• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky,
nestíhám moc dočítat, spíš teda prohlížet fotky, pže tady je jak vidím mrtvo...

Reni- díky moc za dnešek, bříšánko krásný!! :dizzy_face: na fotky pak mrknu a můžeme se tedy v týdnu na něčem domluvit.
3. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jééé Teri: já už jsme zas doma, jsme to ráno nestihla, ale ten juice určitě dáme, já to nějak naplánuju tento nebo další týden a stavím se :slight_smile: ať pokecáme.
(a já Hanku znám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani: nemáš zač, taky to nějak domluvíme a pokecáme na dýl, já to měla dnes nějaké rozlítané, te´d mám chvilku na oběd a jedu na cvíčo, ty pondělky jsou hektické ...
3. srp 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
Renat kam chodíš na cvíčo?
3. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Já tu právě neznám nikoho :( Bydlím tu už sice 2 roky, ale byla jsem furt na cestách tak nebyl čas se seznamovat :(
3. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
adaj: chodím do Čáslavi :slight_smile:
3. srp 2009 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
Renat:tak mi dej určo vědět :wink:
3. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Teri: nějak to naplánuji a pak se dohodneme, aby se to hodilo i tobě.

Jinak jsem tu teď měla kontrolu ze sociálky...na nemocenskou. Ale v pohodě...
3. srp 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
Reni kontrolu jo? tak tu já jsem nikdy neměla teda..a byla jsi u tý K. nebo si to necháváš na lepší příležitosti? :grinning: já tu měla sestřenku, kačí pořád nechce spát, je v postýlce, ale pořád se tam ozývá mrška malá.
3. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jani: čekám na den, kdy si řeknu: "dneska by to šlo ..." :grinning: :grinning: :grinning:
Pán tu opravdu byl, ale v pohodě :slight_smile:
Tak ať Kačí brzo zabere :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
tak hlavně at nastane, aby neřekla že jí to nevracím ale vůbec se neozvala :astonished:
tady je fakt teda mrtvo, kde jste kdo ksakru?? že ani SIm teda takhle bojkotuje holka naše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Já psala Sim sms a zatím taky nic...takže snad jsou v pořádku...vidím to na to, že propadla zas nějaké hře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: nebo utopila mobil :grinning: :grinning: třeba se někdo objeví, i když asi i někdo stále dovolenkuje, ne?,
3. srp 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
ahojda,
tak já pomalu propadám cestovní horečce - rozhodla jsem se a 27.8. odletáme na týden na řecký ostrov Kos, navíc jsem dneska potkala kámošku a ona byla na stejném místě loni se stejně starou holčičkou a chválí a chválí a chválí

jani - na ten Botanicus bych to neviděla, ale co třeba ty naše dlouho plánovaný Poděbrady?????
3. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
jé Marti závidím závidím závidím :dizzy_face: užijete si to tam určitě!! na ten Botanicus se doufám dohodneme..a ty Poděbrady můžeme spáchat, přidá se někdo? ráno že bysme vyjely..ale můžu zítra a to je pozdě už, nebo pátek možná čt ale to nevím..
3. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
a SIm psala sms dneska měly dojet, ale já nestíhala a od zítřka hlídá zase bráchu
3. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky,
koukám, že se tu stále dovolenkuje. My odjíždíme příští týden opět k rodičům, ale tentokrát k Radkovým. A jinak nikam letos nejdeme, snad příští rok. To už bude Robíček větší a bude to i lepší.

Marlan - teda taky bych někam letěla, ale Radek mi vždycky řekne, že můžu letět ze schodů :grinning: :grinning: :grinning: Každopádně si to tam užijte, bude to určitě pěkná dovča. Jo a dneska ve městě jsem tě málem nezaregistrovala, ještě že jsi se přihlásila. Já jsem občas trošku slepoň :grinning:
Jinak malýmu se proříznul další zoubek, dvojka nahoře. Takže máme doma malýho upírka :sweat_smile: Dneska stál u židle a pustil se a vydržel chviličku stát bez držení.
3. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
vidíš Veru to je šikula :dizzy_face: a vy byste nejeli do těch POděbrad na otočku, to snad jezdí často ne? ale vy i tak docela cestujete že? já ted nechtěla ale příští týden zase jedeme na šumavu asi na 10 dní a pak dlouho nikam nechci, kdyby to bylo moře, tak jedu ráda :dizzy_face: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
verca - no, já tě taky zbystřila na poslední chvilku :wink:

jani - tak to když bude Sim hlídat, tak to by se k nám možná taky mohla přidat, a viděla bych to na ten čtvrtek nebo pátek, podle Tebe
3. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
ok tak já jí zkusím napsat nebo ty zase podle spojů asi ne? jely bysme nějak na tu 9 asi ne že bysme se sešly ve městě a šly společně na vlak. a dohodneme den tedy ju? jesltli nám do toho teda něco nevleze má dojet ta kamarádka z Anglie, v so mají svatbu a slíbila jsem jí že jí pomůžu s něčím kdyby bylo potřeba.
3. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak já na to zítra mrknu, teď to balím, brou
3. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jani - no možná bysme jeli, ještě uvidíme. Radek má totiž dovču, tak si ho chci pořádně užít. I když dneska jsem už pocítila lehkou ponorkovou nemoc :grinning: No uvidíme. Tak si to naplánujte a my se buď přidáme nebo ne.
3. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Dobré ránko,
tak jak jste se vyspinkaly?
my jdeme za chvíli na hřbitov rozsvítit svíčky aspon se tam zase jednou dostanu..
uvidíme ty poděbrady to počasí je nic moc, podíváme se na spoje a dohodneme se ju?
4. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj kocky,nestihacka... Hraju si na peclivou hospodynku a dokonalou matku,ale je to zahul,udrzuju poradek,prazdnej kos na pradlo,plnou lednici... Ze by me teda bavilo bejt tak dokonala,to teda ne,ale rodina je nejaka spokojenejsi,tak toho nejde nechat :frowning2: do Podebrad muzu,ale bud ve ctvrtek anebo az dalsi tyden.Do ctvrtka tu mam brasku,ve ctvrtek odpolko si ho mama vyzvedne a vezme si i Breberku a bez ni se mi nikam moc nechce,se priznavam.No pristi tyden chci zajet za Rencou do Hory,tak ty Podebrady vymyslete,ju?Samo,ze podle pocasi,nemusi byt parak,ale slunicko by to chtelo,pak je to tam hezci :wink: .tak jdu do vany,Terka dneska nechtela usnout,jindy uz usina sama a docela hezky,nevim cim to bylo,ale snad bude v noci spinkat dobre.Tak cagoska
4. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
o co se to stalo dokonalá manželka se na nás prišla podívat, zrovna jsem na tebe myslela..a plníš taky manželský povinnosti? :grinning: my odjíždíme v po na šumavu do příští st asi, v pá mám narozky tak chci být tady už..tak to necháme až dýl nějak..a Simi ten pá dopo teda nee, to máme volno..ve čt už něco mám.
já se dala do čtení ted čtu WIewega Román pro muže, jsem sice v půlce ale nějak se nemůžu začíst, nic moc teda..
tak já taky běžím mějte se a jukněte sem taky někdo ju? :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky, tak já se tenhle týden do Poděbrad taky nechytám. Ve čtvrtek máme v plánu jít dopoledne do bazénu, dneska jsme malýmu koupili kruh s dírama na nožičky, tak jsem na něj zvědavá. určitě přihodím nějaké fotečky, pokud teda nezapomeneme vzít sebou foťák.

Sim - teda ty jsi ale dokonalost sama, taky bych potřebovala, aby mě tohle chytlo. Umyla bych si okna a udělala generální úklid :grinning:
4. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím, že spaní dělá problémy, teda když už usneme , tak ne, ale právě je problém s usínáním, než nalazneme vhodnou polohu apod. malý většinou v deset hodit o sobě potřebuje dát vědět...takže paráda. A od rána už se tam taky mele, už je asi zas větší :slight_smile:

Jani: jedete zas na Šumavu :slight_smile:?? To je super, užijte si to, aspoň těhc pár dní, my akorát mluvili, že tam asi vyrazíme už s prckem příští rok. Tak pak budeš vyprávět.

Jinak Sim už to tady psala, všera jsem si řekly, že bychom mohly udělat nějakou srandu, zatím jsme předběžně hodily do placu úterý, asi hned dopoledne, at si to užijeme :slight_smile:
Tak kdybyste někdo měl čas, budeme rády :slight_smile:
ještě písnu Danielce a Bertolce, :slight_smile: a uvidíme. třeba se vrátí i Tylinka, nevím, na jak dlouho jeli na tu dovču...
5. srp 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
na plavčo bych taky chtěla jít a jdete ven nebo dovnitř? my asi teda dovnitř, nevím no..a spíše v pá můžeme ten kruh máme taky a kačí mi na něj prdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě ho asi prokousla :grinning:
5. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Tak asi změna, psala jsme s Kamčou, bude mít v neděli 25. :slight_smile: to je ale mladice :slight_smile: takže pak bude mít asi více návštěv, tak by se víc hodil čtvrtek, to by se pokusili přijet, takže asi změna, na ten mini pidi srazík :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz
reni ted nevím o čem mluvíš jakej srazík? to už asi nestihneme nebo něco máte?
5. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Tak zas změna, Kubíček jde na 3M prohlídku, takže se to zpět vrací na úterý :slight_smile: omlouvám se za menší zmatečky:grinning: :grinning:
Takže předběžně, úterý dopoledne :slight_smile: :slight_smile:

Jani: je to jak psala Sim, že se na mě chce jet podívat a zasmát se vorvaňovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsme si psaly, že to řekneme, jak by se komu chtělo. :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz
aha tak už chápu :grinning: my nestíháme už asi tenhle týden, možná pá ve čt mi přijdou holky popřát odpo dopo chci uklízet a něco udělat a v pá jedině no..a v po jedeme na šumavu nebo až v září to uděláme srazík ne
5. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.