• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
JAni: proč by to s kačínešlo, krosnička a jde se :slight_smile: to bude náš první dárek pro prcka..jen jak to bude možné vyrážíme..ale je jasné, že by bylo dobře, kdybyste šli i s J. :slight_smile: Já na to nedám dopustit. je to sportovec, určitě by si dal nějakou tůru,ne??
O.K. borovou vodu neškrtám...
5. črc 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
5. črc 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
hezký bříško už se kulatí co? :wink: a je ti teda dobře?

nko asi by to šlo, zkusím mu to navrhnout, jedeme na šumavu za týden na chalupu tam chce jezdit na kole, na krosničku asi už nedojde, ale aspon to kolo no..ale má se prý ochladit, to je na prd, aby tam nebyla zima :confused: ona ta chalupa sama je studená a já nejsem z nejotužilejších a o kačí se bojím :pensive:
5. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Jani: ani mi nemluv, každý ráno to kontrolujeme a zdá se nám větší a větší :slight_smile: ale to je asi logické...už ho prostě neschovám. :wink: a je mi opravdu skvěle, žádný problémy, bolení...zatím nic.

Hele využij svůj šarm, udělej oči a šups na to :slight_smile: i to kolo je super...a určitě to chce pořádně se obléct, jak my říkáme "hory nejsou holubník" a to počasí je opravdu netsálé...ochladit se má, ale snad ne tak moc, na nějakých 25 stupňů, ne??
Na chatě s enedá zatopit?
5. črc 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla.No nedá mi to abych se vám nepřišla pochlubit...Budeme mít miminko....
A jak se jinak máte?
Mohla bych vás poprosit o bodík kamarádky synkovi ?Kristián Komárek :http://kolinsky.denik.cz/miminka/miminka_20090702.html
5. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
teret. To je krásný zpráva, moc gratulujeme :slight_smile: to je super....nádherná zpráva!!!!

:slight_smile: odhlasováno....

JInak nám se dnes narodila v 5:10 Verunka (neda mé sestřence :slight_smile: 49cm a 2,60..přišla se podívat o 20 dní dřív než měla TP...ale už se na ní tešíme...
5. črc 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz
Renat:Moc děkuji,a vám taky gratuluju!!!Hlavně at je malá zdravá
5. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Teret - moc moc gratuluju a hlavně ať ti mimísek v bříšku hezky roste a jste oba zdraví :dizzy_face: :dizzy_face:

Renat - sestřence taky gratulace. Je to drobeček, tak ať je zdravá :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
vercak.:děkuji,jen jsem zvědavá jak to skousknou naše rodiny :grinning:
5. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Proč? Vždyť je to krásná zpráva
5. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
Teri- gratulujeme!! :dizzy_face: bud na sebe opatrná!!

Reni- to je paráda, gratulace i sestřence, holčička asi chtěla už vidět maminku :dizzy_face:

my jsme se byli odpo projet na kole, na mlýnku, a tím směrem, krmili jsme kačenky, to se kačí moc líbilo, přijeli jsme po čtvrt na 7, najedla se vykoupala a už chrupe :wink:
5. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Jani: tak to je super, počasí bylo hezký, takže výlet určitě stál za to :slight_smile: a Kačí se koukám unavila...
5. črc 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
jojo líbilo se jí to a mě taky, na šumavu si taky bereme kola, ale nevím nevím teda jak budu šlapat do kopců..prosímtě oblečení na kolo kde kupuješ, jezdíme docela často, ale skoro nic nemám vždycky na sebe něco vezmu i ten šátek jak nosíš se mi líbí akorát nevím jak bych v něm teda vypadala..nemáš tip?
5. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jani: šátek je klasika z moiry, saje pot, jsme s ním nadmíru spokojeni :slight_smile: nosíme ho všude, já v něm taky někdy vapdaám jak magor, ale neřeším to...prostě je to účelové, bud saje pot, nebo je teplý...
Jinak na kolo my jezdíme v klasice, teda já elasťáky, a tričko (bavlněný, dobře saje, nebo taky z moiry) a pak nějakou mičku, speciální přímo cyklistický nemáme...jen Jirka má dres, možná bych tu našla nějaký, co by t byl...ale určitě něco seženeš..
Taťak ten jezdí ještě víc jak my, skoro denně a ten má dres a i ty vyztužený kalhoty...

určitě když zajdeš do města, tak alpine, tam mají ty moira šátky.. anebo na netu
5. črc 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
tak to vypadá, že je před námi další slunečný den.
Dneska se mi malej vzbudil už v půl čtvrtý, dostal čajík a spinkal dál až do 7, takže docela dobrý.

Renat - koukala jsem na fotky, hezky se kulatíš, sluší ti to. A na horách muselo být krásně viď.
6. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky,tak nejdriv vas vsechny pozdravime a pogratulujeme - Teretyne k tretimu prdikovi a Renine k holcicce a k double potvrzeni kluciny :wink: je fajn,ze to mas ze dvou zdroju,to uz je mala pravdepodobnost,ze by se sekli a muzes vesele nakupovat do modra :slight_smile: Berti,ja bych taky holky trochu zaprahla do domacnosti a bude po nude a program je vymyslenej.Ne nejak ve velkym,ale pomoct ti urcite muzou a jsou 3,tak se muzou stridat,aby nebyly pretizeny :grinning:. Jinak my od patku marodime (ja i Terka) Terinka mela v patek horecku 40,3 a ja nevedela co s ni,ke vsemu jsem byla sama doma a taky mi bylo mizerne,takze horor - nakonec pomohl zabal.Ted uz je skoro bez teplot nebo jen kolem 38,tak to jde ale hrozne kasle a ja kaslu jeste hur,pripadam si jak tuberak,je to sila a uplne me to vycerpava a Bercak furt nekde slidi anebo buzeruje,proc neni tohle a tamto uklizeny a ze kdyz bude hlidat Terku,tak to taky chyti... Bla bla bla - fakt me sere jako snad jeste nikdy,nerekla bych,ze muze bejt takovejhle :frowning2: to jsem ho az doted mela za nejlepsiho chlapa pod sluncem... No mozna mam zkresleny vnimani tou nemoci,ale stejne bych cekala trochu jiny jednani.Ted jsem mu ji dala a at se treba po... Protoze byl celou noc v lese a po obede zas jede nekam pro novou flintu... Sorry,ze to tu tak ventiluju,ale mam toho nejak plny zuby a potrebuju se vykecat,kdyztak to ignorujte.
6. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
ahojky,

Simi tak doufám, že už vám bude líp kde jste takhle nastydly? s Pavlem mě to mrzí, ale chlapi jsou asi fakt někdy natvrdlý bohužel!! :angry: co dělal celou noc v lese? musíš ho holt víc zapřáhnout, at taky pomáhá...jindra má prázdniny, ted má teda do odpo soustředění celej týden, ale vezme kačku jedou na kole, já třeba vařím a uklízím ale většinou teda jezdíme všici, ale je to fajn i když si neodpočinu, ale v klidu si můžu něco udělat. akorát mě zase štve s chalupou, je to hezký že tam jezdíme, neříkám, že ne je tam zahrádka kačí se vyblbne, ale chtěla bych i jinam, a na tom není nic špatnýho snad, ale on trvá na tom, že pojedeme tam a nikam jinam, k moři taky nejedeme nikam sem taky ne, proč utrácet když tu máme chalupu ale je tam babička a nejsme sami nikdy a já bych to třeba taky chtěla, jindra se tam dobře cítí, má k tomu silnou vazbu,ale já si tam připadám jako na návštěvě a ne doma, je mi blbý tam něco udělat, prostě to není ono a on to nechápe, si asi nevybereš Leni :pensive: a jedete někam?

Veru malej krásně spinká bud ráda za to!! :dizzy_face:
6. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Simi - tak to mě teda mrzí, že vám není dobře a ještě ti manžel moc nepomůže. jak píše Janča, chlapi jsou asi někdy natvrdlý no. K tomu se ani nedá nic poradit :frowning2: Ale přeju vám, ať jste brzo fit holky :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani - to s tim cestováním mi něco připomíná. My taky nikam nejezdíme. Radek na to prostě není, proč utrácet za dovču, když můžeme jet třeba k rodičům a nebo být prostě doma. Navíc u jeho rodičů se taky necítím dobře, prostě pořád jako na návštěvě.

Jinak co se nám dneska stalo. Malej na sebe převrátil židli. Jenže my máme takový vysoký židle s železnou konstrukcí. Chudinka má rozseklou trochu dásničku a pěknou modřinu nad očičkem. :frowning2: Tekla mu z pusy krev proudem. Tak jsem s nim hned běžela do nemocnice, ještě že to máme kousek. Tam ho prohlídli a zjistili, že to má jen rozseknutý a že to bude dobrý. No ale brečela jsem ještě odpoledne. :cry: Chudinka můj maličkej, mě ho bylo tak moc líto, navíc člověk cítí tu vinu, že kdybych ho měla pořád na očích, tak by se to nestalo.
Už prdim na nějakej počítač a radši budu pořád u něj a dáchnu si jen když bude spinkat. tenhle strach o něj mě teda fakt vyškolil. :astonished:
6. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky,
tak doufám, že jste si ten prodloužený víkend i přes menší či větší trable užili a pěkně všichni pohromadě...
My se měli dobře, střídali jsme destinace :slight_smile: u jedněch rodičů pak u druhých rodičů a teď spokojeně trůníme doma, tady je stejně snad největší klid, teda když zrovna prcek neřádí. Šmarjá zase hlásej déšť, tak snad už to bude finále.. hlavně ty záplavy jsou dost hrozný, co se to děje :confused:

sim.. nojo, to je blbý, že vás taťka moc nepodpoří, to musí být hodně zažranej do toho svýho koníčka.. a řeklas mu že by mohl víc pomoct? Co on na to? Taky přeju brzké uzdravení!
My měli zase nějaké průjmíky a časté kakání a to až do včera, takže asi 5 dní. Udělali nám výtěr, výsledky budou asi zítra nebo ve st, nevím. Ale každopádně už to bude pozdě, malej to zvládnul a vybojoval sám :sweat_smile:

veru.. teda to s tebou soucítím, tos musela být v šoku a strachu, jak se malej uhodil. Tohleto já strašně špatně snáším, ono asi každej, ale já z toho mám dokonce takovou fobii a bojím se skoro pořád, že se mu něco stane a když někde riskuje tak už vidim to nejhorší a dostanu strašnej strach, když si něco udělá, bouchne, spadne nějak ošklivě, tak ve mě úplně hrkne, srdce v krku, prostě je to hrozný. Tohle jsem si vůbec neuvědomovala, než jsme prcka měli, že to bude takový. Je to strašná zodpovědnost, aby se mu něco nestalo a dost mě to děsí :fearful:

my taky k moři nejdeme a taky bych jela hned. Prostě moře je moře, vzdoušek, vlnky, sluníčko, plážička.. pohodička :slight_smile: úplně jiný prostředí a to je právě ono a je tam kráásně

jani.. taky budu muset přemlouvat, abychom se podívali někam jinam než k rodičům nebo na zahradu s chatkou 3x3 metry :dizzy_face: :slight_smile: kdoví, zda se mi to podaří
6. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
tery.. gratulace k dalšímu mimí :dizzy_face: :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
veru to mě mrzí, hlavně že je malej v pořádku, dokážu si představit, jak tě to vystrašilo!! :frowning2:

Jitu- nebylo to od zoubků, kačí zase nějak průjmíčkuje, ale ona to má u zoubků když rostou, minulej měsíc jsme musely k dr, jak byla opruzelá a plakala, jak jí to bolelo, chudáci dětičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Holky - díky za soucítění. Fakt mám strašný výčitky. Teď už Robíček konečně usnul. Je v pohodě, ale chvílema byl uplakanej, asi ho ta pusinka dost bolí :frowning2: Zítra jdeme na 10 měsíční prohlídku k doktorce, ta nás teda pochválí.

Jani - opruzeninky po průjmech jsme taky zažili, chudák úplně do krve to tenkrát měl.

Ytu - jinak je super, že Martínek zvládl průjem a zbavil se ho sám :dizzy_face: Jinak doteď mi nějak nedocházelo, jak musíme být opatrný a dávat na ty dětičky pozor. A ten strach, co jsem zažívala, když byl celej od krve. No nepřeju to nikomu zažít. :astonished:
Tenhle týden asi zase cvičit nepůjdu. No vlastně určitě ne, protože radek má už od zítřka noční až do pátku, tak jedině až příští týden.

Jdu chrnět, mám za sebou fakt náročnej a dlouhej den. Tak dobrou :pensive:
6. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Pani,Veru - ja jsem klidas a nejakej ten blbej pad a tak me nerozhodi,vlastne nechavam Terku,at vse zkousi pokud mozno samostatne,coz znamena semtam nejakou tu bolistku,ale videt miminko od krve - brr,chudacek malej.Pockej ale,on uz zitra nebude o nicem vedet ale tebe to bude strasit jeste hodne dlouho,co?Drzim palce,at je to posledni uraz.Ytu,a nemel Martinek prujem k zoubkum?Ja bych rekla,ze u nas ty horecky jsou k tem stolickam,ale ten kasel!Dneska ji i hrozne budi ze spani,takze jsem kazdou chvili u ni.Asi to zabalim a pujdu taky chrupat - ale chci jeste do desiti koukat - na Ocku je special Dan Landa,tak cucim na klipy.No jinak me uz je lip nez rano,ale kasel je silenej porad.Asi zajdu rano k doktorovi... No hezky se vyspete :wink: jo jani,my taky na dovcu nejezdime - a hlavne uz ani asi nikdy nepojedem - az bude Bercak sadeckej,tak musi bejt porad na sadkach anebo za sebe zajistit nahradu.Ja to resim tak,ze na nej prdim a jedu si sama kam chci,prece nebudu kvuli tomu sedet doma i ja
6. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
ahoj holky,

tery - gratulace k těhu
veru - úplně mi přeběhl mráz po zádech, brrrrrrrrrrrrrrr

v sobotu dopoledne jsme byli v Poděbradech pro botičky - je tam fakt nádherně a odpolko jsme byli na plavečáku a Kryštof ve vodě samostatně ušel pár krůčků a pak to zopakoval i doma :slight_smile:
7. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
dobré ráno..

koukám, že je venku docela hezky, tak tu přemýšlím co s načatým dnem.. nejvíc mě lákala myšlenka jít na bazén, ale s prckem jsem tam byla jen jednou a už si ani nepamatuju, jak to probíhalo.. no asi je to jednoduchý ale přeci jen to neznámo mě trochu odrazuje:slight_smile:
no nebojestli jít na hřiště nebo jet na zahradu, nevím, nějak se neumim rozhodnout.. možná na to hřiště, ale je dost vedro :unamused: teda aspoň tady v paneláku, pere námdo oken tak je tu hic, ale venku je možná dobře :sweat_smile:

mar.. to je fajn, že se vám líbilo v poděbradech a na plavečáku a gratuluju k samostatným krůčkům! :wink:

holky kde se prosímvás kupujou ty kukuřičný křupky (ty žlutý žížalky :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
vercak.:ale oni to tak neberou.pro ně bylo strašný už i to že jsme čekali malýho a byli z toho všichni na nervy.Tchýně mi řekla at si zajdu k doktorovi že mi píchne injekci a že "to" ze mě vyteče... :cry:
7. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
teret: panebože, co to je za jednání...vyprdni se na ně, vy budete mít dalšího cvrčka a není nic hezčího, fuj, úplně mám husí kůži ...

Všem ostatním přeji hezký a určitě zas slunečný a teplý den:slight_smile:
Já jsme od půl9 courala po městě a samozřejmě peněženka nezlstala zavřená :frowning2: ale nenadělám nic. Musela jsem do drogerky, pak jsem zašla do outletu :slight_smile: a pak pro látky, musím něco vymyslet na ty svatby ... a shánět něco po obchodech, zkoušet tohle a tamto, zjiš´tovat, že mi je vše malé..na to nemám...takže jsem zakoupila nějaké látky a budu si něchat něco šít, akorát teda nevím u koho, ale ono to nějak dopadne.

Veru: uff teda to jsem si odfrkla, když jsem zjistila, že je nakonec vše v pořádku, ale věřím, že ten zážitek tebou zamával...Určitě si neodpustím říct, že úrazů ještě bude, ale taky k tomu dodávám, že budu pevně věřit, aby nebyly tak vážné....
7. črc 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
renat:mě tohle od nich mrzí...oni mi furt omlívaj o hlavu můj věk,ale copak to tak můžu brát,když jsem vdaná už kolik let a mám dvě děti??jo kdybych byla matka samoživitelka,bez chlapa a se dvěma dětma,ale takhle...člověk se pak bojí i něco říct..

ted se vrátil tomáš s týnkou od Dr. a jsme zdravý.Konečně,po týdnu braní ATB...
7. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
teret: nedivím se ti, taky by mě to mrzelo, kdyby mi tohle tchýně řekla, vlbec si neumím představit, co bych dělala, jak bych reagovala. Pokud to neumí překousnout...tak ať se v tom utápí, jednou je to bude taky mrzet...
ale opravdu na to zkus nemyslet, sama víš, jak je pohoda důležitá. Vy jste se prostě takto rozhodli, mládí nemládí apod. je to vaše věc.

|Dobře, že je Týnka zdravá :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
renat:Díky moc,docela jsi mi ted zvedla náladu.Jsem zvědavá jak to dopadne až tam pojedeme že nás bude o jednoho víc..Ale at si trhnou,oni nás ani děti neživí...
7. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.