• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Ale už se na to malý pídě strašně těšim,zdá se mi to nekonečně dlouhý do 40tt.
7. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak se mi to líbí, to jsou slova do pranice :slight_smile: budeme držet palce. vy to zvládnete. :grinning:
7. črc 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
Ty to máš už za pár...Ale co já? :grinning:
7. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
tery: neboj uteče to jako voda :slight_smile: sdama si pamtuji, jak jsme tu stěží měla 12tt a koukni teď..někdy mi přijde, že to utíká rychle, že si snad toho prcka v bříšku ani nestihnu užít...ale zase to těšení, až bude a světě...
Ty máš zas výhodu..zkušenosti, pro mě bude všechno nové...budu vyjevaná..ale snad to zvládneme.
7. črc 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
renat:Hlavně si malýho užívej ,každý den a naplno,mě to s ýnkou uteklo strašně rychle a vlastně i s Tomíkem.Řekla jsem si,že tady s tim pídětem si to užiju,i až se narodí,i když to asi nebude žádnej med,než se to tady nějak dá do kupy :grinning: Ale Týnka slibuje už ted že se bude starat a ona pomáhala už u Tomíka.
Kde budeš rodit?Já,pokud všechno dobře dopadne,tak zase v Nymburce.
7. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Teret: snažím se co nejvíc, prcka užíváme oba s manželem... :slight_smile:
Týnku si dokážu představit, jak bude pomáhat, už ji vidím s kočárkem apod. :slight_smile:
Já chci rodit v Čáslavi, už te´d tam jezdím na cvíčo a chci i předporodní kurzy..a navíc je to spíš kvůli -snad- :slight_smile: protekci, mám na chíře tetu, takže i když jsem tam ležela, tak to bylo trochu jiné zacházení apod.
7. črc 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
koukám že tady se rodí :dizzy_face:

TEri vyprdni se na tchýni a spol, je to vaše věc nemají vám do toho co kecat, ne?

Reni- jaký svatby máš zase prosímtě ještě? :confused:

jinak my byly taky ve měste, koupila jsem kačí deštníček na kočárek, klobouček, nějaký věci, prachy v čudu, musím ještě koupit pláštěnku odpo..holky nevíte kde se prodávají pláštěnky na tělo na děti? v Daniele je namají, ještě vlastně můžu zkusti delvitu nahoře, že?

Marti- vidíš, jakej je Kryštůfek šikulka, jen tak dál :dizzy_face:

SImi- a najde za sebe někoho pan sádeckej pak? :grinning: v září tam jdete teda?
7. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Jani: ještě neee :slight_smile: prckové si musí počkat :slight_smile:

JInak svatby mám ted v létě dvě, 25. 7. (to je kamarádka z VŠ) a pak 15. 8. ta švagrová, letos se s nima roztrhl pytel.
7. črc 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
renat:Tak to jo :slight_smile: Já chci chodit na těhu jogu,musim si tam zavolat od kdy to je a na těhu plavčo.To do konce těhu dochodim ve Vodníčkovi a s miminem budu chodit plavat do Nymburka.Do Vodníčka už ani OMYLEM!!
7. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
tery: tohle cvíčo je taky jako těh. jóga, takové protažení... :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
teri proč ne do VOdníčka, vždyt si ho holky moc chválí, asi jak kdo co?

reni tak to jo, to budete dva svatebčani :grinning: vejdeš se do toho co jsi měla ted na svatbě, asi už ne co?
7. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
jani: jsem v krizi, nevejdu se nějak skoro do ničeho, navíc bude asi pařák, takže v kalhotech a košili už fakt nejdu..(košili stejně nezapnu přes pupek :frowning2:
Ale vymyslela jsem to tak, že si v quelle objednávám leginy a k tomu si holt musím nechat něco ušít, eventuelně jsem dnes ještě koupila látku na sukni, ale vůbec nevím, komu to dám, protože švadlen tu moc není (aby šily co k čemu...)
7. črc 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
a co helča odsud z koně, co šila pro kačí šatičky, ta by něco spíchla kdyby měla časík :wink: písni marlan IP o číslo, já ho nemám mám rozbitej tel a na ní mám ve druhým mobilu, kterej už asi ani spravit nepůjde krumpl jeden, a to ho mám rok a půl a ted mám starou hajtru a potřebuju novej :angry:
7. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jé děkuji za tip... .:slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
Tak já se jdu chvilku natáhnout a pak hurá na cvíčo :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
renat - číslo máš v IP

teri - vy jste s Vodníčkem nebyli spokojení?
7. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
dobrou taky bych šla udělat hají :dizzy_face:

marti co děláte odpo nechcete na chvíli ven, máme čas tak do půl4.
7. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahooojky,
tak jsme dneska byli na prohlídce a malej přibral za dva měsíce jen půl kila. Ale to je asi tím, jak se hodně pohybuje, protože najíst dostává :grinning: Jinak nám doktorka řekla, že už máme mít botičky, když se staví na nožičky, tak budeme muset nějaký koupit. To jsou další peníze :confounded:
Jinak noc jsme měli dobrou, malej spinkal až do 6, pak šel v 7 spát a vstávali jsme v půl desátý. Pusinka ho trošinku bolí, když se do toho ťukne třeba o postýlku a na oku má pěknýho monokla.

Renat - vám se teda s těma svatbama fakt roztrhl pytel, vždyť ty jsi každou chvíli na svatbě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A neboj, nějaký oblečení vymyslíš, nahatá tam určo nepůjdeš :wink:

Teret - fakt se na ně vyprdni. Nikdo vám děti neživí, tak co jim je po tom, jestli budete mít třetí nebo ne? Náhodou je to krásný, ale to ty sama víš, už jsi to dvakrát zažila :dizzy_face: Kašli na ty, co ti to nepřejou a raduj se z toho maličkýho života, který nosíš pod srdcem :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
jani - dneska nemůžeme, až se Kryštof vzbudí, jedeme s Alešem pryč
7. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Dobré odpoledne, jsem tady nová, pocházím z Třebovle u Kouřimi a scháním někoho, kdo by se mnou a s prckem šel občas na kafe...Kloučkovi je skoro půl roku a jsme tady izolováni..
7. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Irena - vítám tě tu mezi námi. Určitě najdeš někoho na pokec a na kafe. Holky tady jsou hodný, že jo holky?? :wink:
7. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
No holky,nejsem jediná kdo si na Vodníčka stěžuje a vesměs je to to stejný...Já jsem tam s klukem šla když mu byl rok a půl.Měli jsme lekci od listopadu do ledna.Platila jsem to už někdy v říjnu,psala mi že jim to došlo a že se mi ozve.Neozvala,týden před první lekcí-co jsem vyčetla z netu)jsem jí psala co a jak a ona jak se jmenujeme a jaký má malej datum narození,že tam nikde naší platbu nemaj.Nakonec mi napsala že měli chybu v systému že už nás našla.A napsala mi at přijdeme ve čtvrtek v půl třetí,tak jsem jí odepsala že jsme se hlásili na sobotní kurzy a ona jestli je v tom prý nějakej problém???No tak to mě naštvala už timhle.Ale tu sobotu jsem si vydupala.No a jeli jsme na první lekci.Tam jsem se dozvěděla že chodíme k pokročilým,jelikož u začátečníků nemají místo.No tak se dětičky potápěly,plavaly a my jen na hladině,na konci hodiny si h vzala instruktorka a potopila ho.Malej se nalokal a říkám vám že řval až domů.Takhle to bylo každý týden(i když se mě na první hodině ptala jestli jsme chodili plavat a já říkala že ne!!),malej jen viděl Vodní svět tak spustil a do vody vůbe.Bál se i do vany!!!Na pátý lekci jsem to po pěti minutách vzdala a jeli jsme domů.V šatně si z nás dělal každej srandu jestli prej bude řvát i dneska.Celou hodinu byl na mě nebo na manželovi přilepenej...No škoda slov.
7. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Ufff,psala jsem to třikrát a konečně se to sem vložilo.No prostě s miminem si to zamluvim už v NBK nebo v PDECH
7. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
není náhodou nějaký plavání i při kolínský nemocnici?
7. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Teret - tak to máte opravdu ošklivý zážitky z plavání. my chodili taky do vodníčka a na tu instruktorku si nemůžu stěžovat. Já jsem s ní byla maximálně spokojená. Ale za to paní Dlouhá, ta co všechno vyřizuje. Poprvé nás poslala na ukázkovou lekci, tak jsme tam přišli a zjistili jsme, že je tam jiný plavání (Aquababyclub). Takže jsme tam byli za blbce a šli zase domů. hned jsem jí volala a ona že to teda spletla, že ta ukázková lekce je zrovna v Kutný Hoře. Já myslela, že jí přetrhnu i po telefonu. No a pak to domlouvání s ní, taky děsný. A navíc po mě chtěla asi dva dny před začátkem kurzu zaplatit plavčo. přitom už jsem jí to dávno platila. No fakt v tom má holka bordel :angry: Aspoň vidíš, že nejsi jediná, kdo s ní měl problémy. Ale jinak bych chtěla chodit na podzim zase plavat, malýmu se to strašně líbilo. A co Tomášek? ještě se bojí vody? nebo už je v pohodě???
7. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
irena: vítej :slight_smile:

teret: tak to už asi každý chápe, proč tam nechcete chodit a ani se ti nedivím, nemám ráda takové jednání, chyba se stát může to neříkám, ale s těma začátečníkama a pokročilýma..no to nevím, vždyť z toho mohl mít trauma...
7. črc 2009 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz
iri- vítej mezi námi!! :slight_smile:

teri- já slyšela taky, že paní má občas maglajz v placení :confounded:
7. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
bré ránko,
holky, navrhuji nobelovku pro tvůrce Teletubies - mám ráno celou 1/2 hodinku klidu na snídani apod.

irena - vítej mezi námi :slight_smile:, jo a v nemocnici se taky plava

teri - tak to chápu, jinak naprosto souhlasím s veru - paní Dlouhá :unamused: ale instruktorka Štěpánka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
ahojky,

jé kačí taky koukala chvíli na Teletubies a taky vydržela, ale jen chvíli..jdeme uklízet a do futura nemáte tam někdo cestu?
8. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahojky,
Jani - škoda, že to čtu až teď, protože my jsme šli po 8 hodině do města a do futura taky. Tak snad někdy jindy :wink:

Teletubies je asi na kabelovce že? My ho nemáme, to by možná malej taky koukal. No i když tuhle jsem mu zkoušela pouštět Rákosníčka a Hledá se Nemo a nic, vůbec nereagoval. On je spíš reklamní typ :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak už je malýmu dobře. Pusinka krásně splaskla, má na dásni jen modráka a oko už taky bledne. ještě že to nebylo vážnější ten pád.

Dneska se konečně trochu ochladilo a venku je docela hezky. Dá se tam dýchat a není už to hnusný dusno.
8. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.