• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
vodní svět - do 15 hod vstupné 55,- od 15h 75,-
30. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
jitu - my zkusíme cvíčo i hudebku, uvidíme, jak to budeme stíhat

jani - tak co, stihly jste to, nebo zmokly???????????
30. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
tak kačí jsem dala spát a šla bych taky teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem hotovka! měly jsme perný odpo celý jsme byly venku, ale jsem ráda, že jsme vzali babí s tatkou po letech ven v křesle, byla hrozně ráda :dizzy_face: pak sprdla 2 jogurty, jak jí tam vyhládlo, ale udělalo jí to radost a mě taky!! :dizzy_face:

s tím hřištěm teda nevím maminky se tam hodně naběhají, je to z ruky od nás a jak je to velký, tak děti pořád lítají a maminy si nic nestihnou říct viz dnes, takže mě se asi víc líbí ostrov, je to tam malý, ale řekla bych útulnější, dítě je pod větším dozorem a my to máme i blíž :grinning:

Marti nezmokly jsme ale jen tak tak a cestou jsme i běžely chvílema, došly jsme dom, koukám z okna a už to začlo a zase na chvíli a klid..to je fakt počasí na prd tohle! ty POděbrady takhle nemají cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to plavčo nebo můžeme na ostrov jít jen tak, být třeba u nás chvíli a pak jít tam..
30. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
mar.. týjo, tak to budete mít perné pondělí. Mě by Marťas asi nevydržel, dopoledne je hned unavenej po nějakým větším řádění, to by po tom cvičení odpadnul.

my jsme zmokli trošilinku, byla jsem totiž ještě v penny na nákupu a pak jsme pádili domů. Taky jsem musela běžet. A s tim kočárem je to docela nářez. Někdo mě ve vchodu zdravil a já byla tak k.o., že ani nevim kdo, sotva jsem odpověděla :sweat_smile:

No hřišťátko bude dobrý, ale až tam bude menší obsazení :wink: Myslim až tam bude míň dětí. Tak snad o prázdninách... ?
30. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se chtěla zrovna zeptat, jak bylo na novém hřišti, ale Jani už odpověděla...
Já jedu zítra do KO na 3D, tak se těším, už jsem nafasovala tisíc korun, tak snad to za to bude stát, taťka se na to strašně moc těší.

Jani: bohužel mám ráno ještě nějaké zařizování, takže to nestihnu :frowning2: ale pokusím se pak nějak naplánovat, nebo se třeba objevím na nějakém srazíku.

Jinak mě chytla nakupovací mánie, takže jsme dneska utratila 3700,- :slight_smile: fusak, zavinovačky, deky, plíny (látkový) - něco mám v albu, pak oblečení:slight_smile:
Co se oblečení týče, tak snad už to bude všechno, jen pak nějaká bodýčka s dlouhým rukávkem ...

Jinak jsme včera zkoušeli zkusmo u našich složit kočárek... mám ho v albíčku a je fakt suupeeeeer :slight_smile: babička ho chtěla vidět...když už mi přivezla obálku s penízkama :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,ja teda nechapu,jak jste mohly nezmoknout,kdyz ja sla jen na konec ulice a jen jsem upoutala Terku,dala do auta tasku a sebe,tak spadly prvni kapky.No Terka usnula ted a bylo to teda narocny,vubec se ji nechtelo.Zato ja bych vytuhla treba hned :grinning: Hriste je moc hezky,ale clovek si tam fakt nepokeca,to mozna tak za rok,za dva,az budou mit mrnousove vetsi rozum,ted je to ocistec.Reni,fiha,uz mi to prijde tak davno,co jsem utracela za vybavicku,ale to ma clovek z tech vynalozenejch penez vylozene radost,co?At ti to na 3D dobre dopadne a Kubik je v dobry poloze,at mas pekny zaznam nebo fotky :wink:
30. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
JItu do Peny jo tos měla z ruky co?

Reni, hezký věcičky, taky mě bavilo nakupovat :dizzy_face: tatka už se ptal, jeslti budeme kupovat nový oblečení i na druhý dítě, asi počítá už s holčičkou :grinning: že prý moc neutratíme, mám věci po kačí ty hezký, ale stejně pak chci i nový věci :wink: škoda že zítra nemůžeš, už nemusíš do školy, tak budeš mít ted víc času, ne?

Leni jak ty to teda vidíš na ten čt? jak jsi psala za dva roky, se možná děti zabaví sami, za rok, ale to už třeba budmee znova těhu vid? kdy teda do toho chcete vůbec praštit?
30. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
jo holky dejte tip co vařit něco levnýho a dobrýho, dochází mi isnpirace, brouzdá na netu..a jdu si číst včera jsem rozečetla knížku..

leni co vůbec ta knížka o výchově, máš jí teda přečtenou? a reni tebe jsem chtěla poprosit, jak jsme se bavily tenkrát o tý knížce z Arábie jeslti bys mi půjčila, já jsem na tyhle věci úchyl všechno čtu :grinning:
30. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Levny papu? Kvetak,sunkafleky,burtgulas :grinning: parky :grinning: jani,z knizky mi porad chybi docist asi 20 stranek,ale nejak uz jsem na ni zapomnela,tak ti ji pujcim :wink: a taky mam tu tvoji dozu porad :slight_smile: my udelame mimi,az se prestehujem,ale jestli to zas pujde pomalu jako s Brebinkou - uvidime no.Jo a ctvrtek - bud dorazte k nam anebo to musime nechat na jindy,pze Bercak potrebuje auto,takze ikdyby nahodou,tak nemuzu ani k Marky :frowning2:. Jej a jdu ji napsat,jeste jsem ji od rana neodepsala...
30. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Cauky ... jdu pozdravit. Kdyz je Al vzhuru, tak nemam sanci byt na pc. Furt tam chce poustet youtube :slight_smile: a tancovat.

Ta Robik si uz taky stoupa? Ta to je super - gratuluju! Al zacal v 7 a pul - silenecek :slight_smile: a ted uz to zkoui se pridrzovat jen jednou rukou a tak. Leze m na stolek v obyvaku (dneska na nem stal - uz ho nemuzu nechat ani miutu samoteho) a dvakrat mi uz zdolal 6 schodu do mezipattra. Des bes.

pry boticky jeste nemame davat - nejlepsi je pry bosky nebo s ponoztickama (protiskl.)

Me se strasne zaviraji kukadla. Ale zitra rano zkusim nakouknout.

Mejte se vsechny kraaaaaasne !
30. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
a kdo nás to navštívil Berti, jak se máte? co holky jedou někam na prázdniny, nevyrazíte do Itálie, že bysme jely s vámi? :grinning:

Marti tak Kryštůfek asi nakazil Kačí vstávala v půl6 jsem hotovku jdu si dát kafe, ale já teda ležela, nechtělö se mi vstávat, tak po půl 7 jsem už musela, a to spala blbě i v noci nechupu jak to dělá že je odpočatá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simi- tak to asi necháme, nemáme tu sedajdu, a zase shánět někde kdo půjčí nebo můžeš dojet příští týden ne?
1. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holky...

A hned teda koukám taky, kdo se přišel podívat :slight_smile: ahoj Berti, co je u vás nového? jaké bylo vysvědčení (deformace z povolání :slight_smile:

Jani: no to si piš, že se peníze jen kutálejí, ale z těch věcí, jak píšeš, mám vyloženě radost :slight_smile: a sespaal jsem pak, co nám ještě chybí, a už to není tak hrozné, dobrá byla ta finanční injekce od babičky.. :slight_smile:
Jinak si zmínila školu?? Ted anevím, jakou si myslela, ale já už do Ústí nejezdím od února :slight_smile: jen jednou na ty státnice a do práce jsem nejezdila od toho dubna :slight_smile: co jsem na neschopence, takže čas je, ale většinou do toho něco vlítne, dneska musím čekat na nějakýho pána, jen na kontrolu plynu, či co...já tomu nerizumím. Docela mě to stvě, protože "miluju", když někdo řekne, že přijde mezi 8-10...docela velké rozpětí.

A jinak tu knížku ti vezmu, já už mám i ten druhý díl, přečtený, ale teď ho má tchýně, ale ten první už je k dispozici, tak ti ho vezmu :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahooooj ... tak jsem tady :wink: .

Tak holky pojedou na prvni dva tydny v srpnu na tabor a asi mozna tak na tyden zajedem i do Italie - ukazat Alexe :slight_smile: Jinak se budem toulat po pamatkach ceskych.

Vysvedceni mely holky super - jen par dvojek (Francesca je uz v sedmicce - to ja jsem mela trojky od zhora az dolu :grinning: )

A jinak ... se mame docela ok ... az na prcka - je kazdou chvili nemocnej. Nevime jestli to bude nejakou alergii, ci je tak desne nachylnej. Hruza.

Dneska se chystame do Kolina, holky chtej do kolinske knihovny (janovicka jim uz nestaci :slight_smile: ) A potrebuju koupit zase bezlep.bastu. Asi nejak odpolko tam pojedem.

Musim si odskocit ... pecu dortik.
1. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
reni to jsem myslela obrazně právě že už nemusíš do školoy, nemáš tolik povinností, víš?a příští týden myslíš dopo že by ti to někdy vyšlo? to už budeme mít doma tatku a odpo budeme asi hodně pryč..

Berti- dortíček jo mnam mnam :dizzy_face:

my uklízíme doděláme brambůrky a půjdeme na chvíli ven, máme už hotovo skoro :wink:
1. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Berti: tý jo, tak to velká gratulace holkám k tak suprovým výsledkům :slight_smile: jen tak dál, jsou to holky šikovné.
Jaký pečeš dortík, já nemít te´d k snídani tvarohový koláč, tak už by se mi sbíhaly sliny :slight_smile:
A chudinka Alex, byli jste třeba na nějakém vyšetření, třeba opravdu může být náchylnější, anebo ta alergie, teď je toho spoustu ...

Jani: aha, tak to jsem nepochopila :wink: to začínám degenerovat brzo, co? :grinning: :grinning: :grinning: příští týden mám zatím celý volný, tak to zkusím nějak vymyslet..
1. črc 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak a je vzhuru ... budu muset koncit
1. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
Zatim davame alexovi jedny kapky pres druhy, ale jinak jeste cekame co a jak. Oni pry stejne nedelaj takhle malym alerg.testy

Dortik orechovy se slehackovou naplni. Jen takova rychlovka, protoye Franci uz nema ani jedninou bezloepkovou susenku, tak jsem uplacala rychlo dortik :slight_smile:

Ahhh .. mladoch se tam uz zacina vztekat .. tak se loucim. Mejte se krasneee. Zkusim jeste po obede nakouknout
1. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky ta k u nas stavačka už v pul šesty :frowning2: tak ted spi ja bych šla taky ale vařím :frowning2:
venku to vypada na další dusny den to na to hřiště už dnes asi ani nepujdem mala tam stejně pochoduje kde se ji chce a neposloucha :frowning2:
tatka s Filipkem šli na houby volali že už našli první :grinning: jsou tam už skoro dvě hodky :wink:
1. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojky,
tak já si nemůžu ted stěžovat, co se týká vstávání. Co se Robin naučil stát v postýlce, tak je spokojenej. Ráno když se vzbudí, tak mu udělám mlíčko, šoupnu mu ho do postýlky a spim dál. Dnes jsme vstávali v půl jedenáctý a včera před polednem. On je prostě teď v postýlce strašně spokojenej

Berti - taky gratulace pro holky k vysvědčení :dizzy_face:
1. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
ahojda,
tak naše vstávání dnes bylo v pohodě - půl sedmá je náš průměr

jani - co zítra to plavčo?
1. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
tak kačí už spí, byla chudák hotová už :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jím už a jdu vytřít, dokud leží, pak dojde babí a jdou ven, a pak jdmee ke kamarádce, máme to nabitý :grinning:

Marti jsem lenora, tak to necháme na příští týden Lenina stejně nedorazí, ona by s námi šla určo i Markyzka se Samíkem když jí bude dobře :wink: nebo můžeme odpo ven ztíra, domluvíme se, ještě nevím co bude, ju? nebo pá to máme taky volno, jak jste na tom vy?
1. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
čt i pá máme zatím taky volný, odpolko razí Kryštof taky s babí ven
1. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
tak jsme spinkaly ani ne půl hodiny, nestačila jsem vytřít, hrozně brečela a už neusnula, asi bolí zoubky chudinka, pak jdmee na návštěvu až přijde z babí z vycházky, to jsem na to zvědavá teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj tak jsem zpět...a ted plná dojmů...
Takže nahrávku jakž takž máme, ale nic světoborného to holt není, naše mimi není prostě vystavovací, takže mělo před obličejíčkem pořád ručičky....a pořád se mlelo...ale nějaké záběry jsou moooc pěkné, udělala jsme pár fotek jen z noteboooku fotákem, neumím to z toho videa, to pak udělá manžel. No paní doktorka se fakt snažila, kašlala jsem, přetáčela mě...já jsem samozřejmě spokojená, všechno mi ukázala, vysvětlila, jen ten obraz nic moc, holt mám prý trochu tukovou vrstvičku (to já bych řekla, že trochu víc ale to se nedá nic dělat...u hubených jsou záběry prý lepší...nemyslela to špatně, a já to sama věděla. Byla to přímo vedoucí te prenatální diagnostiky, moc hodná. No ale pro tu standu fakt dobrý....sice to asi není to, co si představoval manžel (teda neřekl na to ani slovo, líbilo s emu to), ale jak to viděl někde u kolegyně, tak to prá bylo úplný mimino...jako živý...tak asi byla déle...takže až bude nějaký UTZ po 30tt tak si asi ještě fotečku zaplatím...nahrávání už asi ne, protože pak už je prý prcek zas moc velký...ale fotka by mohla...
JInak máme potvrzeného podruhý kloučka

jdu dát nějaké ty fotky
1. črc 2009 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz
reni hezký fotečky!! :dizzy_face: kačí se nám taky nechtěla ukázat ale zase fotit, máme jen vïdeo, ale to je ukázkový teda :dizzy_face:

ach jo zase chytá ámok naše miminko letím k ní
1. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahoj,tak jak se mate?u nas je pekna bourka,ale velke dusno:frowning2:tak odpocivam,nejak mi to teplo nedela dobre
1. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
Jani: a v kolikátém si tam šla tt?? jeslti si pamatuješ... tak to ten náš šoumen zase bavil to jo, pořád boxovat, nebo se !modlil" nebo co, smál se...ale jak byl pořád v pohybu, tak to nešlo...ale nějaké fotky budou super ..Říkám si, jeslti jsem nešla moc brzo, ale přímo ona mi to doporučovala...
1. črc 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
smisek - já se ti vůbec nedivím, mně to vedro taky zmáhá a to nejsem finišující těhule :wink:

renat - já byla na tom 4D přesně 3 měsíce před narozením Kryštofa, jinak i tyhle fotky vypadají dobře a těším se na ty další :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
smisek- jen odpočívej, dokud to jde :wink:

reni na ten příští týden se dohodneme, ju?

kačí jde dopo k mamině jdou ven, tak se těším :dizzy_face:
1. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.