• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
JItu nevím jak se ta akce jmenuje, ani jsme tam nebyli nakonec, ted jsme přitáhly od mamky, jsme chvíli doma a po pátý jdeme na tu véču..

SIm- ono je to už od 7, tak by jí sem někdo mohl jedině odvézt a zpátky by jela s tebou, ale on asi pro ní pojede manžel, aby nebyla na nikoho fixovaná, víš?
9. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
sim:Leni,to neuvidíš,musíš se zaregostrovat na facebooku.Mám přístupný jenom pro kamarády.To vydržíš než se vrátíme,pak ti ty fotky ukážu všechny.Já ti neposílala jak má toho pindu v tý pláštěnce???
9. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
My jsme byli celé odpoledne venku na procházce.Koukli jsme se do botanické zahrady,nááádhera,i když já zrovna s kytičkama moc kamarádka nejsem,ale budu si muse nějaké pořídit,protože ...nemám z toho ani slov.A pak jsme si zašly do hospůdky na jedno :grinning: No prostě nemocniční pobyt no :grinning: Zítra ráno jdeme nakupovat na Václavák a odpoledne chceme jít na Vyšehrad.To večer padneme.Jinak mě Irča(moje spolubydlící)fotila u samých lepších věcí,jako třeba léčebna pro závislý na sexu a tak ,tak se potom nasmějete. :grinning:
9. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahojky všem
Teretyna vítám Tě mezi námi...
Hodně dlouho jsem tu nebyla a nestačím se divit, ale doufám, že sem zase budu moc chodit pro rady a podporu.
Jinak Domísek nám roste jako z vody, kooooonečně se už otáčí i na bříško, jak jsme zavalitý tak nám to chvilku trvalo :sweat_smile: :sweat_smile: ale teď už jsem v pohodě, měla jsem strach aby mu něco nebylo... Ale má to nevýhodu máme všude nablindíno, Domča je od mala blicí miminko a jakmile se převalí tak šup a blééééé :angry: :sweat_smile:
Na plavání se mu taky moooc líbí je to šikulka, v úterý jdeme na kontrolu a Prevenar tak napíšu aktuální míry...
Jinak včera večer jsem mluvila s Hanybany a je pořád celá to jen tak pro info :wink: :wink: :wink:
Berti, jste nebyli na plavču Ty ani Monča a já jsem dneska malýho kráááásně topila vypil chudák snad půlku bazénku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
ahoj JIti, to víš že sem chod pro rady :wink: pozdravuj Kamču prosim, že na ní myslíme!!..

Hoky jsem totál naštvaná, tak můžete hned rozveselovat mě, byli jsme na tý večeři, ale bráška měl jaksi špatnou náladu, kačí brečela, nebavilo jí to, do toho se hádal s maminou a já se na to těšila, a ted jsem z toho nějak rozhozená :angry: dala jsem si vínko, dělám košíčky a oznámení do obálek tak se trochu rozptýlím, mám ted z toho teda pěkně blbej pocit..

SImi- Terka může v út tak jsme se domluvily odpo, je to pro tebe lepší aby ses mohla zase zdržet, dyžtak to zase odvoláme na dopo dej vědět, ju?
9. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Jani - to je škoda, že ta véča nevyšla. Ale tak ses snad aspoň napapkala ne? A ber to z tý lepší stránky, ty jsi se nehádala. Já když jsem u našich a brácha je rozhádanej s našima, tak si řeknu, hlavně že to nejsem já a je mi líp. Neboj, třeba to bude někdy příště lepší :wink: :wink: :wink:

Jiti - malýmu taky trvalo, než se naučil otáčet na bříško. Ale gratuluju, že to konečně umí :slight_smile: No s tim blinkáním je to horší. Nemůžeš mu bránit se otáčet, když to konečně umí, ale přitom by to bylo nejlepší řešení, aby neblinkal viď. No jo, nějakou chvíli to potrvá, ale bude to dobrý. Já jsem měla vždycky pod Robíčkem na dece osušku, abych nemusela pořád prát tu deku. Holt si blinkne, ale to nevadí :slight_smile: :slight_smile: Hlavně že se učí :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
už je to dobrý, dala jsem si vínko a zaměstnala jsem se obálkama s oznámením, tak je to lepší :wink: vy jste Veru zase u vašich, jste tam dlouho nebyli, co? :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahoj, no tak den nakonec byl pěknej, přijela mi mamka, tak jsme jely na zahrádku a tam uklízely a kochaly se přírodou a tatík náš doma hlídal nemocňátko. Takže oukej, docela jsem se odreagovala :slight_smile:

Jani... jsem tě zahlídla - že vy jste s mamkou a Kačí chodili tady ulicema poblíž penny a kauflandu... ? :dizzy_face:
přeju ať se nálada v rodině zlepší, aby to bylo příště bez hádek. Určo bude :wink:
9. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
jo a jsme bez teplotky, takže z nemocňátka už asi bude brzo zdravej šmudlínek :slight_smile: Teda že mi nahnaly ty teploty strach. :pensive:
9. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
to se ti nedivím, že ses bála, tak snad to už bude dobrý :wink: byly jsme v Deichmanu a v KB elekru :wink: a co vy a zahrádka už máš teda něco vysázený?
9. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Přeju krááááásné ráááááno :grinning: :grinning:

Jani - my nejsme u našich, tam zase dlouho nepojedu :grinning: . Všechno sice dostanu pod nos a malýho si tam berou ven, ale s mámou nevycházim zrovna nejlíp :frowning2:

No a co den matek? jak ho budete slavit? To u nás kdybych o tom nevěděla já, tak nikdo. No vlastně Radek ne, protože Robíček ještě nemá rozum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Ytuš - to je dobře, že už malej nemá teplotku :wink: :wink: :wink:
10. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
nesu novinu Hanybany, to má konečně za sebou je to Kubíček, 3,75 a 53cm
Doufám, že je to tak dobře je to info od její tchnýňky ona se ještě neozvala, ale já vám to musela písnout.....
10. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
to jsi hodná JIti, moc moc moc gratulujeme Kamilko, at má Kubíček krásnej život a dělá vám jen radost, což určitě bude :dizzy_face: a kdy se narodil, dej pak vědět, zamačkávám slzičku :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Jiti - to je super zpráva.

Hany - přejeme malýmu jen to nej v životě, hlavně abyste byli oba zdraví a malej aby krásně rostl. To je fakt skvělá zpráva. A je to nedělní mimi, ty prej mívají šťastný život :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Dpbré ráno
Jé Kamče moc a moc gratulujeme a přejeme jenom to nejlepší :wink:

Teretyna vítej

Jasímnko to je super že jsi se vrátila :grinning:

Jani ty taky, když jsi si smazala albíčko, bála jsem se že se tu už neukážeš, mám radost že to tak není :wink:

Jíťo :grinning:
10. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj,Kamce velika gratulace :slight_smile: a ted vas jdu docist,vcera vecer jsem napsala zpravu,ta se mi neodeslala a podruhy uz jsem nemela silu neco tukat na mobilu :frowning2:
10. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky,n
zrovna jsem si na Kamču vzpoměla. Posíláme veliké gratulace. :slight_smile:
A Jiti kdy, dneska nebo včera?

Teteryna vítej mezi náma. :slight_smile:

Večer se sem snad dostanu na dýl, včera jsme celý odpoledne slavili a večer jsme toho měla fakt dost a i bez alkoholu. :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Tak docteno,Kami jeste jednou gratuluju,malickyho opatruj a davej mu hodne lasky,on ti za to bude davat mnohem vic - radost,stesti,usmevy... Jiti,s tim blinkanim to prejde,az vyskoci na kolinka - Terinka byla to samy,blinkala i 3x za hodinu,srovnalo se nam to kolem osmyho mesice. Ytu,je supr,ze malymu uz je dobre.Mala mela jeste vecer 38,ale dneska je zatim uplne v pohode.Jani,v to utery se mi hodi spis dopoledne,ale mne mozna prijede Berti,ikdyz nevim,puvodne to melo bxt v utery a ted jsme premyslely,jestli to nebude lepsi,kdyz nebudu hlidat,takze ti to jeste upresnim,az se domluvime napevno. Jo a objednavala Avon?Mam tu katalog a libi se nam tam s mamkou par veci,tak ti pak asi cinknu objednavku,ju? Anebo ti ji dam osobne,uvidime.hmm a uz nevim na co reagovat,snad je to vsechno - jdu pokracovat v zehleni.
10. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Simi avon mi akorát přišel, ted je č.7 aktuální, nevím jaký číslo máš ty tak mrkni a dej mi vědět..já si pak říkala že kvůlil kačí že je ve školce že budeš moci spíš dopo ale to se může přehodit, tak si můžeme dát sraz i s berti v út v kolíne, ne, nebo to nejde? viděla by i marky, ty se asi ještě neznají ne? to je dobře, že je Terezce už líp, tak snad to bude dobrý! kačí taky nemá moc velkou rýmku, ale radši zavolám dr ráno jestli teda máme přijít nebo ne, jdmee až ve st trošku jsem si spletla dny :grinning:
10. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Holky přeju Vám všechno nejlepší k tomu nejkrásnějšímu svátku na světě :wink:
10. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
jo a mohla by příjet i reni a můžeme udělat takovej minisrazík :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
nojo my taky přejeme hodně lásky od našich hodných miminek :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Akorat me napadlo vam poprat a Monca byla rychlejsi.Paja prijel domu s kytkou a cokoladou a ze mi preje - jsem zirala a pri ty prilezitosti jsem si uvedomila,ze jsme oba uuuplne zapomneli na nase vyroci! 5.5. jsme spolu byli 9 let,tak snad si to zapomenuti nejak vynahradime :grinning: . Jani,ja mam katalog cislo osm (asi teda) je na nem pani s hodne barevnejma satama a naramkama,tak je to dobry,ten teprv budes objednavat.No vidis,s tou Bertolkou me to takhle nenapadlo,tak bud si to tady precte a uvidi anebo ji vecer pisnu a dohodnem se.Jdu pokracovat v zehleni a uz mi schnou dalsi 2 pracky - se toho pradla nikdy nezbavim!
10. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky, to je krásná zpráva!!! Přejeme hlavně hodně zdraví teď asi trošku unavené novopečené mamce i Kubíčkovi :wink:
Ahoj Mončo, jak jste se měli? Já jsem tady taky ráda :grinning:
Jíťo, ty větší děti to mají těžší, viď? Dandula nejdřív pořádně nepásl hříbata, tak jsme trénovali, co to šlo - teď už pase, ale zase ho nenesou ruce, na bříšku taky občas ublinkne. Dokud se neumí přetočit sám, můžu hlídat, aby nebyl na bříšku bezprostředně po jídle. Vy už to asi neuhlídáte :sweat_smile: Jak jste to otáčení trénovali?

taky všechno nejlepší - dostala jsem čokoládový hrošíky, si představte - taťka nezklamal :slight_smile:
10. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
tak se jí LEni zeptej a na ten avon mrkni :wink: to je Pája hodnje, já se nemůžu dovolat našemu tatkovi možná si zapoměl nabíječku, tak jsem zvědavá jestli si vzpomene že jsem taky maminka :dizzy_face:

jasmi- čokoládový hrošíci, to zní dobře :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Teda holky, úplně vám závidim, když tady čtu, jak máte pozorný manžílky. To mě se teda stát nemůže. radek prostě tohle nějak nechápe a nebo nevnímá. Já nevim, ale kytky a pozornosti, to fakt není pro něj. Ale zase mi to vynahradí jinak. Pomůže v domácnosti a tak.

Jasminko - my jsme otáčení trénovali tak, že jsem malýho přetočila na bok a tu nožičku, co měl nahoře, tak jsem mu pokrčila a za horní ručičku ho přetáhla na bříško. Poradila mi to takhle doktorrka a časem se to naučil sám. tak to zkus s Danečkem taky trénovat a uvidíš :wink:
10. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu na skok (jsme u našich).

Jasmi: díky za sms:slight_smile:

A Jiti: supeeer zpráva, Kamčo moc gratulujeme, tak nakonec Kubíček, to je super:slight_smile: to budeme mít kamarády (možná:slight_smile:. Už se na tebe těšíme, až podáš zprávy:slight_smile:
10. kvě 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
JInak oslava dopadla super, bylo krásné počasí, masíčko mňam...co víc si přát, sešlo se nás docela hodně...takže bylo hooodně dárečků, z čehož jsme měla samozřejmě radost (jsem jak malé dítě). I když ten největší už samozřejmě mám:slight_smile:

Také vítám novou tvář Tery a staronovou Jasminku:slight_smile: :wink: Tady se organizuje nějaký srazík?? Mi něco uteklo... :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
Tak už mám ofiko zprávu od Kamči
Ahoj lidičky! Jmenuje se Jakub :slight_smile: vykouknul jsem na svět 9.5.2009 ve 23:59 mam 3,7 a 53cm. Maminka i já jse v pořádku, Tatínek zatím taky :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.