• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Heli hezký fotečky :dizzy_face: a ty šatičky na konci :grinning:

venku je pěknej hnus co? jen tak tak jsme se stihly vrátit z venku, byla jsem v nemocnici a kačí byla venku s maminou, to je počasí fakt na palici!! :astonished: jinak to hřiště mají opravdu dneska otevírat v tomhlel počasí chudiáci, jestli jste tam někdo byl dejte vědět :wink:
25. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
díky Kristo za info :wink:
25. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Hallo baby,jsem zpatky.Mobilni internet aktivni,mobil ze zachoda vytazen,vysusen a opet funkcni :grinning: Jdu neco malo precist,at jsem trochu v obraze :wink: .
25. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
nekecej, dějí se zázraky :grinning: zrovna jsem na tebe myslela jak se máš že se ani neozveš. Ilča prý u tebe byla.
25. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Jj,ale jen sbalila parfemky a zmizela,mela plny auto lidi.No neda se rict,ze bych uz byla simiku nabazena,ale uz jsem v mezich normalu :slight_smile: no a navic me dneska chytly zada,blbe jsem Brebinu vzala a luplo mi v krizi,tak jsem jak lazar :frowning2: .
25. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
no jo to už je na důchod :grinning: šetři se babko nidko nemládne :grinning: co Marlan psala ti o tý chatě?
25. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jo a novinka,mala ma 8 zubu,ale tak divne - ma jen 2 dole a nahore 4,pak mezera na spicaky a za nima prorizly ty prvni stolicky.Kazdopadne jsou to prvni zuby,ktery jsem ani nezaznamenala,zadnej prujem,teplota,plac atd...
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Nepsala,rekla mi to osobne :slight_smile: byla jsem za ni v Koline minulej tejden asi v utery?hmm,tak nejak,tak jsem konecne poznala i Helcu.No pojedu rada :slight_smile:.
25. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
doufám, že se dohodneme :wink:
25. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
jinak kaíč má 9 zoubků a 4 se jí prořezávají 2dole a 2 nahoře ale už asi 3 týdny a pořád nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zase blbě spí v noci neívm zda je to tím, co vy jak spinkáte?
25. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Haha,my spis nespinkame... Je to mrcha mrnava,ale zase je desne sladka,vzbudi se a dela mi mala (i to rika) a pusinkuje me a drzi kolem krku - no a pak ji vynadej nebo posli spat!
25. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
no jo :grinning: kačí mě ale pořád spíš mlátí než dělá malá a pusinky taky moc dávat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to počasí je hrozný za chvíli jdeme ven s markyzkou a samíkem aspon se trochu projít :slight_smile: :wink:
26. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
hojda,
tak jsme včera 2x zmokli - jednou ráno a jednou odpolko, omrkli jsme hřiště, ale včera to bylo spíš pro papaláše než pro děti, no a dneska to na hraní na hřišti taky moc nevypadá, už mi to počasí leze krkem

termín pro chalupu vypadá snad už definitivně na 24.-28.8.
26. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile: je sice zatazeno,ale aspon neni zima ani vedro :wink: dnesni noc nebyla nejhorsi,ale taky zadnej zazrak.No po desaty dam prdelku spinkat a jdu uklizet,Terka vsude rozdrobila brumika a kde se dalo,tam vylila caj,takze se lepim kamkoli slapnu :frowning2: Kde se otviralo hriste?
26. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
26. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Ty brdo,sice se mi nezobrazujou fotky,ale podle popisu to vypada uzasne.Tak kdy tam vyrazime? :slight_smile:.
26. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Mar- domluvíme se, ju? holky by teda jely?

to h řiště otevřeli, ale bylo tam hodně papalášů koukali jsme na to na netu..můžeme tam příští týden se jít klidně podívat :wink:
26. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahojky naš mladej jde ozkoušet hřiště pravě ted
radi se k vam připojíme když pujdete
jo a musim se pochlubit Filipek přinesl samé jedničky no ja jsem pyšna maminka :grinning:
26. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
helco - veliká gratulace, hlavně Fildovi :slight_smile:

jani - příští týden se rádi přidáme a můžeme se domluvit i o chatě
26. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
...jo, příští týden nemůžu v pondělí a úterý dopolko, jinak je mi to jedno
26. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky, jen jedna novinka:slight_smile: čekáme Kubíčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Taťka to chce jako překvapení, takže musíme tajit :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
Reni gratulace největší!! :dizzy_face: :dizzy_face: jsi ráda, co?

Heli- vám gratulace k Filípkovýmu vízu,je to šikulka!! :dizzy_face:

Marti- jo jo domluvíme se tam :wink:
26. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
renat - další chlapák do spolku, tak velká gratulace
26. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahojda
čau sim.. to je fajn, že jsi zase zpátky :wink: Přezdívku máš teda opravdu trefnou, když pořád hraješ ty Simíky :grinning: .. jo a mě taky spadl jednou mobil do záchoda, rychle jsem ho šoupla pod sušák na ruce a funguje, jen mi to nechce načítat mikrosimku s jedním giga :pensive: Gratulace k zoubkům.. to my sme zase pořádně pozadu.. jen pět :confused:

Holky ta chata teda už je jistá? Tak já se zamyslím nad tím termínem a jeli bysme asi taky.. je to veřejná párty, žejo? :wink:

no počasí je takový divný, dneska odpo zase hlásili deště, tak uvidíme,ale nemuselo by pršet už.. teď ty záplavy, 10 mtvých z toho jsem v šoku a eště víc jsem v šoku z toho, že umřel Michael Jackson :fearful:

Na to hřiště bychom taky strašně rádi, dneska jsme šli zase mlsně okolo, ale prcek byl unavenej, tak jsme tam nešli. Nepůjdete tam někdo v úterý odpoledne třeba? :wink:
helen.. tak pak písni, jak se to mladýmu líbilo, to hřišťátko :wink:

Renat GRATULUJEME! To je paráda, viď? Kluk jako buk, to musí mít váš taťka radost..? A ty samozřejmě taky:wink:
26. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahoj zudravim z prochazky mladej na hřišti nadšenej tak jsem vyrazila s malou a ta byla jak uvytržení nevěděla kam tak jsme obešly všechno až si sama chtěla hačnout je to ssssssuuuuuuuuuuppppppppeeeeeerrrrrrrrrrrrr
26. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
holky tak jsme byli v Tescu a mají tam fakt slevy, koupili jsme 4 bodíčka, 3 jako tílka a 1 s médou pú jako tričko, ponožky 5 párů a 3 trička s kr. rukávem, ještě potřebuju džíny pro kačí a nějakou čepičku na léto, nebo možná kšiltovku jako má Viktorka, je teda dobrá Heli?
26. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
kuk kde jste? :confused:

holky myslete na mě jdu dělat buchtu z kynutýho těsta, neumím to, včera si dala ke mě jen tchýně péct buchtu a já jí nechala nejspíš hodně vykynout, to bylo jako hrníčku vař, boule tam byly, jindra byl hotovej, jaký jsem kopyto, to mě taky povzbudil kůn jeden, tka ted jí jdu zkusit udělat nám, tak doufám, že se mi to povede!! jeli na kole, tak mám chvíli času :sweat_smile:
27. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky
tak Vás po dlouuuuhé době zdravím.
Bohužel ted nemám vůbec žádný čas sem chodit,zkoušela jsem to z mobilu,ale dostanu se pouze na hlavní stránku :frowning2:
Tak doufám,že jste na mě ještě nezapoměli.

Jani:mám na Tebe prosbu,dělali jste před svatbou ty malinké svatební koláčky(na roznášku)?Pokud ano mohla bych Tě moc poprosit o recept????Děkuji moc já ho totiž nikde nemohu sehnat,jen na ty větší kynuté moravské
27. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
jo holka tak to jsme nedělali, objednala jsem je na zálabí ve výrobně a byly dobrý :wink: vy chcete dělat? to bude pěkná makačka teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.