• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
...jako bych to neříkala :grinning:
24. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
no jo Marti Kačí je to samý :grinning: my taky uklízíme a jdeme ven, zdá se mi že má malý botičky, tak si jdu nechat poradit od zkušenějších doufám, prodavaček a jdeme kupovat botky :wink:

holky když bych chtěla dělat kačí přesnídávku, tak do skleniček od ní když nejdou tím víčkem moc zavřít, to se asi zkazí, ne?

Reni- dohodneme se, ale st můžu jen dopo a po je jedno, pže tatka už má od po prázdniny
24. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po delší době, nějak nestíhám, Domča sice neleze, ale nejraději by chodil, už jsme koupili bačkůrky, aby se mohl doma stavět a když ho podepřu tak si vykračuje jako starosta, je to sranda, ale vyžaduje hroznou pozornost.
To počasí stojí za prdlačku, ani se mi nechce ven.
Nějak ani nestíhám dočítat.
Dneska se jedu podívat na 14denní miminko tak se těším jestli budu ještě umět pochovat takový mrňátko :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojky, to máme dneska zase počasí. :angry:

Jiti - teda ty máš taky šikulu, že už ti začíná takhle ťapat, to my si ještě počkáme.

Marlan - ty si asi taky moc neodpočineš viď. Ještě že dávaj ty pořady pro děti. Malej teda na ně občas už kouká, ale hlavně na reklamy.

Jani - jsi šikovná, že jsi udělala marmeládu. A ať pořídíte nějaký hezký botičky.
24. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
jani - známá teď dělala domácí přesnídávku do skleničeka od kupované, jen si koupila nová víčka v těchdomácích potřebách vedle Slunečnice

vercak - reklamy jsou i u nás evergreenem
24. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Cauky .. ja vim jsem tu posledni dobou malo, ale kdyz mam chvilku volno tak si delam stranky s fotkama do albumu - scrapbook a pisu si na blog a jinak .. furt beham za Alexem. Uz mi leze i do schodu .. des.
To pocasi je fakt hruza. Vubec nic se mi nechce delat. Ale odpolko musim do kolina do banky a pak jeste chteji holky do knihovny. Tak ja si vas du docist a snad vecer se tu objevim ;) Mejte se krasne
24. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Byla jsem v Tescu a mají tam super slevy na oblečení a i na dětský. No chtěla jsem něco pro sebe a samozřejmě jsem skončila v dětským oddělení a nakoupila malýmu. Fakt se to tam vyplatí :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
ahoj holky.. je krásně, co? :grinning:
no já mám den nádherný.. díky náhodě se dneska povedl císařský kousek a to, že jsem si pochovala kamarádky čerstvě narozeného hošíčka... je mu 8 týdnů.. narodil se dřív o měsíc, ale to vám bylo zlatíčko, byl nádhernej, vůbec by to člověk neřekl, že dřív narodil. Fakt pěknej, a to měl jen 3 kilča.. skoro jsem ho v ruce necítila, když jsem ho chovala :sweat_smile: to proti tomu našemu bobkovi s jedenácti kilama :grinning:

veru.. a jaký slevy tam mají? Prosím o bližší info.. žebych se tam vydala :wink: a co jinak, bolí tě tělo? Mě ani ne, ale večer určitě zase dorazí ta únava, co vždycky. Nevim čím to a jak se toho vyvarovat :confused: :slight_smile:

jinak v noci měl malej teplotku, ale ne tak velkou, jednou se probral, musela jsem ho vzít na ruku, ráno dostal nurofen, ale teď už snad doufááám dobrý. Snad už tu hexavakcínu přepral :sunglasses:

marlan... to je přesně ono.. člověk si nemůže v klidu dojít ani na ten záchod malej za mnou vždycky přijde a dělá "kuk" :grinning: a nebo řiká "kaká" :grinning: :grinning: závidím té kamarádce, co má mímo dvouměsíční, že jí pořád spinká :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ytu - mají tam slevy na oblečení 30 a i 50 %. malýmu jsem koupila bodýčko za 63 a za 80 Kč. Pak tričko s dlouhým rukávem za 45 Kč, ale pěkný s obrázkem. A krásný kalhoty plátěný oranžový za 140 Kč. No měli tam toho strašně moc, chce to mít čas a něco vybrat. Určitě se tam vydej. Já tam pojedu ještě zítra s mamčou bez malýho, abych si koupila něco na sebe a určitě ještě koupim i malýmu, třeba něco většího.
Jinak doufám, že Martínek to překonal a bude mu jen dobře.
Jo a po tom včerejšku mě nic nebolí, ale posledně to přišlo taky až za dva dny. No uvidim zítra.
24. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
ahojte babulky..chcela by som sa opýtať či niektorá z vás rodila v Kolínskej nemocnici..som v 39tt a chystáme sa porodiť tam..dopredu díky za niake rady :grinning:
24. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahojky Malko - já jsem v Kolíně rodila minulý rok v září a nemůžu si stěžovat. Byla jsem spokojená. Porodnice sice není nejmodernější, ale u porodu jsem měla příjemnou doktorku i porodní asistentku.
24. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
vercak. ahojky a díky...my sme boli aj s mužom sa pozrieť ako to tam vyzerá a v celku sme boli spokojný skor ma zaujma personál..síce tam chodím stále do poradne..ešte som sa nestretla s neprijemnym doktrom či doktorkou alebo sestrou tak uvidím...držte palčeky
24. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
malka - vítám Tě mezi námi :slight_smile:
já taky rodila v Kolíně a až na pár personálních výjimek (hlavně sestřiček) jsem byla spokojená a pokud se nám zadaří druhé dítko, rodit ho budu opět v Kolíně
24. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
marlan: dakujem za privítanie.... držím palce aby vám vyšlo aj druhé mimi..my sa už mooc tešíme
24. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
tak jsem myslela, že je to za námi a on se mi brouček probral s pláčem a ten mu vydržel asi hodinu.. ono mu to píchnutí totiž napuchlo a zčervenalo a uprostřed má modřinku.. prostě má zadeček v jednom ohni. CHudáááák.. No tak jsem mu musela dát nurofen na bolest, horečku neměl :unamused: snad to brzy splaskne.

malka.. vítej.. taky jsem rodila v Kolíně, no, šlo to, ale jde o to, koho chytneš k porodu, já bych to hodnotila, že jsem měla normální doktory, takovej standard :sweat_smile: no a u sestřiček, jak psala marlan, pár výjimek nepříjemných se tam našlo, ale to mohla být momentální nálada nebo tak :wink:
24. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Ytu - chudinka malej. tak mu na to zkus dát studenej obkládek, třeba mu to trochu uleví.
24. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Marti tak to je dobrý, taky tam dojdu pro víčka, díky! to jsem nevěděla, že prodávají i od přesnídávek :confused:

JItu chudák Martínek, kačí je taky mrzutá, snad byla jen nevyspalá, měla ted necelých 37 st. tak snad to nic nebude!!jindra pořád plaší že pojede v so na šumavu, aby kačí nebylo zle a my sami doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vítej Malka :dizzy_face: každej má na porodnici v Kolíně jinej názor, já tu nerodila, ale názory se liší fakt záleží na personálu, tak at chytnete ten dobrej!! :dizzy_face:

Veru- díky za reklamu na slevy :grinning:
24. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
ahooooj tak jsem dnes volala do prace(na plavečak)kolik že se bude platit na tom novem hřišti tak holky vstup bude zdarma a zatim ani neplanuji zavest vstupny
tak už aby to bylo hlavně že když tam pujdu s oběma ditkama tak si pohraji oba to je dobře
24. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Jani - není zač. Udělám reklamu, dřív se to vyprodá a dodají jiné zboží, takže bude zase z čeho vybírat :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
dobré ráno,
mám tu jeden tip na víkendový výlet http://ringelland.webnode.cz/
25. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno,

marlan - to vypadá docela dobře a hlavně je to kousek od Kolína.
25. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahojky než přijdou gratulanti tak jsem doplnila fotečky :grinning: konečně
25. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
ahojky..
to je super, že se nebude na hřišti platit. Skvělá zpráva, už se tam těšíme!
marlan.. ty Habrkovice nevypadaj zle, jen aby tam na nás ty tygři neskočili :slight_smile: Ale snad né.. hledala jsem ve fotkách, jak to tam vypadá a mají tam spíš jen úryvky z novin. Nejlepší je ten obrázek hyenismus.jpg :grinning: No ale zní to zajímavě.

helen.. dodatečně gratulujeme Viktorce.. všechno nejlepší a hlavně zdravíčko.
25. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
veru.. tak se žádná velká únava nekonala, to se mi ulevilo :slight_smile: Nic mě nebolí. Asi je to taky tim, že jsem se včera i dneska po ránu pořádně protáhla.. Dneska nám přijede babička, tak aspoň jsem ve formě :grinning: jak se tak říká :grinning:
25. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
my taky dodatečně gratulujeme VIktorce a přejeme hlavně hodně zdravíčka!! :dizzy_face:

my jdeme k zubaři, konečně jsem se přihlásila k Martinovi ted jdu pro kartu, se mi tam nechce teda k tý starý a doufiám, že Martin bude hodnej..
25. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Vikinka měla narozeniny v květnu dnes jsem o rok starší jen ja :frowning2:
25. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
my víme, ale negratulovaly jsme :grinning: i tobě přejeem vše nej !! :dizzy_face:
25. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Helen - přeji všechno nejlepší k narozeninám

Ytu - mě taky vůbec nic nebolí, takže jsem spokojená.

Dneska jedeme k našim. Za chvíli pro nás přijedou a navíc tu mám ještě bráchu, takže nás tu bude jako psů. Jo a ještě dva psi :grinning: :grinning: Ale hlavně dělám teď oběd pro všechny a docela mazec :astonished: :astonished:
25. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
tak já jsem uvařila koprovku pro jindru, dělám polívku z hovězího a kuře pro mě a kačí na zítra, a mám hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu ještě vytřít, odpo musím za babí do nemocnice :confused:

tak Veru at se vám u vašich líbí!! :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.