pak jste všechny???
Já jsem po včerejšku pěkně utahaná a ještě to plavčo dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Robíček včera nechtěl vůůůbec spinkat, asi čekal, až maminka přijde domů :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
hmmm :frowning2: nikde nikdo.. ale na srazíku doufám, že se někdo objeví !? :wink: myslim, že to na půl třetí v poho stíháme.
11. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Možná se mnou na srazík přijde kámoška, chodíme spolu plavat, tak snad to nebude vadit. Nezná v Kolíně moc maminek.
11. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
já koukám že se koník asi za chvíli zruší nikdo nechodí :frowning2:
já začínám být pěkně nachcípaná teda asi s těch šatů jsem to věděla, ještě že jsem měla ten kožich :wink: jdu dělat kačí papů pak jdeme do krámku až se vyspí a dorazíme před tou půl 3, těšíme se!!
11. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak prej nepřijde. No i tak nás tam bude asi hodně. kde jste??? Si tady píšu sama se sebou, ale to neva :grinning: :grinning: :grinning:
Aspoň Ytuška tu je.
11. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
a co já? :grinning:
11. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.