• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
kuk holky nespíte? :grinning:
nešel kůn já vím nám taky ne až ted..jsme doma kačí má pořád teplotku a řeknu vám, že včera jsme uklízeli skoro celej den pod postelí takovej bordel, tak jsem ráda, že to máme hlavně aby to vydrželo!! dneska jsem taky uklízela, byla jsem u babí v nemocnici zítra má narozeniny a je to snad poprvé co je v nemocnici co si pamatuju :frowning2: je to fakt hrozný! pořád nechodí, táta je z toho neštastnej, uvažuje o domově důchodců :frowning2: :unamused:
15. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
ahojda,
jani - asi si musíš udělat nové album - tohle bylo přípravné a teď je potřeba svatební (to byl asi ten důvod proč to smázli)

Poděbrady teda odložíme až budete OK :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahoj, tak Poděbrady budou jindy? Tak jo, tak my se potom někdy taky teda přidáme, budeme-li moct :wink:

marlan.. tak jsme se taky zapsali do krůčků, tak jsem zvědavá, jaké to bude. A je super, že budete chodit taky, že se tam uvidíme :slight_smile: :dizzy_face: Paní Obalilová říkala, že si nás teda zapíše.. a asi chtěla navrhovat kam a jak a já tam zahlídla napsanýho Kryštůfka, tak jsem říkala, že chceme chodit s Kryštůfkem :grinning: :wink:
15. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
ytu - tak to je SUPER :wink:
16. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ráno holky a prckové :slight_smile:
Tak vás jdu jen na chvíli zas pozdravit :slight_smile: Už se mi to přiblížilo, takže jsme opravdu v presu :frowning2:

Jani: ty fotky jsem taky nestihal, než je smazali ... ale něco mi přišlo na mail (děkuji) a to byla krása, moc vám to slušelo, :slight_smile: ještě jednou gratulace :slight_smile:

doufám, že Kačí bude mít brzo zoubky venku a bude jí líp :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky včera jsem se nemohla vubec dostat na koníka :frowning2:
výlet do poděbrad je odložen tak to jsmee radi :wink: protože my by jsme dnes nemohly :frowning2:
u nas nic moc noveho mame se stěhovat ale tatka musi zrovna pořad d o prace tak jsem zvědava kdy se nam to podaří a mala do toho ještě nastydla ja jdu dnes snad umyt okna do bytu a umyt koupelnu a začnu se chystat na svatbu nemam co na sebe musim si do soboty něco ušít
16. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Dala jsem do albíčka dvě fotečky ze svatby, víc zatím nestíhám a hlavně čekám, až je budeme mít všechny. :grinning:
16. čer 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
tak už jsem udělala album fotky jsou zatím jen od sestřenky, vůbec nevím zda nám dají cd Líbalovi jakože asi ne, takže od profíka mám doma na papíru ty sem asi nedám..jinak fotky má ještě moje svědkyně tak pak můžu ještě přidat až mi je dá..

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=383988&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
16. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
jani, pokud bys chtěla do alba dát i fotky od Líbalů, tak ti je můžu naskenovat
16. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
to bys byla hodná my máme doma scaner ale neumím to s ním, tak až budete moci tak se staívte?
16. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
stačí říct :wink: tenhle týden máme volno jen zítra, jak je Kačce?
16. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
už dobře asi zítra odpo půjde ven. oni jí vyrostly 3 stoličky najednou chudince :stuck_out_tongue_closed_eyes: a další 2 zoubky jí rostou..ale dopo byste mohli dojít to můžete na tu půl 10?
16. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
to můžeme, tak my dorazíme
16. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahojky.....

jak se vede? Nestíhám dočítat.....zítra mám zkoušku, tak šprtám......Doufám, že jste všichni zdraví......

My byli v sobotu na svatbě......v Poděbradech - a bylo to fajn......obřad byl v kostele - Sam tam řádil - pletl si lavice s prolejzačkama a zpovědnici s domečkem na hřišti, takže jsme po necelých 10-ti minutách museli odejít......a z obřadu jsme neměli nic.......pak už to bylo dobrý - bylo tam hodně dětí takže si Sam měl s kým hrát........domů jsme dorazili kolem půl deváté........

Renatce držím na čtvrtek pěsti.....tfuj tfuj tfuj :dizzy_face:
16. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Jani.....díky za fotečky......jsou krásný :dizzy_face:
16. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
terez tak hodně štěstí na zkoušce a pak se ozvěte přijdete k nám nebo můžeme k vám na tu zahrádku konečně nebo na plavečák, když už mám ty plavky :grinning:

reni na tebe ve čt taky budeme myslet!! :dizzy_face:

Terez pak ukážu fotečky co máme doma, ju? Marta je uvidí už zítra :wink:
16. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Myrkýz: jen v rychlosti, toho času je už zoufale málo :frowning2: i tobě přeji na zítra hodně štěstí, zkoušku určitě zvládneš..

a já děkuji :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz
terez .. taky přeju hodně štěstí u zkoušky!

renat.. tobě též hodně štěstí a hlavně žádné nervíky :wink:

jani.. krásné fotky, opravdu vám to slušelo. Jsem ráda, že je Kačce líp.

Dneska jsem byla mrknout zase nahřiště u nemocnice a pořád nic, jen tam posekali.. ale snad už se to brzy otevře. Potkali jsme míshu s Agátkou, mají se holky prý dobře, šli na zahrádku zalévat :slight_smile:

helen.. tak ať je malá brzy zdravá!
16. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
ahojky děkujem mala už je relativně v poho
přejeme taky hodně štěstí u zkoušek :wink:
holky tak jsem zjistila že nemam važně co na sebe na tu svatbu tak jsem se rozhodla a už tu stříhám na šatičky tak jsem zvědava jak to dopadne :grinning:
17. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Helčo určitě dobře, tak hezký šití!! :dizzy_face:

je to tu mrtvý kde se flákáte pořád?

nám už je dobře dneska kačí půjde ven s babí, v út jdeme na to očkování neštovice atd, ale asi neštovice nedám, holky co to máte za sebou do kdy se dostavila reakce, a musí být teploty nebo někdo nemá? myslím, že tam v út půjdeme a v pá máme jet na chalupu takže v ne by se mohla dostavit reakce ne? asi to radši necháme být a budeme doma, bojím se tam v neznámým prostředí kdyby kačí nebylo dobře, jindra s babí budou makat, asi budeme radši tady a dyžtak pojede tatka sám a já si tady ubytuju maminu kdyby kačí bylo jo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
a ta vakcína šetrnější se teda už neplatí že?
17. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
jani - tak mrkni sem, uvidíš, jaké reakce dětičky měly
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=64373&vGroupOffset=0&vOffset=0

terce i renče držíme palečky
17. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
prásknu to terka má za 1* :dizzy_face:

mar- díky!
17. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
vždyť je to holka šikovná
17. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
samozřejmě velikáááá gratulace
17. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Béé :cry: :cry: :cry: jsem totálně v tranzu, už nic neodkážu naravt do halvy, tak na to prdím...asi to stejně nemá cenu. Ráno si ještě chci něco málo přečíst, jen pro jistotu a pak to nechám asi náhodě a štěstí, budu mooooc doufat, že budou mít dobrou náladu, já už to chci mít asi hlavně za sebou.
Už z toho brečím, dnešek jsem měla vydatný, dva rohlíky, jogurt a kýbl zmrzliny.... :astonished: ale teď to nějak neřeším...

a Marky: tobě gratulace....snad tě budu následovat :pensive:
17. čer 2009 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz
budeš Reni určitě!!
17. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
holky prý ta vakcína obyčejná už není proti zarděnkám atd, a dává se ta lepší, to je ta placená jak stála těch 600,- nebo i s neštovicema 1500,-? abych si vzala peníze a nebyla jako trotl pak, až na mě vybafne že chce 1500,- :grinning:
17. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Reni držíme pěstičky!!dej vědět!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
ahojky, terce gratulujeme k jedničce.. to je fakt super, já si neumim představit, že bych dělala nějaké zkoušky, přijde mi,že mám nějakej zmenšenej mozek, ani učit bych se asi už nemohla :slight_smile:

My jsme teď u babičky s dědou, do soboty.. je tu hezky, jen je tu bazén kulatej zapuštěnej a nevim, jak vysvětlit Martinovi, že do něj nesmí spadnout :frowning2: :slight_smile: hrozně ho přitahuje :slight_smile:

jani.. o vakcínách nemám přehled :unamused:
renat.. držím pěsti též
18. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.