• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Tak jo, ale až po víkendu. na víkend mi přijede brácha. Pošlu ti do IP kontakt na mě ju
11. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
jojo četla jsem máš tam taky :wink:
11. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak se mi před chvilkou probudil malej a šíleně plakal, napil se trochu čaje a jinak nic nechtěl a pořád brečel. nakonec ho uklidnil ovladač od televize, ostatní hračky házel pryč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
třeba se mu něco ošklivýho zdálo nebo nerostou mu zoubky? kačí rostou dva dole, mezitím vyrostl další dole a ty dva se nemůžou vyklubat už asi dva týdny syčáci :angry:
11. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Spíš se mu něco zdálo, ale byl upocenej na hlavičce, ale je v pohodě. Ovladač ho uklidnil a teď si hraje. Jsem zvědavá v kolik půjde spát. No a zoubky mu nerostou, má jen dva dole a jinak nic víc.
Chudák Kačenka, ta si teda užívá viď s těma zoubkama, když to tak dlouho trvá
11. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
veru.. mě se někdy malej vzbudí s pláčem právě když spí v době, kdy normálně nespává. Právě když někdy náhodou usne tak, že se probudí už skoro nebo úplně večer, tak pak brečí a brečí a je nevrlej ještě dobu, pak se zklidní a je jak uragán a lítá tady jako ďas :slight_smile: Tak přeju, ať jde brzy zase malej spinkat, snad se zadaří. To bude asi až tak v jedenáct nebo pozděj, viď? Nebo myslíš že dřív? :slight_smile: :wink:

holky díky za srazík, bylo to příjemné zpestření čtvrtečního odpoledne. Škoda jen toho mokrýho koutku :grinning: :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Dobré ráno,

Ytu - přesně jak jsi psala. malej si tu hrál asi až do 21 hod. No ale to nejlepší si nechal na ráno. Vzbudil se ve 3.10, tak dostal najíst a v postýlce si začal povídat, tleskat a kopat do postýlky, tak jsem ho nakonec vytáhla a šla s nim do obýváku. No a šli jsme spát až v půl pátý. No já byla hotová, ale co jsem mohla dělat. A teď už jsem vzhůru a on ještě chrní, ale budu ho budit, protože přijede na nádraží v osmý můj táta, tak se za ním půjdeme podívat.

Venku je pěkná zima, sice svítí sluníčko, ale stupně jsou nízký :unamused: :unamused: :unamused:
12. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko,
doufám, že jste si srazík užily :wink:
Jani těším se na fotečky, tak doufám, že budou brzy k nakouknutí :dizzy_face: :dizzy_face:
Jééé Veru to jsme si mohly psát, náš mladej pán se vzbudil v půl čtvrtý a chtěl si hrát tak jsem s ním do půl pátý seděla v obýváku a hráli jsme si :grinning: :grinning: asi nějaký erupce na slunci, či co :sweat_smile: :sweat_smile:
12. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Jiti - no to jsme si teda mohly psát. A já chtěla zapnout počítač, ale pak jsem si řekla, že stejně každej spí a akorát bych se víc rozkoukala. No až bude mít zase někdy malej noční, tak sem napíšu a třeba nebudu sama, kdo bude vzhůru :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem koukala na vlaky do těch Poděbrad a nejideálnější bude asi v 10:19 (10:46 v Pod) v 8:19 by to asi většina nestíhala, navrhuji úterý nebo středu - jak jste na tom?
12. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky
tak sem zase po delší době nakukuju a koukám,že byl další srazík který jsem propásla :cry:
Chci se zeptat co plánujete v Poděbradech,jak tady píše Marlan???
12. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
terki - říkaly jsme si, že bychom vyrazili na výlet - pocourat po kolonádě apod.
12. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Marti já myslím, že by to bylo tak akorát v tu hodinu, akorát den zatím nevím ale ve st nemůžu určo..spíš út nebo čt bych to viděla..kdo by teda holky jel?

terki- tak pojedte taky pojedeme vláčkem, ale jsem na to teda zvědavá..taky dle počasí..

a marti kdy to jede pak dom? já bych chtěla tak do 4 at jsme doma..a co včera kde jste byly, daly jste si vínko? :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahojda, tak my měli taky zajímavou noc... teda spíš ráno.. prcek se probudil před pátou a pak už nespal, já tady nadávala, chtělo se mi spát, pak jsme ještě zalehli asi před sedmou a probudili se v půl jedenáctý :grinning: takže nakonec dobrý. Konečně jsem taky spala ráno, to se mi nestává, v deset v posteli :sunglasses:

teda ale teď jsem se nas... kouknu ven a zase mraky.. kdoví jestli ne bouřka. Tak to už toho mám dost. To se střídá až hrůza to počasí. A kdy pudeme ven to teda nevim :angry:

Já bych byla asi pro úterý co se tech Poděbrad týká :wink: :slight_smile: snad nebude takhle jako je teď kruci :confused:
12. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
teda... sem to trdlo chtěla jsem napsat že bych byla pro středu do Poděbrad.. :sweat_smile: :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
čt nemůžu já, takže zatím to vypadá na úterý, zpátky to jede v 13.10 a 15.10
12. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
hm to jde tak uvidíme co počasí ještě..
jinak na vás co mám e- mail tak jsem poslala ostatní si můžete zapsat, ted jsem si udělala novej, na starej budu číhat ještě :grinning:
janina.synkova@seznam.cz
12. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Teda to je počasí, fakt na palici. Ráno jsem byla za mým taťkou a jen jsme přišli domů, tak začalo pršet. Chtěla jsem jít do lékárny a ještě že jsem nešla, to bysme zmokli. Jestli to takhle bude celej den, tak to je fakt super. :angry: :angry: Chci jít na chvíli ještě ven, ať mi ten den uteče. :frowning2:

Ytu - teda taky bych aspoň jednou chtěla spát celý dopoledne :sweat_smile: :sweat_smile:

No a ty Poděbrady - přemýšlím a přemýšlím, že bych teda možná jela taky. To nebude zas tak na dlouho, když byste se vracely třeba i kolem třetí. No ještě si to rozmyslim.
12. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Cauky holciny, Podebrady .. to zni dobre, ale nevim takhle pres poledne ... mrnous si zvykl chrnet po obede a co pak moje cacorky. no ale treba bychom se k vam mohli pridat nejak po obede. Ze bychom prijeli autikem (Alex by se rochu prochrnel) a popromeadovali bychom s vama ;)
Na blog jsem supla dnesni video s Alexem :slight_smile: Tak muzete juknout http://bertoletka.blogspot.com/
Ted padim hajat. Dobrou noccccccc !!!!
12. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face: :dizzy_face:

Berti - video je moc pěkný, Alex bude asi pohybově hodně nadaný viď :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, nechodí některá z vás na plavání v pondělí ve 14.00???
13. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
tý jo Berti tak jsem ti skoukla stránky, ty jsi šikulka teda, klobouk dolů!! to děláš sama? Alík asi bude DJ, ne? :grinning:

na ty Poděbrady holky nevím nevím, Kačí rostou už asi 2 týdny zoubky, a dneska hoří chudáček, měla 39 vpodvečer, usnula mi odpo v náručí jak byla vyčerpaná, pořád se chce chovat, je mi jí tak líto miláčka mýho jak jí není dobře :frowning2: tak uvidíme jak to bude vypadat. v po jsme měly jít na očkování na zarděnky atd..tak to asi zruší má i rýmu, to jí nebudu dávat píchat ještě..

a co vy byly jste na průvodu se podívat? my byly doma, jak kačí nebylo dobře, ale aspon jsme něco uklidili, já povlíkla tak zítra budu prát peřiny..koupila jsem si náplně do Dolce Gusta Presso a dobrý teda jako v kavárně, tak budu kupovat to a není to ani tak drahý :wink:
13. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
dala jsem na BMS se pár fotek ze svatby tak jukněte :wink: není to od profíka nemáme cd nevím zda nám ho dá ale hodně fotek dělala sestřenka, což jsem jí vděčná, tak tady aspon tyhle fotky :wink:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=350279&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
13. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Nazdarek.
Alex mi tancuje pokazde kdyz slysi nejakou hudbu :slight_smile: A vic nez na tom videu. Kdyz vidi kaneru, tak se zklidni :slight_smile:

Verco - my uz na plavco nejak nechodime. Nebyly jsme tam asi mesic. Al mel furt rymu, ted ma zase zalepeny ocka - asi to bude nejaka ta alergie.

Jani je to des ty teploty vid. A ... jaky pruvod?

Dolce gusto - vyborny. My ho mame asi rok a super. Decka pijou cokoladku, delaji si na tom i samy caj. A ja mam rada vsechno - cappuccino, latte macchiato, espresso - mnam. Jdu si udelat :slight_smile:

My jsme dneska byli cely den v Pelhrimove - na ´´Meste rekordu´´. Jukly jsme i do muzea rekordu a taky muzea strasidel - Moc hezky den

Ted jdu dat to kaficko a pak do hajan. Jsem K.O. Tak caukyyyy
13. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
no kafčo je dobrý ale pořád to pít by se sakra prodražilo teda, já budu kupovat asi nejvíc preso i my chutná a je tam toho hodně..a čaj, jak se na tom dělá? :confused:

průvod jsem myslela Kmochův Kolín mažoretky, víš?
13. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Jani ... teda ... moc ti to sluselo !!! Hezky fotecky.

Tak ja padim.
13. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Na caj si tam zasunes jen takovou tu placicku (misto toho drzatka na kapsle). Das ta hrnicek :slight_smile: a pustis teplou vodu. A pak si tam das caj. Je to lepsi pro holky nez varna konvice s varici vodou. Takovy jistejsi. A je to akorat i teply takze necekaji :slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu na skok, nestíhám...
Svatba byla super, fakt bzva, počasí vyšlo nádherně, kolona motorek a za nima auta ...no úplně mě to dojalo a jeli jsme městem, všichni lidi koukali...
až bude čas (asi až po státnicích) hodím nějaké fotky...
Hostina dopadla taky dobře, teda snad, my jeli v deset domů, zima, únava...ale užili jsme si to.

Dočítat nebudu, nemám asi šanci...jdu něco poklidit a celé odpoledne se musím učit, už to začíná být kritické... :frowning2:

Jinak ještě včera pár lidí odhadovalo, že to bude holčička.. tak jsme zvědavá...Ale pořád doufáme v opak :slight_smile:
I když asi bychom měli nové jméno - Valerie :slight_smile:

tak já pádím...zatím papapa
14. čer 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás to stojí za prdlačku, v pátek na mě padla nějaká rýma, tak jsem snažila co nejmíň na Domču funět a pusinkovat ho, ale neustál to, včera se mu taky spustila rýma, do toho ještě ty zubani ( nahoře má už jeden prořízlej a ten druhej bude snad zítra venku ) takže je chudák protivnej, no mě taky není dvakrát nejlíp. Tak nevím jestli s ním mám letět k doktorce, občas zakašle, ale teplotu nemá.
Berti, to video je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani, já nemůžu ty Tvoje fotky ze svatby nějak najít a to se na ně tolik těším :sweat_smile: :dizzy_face:
14. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
Dobre ranko,

Jiti ... Alex ma taky furt rymu. Ale ja nevim, jestli to bude mit kvuli nejake alergii, nebo proste bude nejaky nachylnejsi a jakmile ho trochu vetrik ofoukne tak je hned marod. Nevim. Uz ani na plavco nechodime, protoze ma vecne nudly u nosu a ocicka zapatlany. pffff

Alex vetsinou tancuje vic, ale kdyz vid kameru nebo fotak tak zvazni :slight_smile:
Vcer jsem delala jeste nejake foecky kdyz Alex chrnel.
http://bertoletka.blogspot.com/

Musim padit, ted si stoupnul u choditka a tlaci ho pred sebou.
Caukyyyyy
15. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
ahojky,

já ty fotky musím dát znova, smazali mi to..takže je viděla jen janina byla nejrychlejší :grinning:

s těma poděbradama máme smůlu, kačí rostou zoubky, od so má teplotky, nemáme chodit ven..roste jí stolička a dvy další chuděrka moje, pořád se chce mazlit a chovat :pensive: a naučila se novou věc dělá jako samík prosím prosím :dizzy_face:
15. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.