• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Tý jo to jsem se rozkecala...
9. črc 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
je docela kláda co? tak nevím možná veru uděláme jen prochajdu, v tomhle do písku aby kačí nenastydla..co vy marti nepůjdete ven?

prosímtě v kolik je Teletabies asi brzy, že? nikdy to nechytneme jednou to byla náhoda v so a večer v kolik?
10. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj,
Jani až teď jsem mrkla na Koníka. No tak když se malej vzbudí dřív, tak bysme mohly aspoň na prochajdu. Stejně musim do města koupit něco k obědu.
10. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
ok ale napiš mi sms, my půjdeme ven, až dovaříme brambory, tak se můžeme dyžtak někde sejít, nebo se dohodneme na to odpo dohodnu se s tatkou. kdy vy teda můžete před tou 2 půl 2 můžete kdyby náhodou?
10. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Tak já ti kdyžtak napíšu, až půjdeme ven a uvidíš, jestli budete taky ještě venku nebo už ne. A kdyžtak bysme se sešli až kolem tý půl druhý. To už budeme vzhůru určitě.
10. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
jani - teletubies dávají od po-pá ráno od 7 hodin
10. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
a večer? a jaký byl obídek? já dodělávám rajskou tu má rád jindra.
10. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
podle mě to večer nedávají
10. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Renat:pochybuju že v Nymburce budou mít monitory dechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
holky, tak malej má k těm svým reklamám další oblíbenej pořad. Sleduje 5 proti 5 na primě. A strašně rád tleská, když tleskají i ty diváci v telce :grinning: :grinning: :grinning:

mar - ráda jsem tě poznala :dizzy_face:
10. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj,tak mame prdelinku doma :slight_smile: ona ustala moje mazleni,ja ustala jeji nalety do vystrihu a nenakojila a zase jsme vsichni stastne spolu :grinning: Koukam,ze tady je mrtvo.No ja jdu gruntovat do kuchyne.Loznice a obyvak uz se blyskaji,ale prace je tu jeste moc a s Terinkou uz to pujde pomaleji,ale jsem stastna,ze ji mam konecne doma!
10. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Sim - to se ti muselo asi hodně stýskat vid. Ale zase sis trochu odpočinula a vyléčila se. A to je dobře, že jsi Terince už nedala, časem na to zapomene a tobě se podaří přestat kojit. A co mlíko? ještě se ti hodně tvoří nebo už je to lepší?
10. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: no styskalo se mi silene,v noci jsem se budila a hledala ji pod posteli,jestli mi nahodou nespadla,ale uz je doma a je to ve starych kolejich,bordelari,vzteka se,ale je taky takova pritulnejsi,coz mi nevadi,to ja rada to mazleni :slight_smile: No odpocinula - trochu jo,ale jinak jsem fakt uklizela a vyhazovala bordel a jeste me ceka velky vyhazovani a uklizeni dal.No ale dnesni noc byla skoro paradni,Terka usnula v osm vecer a prvni probuzeni az ve 3:40 a pak teda v 5:30 stava,tim ze nekojim,tak uz ji v posteli dyl neudrzim a budu si muset zvyknout na casny budicek :frowning2: UM dal statecne odmita,nevim co s tim,ale tak hrotit to nebudu,stejne si tim nepomuzu.Do pondeli mame ATB,horecky jsou pryc,ale obe se nemuzem zbavit toho kasle a rymy.Tak nevim,jestli jeste v pondeli nemam zajet k doktorovi,ale ten nas ma dovolenou... Uvidime v pondeli rano,nerada bych neco zanedbala... Njn,Breberka ted usnula,tak jdu makat,ale vubec se mi nechceee :frowning2:.
11. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
ahojky,

SImi tak to jsem ráda, že máš už Brebču doma, hezky se uzdravte at taky můžete dorazit :wink:

kačí se naučla říkat mami, tati, babi děda a pořdá na mě volá,to je tak hezký tím hláskem :dizzy_face:

holky možná pojedeme na tu šumavu už zítra nebo v po dopo tak kdybych se náhodou neukázala tak jsme jely, jindra je jak malý dítě prostě chce a postavte se všichni na hlavu, to bude taky s ním fakt druhý rozmazlený dítě :angry: a dojedeme příští čt to je toho 24 tuším, tak se mějte když neodjedeme zítra juknu zase, papa
11. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Jani,treba se ti tam pak bude libit.Ja vim,ze se chces podivat i jinam,ale tak kdyz Jindra nechce,tak na nej prd a udelame zase nejakou maminkovskou jizdu :wink: u nas je ted halo s tou pani,jak jsem ji hlidala - napsala mi,ze kdyz Teretyna nebude moct,tak jestli muze dat deti k nam,a ze ma Kubik zapal plic atd... Tak jsem ji nasrane napsala,at si uz vytahne hlavu z prdele a zacne premejslet,proc ma neustale nemocny deti,ze by to chtelo trochu matersky pece,tak at si uvedomi jestli jsou pro ni dulezity prachy nebo deti a ona mi napsala,ze jsem jednoducha venkovska holka a to ze mi davala deti hlidat,byla od ni vlastne charita socialne slabe rodine! No tak tady zurim a jde mi uklizeni od ruky :grinning: Ale dostat se mi do sparu,tak ji snad zardousim,inteligentku pitomou! Terinka porad chrupka,mohlo by ji to jeste aspon hodinku vydrzet.Jinak to jejich zvatlani je fakt sladoucky,co?Mne se hrozne libi Samicek,jak Terce rika maminko :slight_smile: on je takovej sikulka roztomilej.A co vubec Terka?Mas o ni zpravy?
11. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
pojedeme k tý martině ne poslední týd. v srpnu snad to klapne :wink:

tu paní jestli se jí dá tak říkat bych asi taky trefila, to chce dát dítě se zápalrm plic mamince která má sama dítě ta je fakt mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: prd na ní..

samík měl ted priorix a měl zase40horečky terka je z toho neštastná už..na ti chatu snad taky pojedou, můžem se sejít až přijedeme, ne?
11. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Jojo,rada bych vas videla.Na tom hristi to ani nepocitam,tam se pokec nekonal a tak uz mam po Vas abstak.No snad se uz dame konecne do kupy a bude po chrmlani.Ty jo,chudak Samik :frowning2: ten taky posledni dobou vyzere kazdou neprijemnost :frowning2: a oni byli uz na druhy davce nebo meli to ockovani opozdene?Ja nekde cetla,ze pri druhy davce je reakce uz spis vzacne.Venku je dost zima,co?To je fakt prazdninovy pocasi.Ja sice vedra nemusim,ale slunicko a tech 17-20 stupnu bych brala.Nemam teda paru kolik je stupnu,ale s tim vetrem je tam fakt zima,brr... No nic,jdu pokracovat v uklidu.Uz mam vydrbanou linku a lednicku,ted me ceka PC stul (katastrofa) a taky by to chtelo umejt okno od ty Vanocni vyzdoby :grinning: .
11. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
snad už druhou dávku měl, od roka se to s ním veze před tím vůbec neměl teplotky a od tý doby..

tak na nás myslete já se pak ozvu..akorát mě štve, že si jindra musí všechno vydupat a být po něm, to se nikdy nenaučí že jsem tady i já a mám právo rozhodovat, o to mi hlavně jde, pořád co on!!
11. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
a s tou zimou je pěkná kláda, mám na hromádce nějaký věci sebou co si vezmeme, na teplo, na zimu, to je krámů jakö kdybychom tam měli být do konce prázdnin, bojím se aby nám nebyla zima..no od po se má oteplit tak snad jo.bereme kačí i bazenek, tak ho doufám i využije s vodičkou a ne s hračkama taky :grinning:
11. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky, teda na to, že je víkend, tak je tu dost živo :slight_smile:

Sim: paráda, ahooj, to je dobře, že je Terinka doma, z toho, co si psala je fakt vidět, že se ti muselo hodně stýskat. ale teď jste zase všichni spolu a abude dobře :slight_smile:
Teda s tou paní, to si mi hla žlučí, to co napsala o sobě spíš platí u ní, nechápu, jak takovýhle lidi mohou vyhcívávat děti. nechci ji soudit, to ne, neznám ji, ale podle toho, co si psala...no zdá se mi (z pohledu dětí), že musejí hodně strádat apod. Vůbec se nedivím, že si vybouchla a pěkně od plic ji to napsala...měla si pravdu, vždyť ten klučina má podruhý za krátkou dobu takovou nemoc, nejdřív to ucho a teď zápal plic..no to teda nevím.
a Teret je teda hlídá??

Jani: jestli máš nějaký kontakt s Terkou, tak ji pozdravuj, že přejeme Samíkovi, ať je vše v pořádku, ten si v tom teda vždycky pochodí... ach jo. ale on je šikulak a zvládne to.
To jsem zvědavá, jak dopadne ta Šumava, kdyžtak dej vědět (i třeba sms). Já to sice nemám ráda, takový jednání, ale naštěstí to řešit nemusím, protože my jsme to samý...rozhodujeme se z hodiny na hodiny, v lepším případě ze dne na den, ale je pravda, že nám v tom teď zatím nic nebrání, pak s mimčem to bude o něčem jiném, když bude něco naplánovaného apod. ...no nevím. Každopádně má být od zítřka docela hezky, takže si to určitě užijete.
Jo a jinak nevím jestli si něco sehnala, ale v tom sportu (intersport) - ve Futuru mají docela velké slevy na cyklo oblečení.

a jinak u nás vše při starém, včera jsem s mamkou doma kramařila - dala mi nějaké deky, do kočárku apod (tak už je peru) a nějaké oblečení po nís, dupačky apod. na chatu nebo na lezení budou super. taky plíny...což jsme nevěděla, že má, takže jsem objednala balík...ale ony se budo hodit...
Ráno jsem se prudce otočila a měla jsem takové píchání vpravo v podbřišku, tak dnes budu odpočívat :slight_smile:
11. črc 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
Reni- já to taky nemám ráda, ale na druhou stranu mě nebaví se hádat kvůli kravinám, ale zase je to o kompromisu a takhle se ho nenaučí, štve mě to!! no každopádně jeslti nepojedeme zítra tak v po určitě.

na to kolo jsem nic nesháněla ani, nějak jsem to vypustila, kola bereme sebou, jsem zvědavá jak se budu plahočit do kopců teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale má být hezky, tak to snad bude dobrý :wink:

plíny si kup at máš aspon dva balíky, to je dobrá věc i ty plinkový osušky velký, to užiješ! odpočin si stejně je venku hnusně, tak nemáš čeho litovat že nikde nejste :slight_smile:

kačí spí, asi jí udělám nějaký jídlo sebou aby měla tři dny to v lednici vydrží ne? máme koupený skleničky, ale než pojedeme tak můžu i uvařit něco.
11. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
To vis,ze to vydrzi 3 dny v pohode :wink: a kdyby,tak uz muze Kacka jist s Vama,nebo ne?Ja uz Terku prevedla na nasi stravu,jen solim a korenim min,pripadne ji neco uklohnim zvlast,ale uz malokdy.Reni,Teret zatim nehlida,baba je snad s malym v nemocnici,ale Terka ji psala,ze je tehu a jinak nez absolutne zdravy k ni nesmej,tak si baba zajistovala hlidani u me,kdyby nahodou zdravy nebyly... Ale Terka chce taky prestat... Jinak ti uplne zavidim to hraboseni ve vecech pro prcka,ja to miluju.Ale ja si taky uzila,Teretyna mi nalozila hromadu veci po Tyne,tak se v tom taky prehrabuju :slight_smile: provozujem ted s Terkou vymenny obchod,ja tu mela hromadu veci tak pro petilety dite a Terka ma po Tynce,tak smenujem a je to parada :grinning:. No ja mam umyty to okno a uklizenej parapet a vic se mi nejak nechce :frowning2: prepadla me lenora,takze jdu sklidit stul a sporak a dneska ma to prdim.Ma mi prijet mamka (asi nas dlouho nevidela),tak budu zehlit az dorazi,at nemam moc prostoje.Uz se ale tesim,az to bude vsechno komplet hotovy,snad pak ten poradek udrzime!
11. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
aspon budeš mít dobrej pocit, že máš naklizeno, ted si udělej kafčo hezky si posed, co pavel je doma?
11. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jani: určitě to i na kole zvládneš:slight_smile:

Sim: tak to si baba fakt hned jak zajišťovala náhradu, jak to zjistila o teret...prostě aby jí to nevypadlo,a by měla děti kam dát, to je fakt síla.
nechápu
Já už taky odpočívám, mamka přivezla bor. koláč, tak se na něj těším. Jo po úklidu si taky říkám, že to budeme udržvat a že to vydrží, ale za tři dny to je nanovo...
11. črc 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
no reni a to ještě nemáte mimi :grinning: :dizzy_face: to počkej pak :grinning:
11. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jani: to jo :slight_smile: to pak bude čurbes, hihi :slight_smile:

Abych nezapomněla, přeji všechno nej k dnešnímu svátku Tylince :slight_smile: :wink: :wink:
11. črc 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz
jeje my taky :wink:

tak jedeme nejspíš v po pan manžel si dohodl nějakýho čalouníka, takže v po dopo vyrážíme, už jsem zkusila kačí sbalit oblečení, beru jak na teplo tak na zimu, nebudu tam prát takže toho mám hodně, tak bude mít solo cestovní tašku, dám jí tam i jídlo, ted jsem balila lékárnu pro ní, kašičky atd tam musím dát, takže to akorát vyjde na tašku a plínky do ruky, to až to uvidí táta to ho šlehne :grinning: :astonished:

ted šel do hospody tak mám veget, my byly včera s marlan a helčou a dobrý :dizzy_face:
11. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Jani,ja kdyz jedu k mamce na 2 noci,tak ma Terka solo tasku,pze nikdy nevim,jak bude a co se bude hodit.Mate velky auto,tak at si pan manzel nedela vrasky :wink: ja mit tak velky auto,tak si sebou beru i svoji postel :grinning: no jinak uklid i zehleni stavkuje,mamka ted teprv odjizdi a pri zehleni se mi porad pletla Terka pod nohy,tak jsem to tak po tretine hromady vzdala,ono se to nepo... No a s udrzenim poradku - ja jsem tak tyden az dva jak ostriz a nadavam Bercakovi za kazdej chlup a pak to nejak pomine a zacne se bordel vrstvit,pak se pri beznym uklidu bordel pouze porovna a premisti a za mesic je to jak v chlivku,ted ale doufam,ze je to az do stehovani posledni velkej uklid a ze uz me cekaj jen ty bezny premistovacky a porovnavacky bordelu :grinning: Ach jo,to moje zvire nemuze zabrat a pobrekava,no snad bude v noci spat a zadny buzeni nebude!
11. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky,
moc děkuju za přáníčko. Akorát před chvilkou nám odjela návštěva, Ela usnula a já mám chvilku pro sebe.

Včera jsme byli po čase s manželem na večeři a ujížděli rychle domů, protože malá se vzbudila, neviděla nás v posteli, tak pěkně koncertovala. :frowning2: Ale naštěstí už to bylo v samém závěru večera.

Jani, koukám, že se chystáte na dovču, tak si to tam pěkně užijte. Hlásejí hezký počasí, tak Vám to snad vyjde hezky. :slight_smile:

My máme letos s dovolenou smůlu. Akorát teď manželovi skončila a strávil ji ryze pracovně. :unamused: Původně jsme měli jet do karviné k jeho babi a dědovi, jenomže děda týden před Elišky narozeninami zemřel :frowning2: (manžel ještě jel naotočku na pohřeb) a tak raději přivezli babi sem a střídavě je u svých dětí. ´Teď strávila i jeden den s námi. ještě o čeká dovča v srpnu, ale to nejspíš pojedem k babičce, pomoci ji, co bude ještě potřeba.

Ale teď raději z jiného soudku a veselejšího soudku.
:slight_smile:
Teret, moc gratulujeme k těhu.

Tak a teď už jsem všechno zapomněla. :sweat_smile:
11. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Jani: auto snese všechno :slight_smile: jak píše Sim, nikdy nevíš, co bude potřeba, jen všechno pěkně zabal :slight_smile:

sim: taky jsem toho moc nevyžehlila ... ale to neuteče :slight_smile:

Tyli: upřmnou soustrast...určitě je dobře, že babička je na střídačku "v jendom kole", jako že není sama...sice to je někdy lepší, ale když pak mají trochu "rozveselení" s dětma, jde to líp.
11. črc 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.