• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
tyli my jedeme na chalupu jindra bude makat, to bude dovča, ale bereme kola tak snad budeme jezdit. ted udělal kačí radost koupil krásnej bazen nafukovací ale větší velrybu s vodotryskem, a nafukovací míče do něj a rukávky, ty jí budou tak za rok, ale nevadí :confused:tak tam rajtovala a ještě v něm není vodička ani, ta bude mít radost!! :dizzy_face: :dizzy_face:

leni- to je hadrů co? ale 10 dní už je docela hodně, tak musím počítat se vším..kdy se teda stěhujete v to září? jak to tam vypadá? půjde tam vysadit ta tráva aspon at si má Brebča kde hrát? pak můžete chodit k nám na zahradu až někdy bude ten barák..a jak je to velký jako máte ted?
11. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Taky chceme koupit bazének, stále jsme se k tomu nedostali, vanička nám to zatím jistí.
A když je řeč o tom kole, nevíte, kde by se nechala koupit sedačka na kolo, ale ta přední?
11. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
já myslím Tyli že ta se už neprodává ta snad už nesmí být na silnici, nevím, slyšela jsem to je jen ta dozadu.
11. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Aha, já ji právě chtěla, abych měla malou pod dohledem. Ta dozadu se mi moc nezdá, hlvaně, když pojedu sama. Ela je taková neposedná. :wink:
Ještě se zkusíme někde pozeptat, protože si stejně potřebuju koupit i nový kolo, nějaký cenově dostupný. :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
kačí je taky nezbeda, ale vozí jí jindra já nevím ani jestli bych jí uvezla..
11. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj,dodatecne Tyli vse nejlepsi :slight_smile: koukala jsem do albicka a Ela je nadherna.Ona byla uz jako miminko,ale cim starsi,tim je krasnejsi!!! My mame za sebou prvni komplet prospanou noc v dejinach!Terinka spala od osmi do peti v kuse,pak vstala a ted usnula v zidlicce u snidane,tak jsem ji jen sklopila zidlicku do lehu,at to ma aspon trochu pohodlny,ale nemuzu jit dodelat tu kuchyn,abych neramusila a nebudila ji,ale uz to tam je temer hotovy,jen ten PC stul a vytrit.No asi vyuziju Terky spanku a taky se dotahnu :slight_smile:.
12. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Sim: tak to velká gratulace ke krásně prospalé noci, Terin ka je šikulka :slight_smile: jen tak dál.

Já se úspěšně prokousávám haldou prádla a zdá se, že možná vyhraju a bude čistý štít, nechápu, jak se to mohlo nakupit.
Ráno jsem se dívala na "Goťáka" a v úterý bude letošní koncert na oslavu 70tky :slight_smile: takže s manželem děláme tématický večer :slight_smile: chlebíčky, šampaňský (já špunty)...máme ho docela rády, teda písničky... :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
Simi gratulace ke spaníčku, kačí taky spala hezky akorát se vzbudila asi 2x než jsem šla spát já a pak jsem si jí brala k sobě v půl 5 až to si chtěla hrát..ale taky dobrý jsem zvědavá na šumavě, už mám rpo ní sbaleno fkat velkou cestovní tašku..taky jí s náma jak kdy no, ale nevím co tam budeme vařit, takže jsem jí koupila skleničky a vezmu i z mrazáku co mám :wink: ted vařím jsou na kole, a musím sbalit pro sebe, doufám, že jsem na nic nezapoměla.

Reni až tak jo chlebíčky pro Gotáka :sweat_smile:
12. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Jani: chlebíčky budou pro nás, budeme to slavit s ním :grinning:

Tak koukám, že přípravy a balení se blíží do konec, zítra už frčíte, co?? Tak ještě jednou přeji, abyste si to užili, mělo by být pěkně :slight_smile: a pak se těšíme na vyprávění a na fotky...
12. črc 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
teda vy jste toho napsaly :wink: :wink:

Jani - přeju vám, aby jste si to užili a ať vám výjde počasí (ale to by mělo,má se oteplit). Dávejte na sebe pozor. To balení nezávidim, mě to čeká příští týden, pojedu s malým na týden k našim, takže vim, jaký to je. No když něco zapomenete, tak to přinejhorším dokoupíte. Já říkám, hlavně sebou mít peníze a doklady :dizzy_face: :dizzy_face:

Renat - teda chlebíčky mňam. No když se chce, tak se vždycky najde nějaký důvod k oslavě viď :grinning: :grinning: :grinning:

Sim - to je paráda, že Terinka spinkala celou noc, ona si zvykne a bude spinkat i dýl.

My dneska vstávali v půl sedmý a šli jsme spát zase před osmou a asi až do desíti, takže paráda.
12. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Verca: přesně tak, kdo chce slavit, důvod si najde :slight_smile: ted ještě sháníme někoho, kdo by přišel, ať nejsme sami :slight_smile:
Jé taky vy jedete na týden k vašim? Tak to si to tam užijte.

Jinak holky, za dotaz, jak prát plíny (klasický), na 60 stačí nebo raději víc...budeme je mít samozřejmě jen na blinkání otírání apod.
12. črc 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
Holky, mám prosbičku, nevyznáte se některá v šití..!!!! helčo :grinning: :wink: našla jsem kouzelnou metráž, mamka šije, al enemohu se ji dovolat...nevíte náhodou kolik je pitřeba látky na povlečení, klasika peřina 120x90 a polštářek 40x60 ??? Moc děkuji
12. črc 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
Renat - ty plíny stačej vyprat jen na 60, když to budeš mít jen na utírání a tak. Já je taky tak peru. Ale co mě docela štve, že už mi některý normálně hnusně zšedly, takže přemýšlím, že koupim asi balík nových. A nebo je vezmu sebou k našim a tam je budu kropit na trávě na sluníčku. To pomáhalo vždycky že?
12. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
reni na těch 60 to stačí :wink:

veru kropit, to neznám teda..nebo existuje bělící prášek viděla jsem to v rosmenu a je to i na zešedlý prádlo to by taky mohlo být dobrý, taky jsem o tom uvažovala..

já ted došla od babí z nemocnice, a jdu dodělat balení už to mám skorem a pak musím uklidit je to tady jako po výbuchu jindra jel zase s kačí ven tak mám klid..ještě přiveze večer brácha přenosnou postýlku a máme to..zítra tka na 11 chci vyrazit, jindra má ještě ráno tenis, tak pak to pofackujeme kačí dám dřív oběd a jedeme.
12. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahoj,no jo,Veru,slunicko dokaze zazraky,jen na to mit cas :wink: ja si pamatuju,jak jsem zirala,kdyz se mi napr.nevypral flek od mrkve a pri sbirani suchyho pradla nebylo po fleku ani pamatky,ale chce to takovy to slunicko,co pere az to se.e :grinning: Jinak ja ani nevim na kolik jsem je prala,ale asi taky na 60,malokdy pouzivam 90.Terinka je s tatkou na zahrade,aby se taky trochu provetrala,je ted porad zavrena,jak ji neni dobre a uz je protivka,tak jsem ji nabalila a uziva si svou hodinku.Ja delam ten stul.Od vcera mam ale nejakou lenoru,jen bych spala a spala a to jsem rano s tou Terkou fakt znova zalehla.Jinak teda nekojime,semtam mi ukaze na prsa a rekne: neni nam nam a je tak roztomile smutna :slight_smile: no ale jinak parada,cekala jsem sileny sceny a zvladame to dobre,prsa uz temer nebolej. Jani,vy si uzijte chalupu,uvidis,ze nakonec budes rada,ze nemusis bejt zavrena v byte a aspon budete jako rodina spolu :wink:.
12. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
Holky, děkuji :slight_smile:
Jo jo sluníčko dělá divy, to je fakt, teda nevím, jak na plínkách, ale na oblečení jo :slight_smile: takže já budu dávat na sluníčko :slight_smile:

Jani: a jak babička??
12. črc 2009 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz
pořád stejný, nechodí, dneska jsme jí s tátou postavili, tka si protáhla nohy, ale naprd jinak, čekáme na ten domov, ted ještě budou stěhovat geriatrii takže nevíme jak to bude chtějí pacienty vylifrovat jinam, tak čekáme jak dlouho jí tam nechají, domů jít nemůže, to stáří je fakt na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Tak to je mi líto, člověk pořád doufá, že se to zlepší, ale.... Snad se všechno brzo vyřeší a bude místo.
12. črc 2009 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz
snad jo možná půjde na oddělení kde si bude platit všechno sama, protože nikde není místo, a pak snad rovnou do domova, hlavně aby se jí tam líbilo..mám z toho strach, snažím se jí přesvědčit, jak to tam bude dobrý, že to budeme mít s kačí kousek a budeme tam chodit, atd..snad to tam bude dobrý!!
12. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahojky,
všechny vás moc zdravím.
Včerajšek jsme si s tatkou užili,ale pořád jsme se otáčeli a hledali jsme děti :grinning: Už to bez nich prostě není takový.Koupila jsem na miminko krásnej overálek s medvídkem Pú,nádhera.
A zítra mi držte palce,jedu na gyndu,jede se mnou i Lenda,vnutila jsem jí drze malýho na hlídání :grinning: Má z toho určitě radost.
12. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jani - k těm plínkám. No ještě když jsem byla malá, tak si takhle kropila moje babička prádlo. Vždycky říkala, že to kropí mydlinkovou vodou (takže voda s mýdlem) :grinning: a teda fakt to měla krásně bílé. Tak to zkusim u našich, pokud teda bude hezky a když to nepomůže, tak zkusim koupit nějaký přípravek na bělení.
Jinak s tou babičkou mě to také moc mrzí, ale je to už starší člověk. Ale snad to bude mít dobrý v tom domově, tam jí budou hodně pomáhat. Je to fakt těžký se starýma lidma. Moje babička měla rakovinu, ale držela se do poslední chvíle. fakt byla velikej optimista a já jí za to obdivovala. Oni ty starý lidi jsou kolikrát silnější, než se nám zdá :dizzy_face: :dizzy_face:

Teret - tak ať zítra na prohlídce vše dobře dopadne a pak dej vědět, co ti řekli ju. :wink:
12. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Cauky holky ... mam toho moc moc posledni dobou. Minuly tyden moje narozky, dneska Franci narozky, pak si delam takovy online kurzik o photoshopu, pak do toho ten muj prcek nejradeji lezouci po schodech, manza samozrejme stale jen 2 vikendy v mesici ... takze ... des. Nekdy jsem fakt mimo a pripada mi ze dal takhle uz to nezvladnu. Ale rano se zas pak probudim v pohode :slight_smile: (pokud me teda Al neprobudi v 5, nebo pokud neni venku hnusny pocasi ... to pak mam naladu - hruuuza.

Sim ... nemocny jo? A uz se vam to lepsi? ... Mam pro tebe nejake ty vecicky jak jsem ti rikala tak az budes mit casik tak mi dej vedet ;)

Renat ... no krasne se kulatis ;) teda to to utika .. uz se ti pomalu ale jiste blizi ;)

Verci .. tak koukam, ze si uz taky stoupate !!! Je to nadhera pozorovat ty jejich pokroky vid ;)?

Jani ... tak si to suprove uzijte!!! Ja uz bych taky nekam jela :slight_smile: Ale nejak zatim nevychazej prasulky. Ale asi zatim pojedem alespon za pribuznyma na moravu, pak jedou holky na tabor a pak snad pojedem na nejakou tu dovcu - nejspis v zari ... jeee to je muj sen - hotel, plna penze, zadne varei, zadny uklid :dizzy_face: Takovou dovcu jsem mela naposled pred 12 lety, pak jsm jezdili furt do apartmanu (tj, vareni a uklid)

Jdu chrnet. Mejte se vsechny krasneeee

Teret ... tak at je vsechno tak jak ma - zitra na kontrole ;)
12. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz
ahojky,

Veru- díky taky jsi mi dodala optimismus co se týče babi možná jsou fakt starý lidi někdy až moc silní a my si to nemyslíme kéž by!!

jinak na jedničce dávají Elmo a kačí na to kouká dík Leni :wink:

my dobalujeme jdeme ještě něco koupit a frčíme tak se mějte
13. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Jani - tak ať se vám tam líbí (hlavně tobě), protože Kačí i manželovi se tam bude líbit určitě vid. No dobře dojeďte, lidi jezděj hrozně. A užijte si to tam. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Berti - teda tobě to fakt nezávidim. Musíš toho mít hodně viď. Holky doma, do toho Alex, kterej se asi nezastaví. To vidim u nás. No tak se holka drž, ono bude časem určo líp. Těžko říct teda kdy, ale jednou jo :wink:
13. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Dobre ranko ... tak konecne usnul a já mám snad alespon půl hoďky pro sebe. holky si hrajou nahore na pocitacich a kukaj na telku. Odpolko musim do Kolina - banka, dm, obi a mozna zajdem na to nove hriste (i kdyz min.tyden jsme jeli okolo a tam bylo silene narvano .. no uvidime.) Ted si jdu udelat nejakou tu stranku do sveho scrapbook albumu a pak zase varit (uz aby zacala skola :grinning: ) Ne ale to vareni kazdy den je sileny. Varim teda jen obed - vecu mame vetsinou studenou. Tak ja si jdu hrat s fotkama. Zatimmm
13. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky...

Jani: tak už jste asi frčeli...počasí je super, tak snad to vydrží po celou dobu, co budete na dovče :slight_smile:

berti: ahoj, teda to jsme koukala, kdo se přišel podívat :slight_smile: :wink: Koukám, že si opravdu zaneprázdněná a asi není moc volných chvil. Jsi dobrá, jak to všechno zvládáš, i přes ty občasné chmury, to k tomu asi patří..
Tý jo a photoshop kurz, to je super, :slight_smile: ať to všechno vyjde!!!
13. črc 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
ještě nee finišuju s balením za chvíli má jindra dojít z tenisu a jedeme tak do hodky bych chtěla no..
13. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak to jo, tak opatrně a šťastnou cestu, určitě kdyžtak napiš z průběhu sms, jak to jde , co a jak, jak užíváte apod. :slight_smile:

Jinak já jdu něco poklidit, teda porovnat, z víkendu máme fakt vygruntováno, tak jdu jen srovnat věci, co jsme rozkramařili :slight_smile: a pak se stavím asi v Čáslavi podívat se na nějaké látky ještě na to povelčení a na cvíčo.

Ve středu jedu možná k Dani (jasmince :slight_smile: tak se moc těším a musím se podívat po něčem, ať nepřijedu s prázdnou :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
zdravím,
doufám, že Janča si dovču užije

já jsem teď ve stadiu dokupování a balení - my vyrážíme ve středu do Lednice a v neděli se přesouváme na chalupu do Krkonoš, jinak včera jsme byli na výletě na Křikoklátě - odvážela jsem kočárek a tak jsme to spojili s výletem
13. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.