• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Ještě jeden dotaz a pak už přestanu (na chvilku :grinning: ) otravovat. když jste měli tu zavinovačku s kokosovou vložkou, prali jste to s ní, nebo se dá vyndat. mě jedna známá právě říkala, že jí to jako zcuckovatělo...ale přijde mi, jeslti to neměla spíš vyndat...
9. črc 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno
Renat - ta vložka se dá v pohodě vyndat

Jani - co Kačí a zoubečky?

Sim - a co ty? A co Terinka? Je vám líp? A ještě se ti tolik stýská nebo už je to lepší?
9. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
ahojky,

Marti jsi šikulka a do čeho jsi to teda dělala?

Reni- my tu kokosovou neměli, rychlozavinku a pak takovou na bázi obyčejný tý starý, ale byla fakt dobrá s teplou vložkou, dá se vyprat, zavázat že nejdou ven ručičky jako v rychlozavince koupila mi jí tchýně v daniele a spokojenost nejvyšší teda!! :dizzy_face:

s tím srazíkem, my ve st či čt jedeme na 10 dní na tu šumavu, pak můžeme...

kačí je líp má to střídavě, ted zase nepláče, ale rostou nebo roste poslední stolička, ty tří nám vyrostily taky najednou chuinka malá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marti a co s tou vaší chalupou teda?
9. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahojky,mne uz je docela dobre,jen ten kasel,ale uz je taky lepsi - a taky me teda pobolivaj prsa,malinko odstrikuju,ale nechci moc,pze bych rada,aby se laktace zastavila,ale boli to,tak to nemuzu nechat uplne bejt,bojim se zanetu.Jinak vyuzivam Terezciny nepritomnosti a gruntuju - no spis vyhazuju milion kramu k prdu,ktery jen delaj bordel - aspon pak bude snazsi stehovani.Jani a Kacce roste ctvrta prvni stolicka anebo prvni druha stolicka?Chapes me,ne? :grinning: Hele,oni fakt davaj Teletaky i v tydnu?Tak mame asi blbej program,tam je Barandov az od osmi rano... Njn,jo Renat,jeste ja mela povleceni taky dvoje,letos na Vanoce mi tchyne koupila treti - ale prijde mi to zbytecny.Jo ale prosteradla mam radsi 3,pze se mi nekolikrat stalo,ze jsem prevlikla postylku a Terinka jak byla "blici" tak hned to cisty prosteradlo poblinkala - davala jsem ji sice plinu pod hlavu,ale i tak to problinkala skrz,takze treti prosteradlo byla jistota - no a taky jsem mela dlouho rozlozeny obe postylky - cestovni v obyvaku a drevenou v loznici,takze 2 prosteradla byly porad v permanenci.Zavinky jsme meli taky dve,jednu obyc na doma a jednu hezkou na ven,ale jak byla blinkaci,tak... No vis co,vid? :slight_smile:.
9. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
simi nechápu s těma stoličkama, už má prostě4..ted musíme ke tchýni náš tatínek tam zapoměl lahvičku jedinou ze který kačí fakt pije, takže ted moc nepije, neumí z těch lahviček,tak tam musíme dojít, se mi nechce..a kdy si jedeš pro terezku?
9. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky,tak jsem slyšela že je ještě nějaký plavání v nemocnici,ale tak mě to vyjde tak nějak nastejno,jestli do Poděbrad,nebo do Kolína.Jo,nymburk je dál,ale tam zase nebudu mít problém s hlídáním tělech dvou ,protože tam bydlej naši.Malej mi nechce do větší vody do ted.Jako pidi bazének skousne,ale jakmile je tam víc vody kdy si myslí že nedosáhne na zem tak je zle.Myslela jsem že s nim budu ted plavat u našich,aby si zase zvykl,i když pochybuju...schválně najdu nějaký fotky....
9. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Leni,ty babo jedna,ty se nemůžeš stavit???Kolikrát jsem ti to už říkala jako?Mám nový drby o smrádatech :grinning:D
9. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
jani - přesnídávky jsem dělala do skleniček od jogurtů, majolek apod. co jsem našla doma
chalupa platí od 24.8.

co se týče srazíku, tak my jsme od 15. do 26. na dovče
9. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
já chci ted nakoupit ty jogurty od madety ve skleničce, mám 2 už :grinning: pak taky něco upatlám.
9. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
to jsou přesně ony :grinning:
9. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Reni a budeš mít chůvičky nebo monitor? my máme monitor a pořád používáme a je to fakt super věc. chůvičky nemám ale ted jsem si je půjčila na chalupu, abych slyšela kačí když bude spinkat, to je taky dobrá věc, ale my je v bytě nepotřebujeme, při druhým dítku když budeme v baráčku tak je chci taky.
9. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
janča má pravdu - my máme jak chůvičky tak monitor dechu a nelituju ani jedné investice
9. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
jdu žehlit :angry:
9. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
holky, děkuji, určitě pořídíme, monitor hend od začátku a chůvičky taky, hodně cestujeme, takže se budou hodit...ale to nechávám až úplně naposled..

Sim: teda to jsem se zasmála, ale myslím to dobře...blinkací období Terinky, či-li v překladu blinkající Terinka mi připomněla mrkací panenku..ale fakt to nemyslím špatně...
Takže rozhodnuto...objednala jsem 1x sadu mantinel a povlečení (to zelené), něco vyštracháme s mamkou a nechám případně něco ušít...i klidně bílého a nakreslím na to večernčkvé postavičky (voskovkama :slight_smile: to by mohlo být hezký...
A jinak zavinky asi taky bude mít mamka po nás...takže bude jak v kazajce :grinning: :grinning: :grinning: co si pamatuji jak vypadaly (když je pak měla setčenka), zatím mám jednu doma, a jednu objednanou, to by mělo asi stačit.
9. črc 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holčiny!
Moc se omlouvám,že tu ted vůbec nejsem,ale fakt nestíhám,krom toho máme PC pořád u sestry takže tam chodím jen velmi zřídka.
Tak co se tu stalo nového-shrnete mi to trošku,prosím :sweat_smile:

Jinak já mám v neděli 25.narozeniny a v sobotu máme oslavu,tak doufám,že se nám to počasí trošinku umoudří,protože budeme dělat prasátko a budeme venku tak abychom nepromokli.

Reni:koukala jsem na Tvoje albíčko a už máš krásné bříšánko,moc Ti to tam sluší
9. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
Holky já se furt rozmýšlím na tím monitorem dechu a říkáte že je to teda super věc?Já mám chůvičky co jsem kupovala loni v listopadu,sice obyčejný,ale stačej :grinning: a zatim jsem je měla jen asi třikrát zaplý když jsme se sem právě nastěhovali,abych slyšela Týnku kdyby něco...
9. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
Volala mi babička,že k nim mám děti v sobotu dovíst že si je tam nechá,malýho teda jen do neděle,protože nemůže na ruku,ale Týnu že tam chce dokavad se tam bude malý líbit.Tak konečně po jaký době zase někam s tatkou vyrazíme.Se třeba pídatama už to tak lehký nebude :slight_smile:Tak už se těšíííím.Ale na druhou stranu je mi to líto,protože jak jsem ted furt ospalá a je mi k večeru blivno,tak se mnou nic moc není.
9. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
teretyna- já myslím, že obojí je dobrá věc, monitor používáme doted, chůvičky v bytě nepotřebujeme, ale jestli máte barák, tak je to určitě dobrý mít!!
9. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
jo a chtěla jsem se zeptat, nechcete někdo jít ráno na hřiště, tak na tu 9 třeba?
9. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
No monitor nemáme, ale když si vzpomenu, jak jsem ze začátku poslouchala, jestli malej dýchá, tak na druhý dítko si ho asi pořídíme. Chůvičky máme taky. Docela je používám v bytě, protože když dám malýho spát a nejdu s nim, tak aspoň vim, kdy se vzbudí. Ale mximálně je využijeme u rodičů, mají baráček, takže tam bych malýho fakt neslyšela.

Jani - já bych docela šla. Robin si sice nevyhraje ještě na písku, ale aspoň se vyvětráme a já bych si pokecala. V kolik bys teda chtěla jít???
9. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
tak po tý 9 a na ostrov asi ne?
9. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
Jani - mě je jedno, kam půjdeme. To nechám na tobě, my si ještě na hřišti nehrajeme, tak rozhodni ty, kde je to pro Kačenku lepší
9. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Reni,ja mam chuvicky dvoje,tak ti jedny muzu dat - my jsme sice v baraku,ale nepouzivam je skoro vubec - jen pres leto,kdyz jsme vecer na zahrade a grilujem,tak mam zavreny okna dvere,aby to doma nesmrdelo a Breberku pak neslysim. Ahoj Terki,rada bych shrnula,ale taky sem ted chodim malo,takze toho moc nevim :frowning2: jen o nas no - tak Terinka je poprve na prazdninach u babicky,pze jsem ja i ona nemocna a tatka porad v praci a tak snad prestanu po roce a pul kojit :slight_smile: Reni,ja vim,ze to nebylo mysleny blbe,mne se nemusis omlouvat,ja te znam :wink: jen ti preju,at Kuba neni blinkaci,je to des!Prevlikas sebe i dite 100x za den a Terka pak taky 2 mesice vubec nepribirala.Vidim to jak dneska jak ve 4 mdsicich mela cca 5820g a v sesti 5880g a to byl dost sok,no zato pak!Ona vubec pribirala bud desne moc a rychle anebo vubec,ale byla cila a vesela,tak jsem zadnym depkam nepropadala,aspon myslim :grinning: uz si to radsi nepamatuju :grinning:. Teretynko,stavim se zitra rano,az si pojedu pro tu moji kocicku - mama rikala,ze ze spani porad rika mama chci,tata chci :slight_smile: milacek,tak snad na me nezapomnela.
9. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
jé to je hezký máma chci táta chci :dizzy_face: :dizzy_face: to je dojemný :dizzy_face: už se těšíš na prdelku, vid? tak až dorazíme pak my, tak můžete dorazit k nám, ne?

veru tak na 9 kde se sejdeme?
9. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Jani - tak na náměstí? A nebo až bych ti zavolala, až bych šla kolem vás
9. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
no my musíme ještě k mamině do delvity, tak na 9 u nás teda ju? napiš mi prosímtě ještě tvoje číslo mám rozbitej tel a mám ho v něm kdyby něco.
9. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
poslala jsem ti ho do IP
9. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
ok díky :wink:
9. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
tak jo, tak zítra na tu devátou ju. Nezaručuju, že to bude presně, občas se o pár minutek opozdíme, znáš to s dětma ne? Ale budu se snažit ju.
9. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: tak my jsme provedli transfer manželovy babičky z Prahy na chalupu...teda to byla věc, usvědčila jsme se opět v názoru, že Praha nikdy (ne že bychom o tom někdy přemýšleli, i manžel - ač "Pražák", tak tam už prý nikdy nechce .... :slight_smile:

terki: tý jo 25. to je super :slight_smile: už si mě dohnala...takže i když se to dopředu nemá, pak bych na to zapomněla, nebo bychom tu nebyli, takže raději takto předem Všechno nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a pohody, ať manžel ani malá nezlobí, ať brzo všechno vyjde, baráček apod. :slight_smile: zasloužíš si to :slight_smile:
Co teta Hanka??, určitě ji ode mě pozdravuj. Já ji viděla o Velikonocích ve Vydeku v Hoře, něco vybírala, ale už nevím pro koho...nestihly jsme moc pokecat.

Sim: já to věděla, že se nemusím omluvat, ale jitota je jistota, po jistých exempore tady...jsem pak klidnější :slight_smile: :wink: Tak to sis s Terinkou užila, mrška malá, teď už bude dělat jen a jen radost. upřímně se toho blinkacího období bojím, a modlím se, a´t to nepřijde, vím, že jsme na tohle hrozně slabá (i když tábory jako vedoucí mě trochu zocelily).
Jéé ty máš dvoje chůvičky?? Tak to my bychom si rády půjčily, ale nějak bychom se revanžovaly...třeba něco pro Terinku aspoň, nebo to si řekni. byla bys moc hodná.
Už se na ní těšíš, viď?? Tak až se pak úplně dokurýrujete, tak dej vědět a něco vymyslíme, ať taky poznáš tu naši obci střediskovou :grinning: :grinning: a vem kldině i Teret..s prckama :slight_smile:

Teret.: ten monitor..zkušenost nemám, ale fakt ho chci pořizovat, pro klid duše...i na cvičení nám říkala vrchní z gyn.-por., že už je to všude na odděleních, že si to bez toho už nelajznou, a že ho doporučují i domů (někdy ho na čas půjčují apod.)

Jinak já jdu zítra štrachat k těm našim, co se bude hodit hned beru, volala jsem nakonec mamce a máme ty klasické zavinovačky po nás :slight_smile: takže super.
9. črc 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.