• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Reenat ... taky drzim palecky !!!
18. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky

Renat - také držím palečky, ty to určo zvládneš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Terce moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
JItu ale vy už tu vakcínu máte za sebou, ne? :confused:

Berti ty žiješ? mohli byste přijet s Alíkem taky..a Veru to je taky dost žes nakoukla..máš sympatickýho manžela, hodíte se k sobě :wink:
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Jani - díky. To potěší. Jen ještě není manžel :cry: Ale snad k tomu časem taky dojde.
18. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
neboj, jako u nás dojde, jeslti tě bude štvát že máš příjmení jiný než oni tak určitě jo :grinning:
18. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojda,
jani - pokud chceš dát vakcínu bez neštovic, peníze nepotřebuješ a máš pravdu, teď už se normálně dává ta vakcína priorix (to byla ta za 500,- ale teď už je zdarma, tu druhou přestali vyrábět)
18. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Marti- IP :wink:

Reni- tak co nenapínej nás :wink:

jdu koupat kačí zase je na ránu kvičí vzteká se, tak se aspon zabaví :sweat_smile:
18. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Teda ta Renča nás pěkně napíná.
18. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahoooj holky :slight_smile:

tak jsme zpátky...teda řeknu vám, únava mě pohlcuje, ale hlavní zpráva dne - mám to za 1 :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nemohla jsem tomu uvěřit, ale je fakt, že jsem měla super otázky a že byly v pohodě, sice jede trochu rejpal..ale to je vždycky....

A cestou zpátky jsem se stavili v batolátku a je to asi úlet, ale koupili jsme kočárek (Verano, ten černý s kytičkama, je neutrální a vypadá supeeer :slight_smile:, už dříme u našich...
a milovaný manžel mě vzal na letiště na moje oblíbená letadla..prostě pohoda .-)
18. čer 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
no vidíš Reni gratulace největší hip hip hurá, gratulujeme!! :dizzy_face: :dizzy_face: tak ted už budeš v klidku sedět u koně ještě musíme přemluvit Leninu přeběhlíka na Simíky murinu jednu :grinning: gratulace ke kočárku sice je brzy, to je fakt, ale to nevadí, máte ho u vašich, tak je to jedno a aspon vám odpadnou starosti!! :dizzy_face:
tak příští týden se můžeš přijet podívat na fotečky ze svatby, co?
18. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Všem děkuji za držení palečků..to víš, že tu budu nalezlá o to víc...
s tím kočárkem, vím , že je brzo, ale J. prostě řekl, že ho vezmeme a hotovo, že pak nikde ve vedrech jezdit asi nebudu chtít, a ono to je přes Prahu tak dvě hodiny... :frowning2: nečekala jsem to, ale ani jsem neodporovala... :slight_smile:

určitě se budu moc stavit na fotečky :slight_smile: se těším
18. čer 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
Renat -§ taky moc moc moc gratuluju. jsi chytrá holka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A s tim kočárkem - trošku brzo je, ale ty jsi stejně chtěla tenhle ne? takže je to vlastně jedno, jestli jste ho koupili už teď.
18. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
kuk holky kde jste? my tradičně uklízíme...tatka chtěl jet na kole ale vypadá to že bude pršet vždycky odhadne počasí :grinning:
zítra máme sraz se školou docela se těším! :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
ahojky
Jani my máme sraz příští pátek po deseti letech a taky se těším, až všechny uvidím.
19. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky to je počásko :confounded:
včera jsem viděla skoro švagrovou je ve 23tt s dvojčatkama no řeknu vam nechtěla bych to nosit ma už ted břiško skoro takovy co jsem měla ja tak měsíc před porodem :sweat_smile:
studentkam :wink: samozřejmě gratuluju a taky je moc obdivuju ja do toho chtěla jit letos ale zase jsem to odložila :frowning2:
19. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
a co bys chtěla studovat Helčo? :confused:

my ted byly s kačí ve zdravý výživě a nechala jsem tam 200,- za červenou čočku- chci jí zkusit, jáhly a nějakej sojovej nápoj Zajíc se to jmenuje a je to docela dobrý, i kačí si lokla ale moc se na to netvářila, tak jdu hledat recept a jdu dělat polívku s čočkou..
19. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
holky ještě jsem se chtěla zeptat, co dáváte dětem k snídani? kačí nechce pečivo odmítá všechno nevím jestli je to ted zoubkama,ale jí jen jogurt a přesnídávky ke snídani, oběd papá hezky, a polívku máme většinou večer, tak to taky, ale pečivo úplně bojkotuje, co jinýho dávat? :confused:
19. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jani - já nevím, jestli už pije kakao nebo mlíko, ale mamča nám dávala třeba piškoty s kakaem nebo s čajem.
Mě zase Robin někdy jí jen třikrát denně nebo čtyřikrát a měl by jíst víc, ale má pěkně nalitý horní dásničky, tak asi proto.
19. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
19. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
jé to je dobrý, akorát lidi by asi divně koukali teda :grinning: ale nápad dobrej :wink:

holky co děláte? my jsme sami doma, tatka šel s kamarádama, když já jdu zítra, tak on nemůže bejt přece pozadu, že? :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
no lidi by teda hooodně divně koukali, to je pravda. Já tu teď měla kámošku, mám narozky, tak jsme trošičičku oslavili a jdu spinkat. Koukám, že je to tu mrtvý jako vždycky.
19. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
poslední dobou jo teda, co se rozdělily diskuze, tak je to takový mrtvý občas, ale přitáhnu SIm a Renču a bude zase živo :grinning: mám nový fotky od svědkyně, tak je uložím a přidám do albíčka nějak :wink:
20. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky

Jani souhlasím s tebou. Sim na nás pěkně prdí, má svoje hry a my nic :grinning: :grinning: :grinning: Ale to si budeme pamatovat. Aspoň občas by nás mohla pozdravit. No a ostatní holky taky. Určitě čtou, ale nepísnou :wink: :wink:

Roste mi zub moudrosti a pěkně to bolí. Zobu prášek už hned jak vstanu, abych byla v pohodě. Nevim, kdy se s tim dá jít k zubaři, ale docela se bojim. :astonished: V těhu mi trhal stoličku nahoře a bolelo to jako blázen a pak ještě dole a to jsem necítila. A tenhle moudrák je nahoře. Ach jo. :frowning2: :frowning2:
20. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
a to se musí trhat moudrák? já nevěděla že roste i v dospělosti, to s tebou soucítím teda, já srab přes zuby, tak si vezmi prášek, snad zabere :wink:

sim říkala že jí i nejde net přes mobil že od 25je tady tak jsem zvědavá :sweat_smile:
20. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Moudráky je lepší vytrhnout, protože mejí vzadu málo místa. Prášky beru už dva dny ráno a večer, uvidim jestli se to nezklidní. není ještě úplně venku víš. Já jsem taky srab u zubaře, ale když už to fakt hooodně bolí, tak jdu, ale klepu se strachy.

Já 25. jedu k rodičům, ale kouknu sem i u našich.
20. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
to je dobře :wink:

ale když ti dají injekci tak bys to neměla snad cítit ne, a to by ti určitě dali a měla bys pokoj, uvidíš, třeba to bude ještě dobrý!! myslím na tebe!! :wink:

holky dneska už asi nebudu odpo jdu na ten srazík, a tatka bude hlídat, to je poprvé snad co budou spolu takhle dlouho mamina už měla kačí ale tatka ne, tak snad to bude v cajku :sweat_smile: :confused:
20. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Díky Jani. Zkusim to ještě nějakou chvíli vydržet a když se ta bolest bude zhoršovat, tak půjdu k zubaři.
Tatka to s Kačí zvládne, jsou to přeci šikuly ne? A ty si užij srazík :wink:
20. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
to si užiju to se neboj, už se těším!! :grinning: ale stejně na kačí pořád budu myslet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co vy vůbec chcete do toho taky nějak praštit?
20. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Cau holky

Tak predevsim velke gratulace obema nasim jedickarkam !!!!!!!!

Mam tu zas na vikend manzu, tak mam chvilku cas a naladu na konika :o)

No a jak se teda vsechny mate? co deticky? Ten muj uz si hezky seda a zacina uz tapat kolem nabytku - silenec mrnavej :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Tak koukam nikde nikdo ... tak nic no :slight_smile: Jdu chrnet. Dobrouuuuu
20. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.