• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
nojo, když to je asi těžké.. sim má sims, renat má učení, bertol musí hlídat Alexe.. není to žádná sranda s tím volným časem :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
tak jó, takže se tam na tom plavečáku sejdeme a jistě to bude fajn... dá se tam jít i někam ven? To se jen tak ptám, není nutno :wink: já jen, že se udělalo nějak hezčeji :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ty jsi tu Jani taky, ale psala jsem to zrovna, když jsi psala i ty :grinning: :grinning: :grinning:
Ytuška má ale pravdu, teď má málokdo čas na Koníka, navíc venku není ošklivo, takže je asi většina holek s dětma venku.
11. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
ale i tak žárlím na SImíky,, nemá nás kde rozesmívat( SIm)..a i tak sem občas může někdo juknout, ne?

Jitu- venku se dá sedět, ale střídá se počasí, uvidíme, no..je tam i dětskej koutek venku :wink:
11. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
šmarjá, co se to sem přihnalo, tak rychle a taková vichřice, bouřka... jsem nestačila pomalu sundat prádlo.. toje teda pech..snad to bude brzy pryč a budem moct vyrazit... :frowning2:
11. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
ytu- taky jsem zachraňovala prádlo na balkoně :grinning:
11. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Holky - tak já na sraz nejdu. nejdeme ani plavat, vylezli jsme před panelák, ušli pár metrů a totálně jsem zmokla i pod deštníkem. Navíc začaly padat takový kroupy, že jsem to otočila a utíkala domů.
A to jsem se na ten sraz i na plavčo těšila :frowning2:
11. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
veru ono to zase přejde na sraz se jde skoro za hodinu a podívej jak je ted, už to není tak hrozný :wink:
11. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky..tak jukám, se tak setmělo, že to nejde se učit a při umělým osvětlení je to na prd.
Já na vás samozřejmě neprdím, jen fakt není moc času, už mě to zmáhá, měsíc nedělám nic jiného. Ale slibuji, že po 18. zas bude líp a budu tu častěji a doufám, že pak brzo bude nějaký srazík, ať vás všechny vidím...a hlavně, až se budu moci ještě normálně kulit :slight_smile:
Dala jsem břicho ze včera a už to není žádná sranda, to vám povím.
A všera jsem byla v nostalgii, lehla jsme si k učení, dala sešit na břicho a najednou vlna odporu...a pak už jsem jen koukala, jak se vlní. vehnalo mi to slzy do očí... takže už to není o šimrání, ale pořádné koulení...pak mi teda břicho strašně moc ztvrdlo, ale to je snad normální. bylo to jednou,...

Já samozřejmě nakukuji a koukám, co je nového, jen někdy nestíhám napsat, nebo nemám co, protože mám mozek tak vygumovaný tou geografií, že bych nedala normální větu dohromady.

Koukám pěkná buřina, se to tady honí jak čert, to pak bude vzdoušek...

Nevím, jak srazík, ale snad to brzo přestane, takže si to užijte..
11. čer 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
no jo, ale na to plavání fakt teď nejdu. Když přestane pršet, tak na srazík půjdu. Doufám, že přestane, potřebuju nakoupit :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
taky čekám, jak to bude vypadat
11. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Renat - my víme, že se učíš a je to dobře, aspoň budeš chytrá holka :dizzy_face:

Tak jsem volala našim a na severu v Rumburku svítí sluníčko, dobrý co?
11. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
a už skoro neprší :wink: to snad bude dobrý taky pokukujeme z okna..

Reni no vidíš, to je znamení že se nemáš tak učit :grinning: hezký vid? :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Marlan - koukala jsem na fotečky. Kryštůfek je hezkej klučina a frajer :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani - taky pořád pokukuju z okna :grinning: :grinning: :grinning:
Robin nějak zlobí, hrál si s kolíčkama a teď vytáhl i váhu.
11. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
verca - díky, konečně jsem se dokopala k tomu, abych je naskenovala
11. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jani. no zanemní to nevím, ale každopádně se tím řídit nemohu :frowning2: takže za chvíli zas zasednu, zalehnu k papírům.

Marlan: taky jsem koukla na fotečky, mi nějak unikly .. a teda Kryštůfek.. úplně mě to překvapilo, jak už je veliký, jak vyrostl a je to šikula. Nevím proč, al emám pořád před očima toho prcka - miminko:slight_smile:, jak jsme byly na srazu tenkrát v tom Stapu nebo jak se to jmenovalo...

veru: mylsím, že to tak jako tak projde dneska celou ČR :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
renat - neutekly, já je tam dala před chvilkou, no a od toho srazu ve Stapu už opravdu nějaký pátek utekl :grinning:
11. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
marlan: tak to jsem ráda, že mi nic neuniklo :slight_smile:
Fakt to letí :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
holky neděste se, jsme ještě doma :grinning:
prckovi se totiž náramně dobře spalo v té bouřce a dešti.. spal snad přes 2,5 hodiny. Už se nudím :grinning:
a hlavně chci rychle nakrmit a taky vyrazit.. koukám, že je bouřka ještě nedaleko, ale to už snad bude dobrý, ne? :fearful: Já totiž bouřky nesnáším. Doslova. Brrrr :rolling_eyes:
tak jdu kouknout na prcka a dyštak ho rychle nabaštim a pudem pa
11. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Tak na srazík nejdeme, Robin před chvílí usnul a nebudu ho budit. No ale vy už jste asi na cestě. Tak si to hezky užijte
11. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
teda marlan.. paráda fotky... ten klučina tak vyrost... až se divim, jak to letí s váma.. Krásný fotečky, takový pohádkový a Kryštůfkovi to tam strašně sluší !! vám všem! :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
veru.. škoda :unamused:
11. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ytu - chtěla jsem na ten srazík jít, ale kdybych ho nenechala spát, tak by byl protivnej. Tak snad příště :wink:
11. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
veru: tak příště půjdeme spolu :slight_smile: a to už opravdu :slight_smile: zdá se, že počasí se umoudřilo, i když k nám se od Prahy žene další mrak a už prší.
:slight_smile: pro mě je to super, prootže když se tahle vyčistí vzduch, leze to líp do hlavy :slight_smile: takže nakonec jsem ten deficit dohnala a večer opáčko a dnešní plán splněn :slight_smile:

Teď koukám na svou oblíbenou telenovelu na ZDF :slight_smile:
11. čer 2009 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz
tak na srazíku nás bylo málo, ale i tak jsme si ho užily, bylo to hezký! kačí teda zezačátku zlobila, zkoušela moje nervy, ale doma to hned odčinila, pusinkovala mě, chovala, bylo to moc milý, tak jsem jí to zapoměla!! :dizzy_face: :dizzy_face:

holky co jste nebyly na srazíku domlouvaly jsme se že bysme jely příští týden vláčkem do poděbrad na výlet kdo byste chtěl jet..

jinak díky za pochvalu foteček :dizzy_face:
11. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Jani - to je dobře, že jste si srazík užily a škoda, že jsme tam nebyli. My jsme šli ven až kolem čtvrtý hod. a nevěděla jsem, jestli jste ještě na plavečáku.
Do těch Poděbrad bych jela taky, ale záleží na tom, v kolik byste jeli. Protože kdyby to bylo skoro na celej den, tak se nechytám. Robin prostě v kočárku špatně spí.
11. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
no to určo už dopo zase pak už to nemá cenu kor vlakem :astonished: a šly jsme domů po půl5.tak se můžeme sejít i jen tak na vycházku, co vy pořád děláte když tady moc neznáš lidí, ne?
11. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Jani - tak jo, chodim takhle ven s jednou kámoškou, ale taky ne každej den a jinak otravuju Radka, když má volno a jemu se taky pokaždý nechce a chce doma jen odpočívat. Tak se domluvíme můžeme spolu někdy jít někam na prochajdu. Stejně chodim občas kolem vás :slight_smile:

No a do těch Poděbrad teda nepojedu, to je na nás moc dlouhý. Kdyby třeba Robin už chodil, tak by to bylo v pohodě, ale skoro celý den v kočárku, to mi nevydrží. On má rád to svoje plazení a šmejdění po bytě :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
kačí taky nevydrží v kočárku, zase zdrhá ono si nevybereš, ale každý období je jinak hezký!! :dizzy_face: kam vy takhle chodíte na prochajdu? na ostrově už jste byli třeba můžeme zajít tam a můžete i dopo?kdy tak chodíte? my tak na půl 10 a pak na 2.
11. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Na ostrově už jsem byla, ale můžeme klíďo někam jít. Můžeme dopoledne i odpoledne
11. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
ok tak se nějak dohodneme :wink:
11. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.