• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
holky vy to flákáte teda..

tak dneska jsme vstávaly v půl7, ale spala líp než včera. venku je pěknej hnus,co?a koukám,že má pršet pořád :astonished:
2. črc 2009 v 07:13  • Odpověz
zdarec, my už jsme taky vzhůru :slight_smile:
2. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
a co teda odpo děláte, my možná půjdem za babí nebo ti brnknu a můžeme se sejít
2. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
zatím žádné plány nemáme, uvidíme, co počasí
2. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
Cus,my taky vstavame s vychodem slunce :frowning2: snad bude v zime ve tme spat lip :slight_smile: u nas je ale pocasi dobry,slunicko teda neni,ale je prijemne,zadny vedro,ale akorat teplo na tricko a kratasy.Breberka uz beha na zahrade a naucila se chodit bosa a nevadi ji kaminky,nic,tak jsem rada,pze je to zdravy pro ty jeji tapky.Asi se pujdem projit (s botama teda) a pak ji dam spinkat,abych mohla poklidit a vyzehlit.Paja nema co na sebe,chudak.Nastesti nemusim dneska varit,mam od vcera obalenyho kapra a brambory jsou hned.Odpo snad vyleze slunicko a vlezem do bazenu,Terka tam chce porad a nemuzu ji vysvetlit,ze zas takovej parak neni.No jo,hezky den a at to utece,tesim se na vecer,pujdu spat s Terkou brzy,zaviraj se mi oci a potrebovala bych jeste tak 3 hodinky dotahnout.
2. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
jani - tak odpoledne musím do banky a ještě se potřebuju mrknout na nějaké sandály pro Kryštofa
2. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
hoj holky,
tak u nás taky nějaký špatný.. ale má to důvod. Malej vstával v pět, ale to proto, že má nějakej průjem nebocoto.. často kaká, zadeček opruzenej, vy nikdo nekakáte? :slight_smile: Nemáte problémy? Vůbec nevim, z čeho by to měl. Teplotu nemá. Tak třeba bude na světě konečně stolička :slight_smile: :slight_smile: Teď teda dospal, ale já jen asi hodinku s ním. Snad to bude stačit. Jdu teprf snídat :grinning:

venku se dělá zase vedro, nojo, hlásili pařáky. Přejem hezký den všem.
2. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojky,
teda zase bude vedro. my navíc bydlíme v posledním patře a tady je fakt na padnutí. Nedá se ani vyvětrat :frowning2: Já vím, že pro děti je tohle super počasí, ale mohlo by se malinko ochladit a nebo aspoň v noci.

Ytu - Martínek je chudíček, my jsme měli průjem nedávno a taky zadeček celej opruzenej. Pomohl nám imazol, ale nevím, z čeho to měl.

Přeju všem hezký den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
ahoj veru.. no nevím jestli je to počasí pro děti až tak dobré, někdo říká, že taková vedra spíš přispívají k nevrlosti a neklidu u dětí, ale nevím no, náš prcek se tváří v pohodě. Vůbec se chová normálně, pohoda, divím se mu, určitě ho musí bolet bříško.. Tak jsem řešila, co mu dát k jídlu, měl by určitě nějakou dietku, ale nemám to srdce ho držet o hladu, tak měl ráno jablíčko,banánek,bylinný čaj, trochu smecty proti průjmu, teď měl trochu sunaru, přeci jen jsou v něm vitamíny, tak snad to nevadí že je to mléčný nápoj a žužlá kukuřičné křupky.
fuj, vedro, jsme v paneláku, ve třetím, a pere nám to do oken. To ti nezávidím, že jste v posledním patře, to musí být hic..
2. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
jo nám na to opruzení pomáhá baby powder od Schlecker.. je to pudřík, hezky voní, váže vlhko, takže po něm zůstane sucho :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ytu - já myslela větší děti, ty co mají prázdniny. Můžou se chodit koupat a tyhle vedra jsou pro ně dobrý, ale pro ty naše prťata to dobrý není, to máš pravdu. malej bývá často spocenej a to se doma plazí jen v overálku. Taky nám paří celý den sluníčko do oken a ještě pod tou střechou, no fakt hrůůůza. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Docala se těšim, až se přestěhujeme, doufám, že nechytneme poslední patro :astonished:
2. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
veru- a kam se máte stěhovat a kdy?

jitu- to jsou asi zoubky,mě jsme to měly tak před 6 týdnama, hodně zapruzenou prdelku, bolelo jí to plakala tak jsme šly k dr a dostaly mast a pomohla cca za týden a kakala fakt hodně, tak si tam škočte ona ti něco dá :wink:

já jdu za chvíli pro kačí a jdeme ven :wink:
2. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
holky nevím jak vy, ale jak je tohle počasí na prd, tak jsem hotová, mě bolí nohy, jsem pořád utahaná, to je fakt děs. jo a kačí už má37,6 bez odečtení teda, tak doufám, že se to nebude zvedat, je mrzutá chudinka moje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
jani - naprosto s tebou souhlasím, tohle počasí je děsný, ale stejně tak jsme nadávaly na ty deště - je to těžký, co :grinning:

vercak - 8. patro v paneláku pod střechou znám moc dobře..........brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, vůbec ti to nezávidím

jinak hlásím, že od včerejška pijeme z hrníčku s brčkem :wink:
2. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
Jani - čekáme, jestli dostaneme byt od TPCA a pak by jsme se měli stěhovat. A snad kačí bude dobře. :dizzy_face:

Marlan - je to fakt hrůza pod tou střecho, strašná výheň, už aby se trošku ochladilo. A gratulace k pití.

Mě by vyhovovalo chladnější počasí, ale nemusí pršet, jen aby nebylo takový vedro a dusno.

Jinak máme další novinku. Robin dneska začal lízt po čtyřech, ale je ještě takovej nejistej a chvílema se plazí. Ale jinak už víc leze. A navíc už se snaží stoupat kdekoliv to jde, takže u něj pořád stojim a hlídám ho, aby nespadl.
2. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
veru- gratulace :dizzy_face:

marti- tak to je šikulka, kačí se snaží pít aspon trochu z hrnčíku nebo spíš z lahvičky od Capy junior, zkusila jsem jí to schválně koupit, tak občas pije, chci jí taky odnaučit ten dudan pořád..a začneme víc trénovat asi nočníček, to by už taky chtělo asi že?
2. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Jani - já už bych na nočníček zkoušela. Chci začít nějak po tom roce. Prej je to nejlepší hned po ránu a hlavně hodně chválit, když se to povede. A nenutit dítě sedět na nočníku, když se mu tam nelíbí. Zkus to a uvidíš.
2. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
právě kačí tam nechce vůbec sedět, chválím za všechno to jo, ale asi to musíme víc trénovat :grinning: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
tak jí tam zkus posadit a dej jí do ruky to, co často v ruce nemá a líbí se jí to. Já nevím, na malýho třeba zabírá ovladač, když se vzteká, tak ho uklidní. Tak třeba nějaký obrázkový knížečky nebo tak něco, aby prostě nemyslela na to, že je na nočníku.
2. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
to já jí dávám knížečky, všechno možný ovladač čapne stejně ani se neptá :grinning: musím vymyslet nějakej fígl.
2. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojky,

tak jsme opět vzhůru od půl6, v 11 se vzbudila, dala jsem si jí k sobě a spinkala asi až do tý půli, ani nevím, ale jsem vyspalá tak asi jo :grinning:

je teplejší ale teplotku nemá, zkusím ještě pak změřit, ted jdeme papkat..dneska by nám měl dojet tatínek tak jsem zvědavá :wink:
3. črc 2009 v 06:48  • Odpověz
zdarec,
tak u nás stejný scénář, jen místo té 11 byly 2 a finiš stejný v půl šestý, ale je hodňoučkej, ještě 3/4 hodinky si dokáže hrát v tichosti sám, tak se můžem "dotáhnout"

jani - u nás je to s nočníkem hodně podobný, ale četla jsem, že rozum z toho mají kolem 18 - 24 měsíců a pak je to vědomé, do té doby jde spíš o náhodu, že něco zachytíš, když dobře načasuješ
na taťku se určo těšíte,co?
3. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
já to právě taky četla, že až sami budou vědět že čůrají a kakají tak to má smysl, takhle že utíká a neví co, to asi nee..ale ona ví že má dělat ee i to říká, ale je to všechno..

těšíme se na tatku doufám, že dorazí, pže dneska tam má dojet tchán..
3. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
ted jsem načapala Reninu ale pryč v jiný diskuzi kuk sem :wink: co ten příští týden dorazíš teda? v po třeba můžeme dopo.
3. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj Jani, ty detektive :grinning: :grinning: :grinning: určitě bych chtěla v týdnu nějak dorazit, ale ještě nevím, kdy. V pondělí asi ne, protože je svátek a budeme s doma s manželem, když nepojedeme pryč, určitě budeme něco zařizovat..tady v bytě apod.
3. črc 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
tak v týdnu to nevadí ale potřebovala bych se domluvit zase kvůli svým plánům, víš?

a co ty, jak pokračuješ ve výbavičce, co ještě chybí?
3. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Jani: tak mi napiš, kdy by se vám to hodilo...a já se zkusím přizpůsobit :slight_smile:

JInak výbavička..no přibývá to, když něco vidím a líbí se mi to, tak neváhám ... ale to pravé nakupování nás čeká, komodu nám teda -sna- udělá známý, pak takové ty věci jako vanička, chůvičky, a pak lahvičky, apod.
Z oblečení už snad máme všechno, něco mám slíbené od kamarádky, a pak už chci jen koupit zimní věcičky - ty totiž nějak nejsou...takže body s dl. rukávem, čepičky, rukavičky...
3. črc 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
tak klidně to út dopo jestli chceš, nebo st, to je jedno..jindra má tenis, přijde ve a pak budeme taky pryč, asi hodně jezdit na kole, jestli nebude takový parno, jakože má pršet teda, ale uvidíme..já bych ti taky klído něco dala, ale na holčičku nechceš? :grinning:
3. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno,
tak my jsme dneska vstávali v půl pátý a pak až v půl devátý.
Robin tu ted řádí jako utrženej ze řetězu. Vytahuje z krabice noviny a letáky a když mu to posbírám a uklidim, tak se normálně rozčiluje a ještě mi moje ruce dává pryč. No začíná pěkně zkoušet, co může. Teda to bude den.

Jani - to je dobře, že kačí je bez teplotky.

Renat - ted je to na prd s tim oblečením, dlouhý rukávy prostě neseženeš. já to zažila minulý rok. Musíš počkat až na podzim no. I když já jsem min. rok vychytala ve výprodeji v Olympii krásnou kombinézu s fusakem, ale to byla náhoda a bylo to v Teplicích. A bylo to v létě. Chce to pořád hledat a hlídat to, kdy kam přijde zboží.
3. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
holky chtěla jsem se ještě zeptat, chtěla bych udělat malý přesnídávky z jablíček, koupila jsem víčka na sklenky od nich,jenže se protáčej úplně se nedovřou, myslíte že se mi to zkazí když bych je dala zasterilovat na 10 minut a pak dolů víčkem tak by měly chytnout ne, nebo se na to mám radši vyprdnout, zase škoda jablek atd...a práce kdyby se to zkazilo, ale mám už nakoupený propriety :astonished:

veru- tak budete mít taky veselo :grinning: kačí má ty teplotky chvílema zase 37,5, dneska ven radši nejdeme, byly jsme ¨ráno na trhu bez kočárku a kaší šla krásně za ručičku, byla moc hodná, to byla naše první cesta :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.