• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
jasmi:třetí chceme,ale uvidíme jak na tom bude malej.pokud bude v pořádku,do třetího se "pustíme"pokud ne tak budeme muset počkat
8. kvě 2009 ve 23:42  • Odpověz
Proboha jaky rajce? Co to je? No,Jasmi,to me ani nenapadlo :slight_smile: jsem to inteligentka,no :grinning: Jasmi,ty blaho - 23 dni?Fiha - ja kdyz Brebca nekadila tri dny,tak uz jsem ji stourala trubickou :frowning2: to musel mit malej pekne nafoukly brisko,co?Chudacek! Bourka je asi fuc,tak si jdu pustit SVM a pak chrupat.Teri,ja ted mela hlidani uzasny - ve stredu malej spal chvili dopoledne, pak po o neco pres 3 hodiny a pak jeste Kaca usnula v aute :grinning: Veget,ne? Jo a vcera konflikt - kacena mi zdrhla ze skolky,ja honila Kubu a Terku (kazdej bezel na jinou stranu) a najednou koukam,Kaca nikde! Samozrejme se na me chechtala u auta,tak jsem ji vynadala,pze jsem se fakt bala co s ni je,vid! No a pak sla u nas doma na zachod a shodila celej toaletak do zachodu a zacla hrozne brecet a ja co se stalo a ona,ze jsem zla at ji nenadavam!Cumela jsem jak puk,pak mi to rekla,tak ji vysvetluju,ze to je prece nehoda,ze za to ji nevynadam a ona stejne vrestela jak blazen a do toho prijela Saf,no dramo.Ale nic,rekla ze v poradku a pak mi vecer jeste psala,at si z toho nic nedelam,tak jsem docela koukala!No ale aby ne,za ten utek jsem ji vynadala pravem!
9. kvě 2009 v 00:03  • Odpověz
Holky, dobrou, vy už asi taky chrupete:slight_smile:
9. kvě 2009 v 00:06  • Odpověz
Jo nechrupete, vy jste jen na další stránce :grinning: Mateřská demence
9. kvě 2009 v 00:07  • Odpověz
Teri, facebook máme. Ale koukám na tu fotku a normálně bych bulela, sorry.
Leni, rajče je web, kde můžeš založit album, ale s neomezeným množstvím fotek. Nebo Monča (Bozka)taky dávala odkaz na nějaké album, třeba na fotoalba.cz
9. kvě 2009 v 00:16  • Odpověz
Anebo prepracovanost :grinning: Ja cucim Terce do alba,ale uz asi budu muset taky spat,nebo budu rano mimon - a chci aspon lehce poklidit a tezce zehlit nez dorazi ta mamka,tak asi dobrou.Zitra tady :wink: .
9. kvě 2009 v 00:17  • Odpověz
Teď už ale vážně dobrou:slight_smile:
9. kvě 2009 v 00:17  • Odpověz
Dobré ráno přeju,

teda koukám, jak jste pěkně ukecaný :grinning: :grinning:

Teri - to s malým mi je líto, chudinka, tak ať se mu vše zahojí tak jak má a ať jste brzo doma.

Sim - na ten byt se mi kdyžtak poptej, ale chci jen 3+1. No a jestli má nový okna a koupelnu po rekonstrukci, tak by to bylo super. Příští týden se půjdeme zeptat na tu hypotéku, tak jsem zvědavá, co nám řeknou. :unamused:
9. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
ahojky,
tak já jako do půlnoici čuměla, pořád mě napadaly věci ohledně svatby, tak jsem v půl 12 vstala a šla zapisovat..

SImi- to by bylo dobrý kdybys mamku hodila domů jeslti ti to teda nevadí jindra do 12přijede :wink:

jdeme dopo k babí pak k mamce na oběd a když bude hezky tak na ostrov mají tam být zvířátka a dětičky, tak mrkneme asi a navečer jdeme s mamkou a bráchou na véču v 5 teda kvůli kačí pozval nás na den matek, je hodnje, co?
9. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
ahoj, tak doufám, že už je všem dětičkám líp, my jsme snad už taky lepší ťuk ťuk nechci to zakřiknout. Měl naposledy sirup panadol o půl třetí v noci. A teď je bez teploty podle "ošahu" :slight_smile: To je úúúleváá. Teď akorát nevím ,co s načatou sobotou, když je tak hezky, to máme sedět doma? :frowning2: Co myslíte, můžeme ven? Asi né, co?

Děkujeme za podporu :wink:

Jani.. tak to máte hezky rozplánovaný den. Pěkně si to užijte! A co má být na ostrově? Má ta akce nějaký název? :slight_smile:

Veru.. držim palce s hypotékou, podle všeho to dnes opravdu není sranda, ale tfuj tfuj snad vám to dají!
9. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Leni:ty jsi zlá teta teda.To se divim že mě tohle ještě neřekla,jak jsem jí sprdla když mi schodila malýho z tý lavice!!!Já se s nima taky neštvu,protože to ne,hlavně Káča vůbec neposlouchá a je jak z divokejch vajec,ještě kdyby se jí něco stalo,úplně tě chápu.Já bych jí za to seřvala taky.Ale se mnou teda chodí.www.rajce.net tam se zaregistruj a vkládej fotky.
9. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Holky,já jsem na rajčeti-teretyna
a na facebooku kristynka.melisikova@seznam.cz tam teda dám i "lechtivější" fotky z nemocnice co jen tak někam dát nemůžu...
9. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojda,Jani to vis,ze nevadi,to bych ti to prece nenabizela.Ja bych se nejak pred pulnoci vytratila,bojim se,aby Terka neplakala,takze bych se jen stavila u vas pro maku,hodim ji domu a pofrcim domu.Napadlo me,ze bych mohla vzit i tu holcinu z Chotovic,ale vzhledem k tomu,ze na akci dorazim dyl a domu pojedu driv,tak o to asi stat nebude,ale ta moznost tu je,tak ji to rekni :wink: Veru,ja nevim,jak je ten byt velkej,ale jdu ty kikine zavolat a zjistim :wink: okna ma stopro novy,za nase penize - deda s babickou chtdli pajovi dorovnat ten rozdil mezi chatou a bytem - tak mu dali 200tis. a pak mel dostat jeste 2x,ale uz to nestihli nasporit a protoze tam bylo nejak povinny udelat ty okna,tak deda Pajovi to sporeni zrusil a nechal udelat okna... Ja v tom byte byla jednou pred sto lety,tak uz si to tam moc nepamatuju,ale zjistim info a uvidis :wink:
9. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Hmm,tak jsem ji volala a to asi nebudes chtit - je to 2+1 - ale pro dalsi info je to 64m,pry velky mistnosth a slo by to predelat,ale komu by se chtelo... No kazdopadne je zrekonstruovana koupelna,plastovy okna,nova kuchyn vc.sporaku, a je tam balkon a sklep.Chce 1,4 mega ale + necn realitka.Kdyby nahodou,tak vam domluvim rande,ale to asi nebude pro vas,co?Mam pocit,ze mas jinou predstavu,nez tn tam jeste predelavat na 3+1,co? Brebinka je zatim bez horecky,tak snad to tak zustane,ale je mrzuta,noc nic extra,tak ji asi dam spinkat a bude.Prdelku ma lepsi,jak vcera behala bez plinky,ale necham ji bez ni i dneska,protoze to porad neni dobry.Jen je problem,ze chce byt na pisku,tak ji asi dam nejaky kratasky bez pliny a budu ji 100x prevlikat,pocuraninku moji
9. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
sim:hele ale to docela velký je.my měli v nymburce 3+1 ,v chodbě jsme měli ještě dva takový špajzíky a měli jsme to jen 63m2.a v pohodě.pro nás tři se nám to zdálo stejně furt velký.a chce za to málo!!!!!nemám to nabídnout i švagrový'? :grinning:
9. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Dobre ranko, jak se mate holky ?

Teretynko vitam te dotadecne tady mezi nami :wink:
9. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Tak pockej,co Verca a pak ji kdztak rekni,kdyz byla Verca prvni,tak at ji kdyztak nevyzobnem kup - jeste taky co si rekne realitka,nemam zadnou predstavu a Martina mi to nerekla,tak nevim - ale fuj,ja nemam svou svagrovou zrovna rada a dohazuju ji ksefty - Teri,to je ta,jak si mysli ze Labe tece tam,kam fouka vitr :grinning:. uspala jsem pipiska a jdu makat,mam toho prevela.Ptak uz je zas na bidylku,ale porad je to poseroutka,ona ho Terinka asi stresuje tim placem.Jo a nemuzu ndchat otevreny okno,pze mi tam za nim litaj vrabcaci a vsechno pos... Za andulou mi takhle litali vlastovky!
9. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Je,ahoj Berti,to jsem rada,ze jsi tu.Co malej?Je uz ryma na ustupu?
9. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Ahojda, jo uz to zacina byt lepsi. Jen se dneska probral s uplne zalepenym ocickem. Ted mu tatka dava poprve prenidavku (jako Alex uz prenidavky ji, ale tatinek ma premieru - do tedka daval jen lahev s mlikem :slight_smile:)

Jsem tu jen na skok pozdravit vas :wink: Musim jit kuchtit obidek a pak jedem na vylet.

Tak se mejte krasne !!!
9. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Ty zalepeny ocicka jsou hrozny,pamatuju si to u brasky kdyz byl mimco :frowning2: tak at je brzy fit a tatka at se u toho moc nezmatla :grinning: Prejem krasny vydardny vylet,bourka byla vcera,tak dnes snad bude jen a jen nadherne :wink: .jdu taky pokracovat v domacich pracich,obed dnes nekuchtim,budem mit grilovany maso,az dorazi tatka,tak snad se nekde nezapomene,sliny uz se sbihaj! Teri,Tom za vama dneska jede?
9. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Sim - tak to je malý. my teď máme 3+1 a je to ideální. Je to asi 74m a vyhovuje nám to. 2+1 je malý, kde by měl Robíček pokojíček? A nebo my ložnici? ne ne, to ne. A předělávej byt s miminem na krku, to se mi taky nechce. Asi jsem pohodlná, ale když už kupovat, tak větší, ať to máme na pořád. Ale jsi mooooc hodná, že jsi se mi poptala.

Ytuš - díky, snad nám to dopadne dobře. Když můžou půjčovat lidem bez záruky několik mega, tak nám by mohli taky že jo?

Nevim už na co reagovat, ale ať máte všechny dětičky zdravý a ať už nemaroděj :wink:
9. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj Bertíku :grinning:, to je bezva, že jsi přišla!!! Mě to taky nalákalo :wink:
9. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
sim:ne ne,dneska jsem mu řekla at nejezdí,chceme odpoledne vypadnout zase ven.tak přijede zítra,už mu něco pobalim domů,abych tady potom toho neměla tolik a nebyli bysme jako kdybysme se stěhovali :grinning: a snad nás v tu středu pustěj.sim tě,mohla by ses mi v pondělí mrknout na to kdy přesně je ve školce ta besídka a od kolika?je to tam na těch vstupních dveřích,tomáš se na to nekouká
9. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Jsem šnek, ty už jsi zase pryč:slight_smile: Užijte si všechny krásně sobotu, my máme taky výlet - po 13 letech uvidím svoji nevlastní ségru, zjistila jsem, že má taky chlapečka Danečka - krásná shoda náhod :slight_smile:
Terezko, tak jestli nevadí, přidám si tě na facebook, ju? Papa
9. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
jasminko:určitě,proto jsem to sem napsala :wink: jdu se tam mrknout
9. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Teri,jasny,mrknu ti tam :wink: tak muzes rict ty svoji svagrovy :wink: Veru,ja si to myslela,ze to pro Vas nebude to pravy orechovy.Ja zila v prave se predelavajicim baraku bez mimina a byl to des,takze te chapu.Ja sama nevedela jak je ten byt resenej,byla jsem tam jednou na kafi u babicky.Ja bych do toho taky nesla,koupis za tolik penez byt a pak do nej jeste vrazet dalsi prachy na predelani a jeste tam mit malyho - brr,zadna vyhra! Jasmi a jaktoze jste se takovejch let nevidely?A byly jste aspon v kontaktu?Ja teda neudelala skoro nic,nejakej magor tu koupe psa a ty nase bestie na nej stekaj a stekaj,takze Tera spala sotva 40 minut a je mrzuta,ze ji vzbudily ty nase cuby!Dela na ne TYTYTY :grinning: no tak placam babovky a vozim ji v kolecku po zahrade - ted jsem na momentik odbehla a asi na uklid prdim,neni to tady o moc lepsi nez jak jste tu byly na sraziku,mamu snad slak netrefi a ja si jdu asi nanosit ven zehleni,at mam mrsku pod dozordm a aspon neco udelam.Mam tu zas tak 7 pracek :frowning2: fujtajksl - taky bych radsi vejletila,ald Tera je porad mrzoutek,mela zas zvysenou teplotu,tak nebudem riskovat,uz to alespon nejsou ty vysoky horecky.zvysena teplota je v norme...
9. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Terezko, klobouk dolu!!!
9. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
jasmi:to tam ještě nemám všechny.Nějak nemám furt čas to stáhnout.Malej mi ted usnul,já dojedla a až se vyspěj,půjdeme se někam projít :slight_smile: Až se vrátím domů,nahážu víc fotek ,mám to i ve fotáku a nemám tu na něj USB.Děkuju za komentáče,když mi tohle někdo napíše,zahřeje to u srdíčka
9. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Teri,hod mi odkaz,ja to chci taky videt - ikdyz na mobilu to asi bude na prd :frowning2: musela jsem tu jesterku znovu uspat,pze byla silene protivna,tak aspon muzu zehlit v klidu!Mam na to hodinku a pak celou noc :grinning: jdu si k tomu aspon pustit Sex ve meste,bude to rychlejc ubejvat!
9. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak jsme s malým vyspinkaný po obídku. Poslední dobou mi spí 2 hodinky přes poldne, což je fakt úžasný.
A co vy všichni? Asi jste někde venku? Je tam krásně.
9. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.