• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
zdravíme po delší době! !
Tak jsme dneska utekli z kolína k babí a dědovi, nějak nám samotným bylo smutno. Tak jsme jeli s malym vláčkem a to vám bylo bájo. Moc se nám to líbilo a já jsem strašně ráda, že jsem nemusela řídit. Řídím sice ráda, ale v tom vlaku jsem si odpočala, Martínek byl hodnej, líbilo se mu to, dokonce mi pak usnul, takže bomba. A byli jsme tu za hodinu, skoro nastejno co autem a za 60,- Kč :slight_smile: taky super.

Jani.. ať se vám na dofče líbí, ale vy už jste asi vyrazili, to neva, stejně přeju ať si to užijete :dizzy_face:

veru.. ze cvíča asi zasejc nic nebude, jsme u našich :frowning2:
13. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
marti.. ať vám vyjde Lednice i Krkonoše a máte pěkné počasí ... jo a ty křupky už jsem objevila, nakonec jsem je ulovila u kulturáku v té zdravé výživě, že jsem šla okolo.. díky moc za pomoc :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj Jituš - no ty taky žiješ? Přes to léto to asi bude s tim cvičením horší. My jedeme příští týden k našim a pak ještě v srpnu, tak to asi necháme až po létě ne? Třeba tam budou zase od půl osmý. Takhle od těch sedmi je to na prd. To je fajn, že se martínkovi líbila cesta a že byl hodnej. :dizzy_face:
13. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem v 6.týdnu a tady je fotečka UTZ:http://foto.dama.cz/foto.php?f=597439
13. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Teret - tak znovu obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: A mimi je moc hezké, jen komupak je asi podobné??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
Dobré ránko...tak koukám, že všichni za chvíli odjedou.. :cry: ale to je dobře, je třeba výletovat a cestovat, takže všem, co někam jedou přejeme hezké počasí a ať se dovča vydaří :grinning:

teret: Krásná bublinka :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
dneska to vypadá, že by mohlo být venku docela příjemně. Žádný vedro, tak akorát.

Malýmu už nahoře kouká zoubek, jen se musí proříznout. Až se prořízne, tak už bude moct baštit řízek :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Tak koukám, že teď už to je tady opravdu mrtvý :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Cusik,ja se hlasim :slight_smile: my porad nekde litame,v pondeli s Teretynou,v utery vlastne taky,dneska s mamkou po uradech - potkaly jsme Helcu,no ale asi jsem mela sedet na prdeli doma,Terka ma zas 38,5 tak jsem z toho presla a zitra radsi sjedem k doktorovi,pze v pondeli dobrala ATB a ve stredu zas horecka,ach jo! Berti,az se z toho vyhrabem,tak Vas moc rady uvidime,taky musime prohodit knizky.Ja ty od tebe zhltla jako nic a ted nemam co cist,tak doufam,ze mas jeste neco v zaloze :slight_smile: ja ti muzu privizt toho Milionare z chatrce a tu Bilou Masajku,to se cte uplne samo! Jinak u nas ted coby nej nej hracka jsou takovy ty kelimky,jak se skladaj do sebe nebo se z nich dela komin.Vydrzi s tim i hodinu blbnout :slight_smile: pouzivam je hlavne rano,pze jak uz nekojim,tak Tera spi fakt krasne celou noc,ale vstava kolem pul sesty,tak ji vrazim kelimky a jeste podrimuju a mam klidek.Jinak kdo shanite boty,tak v Detickach maj tenhle tyden slevu na boty od Essi,coz jsou kvalitni fajn botky.My kupovali sandalky,ale asi je pojedu vymenit,pze jsem je Terce zkousela ve spani a kdyz si v nich ted stoupne,tak jsou ji tiptop,tak vezmu o cislo vetsi,nikde venku v nich nebehala,jen chvili doma,tak snad nam je pani vymeni,kdyz ne,tak budu holt doufat,ze aspon do konce zari nam vydrzej.No jo,tak mala ted usnula,tak se mejte krasne,ja jdu zehlit,papa
15. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Sim - a kde to je s těma botičkama ty Dětičky??????
15. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Veru,je to jako kdyz jdes od Rossmana nahoru k malymu kruhaku.Vedle je nejaka elektra,kousek vejs hudebniny,vis kde myslim?Je to takovej hodne nenapadnej obchudek,kdyby me na nej neupozornila znama,tak si ho nikdy nevsimnu
15. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Sim - jo, snad to najdu. Zítra jdeme do města, tak tam jukneme. Díky
15. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
ahoj holky,
tak to tady trochu oživim svoji dnešní historkou :slight_smile:

Normalně jsem si dneska do chodidla vrazila tužtičku co se dává k té tabulce pro děti na psaní - je to od vietnamců, taková ta obyč. Tak na tu tužku jsem šlápla a udělala si do nohy díru, ale to není vše! Ten hrot, kterym ta tužka píše mi zůstal v noze !!! cha! teď už se tomu směju, ale do smíchu mi nebylo, když mi to tahali s umrtvenim a skalpelem :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dr. se bál, že to nenajde, že je to malé a pak zajásal a našel to. Tak jsme to zase nasadili a asi budem psát vesele dál :grinning: :grinning: :grinning: Horší je, že mám jeden steh a nemůžu pořádně chodit. Takže nevim, jak to s prckem zvládnu, ale budu muset... To byl teda narozeninovej den :confounded: :dizzy_face:

jinak zdravím vás zbylé všechny a přeju klidnou noc.
15. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ytu - teda tak to je smůla, to Tě fakt lituju. Já měla v noze zarostlej kamínek a vim, jak to bolí, když nemůžeš šlápnout, protože máš šitý chodidlo.
Jinak Ti přeju dodatečně vše nej k narozkám a hlavně teda hoooodně zdravíčka a ať se Ti splní vše, co si budeš přát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Cauky ....
Ytu ... auuuuuu auuuu -.... tak to si neumim a ani nechci predstavovat. Ja jsem des na bolest. A hlavne si neumim predstavit jak bych pokulhavajici zvladala behat kolem prcka.

Simiku ... jojo musime prohodit cetbu. Jeste mam ctivo. Toho milionare to jo ... toho beru. Uz jsem si ho chtela kupovat. Ale k narozkam jsem dostala od danielky Zlatokopky - tak mam co cist. Tak hlavne at uz je mysisce brzy dobre a at ta teplota nic nei ;) Treba to je jen z toho slenyho pocasi. To tak skace - hruza

Tak ja abych toho nemela malo, tak jsem se jeste dala do siti. Ted zrovna se pokousim o takove dilko ... kdyztak juknete ke me na blog (muzete hadat co to vytvarim ;) www.bertoletka.blogspot.com )

My asi pojedem na dovcu koncem srpna (opet italie :slight_smile: ) Ale tak hlavne ze bude more pro deti.

Prave popijim vinko (jsem dostala od sousedky za obleceni po holkach :grinning: ) a premyslim, jesti jit spat nebo jeste brouzdat netem. No nicmene musim hlavne uklidit tady to siti co mam roztahane po zemi.

Tak preji vsem krasnou noc a jeste krasnejsi ctvrtek !!!!!!
15. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz
Cusajda,tak Ytu,dodatecne prejem s Terou vse nej,poslaly bychom Ti pusinku,ale dostala bys kasel a rymu,tak jen virtualne tresem rukou :slight_smile: ja shodou okolnosti vcera kupovala novou tabulku,pze nam ten hrot z tuzky vypadl,ale neznamo kam.No kazdopadne Terka mela v noci zas horecku,dvakrat jsem ji davala leky na snizeni a stejne ma i ted rano 37,5 :frowning2: tak jedem k dr. Moc se mi chytit nepovedlo,na nocnik proste nechce,tak budu pochvalena.No jediny ceho jsem si vsimla,ze ma nateklou dasen,ale kolem uz vyrostlyho zoubku,tak fakt nevim.Od doktora jen sjedem vymenit ty sandalky a mazem se domu kuryrovat.Tak pak dam info,co a jak :wink: mejte se zatim hezky a uzivejte slunicka
16. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
zdravím v parném dnu :slight_smile:
už jsem z toho počasí celá přešlá, jeden den vedro, druhý den pomalu oblíkáme svetr. :confounded: Já chci normální léto. :sweat_smile:

Sim, díky za tip na botky. zrovna řeším, že potřebujeme nový páskový a taky plný. Doufám, že to stihnu se tam zajet podívat.A mají tam velký výběr nebo nějaký ten základ? ještě jsem tam nebyla.
Jinak přejem brzké uzdravení. :slight_smile:

Ytu, dodatečně taky vče nej a nej. Úraz musel asi hodně bolet, mě se dělalo špatně, jen když jsme o tom četla. Já si jako malá propíchla sama nohu vidličkou na opíkání buřtů, nevím jak, ale kdyby se mi to stalo teď, tak nejspíš omdlím na místě. :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj,Tyli,je tam od ty znacky vyber relativne velkej,aspon u plnych bot,ty maj nektery moc hezky.Sandalky se mi od nich moc nelibi,ale hlavne,ze z nich nebude mit problem s nozickama a ze je to kvalitni bota.Ty co se mi libi treba od jiny znacky vzhledove,zas neodpovidaj pozadavkum na spravny obuti u takovychle prcku,takze je to tezky no... Ale urco vyberete.V tech plnejch me tam dvoje uplne okouzlily a jedny takovy poloplny - spis strevicky - z tech jsem byla paf! No ale kazdej ma jinej vkus,uvidis sama. U doktora - mame dalsi antibiotika :frowning2: pry tech 5 dni bylo malo,tak ted na 10!No a ted odpo mela zas 39,8 ale je docela vesela... Bojim se tech fibrilnich kreci,tak jsem od znamejch vyzebrala diazepam,ale nevim,jestli bych ji ho dokazala dat,mam k temhle lekum dost respekt,pry kdyby nahodou,tak mam dat ctvrtku a mazat do nemocnice,ale snad to nebude treba,uz ji ta malatnost s horeckou pustily a vypada ted o hodne lip ( po panadolu)
16. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky...tak jsem si na delší chvíli teď ještě sedla a mohu napsat.
Ráno jsem byla ve městě, a pak prala - využila jsem sluníčka (a jeho schopnotsi vybělt skvrny) a vyprala plíny, co mám od mamky a musím říct, že jsem pro ně teď byla a nádherně čisté, bílé, voňavé....
Jinak mi přišly i funglovky, bude jich asi hodně, ale lepší víc než míň, ono něco se nechá u našich, něco na chatě..takže ono to zas tak hrozné není.

Sim: Teda to jsou ne moc hezké zprávičky, ale hlavně, že je Terka veselá...posílám jí velkého hudlana a pohlazení. a ATB ať zaberou co nejrychleji a už napořád.
Jsem asi mimo, co jsou to fibrilní křeče?? Zní to teda děsivě, snad se do toho stádia nedostanete.
a vyměnili Vám botky??

Tyl: Ahojky, jak je??

Ytu: taky dodatečně vše nej k narozeninám :slight_smile: hodně štěstí, zdraví lásky a pohody :slight_smile:
A teda s tou nohou to je děs, to nezávidím...snad se chodí už lépe. když to řeknu blbě, ještě že si to nezapích do nohy Martínek...

A jinak my se máme krásně, jen teda ta vedra jsou strašná, mně vadí i normálně, natož teď...ale co se dá dělat, naštěstí - ťuk ťuk žádné problémy nemám, otoky, nic...
16. črc 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, tak se nám konečně proříznul třetí zoubek dvojka vlevo nahoře. A malej pěkně skřípe zubama, to jsou hnusný zvuky brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska měl koupáníčko na balkoně a byl spokojenej prďola, úplně jsem mu záviděla :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
ahoj,
tak předně moooc děkuji za přání, moc mě to potěšilo :dizzy_face:

Sim.. týjo to si neumim představit, takhle opakovaně horečky :frowning2: Přeju urychlené uzdravení a to hned! :wink:

noha jakž takž, dneska jsme dokonce byli na náměstí ale spíš jsem posedávala na lavičce. A jinak je teda vedro k padnutí, ve stínu to šlo, ale na sluníčku tfuj..

teď tu prcek kouká na Tv,už asi hodinu a už ho to neba, budu ho muset zabavit, nejlépe nakrmit :slight_smile: tak papá
16. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahoj Renat, u nás je teď pořád nějak pracovně. Vůbec nic nestíhám. Taťka pracuje na bydleníčku (teď dodělali štuky, začínájí stropy ze sádrokartonu, pak jen topení a beton a skoro se můžeme stěhovat) a já pořád běhám kolem Eli. Doma už se krásně pouští a chodí sama, ale venku ne a ne, takže venku běháme za ručičku. A hlavně, ona by mohla chodit snad celý den, je k neutahání. :wink:
A co ty , jak se těhulkuje v těhle vedrech, já si pamatuju, když jsem v nich loni klepala pár posledních dnů před porodem, růza a děs.
Prosím tě, nevíš, kdy už ta KH bude trochu průjezdná. Vůbec se mi tam teď nechce. Minule jsem tam jela a nejen, že tu objížďku kolem Billy dali na semafory, přijedu na velký parkoviště do města a ono je zavřený. Fakt jsem byla dost naštvaná.
16. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Cusajda,tak Tera spinka,ted vecer horecka nebyla,ale zvracela :frowning2: v sedm dostala ATB,v pul osmy kasi a pred osmou blindila,ne moc,ale nevim,jestli v ni ty ATB zustaly :frowning2: kazdopadne podruhy jsem ji je radsi nedavala,budu doufat,ze je stravila.No ja mam pro zmenu zvysenou teplotu a taky mi neni nejlip,tak jdu chrupat.Reni,ty krece prave muzou byt pri vysoky horecce,proto se ma davat ten diazepam,ale radsi jsem ho zatim nepouzila.Ale znamych klucina je mival dost casto a je to hroznej pohled,jak se to telicko trese.Doufam,ze mala je mit nikdy nebude.Jeste jsem chtela na neco reagovat,ale uz nevim :frowning2: jo a odpo mi zlobil mobil,uplne mi vypadaval display - mozna nasledek ty koupele v zachodu,tak kdybych se neozyvala,tak jsem bez mobilu.Ted se teda srovnal,budu doufat,ze to byl ojedinelej zkrat.Hezkou dobrou noc.Jo jeste jsem si vzpomnela,odpo tu byla kamaradka,uz se temer nevidame,jen nahodne,ale vyrostly jsme spolu,jsme dokonce stejny den narozene,jen o par hodin od sebe.Pry je v 9tt,tak mam radost pomalu jako bych byla tehule sama,asi zkusim Bercaka ukecat na druhy,nejak me to vzalo :grinning:.
16. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Dobré ráno, tak jsem psala, psala a najednou se to vymazalo... :angry: :angry: tak znova.

Sim: děkuji za vysvětlení, musí to být opravdu hrozné, tak doufám, že Vás to nepotká...a budete brzo zdravé, vy jste to teda holky vybraly.
No to koukám, ono pak když to člověk vidí, tak se lehce podléhá..tak se těším na zprávu, že bude další přírůstek...ono horké letní večery venku u šplouchající vody jsou an ti jako stvořené :wink: :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses: ale až budeš zdravá...Stěhujete se v září, ne? Tak by to šlo.
O.K. když mi někdy nebudeš odpovídat na sms, nebudu si myslet, že na mě prdíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tyli: koukám, že elí Vám dáva zabrat ale je dobře, že běhá...A bydlení bude za "chvíli" hotové a pak bude víc času a odpočinku.
No s tím rozkopaným městem, to je opravdu hrůza, nechápu, jak někdo mohl povolit rozkopat to všechno najednou !!!! Zrovna včera jsme o tom mluvili s taťkou, jelikož ten povrch na parkovišti strhli asi včera (předevčírem jsme tam ještě projela), tak si myslím, že to jen tak nebude - vzhledem k tomu, jak dlouho už dělají kruhák..sice už něco je vidět, ale že by se to hlo...no nevím, mylsím, že v nejbližšícch 14 dnech se to rozhodně nezlepší, ale když něco zjistím , dám vědět. Bychom pak konečně mohli dát tu zmrzku :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
Hezký den,
tak venku zae pařák a tady skoro nikdo. My jsem se schovali před sluníčkem hezky doma. Eliška teď usnula a tak mám chvilku pro sebe. :slight_smile:

Renat, tak to jsi mi s tou KH moc radost neudělala. Taky jsem si říkala, že jsou to pěkní debilové, že dělají všechno najednou. Nejdřív pořád nic a teď se přetrhnou. Na tu zmrzku určitě vyrazíme. někde jsem tu myslím četla, že by jste i udělali nějaký mini srazík KH, tak to by jsem se taky urč přidali. :dizzy_face:

Sim, tak ty už myslíš na druhý mimčo? Já bych asi taky druhý chtěla, ale spíš až bude Ele tak 2-3 roky, abych si ji pěkně užila. Mám dvě kamarádky, který čekají druhý a prvním ratolestem bude jen něco málo přes rok, tak si říkám, že jsou odvážný, nevím nevím, zda bych to zvládla. :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tyli: doufám, že příístě budu mít lepší zprávu, dneska to tam zkouknu a uvidím, jak makají.
Jinak ten mini srazík určitě plánujeme, přijela by asi jasminka, a Sim určitě, ale až se holky dají pořádně do kupy a budou zdravé jak rybičky. a určitě dáme vědět i Kamče...apod. To by bylo super, kdybyste pak s elí taky přijeli :slight_smile: Tak až se to buddě nějak dávat dohromady a ty tu třeba nebyla, tak písnu sms :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
posílám pozdrav ze sluncem zalité jižní Moravy :slight_smile: , mějte se hezky a užívejte sluníčka

ytu - taky opožděně vše NEJ-
17. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
ahojda
marlan.. děkuju :dizzy_face:
My dneska dopo byli na tom hřišti v kolíně u nemocnice a já si tam na to teda nemůžu stěžovat. Teď tam je asi míň dětí, protože jsou prázdniny a je to tam fajn. Už jsme tam byli potřetí a vždycky se tam zarazíme tak na 2 hoďky :slight_smile: Ale jinak je vedro dostatečný, snad už zase bude lehounce chladněji, z tohohle by člověk pad :slight_smile:

sim.. to mě teda mrzí, že vám není dobře.. co by to bylo? Mě teda napadlo, jestli to taky není z toho ukončení kojení - nenapadlo tě to taky? Jakože Terinka už není chráněná mlíčkem proti bacilům a ty jsi třeba rozhozená taky že už nekojíš. Jestli jsem to tu nepsala, tak já teda pořád kojím ráno a večer.. no, asi bych už nemusela, ale mě to baví, i když jestli z toho mám nadváhu, tak už bych s tím nejradši praštila :angry: :slight_smile: no a chci napsat, že teď jsem občas odložila ranní kojení na pozděj nebo dneska nebylo vůbec a dostala jsem ms asi za 15 dní od poslední, takže mám radost :rolling_eyes: tak jestli to nemám z toho rozhozenýho kója.. ale nevím no. Ale taky když jsem začala martina kojit jen ráno večer (to už je pár měsíců) tak měl kupodivu i reakci na očkování na které předtím (připlnym kojení) žádnou neměl. Takže třeba totak fakt je, že jsou v mlíčku obranný látky, taky se to říká... nojo, to sem zase chytrá, co? :grinning: :zipper_mouth:

tak pa, jdu si dát nohy nahoru - hlavně tu bolavou - martin spí, musím to využít...

jo eště taková blbost pro pobavení.. teď tu byl "montér" od O2 na internet přes pevnou a Martínek tady pobíhal a pořád opakoval outú.. outú.. :grinning:
17. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj,Ytu,priznam se,ze me to taky napadlo,ze je to z toho nekojeni,ale ona onemocnela a jeste byla kojena rano,vecer a x-krat v noci.Tim,ze bylo fakt zle i mne,tak si ji mamka vzala,at mam klid na leceni sama sebe,tak jsem vlastne kojit prestala a od ty doby nemela.Ale to vis,ted kdyz je nemocna znova,tak mam cerny svedomi,nadavam si do sobcu a ze by se prece nic nestalo,kdybych kojila dal,ale moje Terezka neni na to kojeni normalni,ona kdyby mohla,tak na prsu visi nepretrzite 24h denne a tak jsem rada,ze to probehlo docela v pohode.Ted mam navic ATB i ja,takze ji ani dat nemuzu.Ale je mi ji desne lito,kdyz se mi podiva na prsa a tak smutne povida: neni namy namy,neni... To bych ji fakt nejradsi hned dala.UM stale odmita :frowning2: ale jinak verim,ze byla ten rok a ctvrt absolutne zdrava diky kojeni,mela vlastne jen 1x rymu (pak teda jeste 2x takovou jednodenni) a pak teda blinkala a prujmovala pri prvnich dvou zoubkach,jinak nic.No a vsechno zaclo az s tim hlidanim,ty deti byly nejaky zaklety nebo nevim :frowning2: jo a jeste jak jsem si chvalila,ze spi,tak uz zas ne,ale doufam,ze je to tou nemoci a velkym teplem,pak ze zas zacne hezky spinkat :slight_smile: Ytu,to musela byt pro technika z O2 docela prca,co? :grinning: Bych ho,smudlu malyho,chtela pri tom videt :grinning: Nebo ho natoc na kameru a posli to do O2,treba z toho bude reklama :wink: .
18. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky.
tak jsme se prácvě vrátili od mojí babičky,byli jsme tam s Terinkou na týden.
Ale musím se Vám strašně moc pochlubit v neděli jsem měla 25.nar. a víte co jsem dostala od mé milované sestřičky?????????Lístky na MADONNU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jsem z toho úplně hotová,když mi je dávala tak jsem se málem sesypala.Je to můj životní sen dostat se na ní a ted se mi to vyplní!!!!!!!!!!
18. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.