• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Dobré ráno,

tak mám toho mýho broučka nastydlýho. Chudáček má rýmu a kašle. :frowning2: V noci jsme se vůbec nevyspali, každou chvíli byl vzhůru a brečel, protože se mu asi špatně dýchalo. Odsávala jsem mu to, ale marně, za chvíli měl zas nos plnej. Tak jsem mu to vykapala a na chvíli byl klid. Je mi ho tak líto. :cry: :cry: :cry: Teď jsem ho nabalila, dala mu termopunčocháče a na bodýčko ještě mikinku. Má to asi z chodby. strašně se mu tam líbí, ale ta dlažba je přeci jenom studená oproti linu.

Jani - nevim, kdy do toho praštíme, přeci jen je to i o financích.

Berti - to je dobře, že jsi se taky ukázala. Ale chápu, že Alex ti asi sebere veškerý čas viď. Je to šikulka šikovnej, ale nezávidim ti to, takhle brzo. No ale co můžeš dělat, přeci mu nebudeš bránit. Zase se naučí pořádně chodit dřív a budeš mít dřív klid ne?
21. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahojky holky,
promiňte že vám sem lezu, ale zkoušíme co se dá :wink:

Našemu dobrému známému ukradli v sobotu ráno v centru Kolína histor. auto velké hodnoty a je z toho zoufalý, měl ho moc rád. Teď zase jeli do Kolína i s mojím a auto hledají. Je to celkem nepřehlédnutelný kousek. Prosím mrkněte na odkaz (je tam i video)

http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/ze-srazu-veteranu-ukradli-vzacny-warthburg-v-cesku-jich-jezdi-jen-par.html

Pokud by jste ho někdo viděli, nebo jste o něm neco slyšeli, dejte mi prosím vědět...

Za informaci která povede k nalezení vozidla je vypsaná ODMĚNA 100 000,-
21. čer 2009 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
posílám vzkaz že je Lenka bez mobilu,spadl jí do vody-no ona vám to pak určitě poví jak se to stalo :grinning: a tím pádem je i bez netu :frowning2:
Tak jsem zvědavá jak nám to naše snažílkování dopadne ...ještě týden,se nedočkám :slight_smile:)
21. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoooj holky :slight_smile: tak se hlásím a omlouvám se za nepřítomnost, užívala jsem si zaslouženého postátnicového volna :slight_smile:

Jani: přemlouvat nemusíš :slight_smile: budu chodit častěji, jen to prostě někdy nevyhcází, jak je nás tu míň, tak se podle mě hodně míjíme, když jem tu já, většinou po ránu (což vy obstaráváte své ratolesti), tak tu není nikdo a pak zas mám třeba plány... :frowning2: ale uvidíme, když je tak hnusně, snad tu bude veseleji a rušněji.

berti: koukám, že s alexem už je to mazec, věřím, že je to záhul... :slight_smile:

Veri: ať je malýmu brzo lépe...

a doufám holky, že brzo dáme nějaký srazík...se mi to teď mluví, když mám čas :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz
teri: jéé to je teda pech, tak ode mě prosím sim mooooc pozdravuj :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
koukám, že venku je pod mrakem, ale snad nebude pršet.

Tak malej má pořád rýmu a asi mu polezou horní zoubky, chytá totiž záchvaty pláče a hlavně má ty dásně nateklý.

Teret - taky Lenku pozdravuj a přeju, aby snažení dopadlo co nejlépe :dizzy_face: :dizzy_face:

Renat - to je dobře, že jsi teď odpočívala, potřebovala jsi to. :wink:
22. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
ahojky,
tak jsme byly zase na hudebce po době a děs žádný dítě není takhle akční jako kačí už to neprodlužuju, to je akorát na moje nervy, kačí to nebaví, od září budeme chodit cvičit, třeba to bude lepší a uvažuju zase o plavání, tohle fakt není pro nás!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teret- Leninu pozdravuj a at se kouká ozvat, měla v týdnu příjet, ted asi pošlu psaní po holubovi abych se dozvěděla zda přijedou..s tím snaženíčkem přejeme at to vyjde!! :dizzy_face:

Veru- tak dej malýmu paralen nebo gel na zoubky, nám asi nejvíc teda pomáhá sirupek :wink:
22. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Jani - včera jsem mu už dala Nurofen a po chvíli byl klid a krásně si hrál. Dneska je teda v pohodě, ale nechce vůbec jíst. Ani ovocný jogurty nebo přesnídávky. Sní pár lžiček a nechce. Ale to asi budou dělat taky ty zoubky.
No nevim jak to v tom hudebním kroužku chodí, ale je je na to Kačí moc divoká, tak s ní zkus to plavání. To jí aspoň unaví a je to změna. My máme poslední lekci ve čtvrtek a bude mi to docela chybět. Asi budeme od září chodit zase.
22. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Jani: jééé vy jste měli s Léňou něco naplánovaného :slight_smile: ?, Já přemýšlím, kdy bych zajela do Kolína, jedu tam sice v pátek na ten UTZ, ale asi budu pospíchat domů...ale možná to další pondělí bych se tam chtěla zdržet, pojedu od doktorky do Plańan.. :grinning: he anebo potěším Kamči a Kubulu :slight_smile: jeslti budou mít chvilku čas a náladu...
22. čer 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
REni- LEnina říkala že by dojela ale nic konkrétního jsme neplánovaly..takže nevím..tak můžeš dorazit ty :wink:

Veru- kačí taky pořád rostou zoubky a taky moc nechce papat, jak kdy no..polívky ty jí teda jedou i docela hlavní jídla, ale jak jsem psala odmítá pečivo atd..i kaše zase přišly na řadu, a ty taky už nechtěla..

jinak zítra jsme objednaný na to očkování Priorix, bojím bojím :astonished:

holky děláte někdo džemy, jindra mi vypeckoval třešně at udělám džem takže potřebuju receptík :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
jo a s tím plaváním Veru si myslím, že by se to kačí mohlo líbit doma koupání miluje, má ráda vodu, ale taky ten kurz je pěkně mastnej, vid? 1500,- za pololetí, ne?
22. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jani - to se neplatí za pololetí, ale za počet lekcí. my platili 1700 za 10 lekcí. No ale to bylo pro začátečníky. Další kurz budeme mít už pro pokročilé a to stojí 1600. Je to fakt pěkně drahý, ale zase pro ty děti je to moc fajn. Zvyknou si na vodu a vůbec mají nové zážitky a hlavně se suprově utahají. Myslim si, že to za to stojí.
22. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahoj! Zdravíme po delší době.. venku teda žádná sláva to počasí.. ráno jsme byli na hudebce, po cestě jsme mávali na Janču s Marťou :wink: a zase jsme šli na poslední chvíli.. no ale co, vždycky dorazíme na tuleně, tak to stačí, ne? :sweat_smile: Je mi líto, že to byla poslední hodina, co budem dělat o prázdninách to nevím... holky jak to plánujete.. jaký aktivity jste naplánovaly? Nevím, co s prckem budu dělat. Ještěže aspoň ta babička má taky prázdniny, coby učitelka, tak asi bude víc s náma, no jinak nevím. Nechodíte třeba někdo pravidelně na nějaké hřišťátko? Žebychom tam taky zašli?:wink:
Byli jsme u babičky s dědou, tam jsme si to užili, dokonce jsme měli srázek s pár maminkama z mojí základky a s jejich dětma, to bylo taky fajn. Akorát jsme pak museli dovnitř, začalo pršet.

veru.. tak jak je malýmu, je to lepčí? A myslíš, že bude cvíčo? :wink: Já teda jsem poslední dny nějaká praštěná, vůbec žádnou energii nemám, ale cvičit je potřeba a snad se to taky už zlepší :slight_smile: Tak zítra? nebo ve čtvrtek?

renat .. dodatečně gratuluju k nádhernému výsledku!

teret.. přeju úspěšné snažení :wink:
22. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Ytuš - díky za optání. malýmu je pořád stejně, má rýmičku, ale už nebrečí jako včera. Cvičit půjdeme, ale viděla bych to na zítřek, protože ve čtvrtek jedeme k rodičům. Tak si kdyžtak písneme přes Icq.
22. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
ok, tak jó.. super, už se začínám těšit :wink: icq zítra odpo zapnu...

jé to je sranda, jak dávají v televizi ten pořad "Kluci v akci" jak se tam vaří.. tak náš prďola se normálně toho vysokýho kuchaře bojí. Pořád se tu za mnou schovával a pak posedával v rohu gauče a nechtěl se hnout, občas zabrečel, prostě měl strach. Tak to vůbec nevim, proč se ho bojí :sweat_smile: :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Ytu - tak asi se mu nelíbí. malej se na některý reklamy strašně směje. Normálně ho telka moc nebere, ale slyší znělku na reklamy a pouští všechny hračky a plazí se před televizi. Tuhle jsem koukala na 5 proti 5 a když tam tleskali, tak malej tleskal s nima. Ten byl tak roztomilej. nemohla jsem to ani natočit, protože když vidí foťák, tak se do něj hned dívá a nic jinýho ho nezajímá. :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
JItu my máme taťku celý prázdniny doma, akorát 3 týdny má děti na soustředění, ale to na 3 chodí domů, takže my máme o zábavu postaráno..pojedeme na chalupu na šumavu, a k Marlan nějak když se dohodneme, ne? jinak nic asi nemáme, chtěla jsem k moři, ale to nevyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jen cvičte holky, budete mít z toho pak dobrej pocit..já chci chodit na to plavčo s markyzkou, ale ještě jsme tam taky nebyly :confused:
22. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
no holky žijete? :confused: to je teda pech, si zařídím asi sama debatu :grinning: my děláme buřtgulášek a pak jdeme na Priorix, už at to máme za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prý někdo i reakce nemá, tak třeba to bude náš případ :wink:
23. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky, já žiju :sweat_smile:

Mňam,gulášek bych si taky dala. Já dělala včera večer jatýrka kuřecí.
Jani - třeba budete ber reakce, no uvidíš. Budu držet palečky, aby to všechno bylo v pohodě.
Malýmu už je líp, už mu tolik v tom nose nechrčí. Ale stejně ho mám nabalenýho.
23. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
to je dobře, že je malýmu líp, to bude snad už dobrý!! :wink:

u dr byla kačí hodná brečela jen chvíli a dr říkala, že na tuhle šetrnější vakcínu už moc nejsou teplotky, atd, tak snad ne..

jinak dělám džem, ted to stydne, a jeslti to bude málo hustý, tak letím do krámu pro kys. citronovou, jen at se mi to povede, nebo mi manžel řekne že jsem kopyto, chci ho překvapit..
23. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahojda,

Jani - přeji ať vás reakce na očkování obejde velkým obloukem :wink:

ytu - teď ve čtvrtek mají otevírat to hřiště za plavečákem, tak doufám, že to prázdninové počasí nám dovolí tam vegetit a taky můžeme vyrazit s dětma do bazénu
23. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Holkyyy chodí sem vůbec někdo z Kutné Hory? Hledáme nějaké kamarády a kamarádky na pokec. Nějak tomu mýmu čtyřleťákovi přestávám stačit, coby parťák a ta malá co mám v bříšku taky bude za chvilku hledat nějakého kámoše nebo kámošku. Tak se prosím někdo ozvěte třeba na icq 96799141
23. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahojky :wink: jééééééé ve čtvrtek otvírají snad už budem v pořadku dostaly jsme antibioticky kapky do nosanku a je to lepší tak uvidime by jsme na hřiště mohly vyrazit :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
tak džemík je hotovej vypadá to že to ztuhlo, ani to není těžký jak jsem si myslela a mám radost, že je to můj výtvor :dizzy_face: ještě bych chtěla zkusit jahodovej a kompot z jablek a kačí pčesnídávky.
my asi ve čt nee, půjdeme asi k zubařce pro kart justli mi jí dá a odpo bych chtěla za babí do nemocnice :sweat_smile:
23. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
ahojky..
jani gratulace k džemu.. to jsi šikula.. taky bych mohla dělat džem z třešní.. je to těžký? :wink:

my byli dneska zase na Hexe, malej jen breknul, to šlo, ale dali mu to asi na blbý místo, bolí ho to a plínka mu na to tlačí, je nevrlej, pobrekává :confounded: snad to brzy přejde.

jé supéér, hřiště budou otvírat? Dneska jsme šli okolo a byli tam 3 chlapi a čekali až přestane pršet, ale nevim, co tam chtěli dělat. Stálo tam auto jakoby z nějakého zahrádkářství, tak asi řešili ty porosty :slight_smile:
Rádi tam dorazíme, až se to otevře. Jsem zvědavá na tu sumu při vstupu :grinning:

mar.. do bazénku bysme taky mohli, ale ten náš mrňousek neumí plavat a potápět se jako Kryštůfek :grinning: ale to by snad nevadiló :wink:
23. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
jitu není myslela jsem bůhví co to nebude a dpbrý zkus to :wink:
na ten plavečák bysme šly taky když to vyjde tak se můžeme domluvit :wink:
23. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
holky nemáte recept na nějakou pomazánku s tvarohem, chci na zítra, mám tvaroh, tak at ho sdělám :wink:
23. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
ahojda,
tal jsem chtěla napsat krásné ráno, ale když se podívám ven, tak na něm nic krásného není :angry: už mě to počasí deptá
24. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahooooj holky...tak konečně taky zdravím :slight_smile:
a hurá přišla nemocenská a docela dobrý pohled takže budou nákupy...už jsme si zas něcvo vybrala na mmb a asi už koupím fusak a zavnovajdu :slight_smile: to zas nic nezbyde :slight_smile: ale co ...

Jinak já byla včera na výletě, v Liberci, jela jsem s jednou skupinou a známým, počasí sice hrůza, ale mě zkušenou horalku to nemohlo zastrašit :wink: :grinning: a zastihnout takže my jsme si to užili. Nejdřív jsme byli v centru, na prohlídce radnice a pak takové kolečko po městě, pak jeli na Pláně na oběd mňam mega řízek, jsme ho zapili malým pivem :dizzy_face: a pak na Sychrov a tam se mi mooooc líbilo, vevnitř hezký a venku park, i když pršelo nádhera, určitě se tam vrátíme, už asi s kočárkem :wink:

Jinak Jani: tento týden my to asi nevyjde...do Kolína, protože dneska nemám auto a musím uklízet :frowning2: a zítra musím vyzvednout tchýni a tchána, jedou sem něco vyřídit kvůli hypotéce....a nevím jak dlouho se budou chtít zdržet :frowning2: čehož se docela bojím, potřebvala bych si udělat svý věci...
No a v pátek jedeme sice na ten UTZ, ale nakonec pojede asi i J. :slight_smile: takže pak pojedeme něco pokoupit a domů...
V to pondělí bych ale měla jet do těch Plaňan, takže to bych se pak mohla zdržet v KO :slight_smile: anebo pak ve středu, do jedu na ten 3D a sama ...
24. čer 2009 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz
tak jen jsem zasedla k PC, tak ten malý drak přilezl za mnou a to se nedá, teď koukáme na Broučky v Kouzelné školce, ale myslím, že to taky dlouho nevydrží a za chvilku je tady
24. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.