• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
terki - my jsme dělali, zkusím se Ti po něm mrknout
27. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
jíťo - v úterý odpolko bychom na hřiště mohli - teda samozřejmě pokud počasí dovolí :wink:
27. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
tak to my můžeme taky, jindra pojede teda asi v po na tu šumavu, tak když budeme dobrý, tak můžeme taky, můžeme na tu 2 :wink: a marti ta chalupa teda jak vypadá a kolik že se platí?
27. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Marlan:děkuji,já mám mamku vyučenou cukrářku tak zítra zkusím její recept a pak od Tebe.
Ale my nebudeme mít žádnou svatbu to jen pro tu naši pusinku....
27. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Cusik,tak jsem tu,uspavam to skvrne maly,pres den temer nespala a jak je pretazena,tak nemuze zabrat,navic plno zazitku - byly jsme na takovy myslivecky akci,peklo se prasatko,soutezilo... Terka mela khaki satky s jelenem,tak byla pochvalena za stylove osaceni a dostala bonbonky :grinning: Jo a zdalo se mi,ze ma dole jednu stolicku prorizlou,ale nevidela jsem tam poradne,tak nevim,ale mozna uz mame taky skore 9 :wink: Reni,moc moc k Jakoubkovi gratuluju,taky jsem si ho moc prala,ale ted na tu svou rostandu nedam dopustit. Ytu,no vsak jsem Simlenka kvuli simikum :grinning: az to zvire usne,tak si u nich asi posedim,ta trojka je fantasticka,muzes ve meste uplne kamkoli,zadny omezeni a nacitani pozemku,proste vylezes pred barak,vlezes k sousedum... No bomba :grinning: Basnila bych vic,ale sem se to asi nehodi,asi malokdo tady vi,co to The Sims je :grinning:.
27. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
achooj.. jen tak letem světem od babičky zdravím

sim.. já se snad u vás budu muset stavit a na tu hru se kouknout :grinning: :wink: my jsme takoví hráči, když čásek dovolí, taky si rádi něco zahrajem.. o Sims už jsem slyšela, ale ještě je pořádně nezkoukla..

jéé.. tak se teda sejdeme v úterý příští týden u toho hříšťátka?

papa, jdu uspávat. J.
27. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Dobré nedělní ráno :dizzy_face:

Moc vás zdravím :dizzy_face:
Renat, ještě veřejně gratuluji ke klučíkovi :dizzy_face:

My se máme dobře.Měli jsme trochu potíže s váhou a tak jsme přijali do rodiny Nutrilon :frowning2: ale nevzdáváme to a kojíme dál :slight_smile: Byli jsme včera se ségrou a neteřema na tom slavným kolínským hřišti :slight_smile: Je to tam moc hezký, dětí hafo, ale byla jsem ráda, že je Kuba v kočárku, jelikož ségra běhala pořád za holkama, protože se jí stále ztrácely z dohledu :grinning: Čamrdy jedny :wink: Tak si to tam moc užijte :slight_smile:
Dneska vyrážíme do Ikey a pro lehátko pro Kubíka, snad se mu bude v něm líbit :slight_smile:

Mějte se hezky a hezkou neděli všem :dizzy_face:
28. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahojky,

Kamčo to je jako u nás, ale my měly mlíčko + moje MM do 9 měsíce, ale byla jsem štastná, že nám to takhle vydrželo, je to pro nej lepší, i já to obrečela, hlavně at nemá hladík kocourek malinkej :dizzy_face:

Jitu- ok dneska jsem to říkala Terce o hřištátku a jdou taky tak v út se můžem někde sejít a jít tam, my můžeme tak po tý 2, tak navrhujte časy..
28. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
jani.. super, ok, tak v út okolo druhý.. sejít se můžeme bu´d tam nebo jestli chceš/chcete tak třeba u billy nebo u plavečáku nebo nevím... ? :wink:

hany.. tak hlavně, že přibíráte a prcek je spokojený :wink:
28. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
holky tak změna plánu v út jdeme za babí do nemocnice a vezmeme jí asi ven v křesílku, takže my bysme došly až tak před 4 to vidím, nebo jinej den, jak chcete, ale dřív než v půl 4 určo nepřijdeme jeslti půjdeme ven, nebo st dopo nebo čt je jedno kdy, jak chcete my se přizpůsobíme..
28. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Kamčo...díky :slight_smile: no jo tak vyšel kamarád .-) ta voda je prostě kouzelná :wink:
ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat a jen doufám, že se pka doktor nesek :slight_smile: a jinak to bylo pak super, obídek apod. To zas někdy zopákneme :slight_smile:
28. čer 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz
ale copak jsme kuly za našimi zády?
co ty Reni nepřijedeš taky teda?
28. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
nebo tu st jsi psala vid? dopo máme volno, tak by ses mohla stavit klído pído..
28. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Jani: bylo to spontánní, ráno v sedm na skypu jsme zjistily, že obě jedeme do Kolína a že Kamča pak jde na gyndu, tak jsme jí aspoň věnku pohlídala na tu chvilku Kubíčka :slight_smile: a pak jsme zašly do futura do pizzošky na salát :slight_smile: pokoukaly po obchodech a zase jsme se rozloučily :slight_smile: Bylo to fakt spontánní , ale super...

Jinak JAni přoznám se, že jsem moc nedočítala...takže nevím, o čem je řeč...je nějaký srazík...??? Jinak ve středu bych mohla, jedu na 11:30 na ten 3D :slight_smile: tak bych mohla předtím...
28. čer 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz
ne srazík jen v út jdeme na to nový hřiště, víš? a ve st bys teda dopo mohla dojít :wink:
28. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj doufam ze neotravuji vasi diskuzi.:slight_smile:bydlim sice u Caslavi ale rada bych se seznamila s dalsimi maminkami ci tehulkami.
28. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
smisek: ahoooj, to víš že ne, jen se přidej... :slight_smile: však si sem chodila... já zas chodím občas na Čáslav (porodnici), ale holky tam jsou sehraná parta...tak...no ale to je jedno. A já jsem z KH, takže blízko jak do Čá tak do KOlína...

Chci se zeptat, chodíš na to cvičení ???? Nebo nevíš, jak bude teď o prázdninách, Po nebo ÚT :slight_smile:?? Já byla jednou na ukázkové hodině, pak jsme se učila na státnice, tak jsem nestáhala, ale chci zas chodit....
28. čer 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz
Jani: pokud mi do toho nic nevleze, tak bych určitě mohla...
28. čer 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz
Renat2: ja tam byla dvakrat,jinak jsem chodila na plavco,ale to bohuzel uz skoncilo.:frowning2:jinak jezdim s kamaradkou jejim autem,ale protoze chodi do prace a pracuje na urade,tak se ji to pondeli vubec nehodi. Ani nevim zda teda to cvico bude ted v ut nebo v pon.jinak od cervence budu chodit na predporodni kurzy.
28. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
smisek..tak uvidíme, jak to bude, já to nějak zkusím zjistit přes tetu, ať se Dibelkový zeptá...už potřebuji protažení jako čert...
28. čer 2009 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz
renat2 to bys byla hodna.ja cvicim doma obcas:wink:a jak ty a predporodni kurzy?ty studujes a co?jestli to neni tajne:wink:ja chci taky studovat,ale dalkove,ale nevim kde
28. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
smisek: já taky občas doma dám někaáý protahovák...na míči apod. ale ... noznáš to... jo jo ještě studuji, končím VŠ pedagogickou fakultu, klasika - učitelství, mám za sebou dvoje státnice a jedny a diplomka mě ještě čekají...
Jo jo zkusím to zjistit..
Na kurzy chci chodit určitě, ale asi až srpen září...te´d mi přijde, že je brzo...anebo nevím...ještě to promyslím...
28. čer 2009 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz
reni já chodila taky asi jako ty jsi ted, a bylo to dobrý, mě to bavilo :dizzy_face: a chodila jsem do JBI na KOrunu tady v kolíně. na tu st mi dej vědět teda ju?

a smisek vítej mezi námi!!už se to krátí, že? :wink: :dizzy_face: kde budeš rodit, v čáslavi¨?
28. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Budu rodit v caslavi. Nejdriv jsem myslela,ze v Koline,ale bydlim v Tremosnici a Caslav je blize. Ale do Kolina jezdim casto,tak bych se rada s nejakou mamcou ci tehulkou setkala a popovidala:wink:jo,krati se mi to:wink:na to ze mam 32 tyden mam maly brisko. V utery jsem byla na ultrazvuku a malej ma 1650g
Musim jeste jinak koupit nejake oblecky primo do porodnice,pak plenky a to nevim jake a v jake drogerii a pak se mi libi satek na noseni ci babyvak a nejaka kosmetika chybi.jo pak lahvicky a perinky a dudlik
28. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
čáslav si hodně holek chválí, tak snad to tam bude dobrý! Renina taky bude rodit v čáslavi, vid?
28. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Jo slysela jsem,ze si tu porodnici chvali:wink:tak snad je to pravda:wink:
Vubec nevim jake plenky mam koupit:frowning2:nemate nejaky tip?
28. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
já měla Pampersky a dobrý :wink:
28. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Dik.taky o nic premyslim:wink:
Jeste mi holky doporucujou ty satky na noseni miminek. Tak uvidim.
28. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahojky holky, tak už jsme se vrátili od rodičů domů :slight_smile:

Mám krásnou novinku. Robíček se už staví na nožičky. Nejvíc teda v postýlce, tam se má čeho chytit. Naučil se to u našich, protože u nich je v postýlce matrace níž než v tý naší.
Jen mě mrzí, že jsem u toho nebyla, protože jsem byla na srazu se základkou. Ale Radek byl naštěstí pohotovej a natočil to :slight_smile: :slight_smile: A další den mi to už Robin ukázal sám :dizzy_face:

Akorát teď nevím, jestli mu už mám obouvat nějaký botičky nebo bačkůrky? Mamča mi říkala, že by měl mít ty kotníčky trochu zpevněný (hlavně doma, kde bude pořád zkoušet chodit).
Holky, kdy vy jste začaly obouvat děti?

Jinak jsem pročetla, co jste psaly, ale už nic nevim :grinning: :grinning: Takže se omlouvám, že nebudu reagovat...

Smisek - také tě tu vítám. Co se týká plenek, tak já jsem maximálně spokojená s Pampers. Jsou sice dražší, ale bezvadný. Jednou jsme zkusili nějaký levnější plenky a malej měl během půl dne červenej zadeček. To z Pampersek nikdy neměl.
28. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
Jo a do alba jsem přihodila pár foteček, tak kdyžtak jukněte :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=312507
28. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.