• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Kamaradky chvaleji ty z tesca fialovy ale nevim.nezda se mi to:astonished:jinak ani nevite jak uz chci mit maleho v naruci.to tehulkovani je dlouhatanske:wink:jo potrebuji koupit nejake oblecky nove do porodnice a protoze za 14 dni asi 8.7. Jedu do Kolina nevite kde se da dobre nakoupit. Dale mam slevove kuponky na dm drogerii v Koline snad je,tak je vyuziji a plenky koupim.jeste me napadly plenky Huggies Newborn jak jsou tam vlhcene ubrousky a plenky
28. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
smisek - Huggies byly naše první plenky a ze začátku se nám u nich několikrát stalo, že když se malej vykakal, tak mu to vyteklo u nožiček a navíc měl občas počůraný bok. Pampersky mají v pase ty pružný pásky s gumičkama a nestalo se u nich, že by něco proteklo mimo plenku. Fakt na ně nedám dopustit.
28. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
A ty pampersky jsou od vel. Pro 2kg?doufam ze ti nevadi,ze se ptam
28. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
myslim, že je mají taky. Podívej se na stránky www.pampers.cz a tam mají všechny jejich výrobky.
Nevadí, že se ptáš :dizzy_face: kdyby mi to vadilo, tak bych ti přeci nepsala svoje zkušenosti a názory :wink:
28. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tak to je fajn.jo budu se loucit.jsem nejak unavena.tak zitra:wink:jinak oblecky v Koline do porodnice pro kluka kde nejlip sezenu?nemas tip?
Mej se,jinak jsem Katka:wink:
28. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj,tak nejdriv gratulace Robinkovi sikulovi - pozor na pady dozadu,ja si jich uzivala asi 14 dni,pak to ustalo.Ja zacla obouvat az kdyz Terka zacla chodit ale boty jsem koupila cca mesic predtim,ale pouzivala je jen na ven do kocarku,pze se mi nelibily ty bosy nozky,ale jinak dokud lezla,tak ji byly boty na obtiz a muj doktor rekl,ze davat,az bude chodit,ale co doktor,to nazor :wink: a k plinkam,do porodky jsem mela pampersky vel.1 a i ty nam byly velky :grinning: Ale oni jsou snad stejne velky jako ty dvojky,jen maji jinej ten vnitrek.No a ke kvalite,u malyho mimi je to jedno,stejne prebalujes kazdou chvili a ty pruzny pasky (pokud se to nezmenilo) jsou u vetsiny plin az od velikosti 3.U huggies nam vadily ty siroky lepitka a skrabaly malou do stehynek.U vetsiho mimi mi prisly blby i pampersky,pze jsou raz dva procurany a na noc (aspon u nas) naprosto nepouzitelny,Tescovky nam vyhovovaly dokud mala nechodila,pak ji zacly vadit - jsou takovy velky mezi nohama a prekazelo ji to,ale v savosti je nic nepredci.No a ted nejradeji pouzivam plinky z DM-ka anebo z Lidlu,sajou dobre a pekne Terce sedi... Ale Smisku,stejne si budes vsechno chtit ozkouset sama :wink: a kazdy mimi a mama jsou jiny,takze tohle jsou moje poznatky,ale ty to muzes videt jinak.Jo jeste jsou do porodky snad fixies s takovym vyrezem pro pupicek,ale ten vetsine miminek stejne nepasuje na pupik,takze mi prijdou zbytecny. Ytu,zitra bych dala prednost setkani treba u plavecaku,pze nevim uplne presne,kde to hriste je - pockala bys tam teda na nas?A v kolik?
29. čer 2009 v 06:45  • Odpověz
Veru kačí začala taky asi v 9 měsíci stát, hlavně fakt dávej pozor :astonished:

smisek- v Tescu mají slevy na oblečení pro děti ,zkus mrknout tam :wink:

holky co ten zítřek teda, my dojdeme tak po tý půl4 teda, nebo chcete jinej den?
29. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj všem, přeji pěkné ráno, tak jak se máte dnes? Já se léčím od roku 2007 se štítnou žlázou a dnes jsem si volala na výsledky z minulého týdne a jsem super. Mám radost, ikdyž vím, že se mi to po porodu může vrátit.
Dnës budu platit¨zálohu za kočárek, a určitě vyrazím do Tesca. Mám cestu do Kolína příští týden.
Zatím se mějte pa Katka
29. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobré ráno,

dává pozor to je jasný, ale nejhorší je, že tady nemá Robin moc možností, u čeho by si stoupnul. Dala jsem mu aspoň koš na prádlo dnem vzhůru, ale je nízkej. Nejlíp mu to jde v postýlce. Ale časem si určitě najde způsob, jak se postavit i bez ní.
Jinak k těm botičkám. Mám tu sandálky s pevnou patou, co jsme podědili od kámošky a když mu je dám a postavim ho, tak se mi zdá, že mu je v nich líp. Ale nevim, jestli na ně není brzo. Příští týden jdeme k doktorce, tak se na to poptám.

Renat - gratuluju ke Kubíčkovi. My jsme si strašně moc přáli kluka a když mi doktorka ukázala na utz pindíka, tak jsem se málem rozbrečela radostí. Slzy mi tekly a nešly zastavit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
veru nám řekla dr na rehabilitace že botky jsou zatím zbytečný až bude dítě víc capkat, a pak teda sändálky s plnou patou aspon ze začátku my je ted zrovna teda už nemáme, vyrostla nám z nich před týdnem nožka :sweat_smile:

co ten zítřek jdete teda?
29. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Jani - my co máme teď ty sandálky, tak jsou Robinkovi akortá, takže než začne víc capat, tak mu budou asi taky malý. Má strašně velký nohy už od narození :grinning: :grinning: Takže pak budeme muset koupit už nový. Když si představim, kolik ty botičky stojej peněz, tak jdu do mdlob. Ale na tomhle se nemůže šetřit, musejí být botky kvalitní.
Na ten srazík zítra asi nepůjdeme, máme už domluvenou návštěvu.
29. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
akortá - taky pěkný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mělo tam být akorát
29. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
já myslela že jste měli jít, tak asi ne..jinak botky jsou drahý, my ted kupovali kačí nový plný za 700,- ale kožený vysoký česká výroba, paní říkala že do září vystačí a pak asi koupíme už na zimu ne?
29. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahoj holky,
tak máme za sebou poslední plavčo a mlaďas chrní
na hřiště zítra určitě dorazíme, hned co se po obědě probudíme

verca - na botky je opravdu brzo, v tuhle dobu je pro prcky nejlepší, když jsou bosky nebo třeba v protiskluzových ponožkách, boičky by se měly dávat až když už samostatně chodí

smisek - vítej mezi námi, já jsem v porodnici měla huggies a pak jsme přešli na pampers, fialový tesco, lídl
29. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahojda.. takže zítra teda jdeme odpoledne na to hřišťátko, klidně počkáme na Sim u plavečáku..

Sim hodilo by se ti to třeba - no radši ve tři, protože v poslední době chodí Marťas spát po obědě a může ještě ve dvě chrnět. Klidně na vás počkáme :wink:

Dneska máme taťku doma.. to je takový bájo, že by to mohlo být fakt častějc :slight_smile:

jinak botičky bych už dávala a plínky bych asi ze začátku klidně dávala pampers :dizzy_face:
29. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
holky ráno od 10jdeme s Marky a Samíkem na plavčo kdybyste někdo chtěl, v půl 10 máme srazík před bránou :wink: pro nás to bude premiéra, těším se, ale zároven bojím jak to tam všechno zvládnu, kačí se to bude určo líbit, vodičku miluje!! :dizzy_face:

jinak na to hřiště teda dorazíme tak na půl4, kdo teda jde? jitu nebo si můžeme dát sraz s vámi půjdeme rovnou z nemocnice, tak v půl 4 někde :wink:
29. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
tak plavčo zítra nestíháme - jdeme od 10 na ortopedii, ale příště se rádi přidáme
sim - my tě taky můžeme u plavečáku vyzvednout, máme to při cestě, ale nedokážu odhadnout v kolik, cca v 14:30 by to mohlo klapnout
29. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
sim nepřijede prásknu to, napíše sama, promin SIm, jsem práskač já vím :grinning: takže se sejdeme sami, ale my teda můžeme až tak na půl4..a co když bude lejt? dneska jsme tam šly s markyz a lilo tak jsme byly na plavečáku přestalo pršet, tak si děti venku hráli s hračkama kačí měla mokrý kratasy, ten koberec byl nasáklej a kačí se pořád kutálela na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
jo, jani, pokud byste chtěli od září s Kačkou chodit na organizovaný plavčo, je potřeba se co nejdřív přihlásit - dneska nám to říkala instruktorka
29. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
jo díky! my to zkusíme ztíra, jak jí to bude vůbec bavit a pak uděláme rodinou poradu :grinning: mě zase psala paní na cvičení ze sokola, začíná tu tuším 6 září od těch 9.15 teda do 10h. a máme se přijít podívat, to zkusíme určo a asi by chodili i terka se samíkem, vy taky teda?
29. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
určitě to zkusíme
29. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
dobré ráno,
dnes jsme vzhůru od 5, tak za chvilku vyrazíme ven
30. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
no to se teda máte Marti :stuck_out_tongue_closed_eyes: kačí dneska spala docela dobře, jsem se i vyspala..na to hřiště teda dojdeme na půl 4 ju? v kolik kdo jdete?
30. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj, my na hřiště půjdeme až se malej vyspí, tak ve tři tam asi budem. Ale nevím přesně. Tak se tam asi postupně sejdeme, ne?

marti.. a v kolik teda půjdete v poledne spát? No nezávidím tohle brzké vstávání. Mě malej teď ráno spí dýl a je to od tý doby, co chodí spát v poledne později, chodí až tak po obědě, po dvanácté..

jani.. můžeš mi ještě jednou prosím popsat, co to je to cvičení od sokola pro děti? Co se tam dělá, kolik platí a ták... ? :wink:
30. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
jitu nevím co se tam dělá máme se přijít právě podívat..je to každý po od 9.15 a platí se 20,- paní říkala at se přijdeme podívat a uvidíme sami :sweat_smile: :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
jitu - http://www.sokolkolin.estranky.cz/
jinak Kryštof spí taky dobře, od půl osmé a vzbudí se v 5 nebo 6 na kojení a pak ještě tak hodinku dotáhneme, ale dneska Aleš odjížděl v 5:20, tak už jsme pak nezabrali
teď od půl 11 už vychrupuje, tak jsem zvědavá, jak dlouho, ale myslím, že kolem té 15 taky dorazíme

jo, nebudete mít někdo zájem o nějaké plavací pomůcky? asi budu něco objednávat, tak bychom mohly ušetřit na poštovném - na ukázku
http://www.vodnihratky.cz/katalog.php?kategorie=6189
30. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
já bych docela chtěla něco do vody s dírou aby tam kačí seděla a plavala v tom křeslíko nebo něco takovýho..ale nejde mi to nějak otevřít, abcyh mrkla :angry:
30. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoooj,a uvidim do kolika bude Terka spat a asi prijedem :wink: uz nehlidam a NIKDY NEBUDU!Aspon ne tyhle deti,jiny treba jo :wink:
30. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
aha.. sim. takže dorazíš? My půjdem, ale asi až po třetí tam budem, malej spí a dopoledne jsme se pěkně vyřádili, tak asi bude spát dýl. Byli jsme venku, pak jsme byli oba ve sprše a z toho byl teda paf, vejskal, smál se, pak dost rychle usnul jak byl unavenej :sweat_smile: :slight_smile:

jinak to nový hřišťátko je jednoduše za plavečákem, to si myslím, že najdete :wink: Je to velký, nepřehlédnutelný :dizzy_face:

teda musim říct, že to sokolský cvičení vypadá hodně fajn..

marti vy budete chodit? Mě se zdá, že s tou hudebkou je to zabitý. Nebo pak žebych s M. chodila od těch dvou let, ale to asi bude ještě brzy, budou mu 3 měsíce věku chybět :sweat_smile: to bývá v úterý..
30. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.