• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
ahoj holky, dala jsme do alba fotku Verunky...to je vlasů, co??
8. črc 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahooj - Veru,Teletubies davaj o vikendu na Tv Barandov,rano a vecer :wink: jinak nevim :frowning2: ale Terinku to moc nebere,nejradsi ma Svet elmo a to DVD ze znakovani a nesnasi Krtka :frowning2: no jinak u nas je to takhle - vcera dopo prijeli nasi a Terku mi vzali,at se vylecim a oni vyleci ji - tak jsem vcera celej den probulela,jak mi bylo smutno.Dneska jsem s ni ale musela k dr.tak jsem si ji aspon dopolko muckala.No dostala ATB a udelali ji rovnou 18m prohlidku,tak vyrostla za ten pulrok o 11cm a ma teda 81cm a pribrala 2kg mela 8,8 a ted ma asi zhruba 11kg,napsali nam teda 10,5 ale ona se na ty vaze desne mrskala,tak myslim,ze ma vic,ale i tak me to prekvapilo - prijde mi,ze ma aspon 20kg,zvazim ji pak jeste u mamy na normal vaze a uvidim.Jo a nevite nekdo,co s prsama,kdyz prestavam kojit? Teru mi mama vrati az v patek,takze od vcerejsiho rana nekojim a chci toho vyuzit k uplnymu prestani kojit,ale zacina me jedno prso pobolivat :frowning2: nerada bych mela jeste zanet k tomu kasli a teplotam. Jinak vitam novou mamcu.Kourim trosilinku znam,mam odtamtud byvalou spoluzacku :wink: jak je to daleko od Trebovle?
8. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
jé Leni ty máš Terku až do pátku pryč, to se ti nedivím, že je ti smutno, ale aspon si můžeš poležet aby ti bylo taky líp, jen se vykurýruj!! co pavel, už dobrý? s tím prsem četla jsem tvarohový zábaly, ale to ty znáš, jinak já moc radit nemůžu :astonished: a gratulace k mírám, ta teda vyrostla panečku!!

reni- to je vlasatka malinká, hezká holčička :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
kuk kde jste kdo?

tak kačí roste čtvrtá stolička, už vykukuje kousek dáváme na noc sirupek, asi jí to bolí chudinku, včera hodně brečela :confounded: ted je s tatkou na kole, doufám, že už přijedou, dělám jí poprvé k večeři krupicovou kašičku a dám jí tam přesnídávku, tak jsem zvědavá, nechce zase jíst pečivo ale to je vždycky když jí rostou zoubky..co dáváte ke snídani vy?
8. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
Holky, potředuji zase poradit...kolik jste měli prostěradel a povlečení???
8. črc 2009 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
a nevíte náhodou jaký rozměr má ta klasick postlýka, co byla za nás??? nemohu se dovolat našim...
8. črc 2009 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
aha tak rozměr teda nemám..a já měla dvě a dvě povlečení, to stačí vyměníš to vždycky když budeš prát a pak dáš zase to druhý.
8. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Jani: děkuji, myslím, že ten klasický rozměr je on..nějak 120 na 90 nebo kolik :slight_smile:
Povlečení jsem zatím vybrala jedno :slight_smile: i s mantinelem, volala jsme s mamkou a prá je toho spousta po nás, co jsme neměli ani jednou povlečené...tak toho asi nebudu kupovat zbytečně moc...ale to dvoje abych doma měla :slight_smile:
8. črc 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
Renat - teda Verunka od tvojí sestřenky je krásná a fakt hooodně vlasatá :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak my máme taky po dvou, jak prostěradla tak povlečení. jak píše Janča, stačí to. Jinak my máme teda postýlku pár let starou, ale řekla bych, že má stejný rozměry, jako ty co jsme měli my. U rodičů máme postýlku ještě po Radkovi (29 let stará). Kterou chceš přeměřit??? :wink:

Jani - teda chudák kačenka si asi s těma zoubkama vytrpí viď. Nás tohle teprve čeká. pořád máme jen ty dva dole a nic víc.

Holky, malej se mi začíná občas strašně vztekat a já jsem teda z něj na palici a někdy si s nim nevim rady. Hlavně to zkouší, když mu něco zakážu. Lehne si na zem, začne kopat nohama a řve, ale přitom nevytlačí ani slzičku. Na zadek mu dát ještě nemůžu, na to je maličkej. Zažila jste to některá??? Co s nim mám dělat? Obě babičky mi raděj, ať ho ignoruju, ale někdy je to dost těžký a snažim se ho uklidnit.
8. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
já mám mantinel i nebesa a už bych je nekupovala mantinel jo, ten je dobrej, ale nebesa jsou spíš na parádu, já stejně na kačí musím vidět, tak jsem je měla shrnutý a pak jsem je dala pryč úplně to nemá cenu..
8. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
jo jo. mantinel je super věc, když malej začal cestovat po postýlce, tak ho ty tyčky aspoň netlačily. Ale ty nebesa bych nechtěla, mě by vadily. Lepší je kolotoč nad postýlku
8. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Renat - právě jsem koukla na fotky. Ta červená mikča je úžasná. A povlečení bych brala spíš to žlotu oranžový s tim medvídkem a králíčke. Je na něm víc obrázků a pak si je může aspoň Kubíček prohlížet. My máme mantinel modrej s medvídkama a malej si je vždycky hodně prohlížel :slight_smile:
8. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
veru: jéé to je super..mmy budeme mít u po nás...čili min. 25 stará, takže to bude podle mě ta po Radkovi :slight_smile: ale mylsím, že je to ta klasika 120 na 90, ale kdyby to šlo změřit, byla bys moooc hodná :slight_smile:
Jinak já mantinel chci určitě, o nebesech jsem nikdy neuvažovala, nechci je...ale kolotoč nad postýlku ano.

děkuji holky.

veru: řekla bych, že Robík začíná pomalu s obdobím vzdoru, ne? Já přesně nevím, jak je to ohraničeno třeba věkově, al ekaždé dítě je stekně jiné, myslím si, že to je přirozené ve vývoji...a ač mě za to možná někdo ukamenuje, řešila bych opravdu situace, které by mohly mít za následek nějaké problémy...
8. črc 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz
renat - tak ta naše postýlka má 120 na 66. Ale asi se uvádí rozměr 120 na 90 na prostěradlech ne?
8. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
veru: mooc děkuji, to je ono...jsi zlato :wink: :wink: :wink:
8. črc 2009 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz
renat - jé díky, ty jsi tak milá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Fakt si mi tím pomohla i tak trochu vyřešit dilema...takže to musím ocenit :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
Reni to povlečení je fakt hezký a mě se líbí ta modrá mikinka, já ci taky nakupovat :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
děkuji Jani, chtěla jsem něco jednoduchého, žádnýho Nekonečnýho (tak já říkám hoodně barevným věcem :slight_smile: i když jedno se mi taky líbilo barevné...ale tohle vyhrálo, pak vezmeme nějaké od mamky a říkala, že kdyžtak něco ušije, což mi přijde rozumné..je to za pár korun...
Teď řeším zavonovačky...to je konec...tolik věcí.

Jani: třeba to nebude dlouho trvat a nakupovat budeš raz dva :wink: :sunglasses: :sunglasses:
Já už s oblečením (nákupy) končím...máme toho snad pro celé mužstvo :slight_smile: no to zas ne, ale už to podle mě stačí..a přinejhorším se pak vždy dá něco dokoupit..a předpokládám, že ještě něco přiveze tchýně, co nakoupí apod.
8. črc 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
renat - my měli zavinovačky dvě. jednou takovou obyč na doma do postýlky a druhou světle žlutou s tou kokosovou vložkou. Měli jsme jí do kočárku a když jsme někam přišli, tak jsme malýho vyndali se zavinovačkou a on se ani nehnul. Tuhle fakt doporučuju
8. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ja si teda myslim,ze je to 120x60cm a my mame postylku jeste po moji mame a ma vpodstate stejny rozmer jako soucasna cestovni postylka :wink: podle me se to nijak nemeni
8. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jani,hlavne at ji ta stolicka moc netrapi - Terce se vylouply vsechny 4 najednou a je to des,nez uplne vylezou.Vpodstate nevim jestli je nemocna nebo ma ty teploty od zubu.No jdu radsi spat,je mi po ni zase nejak smutno
8. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
dobré ráno,
tak opět na barrandově Teletubies a trocha klidu pro mě :grinning:

renat - tak stejně jako holky točím dvě sady povlečení, mantinel skvělá věc, jinak ta rychlozavinovačka s kokosovou vložkou jak píše verca je fakt skvělá, ještě jsem měla zavinovajdu do autosedajdy od emitexu (tu teplejší variantu) a taky jsem ji využila do kočárku

sim - tak ať máš berušku co nejdřív zase doma

jani - se zoubkama přeji co nejmíň trápení, nám se nejspíš taky klube další, jo, jinak jsem zjistila, že ta víčka používala ta známá na starý přesnídávkový skleničky, tak se budu muset mrknout u babičky na půdě, jestli tam nějaké nenajdu, a musím se pochlubit - o víkendu jsem dělala borůvkovou přesnídávku a řekla bych, že se mi povedla, zatím všem moc chutnala
9. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobré ráno!!

:cry: :cry: :cry: tak já Teletubies už nestihla :wink: a to jsme fakt vstávala brzo :slight_smile:

Jinak holky moc děkuji za ty zkušenosti, tohle se opravdu hodí, protože fakt nevím, kde bych co sháněla za informace..zavinovačku jednu vyztuženou už mám objednanou, teda už volali, že ji dnes přivezou a pak mám ještě jednu objednanou...takže ty by stačily, ale asi vezmu ještě jednu k našim (na chatu), kterou budu nechávat jako deku :slight_smile: ale ještě uvidím.

Jani: tak jak je Kačí??
9. črc 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz
Tý jo Veru, to si mě dostala :slight_smile: já už jsme měla v tom povlečení jasno :slight_smile: a teď tohle...ale vezmu asi to zelené, protože pak nějaké barevné má ta mamka po nás a chce něco ušít, tak koupím nějakou hezkou lůžkovinu s večern. postavama...ale to pak operativně :slight_smile:

Sim: jak ti je?? Už je to lepší, teda vy jste to teď holky vybraly...ať si brzo fit a Terinku máš co nejdřív už u sebe:slight_smile: Musí se ti mooc stýskat, co???

Mar: tý jo, to zní dobře, borůvková přesnídávka, mamina mi taky nějaké přinesla, dělám koktejly... :slight_smile: ale tohle si pak budu pamatovat, hoď kdyžtak recept, až bude chvilka čas :slight_smile:
9. črc 2009 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz
tak než na to zapomenu, tady je ten recept, už se těším na meruňkovou
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=45647
9. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Mar: tak ta vypadá opravdu dobře :grinning:
9. črc 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz
a nejenom vypadá :wink: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
ovoce bude habaděj...tak něco taky zkusím, :slight_smile: za chvíli mamka začne zásobovat broskvema apod. tak jdu do toho, příprava na pozdější dobu :slight_smile:
9. črc 2009 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz
Holky, až se dáte dohromady, sim a Terinka tu nemoc, a ostatní zoubky, nebo něco co trápí, neplánujete nějaký srazík?? bych vás ráda viděla :slight_smile:
nebo můžeme udělat něco i v KH, ne že bych nedojela do KO, ale je to tu hezké na prochajdu, můžeme si sednuot na bobovce apod.
9. črc 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.