• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Jani: no jasně, srazíků ještě bude :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
Jani - jdeme dovnitř, tam si myslim, že to bude lepší. Jdeme takhle poprvé sami do bazénu, když nebudu počítat ten kurz plavání, na který jsem s malým chodila. Už se ale těším, dneska se mi o tom i zdálo. Stejně je to krásný, jak se všechno změní s dětma. Dřív jsem chodila do bazénu často a brala jsem to jako běžnou věc, ale tohle je pro mě jako svátek :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsem taky zvědavá, jak dlouho nám kruh vydrří a jak se v něm malýmu bude líbit. Přinejhorším koupíme ještě rukávky nebo něco jinýho :sweat_smile:

Renat - tak srazík bych taky dala, ale nechytám se. za prvé jsme bez auta a za druhé budeme stejně příští týden u tchánovců. Tak snad někdy příště :slight_smile: No a spaní s bříškem? Vím o čem mluvíš a moc ráda bych ti řekla, že bude líp, ale nebude, bohužel. Já se vždycky převalovala, než jsem našla vhodnou polohu a když jsem konečně usnula, tak se vzbudil malej. Měla jsem to břicho všude, strašně veliký :grinning:
5. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj
holky jste některá na facebooku?
5. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
já jo, ale spíš ne než jo teda, jsem tam nová :grinning:
5. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
já ho mám taky, ale nějak na něj nechodím
5. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj,ja nemam net,takze tam nejsem a ani nebudu.Jinak o rukavkach jsem ted cetla snad v mamince - a vlastne i o kruhu - ze pak pri uceni se plavat je nevhodny,ze nejlepsi je plavaci vesta.To jsou veci,co?A vyrostly jsme vsechny s kruhem a rukavkama :grinning:.
5. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Sim - tak to teda koukám. Já vyrostla taky s kruhem a plavat umim. Že by dnešní děti byly jiné a nebyly schopné se naučit to co my??? Podle mě to jsou jen názory proto, že dneska ty vesty prostě jsou a když jsme byly my malé, tak žádný vesty nebyly. teda my je aspoň neměli. Tak jsem zvědavá, jestli za pár let bude umět Robin plavat nebo ne.
5. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
to teda nevím, my máme rukávky zatím..

holky tady je asi vítěz co jsem vybrala pro jindru k narozkám už se těším pokukuju po tom léta, tak doufám, že bude mít i on radost, ten hotel je úžasnej a okolí v městečku taky kuk-http://www.western.cz/page.php?ide=1238&title=Dopl%C5%88kov%C3%A9+slu%C5%BEby
5. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás pozdravit, nemáme se špatně, jde to, akorát nám hrozej operací pravé nožky, tak to bych nerada, snad se tomu vyhneme, no a když to bude nutné, tak to holt budem muset podstoupit .. Nejhorší na ní je, že by musel být celé 3 měsíce v sádře :frowning2: :frowning2: a nemoct chodit :confounded: :pensive:

Dneska jsme taky byli na tom plavču, ale verču jsme tam neviděli :slight_smile: Byli jsme tam tak od jedenácti. A taky to bylo znát, malej byl asi unavenej, protože spíš jen pozoroval, moc se v té vodě nemrskal, byl takovej mouchy snězte si mě :slight_smile: ale dobrý, pak když jsme odcházeli, tak brečel že nechce. Docela mě překvapuje, jak je to jednoduchý jít na ten bazén, úplně v poho. Je to stejně dobrý, že tady máme ten plavečák takhle po ruce, asi budeme chodit častěj :slight_smile:

Byli jsme na té Moravě, tam bylo moc dobře, vařili nám, s malým si hráli, já měla "volno" :slight_smile: tak jsem pospávala, nebo prostě relaxovala. A pak zase šup domů a povinnosti byly zpátky :slight_smile::slight_smile:
Teď čekáme, až se nám z Moravy vrátí babí, abychom za ní mohli ject, dokud má ty prazdniny coby učitelka.
No nic, tak pa zatím, zase sem juknu.

jani.. to městečko vypadá zajímavě, může to být prima odreagování..
6. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
jitu- to mě mrzí s nožičkou snad se tomu vyhntete!! a byli jste venku nebo vevnitř na plavču? my bysme taky nějak šli rádi, tak třeba až příjedeme na konci prázdnin by to šlo, ten poslední prázdinový týden už budeme doma :wink:

a to městečko vyšel na nás poslední pokoj v penzionu, takže jedeme 29 tuším to je so na noc, už se těším, až taky budeme sami, je tam program, diskotéka, máma si zařádí jako za mladejch let :grinning: a vyspím se taky doufám! a budeme se věnovat jen sobě s tátou, docela se na to těším, pojedeme už ráno v so a v ne nějak dorazíme :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme byli v bazéně a super. Malej byl úplně v pohodě a líbilo se mu tam. Myslela jsem si, že ta hodina na něj bude dlouhá, ale nebyla. Akorát ke konci už drkotal pusinkou a měl jí fialovou :sweat_smile: Chtěla jsem jít dopoledne, jenže Robin šel v 9 hod. spát a vzbudil se až v půl dvanáctý a než jsme se vyhrabali z domova, tak byla jedna hodina :grinning: :grinning: A odpoledne tam už začalo chodit víc lidí. příště půjdeme asi hned ráno. Jinak fotečky nebudou, protože jsme zapomněli doma foťák :confounded:

Jitu - to mě fakt moc mrzí s tou nožičkou. Přeju Martínkovi, aby se mu to zlepšilo a na operaci nemusel :dizzy_face:

Jani taky jsem koukala a vypadá to moc hezky, tak snad si to tam užijete a bude se vám tam líbit :wink:

Jo a dneska, když jsme šli z toho bazénu, tak jsme si u gymplu sedli v tom parčíku na chvilku na lavičku a to byste nevěřily, co jsme viděli.
Šla mamina s holčičkou, tý mohly být tak 3 roky. Mamina táhla plnou igelitku s nákupem, na jedný ruce pizzu ještě s nějakým jídlem na tý krabici a na druhý ruce kabelku a holčička táhla taky jednu igelitku. Bylo vidět, že ta maličká má problémy to unést, tak jí ta ženská dala to jídlo. To už nás přešli a my pak šli za nima. No a holčička to jídlo samozřejmě vyklopila na zem. No kdybyste viděly, jak na ní ta kr... řvala, ať jí nesere a tak, no bylo mi tý maličký fakt líto, brečela chudinka. :cry: Šla proti zrovna nějaká paní, tak říkám nahlas, aby to slyšela i ta matka, že to je teda fakt hnusný, řvát takhle na dítě. :angry: :angry: :angry: No přešli jsme je dál a mamina se normálně zhroutila, sedla si na bobek a začala brečet taky. :astonished:
Já z toho teda byla docela špatná, protože takovýhle jednání s dětma fakt nesnesu a nadávala jsem jako špaček, proč si ta ženská teda dělá takový nákupy, když to přeci nepobere :angry:
6. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Ytu:a co máte s nožičkou,že hrozí operace?
6. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
jani - myslím, že ti to tam parádně užijete, vypadá to zajímavě :wink:

ytu - vítejte doma

verca - no, takový zážitek by mě taky dostal
6. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme se včera dověděli, že se musíme do konce září vystěhovat :frowning2: Čekáme na byt od fabriky, ale to asi hned tak nebude, takže sháníme podnájem. :cry:
Holky, kdybyste některá náhodou o něčem věděla, dejte mi prosím vědět. Stačí nám zatím i 2+1 nebo 2+kk.
7. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
no veru to je blbý teda, takhle narychlo, budu koukat, když něco uvidím dám vědět..

my jsme dopo byli u samíka a markyzky děti si pohráil, bylo to fajn, ted jdu rychle vytírat, kačí jde spát a pak jdeme zase ven a možná půjdeme na plavečák :wink:
7. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jani - to budeš hodná. Jsem z toho na nervy, dneska jsem už něco obvolala, ale buď to bylo obsazený a nebo chtějí vratný kauce. Na jednom bytě chtěli dokonce vratnou kauci 27 tisíc, to je fakt síla. Ale ten jeden měsíční nájem dopředu ještě jde.
7. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
tak jsme byly s kačí poprvé s mamkou v bazenu a super, byla moc hodná, líbilo se jí tam a mě taky, a ta hodina stačila akorát, byly jsme vevnitř, tak zase někdy půjdeme, je to super!i byla hodná, nechala nás oblíknout, že jsme jí tam nemusely honit, toho jsem se bála :grinning:tak až dojedeme ze šumavy, jdeme znova :wink:
ale začala mě bolet palice jako prase, asi z toho sluníčka a to jsme byly vevnitř :stuck_out_tongue_closed_eyes: auau
7. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Jani, to je fajn, že se kačence v bezéně taky líbilo. Je to dobře, když se ty děti učej zvykat na vodu už takhle brzo.
My jsme dneska ráno poprvé čistili zoubky a malýmu se to líbilo, dokonce se u toho smál, protože ho to asi na dásničkách šimralo. Tak jsem ráda, že nemusíme bojovat, protože některým dětem se to prej moc nelíbí :slight_smile:
8. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Caukyyyy, tak se zase po nejake dobe hlasim. Nejak nestiham vsechno dohromady :slight_smile:. holky ted mam na tabore a s tim mym zavislackem nejde nic udelat. Jakmile se mu prestanu venovat tak si chvilku hraje sam a pak prileze ke me a zacne rvat. Navic se mu koooonecne zacinaji prorezavat zoubky (dva spodni naraz :( ) takze dnesni noc hruza a ted za dopolko sel uz podruhy spat. Snad se brzy vykubou. Toho jsem se presne bala .. furt nic nic a pak zacnou lez zasebou.

S uterkem pocitam ;) nic nemam (jen rymu :grinning: )

Na plavco se taky s Alikem chystame. Nejak pristi tyden (i zeny maji sve dny :frowning2: :angry: )

Veru .. jaky mate kruh? Klasik? Ja jsem mela pro holky kdyz byly maly takovy s dirama na nozicky, ale ted ho nemuzu sehnat ... teda videla jsem jeden ale ma strasne tlustej kruh kolem, tak ze by rukama vubec nedosahl na vodu . zase nejake bezpecnostni vylepene opatreni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani .. v tom Siklove jsme byli asi pred 3 lety i s holkama a super!

Aha . tak uz se mi budi. Tak jdu pripravit bastu a pak se asi pujdem projit, kdyz ted chrnel .. no ale nevim ani jak ta je - rikali ze ma byt parak ... no uvidime. Alex absolutne odmita mit cokoliv na hlave - hruza s nim.

Tak ne, jeste spi, to se mi jen asi neco zdalo.
Jdu jeste neco pisnout na muj blogik (muzete juknout mam tam i nejake fotecky www.bertoletka.blogspot.com

A zatimmmmm

Vecer se prijdu juknout :wink:
8. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj Berti - my máme ten kruh s dírama na nožičky. Kupovali jsme ho ve futuru v tom Intersportu. A mají ho tam i v tom menším hračkářství a papírnictví, nevím teď jak se to jmenuje, je to hned u těch pojízdných chodníků, tak se tam mrkni, až tam pojedeš.
8. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
Diku Veru, tak se tam zitra zajedem juknout :wink:
8. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Nikde nikdo? Tak ja jdu chrnet. Dobrouuuuu
8. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Dobré ráno holky....

Tý jo Berti: takový dlouhý příspěvek :slight_smile: jsem čubrněla. :slight_smile: Gratulace k zoubkům, alík je koukám aktivní jen co je pravda. už se na Vás moc těším. začínám uklízet, aby jsme se v případě horšího počasí měly kde schovat :slight_smile:
Zatím jsme tři snad na 100% , já, Berti a Sim :slight_smile: a ještě možná Kamča, ale neví jak bude stíhat.

Jinak my byli včera v ZOO v Praze :slight_smile: a paráda, sice pařák, ale nedá se nic dělat, pak jsme zajeli po nákupech a přijeli jsme domů tak uťapkaní, že jsme šla snad v 9hod spát, teda lehnout, protože náš milospán je pěkný kvítko a aktivní je právě v tu dobu, co už se nic neděje a já chci spát...:slight_smile:
Zítra jdeme na kontrolu, tak jsem zevědavá :slight_smile:

Kooukám, že tady všichni plavčíte, to je super. :slight_smile:

Ytu: doufám, že bude nožička v pořádku a operace nebude nutná, držíme palečky.

Terki: tak se Madonna blíží, co? Jak se těšíš? Zrovna včera jsme na dáulnici potkali kamiony, jak převážejí ty konstrukce a hned večer ve zprávách to ukazovali, tak jsem si na tebe vzpomněla :slight_smile:
9. srp 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
Teda tady je živo :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, jsme si dala...začali jsme hloubkový úklid. řádíme tu s manželem od rána, ať to máme připravené na příchod prcka (takže to vypadá tak, že jsme vytříbili asi 4 krabice věcí, co jsou k ničemu apod. - jdou do kontejneru, takže bude mít Kubíček místo na své potřeby :slight_smile:
ale řeknu Vám, není to už žádná sranda, musím hodně odpočívat, jak se člověk pořád ohýbá apod.
Ale jsme ráda, že to bude hotové...už jsme viděla u našich postýlku, mamka ušila krásné povlečení (když se sežene látka, kam se na to hrabou ty sety za nehorázné peníze...), takže bych ji během zač. září chtěla už mít připravenou tady u nás doma...člověk nikdy neví...

a hlavně můžete klidně dorazit... :slight_smile:
9. srp 2009 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
holky prosím Vás nevíte některá o nějaké seriozní domácí práci?Např.montování propisek,nebo něco nenáročnéhé co by se dalo dělat dvě hodky když mi odpolo malá spí???Mám strach na něco odpovídat,protože např.letákama jsem před pár lety přišla o cca 10 000kč :frowning2:

Renat:Madonny už se nemůžu dočkat,už se jenom 4xvyspinkám a jedu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Si hodná,že sis vzpoměla.Jo mrkla si min.týden na IP?
9. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Cauky ... Terky .. nojo ta Madonna uz bude brzo ! Ty joooo .. zavidim !!! :wink: Ja jsem byla v zivote na 2 koncertech Kdyz mi bylo asi 14 - na Oceanu :grinning: a pak jsem i zajela ve 2007 do Anglie :slight_smile: na Faithless - To jsem si uzivala :slight_smile:

Renat zoubky jsou zatim v klubajicm se stavu ... furt ne a ne vykouknout, ale uz to bude brzy (doufam :confounded: )
A ten uklid ... ten uz provadim asi rok :grinning: a furt to nebere konce. To je kramu. Hruza
9. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Terki: pak budeš muset vyprávět, top bude zážitek...
Na IP jsem koukala, psala jsem ti pak tady, určitě to někdy naplánuji a přijedu, ale poslední dobou jsme fakt tak nějak mimo, prala jsem, žehlila, nakupovala...no znáš to :slight_smile: připravujeme se na prcka. Ale slibuji, že to nějak zařadím do programu ještě do konce srpna (víc zatím asi slíbit nemohu).
tak to já se ani raději nebudu chlubit, na jakých koncertech jsem v dobách mého mládí :grinning: :grinning: :grinning:

Berti: mě přijde, že tu je bordle stejně po dvou dnech zas..ale tohle už bylo potřeba, fakt tu bylo krámů.. (nevím, kdo to tady hromadil :grinning: :grinning: :grinning:

Až dorazíte, můžete jíst i ze země :slight_smile:
9. srp 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
Teri ... ta prace ... tady v Cechach je o des. Taky bych neco brala. Ale tady je to z 90% podvod. Byt v Italii, tak mate praci vsechny :slight_smile: Manzel zpostredkovava prave dom. praci. Doveze ti plata na kterych jsou gumava narizli tesneni (takova ta kolecka) a ty je musis jen z toho vyndat a dat po urcitych poctech do pytlu. no a on si to zase vyzvedne. A prijdou si na dost dobry penize (kdyz zaprahnoucelou rodinu :grinning: :grinning: :grinning: ) A podobnych pracicek je tam dost. Ale tady :( hruza, fakt des.
9. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
Jezis, ted jsem si to po sobe precetla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Uz tak se to blbe cte bez diaktriky, jeste jsem to gramaticky napsala jak kokutet. Jdu spat. Mam nejak vybilenou hlavu (to bude asi z toho malovani /maluju Danielky pokoj/) To bude cirkus .... chce na kazdou stenu jinou barvu :grinning: No pak nafotim a ukazu :grinning: . Ale budete to muset brat s rezervou - malovala jsem poprve v zivote :slight_smile:
9. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Berti- jsi šikula, koukala jsem na tvé stránky, fakt dobrý, jak pořád něco vymýšlíš, hele nemáš nějakej dobrej recëpt na dortík, když máš ráda sladký? :dizzy_face: s tou prací to je na prd, já taky chci, ale to je všechno podfuk..

Reni- prý v dobách mýho mládí jsi mladice ty :grinning: co ty věco závoj atd..pořád je máš doma, asi jo, co? čas ještě nenastal :grinning:

holky kačí spala včera poprvé u babí, a byla hodná, vůbec neplakala, tak mám radost :dizzy_face: my jsme s tátou byli na svatbě kamarádky, co si vzala Angličana, ale svatba byla tady, a spráskali jsme se jako psi, její tatínek je POlák, takže jsme seděli na českopolský straně, a samozřejmě tam měli jejich vodku, tak nám nalejvali, přišli jsme domu ve 4 hodiny, ještě jsme s nevěstou, ženichem a pár lidma byli v Irský, a hotovo, celej den je nám blbě, jindra jel pro colu, ani nevím kdy mi naposledy takhle bylo, ale zatrsali jsme si jako za mlada teda :grinning: Angličani netancujou, jsme to tam roztáčeli jen my češi :grinning: dobrý to bylo až na ten dnešek, ten bych vymazala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a rovnou se chci s vámi rozloučit, zítra jedeme na šumavu na 10 dní dorazíme asi 20.8 tak se zatím mějte pozdravujte miminka a opatrujte se, papa
9. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.