• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Jani - s těma víčkama ti teda neporadim :frowning2:
Jinak veselo už doma máme, to je pravda, ale člověk se na ně nemůže zlobit, když udělají nepořádek. nemají z toho ještě rozum, jsou to jen maličké děti. :dizzy_face: Tady jsou na náměstí trhy???
3. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
no ale se zeleninou, my šly koupit brambůrky :grinning: kačí má zase záchvat, chce štelovat věž, nemůžu jí vysvětlit, že není na hraní, tak se vzteká, předtím jak pršelo, tak jsme sledovaly z okýnka bořku a hrozně se jí to líbilo :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
jani - tak to jsme dopadly stejně, taky jsem dneska koupila ta víčka, že udělám borůvkovou přesnídávku a teď jsem je prubla zašroubovat a taky se protáčejí, přitom jak jsme měli přesnídávku od té známé, tak u té to bylo OK :unamused:
3. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
marti ale měli by k těm víčkům mít i skleničky ne? já tam musím zase dojít měli by to tam mít :wink:
3. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
Tak jsem byla nakoupit a takový dusno, jako je venku jsem zažila v botanický ve skleníkách. To je hrůza tohle. Doufám, že se to počasí trošku zlepší. I malej je pořád celej upocenej chudáček.
3. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
jani - tak dej vědět, jak jsi dopadla
3. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
já tam půjdu ale asi až po ne kačí má teplotku a jsme pořás sami
3. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
Holky, jdu na rady..pamatujete si, co jste používali za nutnou kosmetiku? A co je podstatnější, co nakoupit? Asi olejíček..krémy (jaké...budeme mít zimní, tak asi i pak mazat hned při nepřízni počasí...) prostě všechno :slight_smile: Na prdelku rybilku???

Děkuji.
3. črc 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
Renat - já jsem spokojená s bepanthenem na prdelku. Pak na zimu jsme měli od Bübchen krém. A jinak používáme kosmetiku od Johnsona. Máme tu i od Nivei, ale nevyhovuje nám. Budeš potřebovat olejíček, mlíčko, koupele. Taky nezapomeň na líh na pupíček.
3. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Reni já měla taky Bepanthen ten si určo kup, je dobrej i na prsa, to jsem používala často, a Niveu jsme měly taky na prdelku, a to nám teda taky pomáhalo, od malička trpíme na prdelku, a na zimu jsme snad taky měly od Nivey krémíček :wink: ten líh na pupíček jak píše Verunka, borovou vodu, sterilní polštářky na ten líh, mlíčko nebo olejíček, nám ze začátku doporučili v porodce normoš slunečnicovej olej z lékárny, nevoní, ale krásně promaže, my měly hodně suchou kůžičkuk, a koupel ze začátku stačí čistá vodička, my to měly docela dlouho kvůli případným ekzémům, byli jsme oba atopici :frowning2: rybilka mě nevoní, tak moc nepoužívám, ale mám jí, kamarádka třeba na ní nedá dopustit, to je věc názoru..nebo si hodně chválí Infadolan na prdelku :wink: kdybych na něco zapoměla ozvi se, poradím :slight_smile: :wink:
3. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
jo a mám ještě gel z dubový kůry po porodu kdybys chtěla nevyužila jsem ho a olejíček na mazání hráze od Weledy, ten jsem teda používala, ale je tam toho hodně a to si myslím, že je dobrý ta masáž, nevím jeslti mi to pomohlo, ale porod nebyl tak hroznej, tohle si holky hodně chválí..

a co porodka, byla jsi už se tam podívat v Čáslavi?
3. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Holky moooc děkuji :slight_smile:
3. črc 2009 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás tu všechny po strašně moc dlouhý době zdravím. Ani nevím, jestli vás dočítat, jen jsem to trochu zkoukla ale nebyla jsem tu fakt dlouho, tak se to moc dočíst nedá.
:slight_smile:
3. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Renat, dodatečně gratulace k úspěšné státnici a taky ke chlapečkovi. :slight_smile:
Ty se chystáš rodit v Čáslavi? Tak tam nám doporučovali na prdelku Rybilku (i jsme ji tam dostali v takovém balíčku od porodnice). A můžu říct bez problému, opruzený jsem nebyli ani jednou. :slight_smile:
3. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Renat - taky jsem si vzpomněla, co mi tenkrát poradila lékárnice, abych si koupila malé balení nějakýho mlíka třeba Sunar. protože nikdy nevíš, kdy přijdeš o mlíko a je lepší ho doma mít. Můžeš mít mlíko třeba 2 roky, ale taky třeba jen pár týdnů a kde pak budeš v noci schánět umělé?
3. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
renat - tak i já se hlásím k příznivcům bepanthenu (z rybilky se mi zvedá kufr) - jak na zadeček, tak na prsa, olejíček jsem vůbec nepoužívala jen mléko (on ten olej udělá film na povrchu kůže a nepronikne jí tolik jako to mléko), začínala jsem s Weledou a pak přešla na Niveu, v porodce jsem prubla i Johnsona, přestože většina známých s ním moc dobré zkušenosti nemá a Kryštof se osypal, tak jsem jim musela dát za pravdu
borovou vodu mi v lékárně nedoporučili, měla jsem nějaký ophtal...

takže jak vidíš, co mamča, to jiná rada, stejně si na všechno přijdeš postupně sama

tyli - neboj, nic zásadního se tu neudálo
3. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Zasadního asi ne, ale napsali jste toho fakt moc a moc. Jen jsem do toho trochu koukla a raději jsem se dala do tvorby nového albíčka. :wink:
3. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tak jsem přidala pár aktuálních foteček:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=398959
3. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
tyli - no, je vidět, že Eliška už je taky velká slečna :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Tyli ahooj, teda to bylo překvápko, koukám, že Eliška už je pořádná slečna, je moc hezká :slight_smile: A jste skásná rodinka :slight_smile:

Děkuji holky za rady, vím, že pak to vyplyne ze situace a bude se to řešit operativne a sama zjistím, co bude vyhovovat, ale něco doma mít musím :slight_smile: takže jsem si to připsala do seznamu.

Jinak mám pozdravovat od Sim..má toho moc, a Terinka má teploty...tak nemá moc času, ale učitě to bude brzo dobrý a ukáže se sama a poví víc :--)

My jedeme do Krkonoše, tak se mějte a hezký - asi opět slunečný - víkend :slight_smile:
4. črc 2009 v 06:47  •  2 děti  • Odpověz
tak hezký pobyt Reni :wink:

nám tatka dojede až dneska..kačí kouká na Teletabies poprvé a docela se jí to líbí :grinning: říká jim mimi :grinning:
4. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ráno,
tak my jsme dneska vstávali v půl šestý, ale opět mě nechal malej pak spát až do 8. To je stejně taková výhoda, když už si tu flašku uměj děti držet samy a dokážou si samy hrát.

Tyli - fakt moc hezký fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:

Renat - užijte si víkend a ať vám na těch horách přeje počasí.

Jinak k tý kosmetice. Jak píše Marlan, co mamča, to jinej názor. Nám zase třeba nevyhovovala Nivea. Fakt to chce vyzkoušet a uvidíš.
4. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky, moc děkujeme za pochvalu foteček. Mamina je teď trochu líná a vůbec nefotí, tak to musí napravit. :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
koukám, že nikde nikdo :frowning2:
My máme za sebou první pád. Malej nám přelezl na balkon a spadl. Chudinka docela dost plakal, ale jen chviličku a jinak mu nic není. No ale pěkně ve mě hrklo. To se mám na co těšit, když si představim, kolikrát mi ještě spadne a určitě si ublíží. Fakt se toho bojim :astonished:
4. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
jak spadl na balkoně? to si dávejte pozor, nemáte balkon jen na ventilačku, to bych ani já nenechala dveře otevřený teda, to je hned! hlavně že se mu nic nestalo chudáčkovi teda!! já se toho taky bála ze začátku, ale budeš otrkanější neboj, hlavně dávej pozor, takovejch pádů ještě bohužel bude! my už máme doma tatku, kačí šla spinkat, doufám, že hezky :wink:
4. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
přelezl ten schůdek z obyváku na balkon. Do ted ho to tam netáhlo, nechápu to. No jo, zvědavost. ted už to vim a balkon nebudu nechávat otevřenej. Z balkonu by ale naštěstí spadnout nemohl. Ale přesně jak píšeš. Časem budu otrkanější, ale taky přijdu na to, co mám dělat pro jeho bezpečnost.
4. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak i já jdu nakonec ještě pozdravit a jsem teda příjemně unavená ... my byli v Krkonoších a ...myslím, že v náročnosti výšlapu jsem vás asi troufli (ale nemyslím to zle
Dojeli jsem do Špindlu, odkud busem ke Špúindlerově boudě a odsud pěkně 20km po svých, po hřebenech, naho ru dolů...apod. Petrovy boudy, Dívčí a Mužské kameny...až k pramenům Labe, na Labskou boudu, vrbatovku a na Medvědín a zas do Špindlu...počasí teda super, až na bouřku, co se tam přehnala a měnší přívaláček, chytlo nás to během asi 3km, co jsme šli z Labský na Vrbatovku a teda slušně, šli jsme to dva ze čtyř, ale vracet se nemělo cenu a schovat se.. a stát na místě, to by bylo snad ještě horší.. je teda fakt, že jsem jednu chvíli myslela, že to je konec, ale hlavní je, že nás neopustil optiminsmus...protože jinak to byla fakt paráda .. sice na mě koukali lidi, jak kdybych tama si měla porodit, ale co my jsme si to užili, prcek byl neustále v pohybu a houpalo to s ním, tak byl v klidu...jen , co jsm se dli do auta, začala kopanda
No a pak jsme se stavili na ročních narozeninách syna našich známým a vydrželi tam doteď..a teď jdu asi spát...
4. črc 2009 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
Cauves, tak jsem vas tak nejak docetla.
Renat .. takze to as bude klucina? Jeeee ;) Krasny ... a za rok na to bude holcicka ;)
jo ... a taky soulasim ze borova voda se uz nedoporuceje. Taky mame ten ophtal ;) Alex ma kazdou chvili zapatlany ocicka, takze pouzivame dost.
Jinak Alex kdyz stoj tak se sem tam uz i pusti - proste silenecek.
Ted ma furt nejak plny program Hlavne taky proto, ze holky mam doma - ta to je furt vareni, vymysleni zabavy pro ne apod. A treba dneska vecer jsem se pustila do siti latkoveho mice pro Alexe :slight_smile: Jsem naposled sila na zakladce pri pracovni vychove :grinning: No uvidime jak to dopadne :slight_smile:
Ale ted se mi uz zaviraji ocicka tak pujdu chrnet.
A ma snad zabudovany v hlave budik - kazdy den v 5,15 je vzhuru :slight_smile:
Tak dobrouuuuuuu
4. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Dobré ráno....jen doplňuji, že ta věta o náročnosti výšlapu nebyla na vás :slight_smile: psala jsem to i do jiné diskuse a pak to zkopírovala a zpomněla jsem to vymazat :slight_smile:

berti: děkuji, takže škrtám borovou vodu :slight_smile: To teda věřím, že si teď v jednom kole, ale snad holky doma i pomohou...
Jinak kluk už je potvrzen od dvou dr. nezávisle na sobě, takže už s tím počítáme (i když já v to věřila snad fakt o začátku :wink: Druhé bychom určitě chtěli holčičku, ale mylsím, že s tím počkáme víc než rok :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

Berti- tak jak dopadl výtvor, jsi šikulka teda! a jaké máte plány s holkama jedete někam? až pojedete do itálie, dejte vědět a přibalte nás, já bych tak chtěla k moři,ale pojedeme do prkýnka, jestli bude barák, tak smůla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reni- vítejte zpátky, je dobře, že jste si to užili!!! :dizzy_face: tak malej bude horal..to mě taky baví výšlapy jenže jindra spíš jezdí na kole, takže smůla zase, a s kačí to dost dobře ani nejde :confounded:
ta borová voda může být jako prevence na očička, já bych to neškrtala můžeš ho kapat po koupání klidně každej dej pak to je jako prevence kdyby něco.
5. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.