• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
my jich máme 10 a 11 leze..

s tou chalupou bůh ví jak to bude stejně, radši jed, bude se vám tam určo líbit a my k vám vlezeme do kufru..chcete jet na last tolik lidí jo? myslíš že bude tolik míst najednou?
27. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
holky takhle jedou už potřetí
27. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem tu měla ted týden sourozence,no docela síla.Jsem ráda že už mám zase svůj klid.Hlavně je mi pořád zle,dneska jsem ještě nic nejedla,prostě nemůžu.Chut by byla,ale jakmile si to jídlo představim,blééé.Za 14 dní jedeme do toho gennetu,jsem na to zvědavá...
27. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
holky nejste někdo na Facebooku, ted jsem se zaregistrovala chtěla jsem najít zdravou výžiívu měla tam mít stránky a prd..
27. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Cusajda,Mar,nechapu nad cim vahas,mne nekdo nabidnout,ze mi zaplati dovolenou u more,tak nevaham ani minutu! Jani,treba je Kacenka mrzuta ze zmeny prostredi a kdyz se k tomu pridaj zoubky,tak to je jasny,ze je protivka.Ja si ted se zubama taky uzila,trhali mi moudrak a kolem druhyho rezali dasen a boli to od patku porad a jsem z toho otravena,natoz ti nasi cvrckove,kdyz nechapou,co se deje... Terce asi popolezli dolni spicaky,jsou pod dasni dost zretelne videt,tak uvidime jak to bude.Ale co je od babicky zpatky doma,tak je taky takova uknourana a desne se vzteka... Njn,snazim se byt v klidu,ale nekdy taky zvysim hlas,pze uz me nastve a nevim,co s ni,Pavel ji vcera vzal a zavrel do pokoje at se vyvzteka,ale to jsem malem zkolabovala,hned jsem ji otevrela a vynadala mu,bylo mi fakt desne,nedokazu to popsat,ale myslim,ze to neni reseni,takovyho drobecka zavrit a nechat ho samotnyho.Kdyz se vzteka,tak ji necham byt,at se vyvzteka,ale nedokazala bych ji zavrit,rvalo mi to srdce :frowning2: jinak nic novyho,dobiram antibiotika,Terka uz ma dobrano a vypada,ze je zdrava,tak snad nam to vydrzi a zadny bacily si na nas netroufnou. Mar,kdes tu knizku koupila?U Krale?Taky jsem o ni slysela,ze je dobra... Nejvic me stve,ze jsem ten koncept kontinua cetla az ted a ne v tehotenstvi :frowning2: spoustu veci jsem pak delala spatne...
27. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
sim - já tu knížku kupovala v Liberci, ale myslím, že tady ji taky budou mít - když ne u Krále tak třeba ve Futuru....
28. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
ahojky,

tak se hlásíme do klubu Teletabies už taky koukáme chvíli teda, ale líbí se to kačí..

Sim- tak at je ti líp! já taky nechán kačku vykřičet zavírat se nemají takhle malý děti neví co se děje..a ty jsi dobrá máma. :slight_smile:
28. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky,
tak koukám, že prázdniny jsou i na koníkovi. :grinning:
Já ho taky moc nestíhám a myslím, že te´d se to ani nezlepší. Asi týden, chodíme, teď už spíš skoro běháme. jeden den jsem Elu nechala u ohrádky a najednou koukám a ona si za mnou došla do kuchně. :dizzy_face: Takže teď se tu všechno třese. Nevím, co dřív schovávat. A na dvorku je to ještě horší, když nic nesbírá ze země, tak je nemůžu dostat od slepiček nebo plotu. A bazének je v parném počasí náš druhý domov. Občas se to neobejde bez slz, když ji vyndáváme dřív než chce sama. :dizzy_face:
Taky jsem zjistili, že máme 11 prořízlých zoubečků a to jsme ještě jednu horní stanu neprouzkoumali.
U nás v TV vede DVD Jede, jede mašinka od Maxim turbulenc. Minimálně jednou denně nám tu běží.

Jani, na facebooku jsem taky, ale nějak tomu moc nerozumím, takže tam zatím nemám ani fotečky. :sweat_smile:

Mar, teda takovou dovču u moře závídím, ale mě by se asi bez manžílka nikam moc nechtělo. :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tyli- gratulace šikulce k chození, to je pecka,co? teď se už nezastavíš :grinning: v bazenku se kačí taky líbí, hlavně dávejte pozor!!

moře taky závidím..

Mar- jak jsi se teda rozhodla?

SImi- co ty a zoubky,je to už lepší, to je pech vid? bolení zubů je snad nejhorší co je..au au :frowning2: co ten příští týden dorazíte teda, budeme ty slaměný vdovy, tak můžeme něco spáchat :wink:
29. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
holky halo halo, nejde vám net či co? :angry:
29. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
tak koukám, že okurková sezona si našla cestu i na koníka :grinning:

sim - toho Harryho dávali jen do včerejška a bylo vyprodáno, i když na tom našem představení se volná místa našla, ale docela mě to zklamalo - knížka je prostě knížka, jako malou náplast můžu nabídnout nového Kašpárka - je to opět bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
no Marti neuděláme si novou stránku pro nás jenom, když holky na nás prděj? :grinning: hele koukala jsem na vlak do tý Ostrý a já teda nic nenašla, zkus to ty, mohly bysme tam nějak teda jet když nebude jo horko, je tam prý i hospoda na jídlo, že bysme vyjely hned ráno asi ne? akorát jsem nepochopila to vstupný se tam platí normálně nebo jen při těch akcích?

jjinak knížku asi dneska taky nezačnu číst naše madam zase po o nechtěla spát jak vypadala že jo, tak neusnula až ve 4 do půl 5 ted jsou na kole, tak jsem zvědavá jak to bude večer vypadat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
tak já vlak našla - je to osobák směr Masaryčka přes Nymburk, cca hodinka cesty, vstupné se podle mě bude platit i bez akcí
30. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
a kdy to jede a zpátky, najdeš to teda?
30. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
mrknu na to
tady je ten penzion Kolesa http://www.elektrovasury.cz/ubytovani.htm
30. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
já už to taky našla, díky!! je to docela hezký, ale to ubytování je takový nic moc, ne? vy jste tam byli přímo? třeba to jsou blbý fotky jenom..
30. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
tady je ten Pecínov, co se líbí mě, ale to by muselo bejt v srpnu do konce a jindra má narozky v září to by měl dopředu a je to kousek, paráda mrkněte- http://www.hotelpecinov.cz/index2.htm
30. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
http://www.park.v-hotel.net/Cesky-Sternberk.htm- nebo tohle to je ve šternberku je to za rohem :wink:
30. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
jani, my tam byli jen na jídle (kdysi) - vařili tam výborně a moc se mi líbilo okolí, ale ubytování neznám
30. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky,
koukám, že se tu jezdí na dovolené. No to my se letos ještě nechytáme, jen k rodičům.
Jinak už máme čtyři zuby. Malej všude šmejdí, takže nemám moc času na net.
30. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Cusik,ja nejak nestiham kone ani nic jinyho,nejdriv gratuluju Tyl a hlavne Elince k prvnim kruckum,ted uz zbyva jen poridit voditko :grinning: Marti,ja s tim pocitala,ze listky nebudou,to nevadi ale Kasparkovou naplasti nepohrdnu,mne se ta hudba hrozne libi a poustim si ji i sama sobe :slight_smile: no u nas zadny novinky,jen snad,ze mam konecne uplne kompletne dokoncenej velkej uklid,ty co u nas byly na srazu,by fakt cubrnely :grinning: Jinak v ty Ostry je vstup stovka a kdyz jsou ty akce tak 300,- a nevim jak o vikendech,ale ve vsedni den kilo a u deti snad pulka,ale myslim,ze nasich smudlu se to netyka.Jo a jeste si u vchodu vymenite penize za grose a tema pak platite uvnitr - 1 gros = 10 Kc a uvnitr je krcma,kde jsou k jidlu akorat palacinky (vyborny,ale desne se od nich upatlate) a pak tam maj ale uz jen studeny nejaky placky,kolace atd... Ale mimo ten areal by nekde mela byt restaurace normalni. Jo a jeste je to tam na poradnej kocar,pze jsou tam kamenny cesty,ale tak hrbolaty a diraty,ze si to s golfkama neumim moc predstavit,nejidealnejsi tam je asi satkovat :wink: hmm a jinak tam stavi jen ten osobak,co jede pres Nymburk.Ja tam teda byla 3x a vzdycky autem,ale neridila jsem,vubec nevim,jestli bych tam autem trefila... Jo a jeste tip na hracku - Terka se ted fakt zabavi s takovou obyc stavebnici,dostala ji k Vanocum od tchyne.Je to kdyz to prezenu na styl Lego Duplo,ale je to uplne obyc levna (aspon myslim) takova hodne barevna,nahore spunty,zespodu duta,delaj to i ze jsou k tomu kostky navic a je z toho masinka a vlacky,my mame obyc jen kostky - stavi si kominky a zas to rozdelava a ja mam i hodinu klidek,fakt bomba!Je ted takova uplne samostatna,jen si nejak vzpomnela na kojeni a zkousi to na me,hlavne po ranu,ale nechce se mi znova zacinat :frowning2: tak snad brzy zapomene.
31. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky,
po delší době Vás moc zdravím.
Musím se omluvit,ale já ted když jdu na PC tak maximálně na email nebo Facebook,zkontrolovat zda někdo nepsal,ale jinam vůbec nechodím.Navíc ted měla sestra ošklivou angínu takže jsem dolu k PC s malou radši vůbec nechodila.
Jinak malá už je úplně bez plínek-takže to jsem sama moc ráda.A jetě si představte co mi min.týden řekla když jsem jí večer uspávala ,,Maminko mijuju'' no já byla úplně odvařená.Taky už se snaží pěkně doplnovat jednoduché básničky.
Tak se mějte zatím moc hezky a užívejte prázdnin
31. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme zpět..nedočítám...těším se na vanu a odpočinek :wink:

NO a jinak naše dovča opravdu super, v sobotu teda hodně pršelo, ale od neděle krásně, ani mráček a vydrželo to opravdu celý týden, takže jsme jen chodili a chodili po horách, malý se držel. Máme za sebou cca 60 poctivých horských km, většoinou s převýšením cca 20% (a kupodivu právě to mi dělalo nejmenší problémy), pak dám nějaké fotky...zážitků fakt spousta
31. črc 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz
31. črc 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahoooj zdravím vubec konika nestíham dnes jsem po dlouhe době sama samotinka doma tak jsem jukla i když bych měla balit zitra odjiždíme na dovču a s babi tak si snad i odpočinu mějte se mooooc hezky a uživejte počasíčka snad až se ochladi tak budu chodit častěji :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Holky kde jste?Jsem tu jednou za uherák a nikde nikdo,že ležíte u vody?
2. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
Hezké dobré ráno,
kráce zVás tu zdravím. Za pár hodinek odjíždíme na zaslouženou dovolenou směr krkonoše. :slight_smile: Tak se tu všichni mějte hezky, já jdu balit. :dizzy_face:
3. srp 2009 v 06:07  • Odpověz
Holčiny není tu někdo z Kutné Hory? mám rošťáka 4 roky a rošťandu 3týdny.
3. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: teda tady to opravdu žije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já dnes razím do Kolína utrácet :slight_smile:

Tyli: už to asi nestihnu, ale i tak - užijte si pěkně dovolenou :slight_smile: určitě se bude líbit a foťte :grinning:

adal: Já jsem přímo z KH, ale zatím mám orcka v bříšku :dizzy_face:
3. srp 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz
Dobré dopoledne,
Renatko máš krásné bříšánko,už se těšíte vid?Když budeš v tom Kolíně nechceš se přesunout cca o 20km směr Týnec k nám na juice?

Adal:já mám v Hoře příbuzenstvo a skoro bratránek ted někdy čekají první přírůstek,on se jmenuje Petr Doležal,ale jeho přítelkyni příjmením neznám,ale je jim oboum okolo 25let.Jo a Petrova mamka je učitelka v Suchdole.Neznáš???
3. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.