• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Jani, zkus ten korpus co mam na strankach. je fakt super http://bertoletka.blogspot.com/2009/07/marshmallow-dort-torta-cake.html ... a klikni na ten ''Dasin receptik z mmb'' a i ten krem je moc dobry!.

Tak to jste se teda rozsoupli vcera Jani ;) Hlidaci babicku zavidim :slight_smile: taky by se mi jedn hodila

Hezkou Sumavu !!!!

Ja jdu chrnnet.

Dobrou nocccccc
9. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Gutten Tag! Ja se omluvuju za neucast,ale nejak nestiham.Bud varim,uklizim anebo ctu + samozrejme blbnu s Breberkou,ten zbytek delam ve chvilich kdy spi :grinning: No ale uz me to super uklizeni nebavi :frowning2: Reni,4 krabice je prd,ja vyhazela 10 tech velkejch pytlu! Jinak uz se tesim na zitra,rymu mam taky,ale ja ji mam porad.Jo vcera se u nas na otocku stavila Markyzka,teda ten Samik!To je tak chytrej a sikovnej klucina,ten tak nadherne mluvi - ja jsem z nej nadsena od porodnice,ale ted dostal i myho Pavlunace,porad o nem basni a chce taky takovyho klucinu,tak se na to asi vrhnem :grinning:
10. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Hello:slight_smile:

Tak já už mám po KO, všechno v pořádku :slight_smile:

JAni: už jsme to asi nestihla, ale i tak přeji hezkou Šumavu :slight_smile: jste tam poslendí dobou jako doma :wink: :dizzy_face:

Sim: teda to jsem fakt břídil když to vidím :slight_smile: 10 pytlů to je slušný, to by se nám sem asi nevešlo, no uvidíš zítra. Jinak se moc těším, ještě musíme doladit čas, ale to asi raději přes telefon. už se těším na funkci navigátora :slight_smile:
Ráno skočím nakoupit, nějaký zákuseček bysme dát mohli a pohoštění bude taky. :slight_smile:

Jo a jinak volali z Vydeka, jsme celá šťastná, že mi přišla ta psotýlka, cestovní v zelené, už to vypadalo, že zelená nebude, ale přišla:slight_smile: tak mám radost.
10. srp 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
Reni hlavně že bude zelená nezelená ne? :grinning: tak si to holky užijte, jjindra jel ted s kačí k babí pro nějaký věci, napapáme se a jedeme, jsme tam jako doma, to máš pravdu, ale 10 dní je hodně, i mín by stačilo, ale ne mýmu drahýmu manžíkovi..

SIm- Samík je šikula, to máš pravdu, tak už jste se na to vrhli?

mějte se jdu jíst mám hlad, pak se ozvu doufám, že přežiju cestu jdu si vzít Kinedril :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky,
Reni, díky moc za zprávu.

Doma už jsme pár dní, ale nějak na koníka nezbývá přes den a čas a večer jsme ráda, že mám chvilku klidu.

Srazíku bych se ráda zúčastnila, ale asi mi to nevyjde, i když ani nevím, v olik hodin ho máte. Do KH teď jezdíme obden, protože máme v nemocnici babičku. Do toho nám dorazili radiátory a tak děláme v topení, aby jsme ještě za teplého počasí stihli zalít betony.
Tak snad příště.

Reni, to co jsi chtěla, tak ti nějak během víkendu písnu do IP.

Jinak dovča byla fajn, ale krátká. Eliška tam krásně spinkala a dokonce jsme ji museli budit, aby jsme mohli někam vyrazit. Později dodám pár foteček, nějak jsem nestíhala fotit. :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Buon giorno, Al chrni, tak mam chvilku. Dopolko jsem vyzehlila pul mega pradlovsky hory a dnes vecer me ceka druha pulka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My furt premysime jestli nekam jet tenhle rok nebo e ... me se teda moc cestovat s Alexem nechce. To jak jsem projezdila s holkama kilometru - italie, anglie, tam zpatky tam zpatky .... ale tenhle pistolinek zacal byt v aute desnej. Uz po 20 minutach nadava (takze autem do italie urco ne - mozna etadlem, ale to je taky s odbavenim se vsim min. 3 hodiny ... a se spanim nekde je to taky na prd. Jak jsme byli na otocku na chalupe tak ta noc taky hruza. Proste chce svou postylku a klidek.

Jdu obhlidnout kola. Chtela bych si nejake poridit a samozrejme sedacku pro Alika (i kdyz mam docela bobanky ... jsem uz hooodne dlouho nesedela na kole a jeste vest mimo za sebou v sedajde)

A taky musim juknout pomalu po dareckach a po inspiraci na Alexuv velky den - prvni narozky. Sice jeste chybi 2 mesice, ale ten cas utika tak desnym uprkem.

No tak ja jdu brouzdat :grinning:

Mejte se kraaaasne
10. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahoj holky, jdu tak trochu na radu...chystáme se s kamarádkou chodit na plavčo s miminkama do kolínského aquaparku. Slyšela jsem, že tam jsou dvě firmy, které kurzy pořádají (vodníček a pak ještě jeden -jméno teď nevím). Máte někdo zkušenost? Který je lepší?
11. srp 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
prior.. tak to nevím, já tam chodím jen tak, bez kurzů, ale myslím, že tady holky psaly, že je trochu složitější se domluvit u toho Vodníčka - jako organizačně že je v tom trochu zmatek, ale jinak snad dobrý, o žádném jiném nevím.. tak jsem ti moc neporadila.

koukám, že si užíváte léta, počáska, docela to jde, ani tolik neprší. Ráno bylo příjemně, po těch vedrech to bylo docela osvěžující.. byli jsme na nákupech, jídlo a já jedno tričko :slight_smile: ale říkala jsem si, že by bylo dobré do něj trošilinku zhubnout. Což mi ale vůbec nejde, hubnutí, mám váhu zaseklou na stejný číslici. Bohužel. Tak zkoušim aspoň posilovat bříško, aby šlo trochu dolů, no tak uvidim :slight_smile:

prcek je tak roztomilej, pěkně žvatlá, roztomilej je třeba "pupek" nebo "šéfe" :slight_smile: nebo "kameny" když říká je to nádhera. Musíme si to užívat, za chvíli už to nebude, to už bude normální mluva :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak jsem přidala do alba miláška.. ležícího a skoro spícího :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahojda,

prior - my v září začínáme 4. kurz s Vodníčkem a naprostá spokojenost :wink:
13. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
ytu - Martínek je už kus chlapa :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
koukám, že jak je janča pryč, tak tady je naprostý mrtvo, jinak přeji všem pěkný slunečný víkend :sunglasses:
15. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky...tak svatbu máme za sebou, uff. Ty poslední dny už byly hodně hektické...tchýně volala snad denně, co a jak bude, ale dopadlo to relativně dobře. Obřad byl v Hoře a hostina v Theresii (jak je ten hotel u Tesca), co se teda nepovedlo byl únos, protože od 4 do půl8 nevěsta nebyla, od pěti ani ženich (ten už pak byl naštvaný, že lítal dvě hodiny po městě, kde to vůbec nezná...a nic) a oni pak seděli naproti jak je ta pizzerie (u hlavní), jeslti předtím byli někde jinde, nikdo neví, každpopádně by se to mělo říct po kratší době, protože hosté samozřejmě byli trochu naštvaní, o tchýni nemluvím...švagrový spolužačky na truc odjely, ale oni na to asi přijdou sami, že to nebylo to pravé ořechové.

Sim., Berti: ještě jsme nepoděkovala za návštěvu, tak to napravuji a doufám, že se Vám u nás líbilo, musíme to zas někdy zopakovat (brzo :wink: :grinning: )

Tyli: no nevadí, vyjde to jindy, je opravdu potřeba využít hezkho počasí y budovat a budovat, určitě zas něco naplánujeme. A s tou IP..je ještě relativně čas, napiš až budeš mít chvilku čas :slight_smile:
16. srp 2009 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky
tak Vám musím říct,že Madonna byla naprosto úžasná,nic nádhernější(kromě narození Terinky)jsem ještě nezažila.Fakt to bylo naprosto fantastické a hned bych šla znovu.

Jinak Terinka oslavila své druhé narozeniny a dostala od nás kolo,vůbec se ho nechtěla pusit jak se jí líbilo
17. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
terki: no konečně jsme se něco dozvěděli :slight_smile: koukala jsem na TV, jeslit tě tam neuvidím. to je super, že se ti to tak líbilo, věřím, že to byla strhující show.

Terce dodatečně všechno nejlepší k narozeninám, to je už velká princezna (chtělo by to sourozence, ne? :sunglasses: :wink:
17. srp 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
terki - taky jsem na Tebe myslela a jsem ráda, že se to vydařilo :slight_smile:

Terince taky přejeme dodadetečně jen to NEJ-
18. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
Cusik,tak taky konecne koukam na konika.Terki,male jen to nejlepsi k druhym narozkam. Mar,kdy vy jedete k tomu mori?Nechcete jeste udelat nejaky sraz v Koline?- my nejak moc slidime venku a doma pak prace stoji.V sobotu jsem byla na sadkach v Zehuni kouknout na to nase bydleni - no barak je oklepanej a vsude jen cihly,tak to vypadalo strasidelne,ale uz je celej podrezanej,jsou udelany betonovy podlahy a odpady - tak uz jim zbyva jen topeni,okna,podlahy,stuk,malovani,koupelna a kuchyn :grinning: jo a elektrika vlastne bude taky nova,tak se zas zacinam tesit,ale neumim si predstavit stehovani.Stehovala jsem se jen jednou od nasich k Pavlovi a to mi stacilo jen nahazet veci na sebe a par blbosti do auta a hotovo.No snad to bude v pohode,ted jen aby uz to bylo,dokonce i placek zelene pro Terinku mi tam Paja vyhradil,tak uz at to je.Reni,ani nevim,ze jsi se chystala na svatbu.Ty jsi sama svatba a oslava :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Sim - to stěhování Ti nezávidím - teda ten proces, ten výsledek už je pak v pohodě :wink: , srazík by byl fajn a pokud by se stihl do příští středy, tak bychom se moc rádi zúčastnili
19. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj holky...možná je to rozmar, ale za tu radost mi to stojí....
Dneska jsem se probudila s tím, že bych ještě chtěla zkusit ten 3D ještě jednou (protože s emi zdá, že jsem byla tankrát i hodně brzo, ale tam mi to řekla dr. - nechápu :unamused: no a tak jsem zkusila zavolat, zda jim někdo nevypadl, že už jsme na zač, 30tt a paní moooooc hodná a jdu v pátek :grinning: :grinning: já jsem tak šťastná, dělám to víceméně kvůli manželovi, ale i kvůli sobě a památce (snad bude prcek spolupracovat), protože tenkrát o tom básnil a co si budeme povídat, ten minulý záznam je fakt špatný a člověk musí být ve střehu aby něco pořádného viděl...takhle už prý budou naducané tvářičky...apod.

sim: jo jo svatbu měla švagrová, jsme myslela, že jse o tom mluvily...ale to není ještě těh. demence, že ne?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To stěhování zvládnete, je jasné, že to bude víc věcí než jedna košile a pět švestek (obrazně řečeno), ale ono to půjde :slight_smile: Ráda bych pomohla, ale víš co :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
tak jsme se přišli taky juknout, s martínkem jsme byli dneska na plavečáku, vevnitř, pak jsme na chvíli zašli i ven, ale foukal vítr a nebylo nejtepleji, až se mi z toho prcek začal klepat, tak jsme rychle šupajdili dovnitř. Bylo to tam ale super. Dneska si to užíval, tak to si pak užívá i maminka :slight_smile:

Nejdete někdo zítra na hřiště u nemocnice? My asi jo, snad nebude až tak strašné vedro..

Sim.. gratuluju k pokroku při přestavbě, tak to závidím, že budete mít takhle nové bydleníčko.. :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahooooooooj zdravim po dovče a vyletech už se nam blíží škola tak už jsme doma :wink:
mar-dovču zavidime my letos zvladli Machač moře dame příští rok
sim-srazik by byl super my mužem vlastně kdykoli :wink: a stěhovani přežiješ ja si taky myslela že to nemužem nikdy přestěhovat a už jsme na šachovce něco malo přes měsíc
ytu-na hřiště by jsme šli a dopo nebo odpo
19. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
hel.. asi pravdepodobně dopoledne, odpoledne teď prcek spí dlouho,to bychom se tam pak už nedostali :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahojky,tak jsem po dlouhé době prisla pozdravit. My jsme se uz přestěhovali a žijeme tu jako cikáni. Vsude je bordel a vsechno naházene v pytlích. Jediné co vim,kde je,jsou veci malyho. Pokazdy,kdyz neco hledám,tak se mi chce brecet. Jinak se omlouvam za diakritiku,ale nemame internet,mam ho ted jen v mobilu. Mějte se vsechny hezky a fajn.
19. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
jé veru tak to mě mrzí, že to máte takhle narychlo a hektické... kdybych mohla nějak pomoct... ?? A kde bydlíte teď?

Malej se nám tady večer trochu rozbrečel a řikal "pálí" a nevíme proč, něco ho asi bolelo nebo pálilo a tak se teď bojim, aby nebyl nachlazenej z dnešního bazénu. :confused: Jestli ho nepálí čurání. To bych byla na sebe naštvaná teda :confounded: uvidíme zítra..
19. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Cauves,jej Veru,tak to nas asi ceka neco podobnyho!Preju at jste brzo zabydleny,s tim malym cvrckem to musi byt zahul,co? Ytu,nase mala taky porad rika pali a tak se bojim,aby ji nepalilo curani,ale ona vetsinou necura,kdyz to rika (beha ted skoro porad nahata,tak mam prehled) Treba bylo malymu hodne teplo nebo tak neco a neumi to jeste rict :wink: jinak vcera jsem si psala s Janinkou a ta navrhla misto srazu prave plavecak,co vy na to?Priznavam,ze jiny misto me nenapada - ta Tyna je nebo neni zrusena?Tam ta zahradka byla super,nebo jeste ve Stapu by to mozna slo... No ja nejsem kolinak,tak vas toho urcite napadne vic :wink: jo a nase "rybarova dcera" se naucila slovo ryby :grinning: rika teda "byby" ale Paja je nadsenej :grinning:.
20. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
ahojda,
Týna je dobrý míso - na tu jsem úplně zapomněla a myslím, že to tam stále funguje, letos jsem tam na zahrádce vlastně ještě nebyla a plavečák pokud bude hezky je taky dobrá volba (tam by to bylo dobrý hned od 10 hod - pak už tam bývá dost dětí), takže navrhujte den příp. i čas ať se hneme z místa
první návrh - pondělí 10 hod plavečák :wink:
20. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky...jestli mohou i těhotný :slight_smile: tak v PO v deset bychom taky mohli :slight_smile:

Veru: věřím, že stěhování s malým dalo zabrat, ale hlavně, že se povedlo byt sehnat a je o starost méně..jeslti ti to pomůže, tak my když se stěhovali, tak jsme hodně dlouho měli jeden pokoj jako překladiště, a to se stěhovali dva dospělí lidi...

Sim: Koukám, že Terka bdue po tatínkovi :grinning: a že byby budou v kurzu...no abyste za hcvíli pořizovali ty natahovací holínky :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
ahoj,tak martínek dobrý, aspoň to tak vypadá, žádný nastuzení se zatím nekoná..

tak ten srázek .. v pondělí bychom taky mohli, pokud nám ale nepřijede babička, ale to není zatím zcela jisté, takže uvidíme. Nepřijede-li, jsme v deset ráno na plavečáku v cuku letu :grinning:
renat.. já myslím, že těhotné mohou především :slight_smile:

Venku je vedro, ale jak jsme byli na tom hřišti, tak tam bylo nečekaně příjemně, foukal vítr a tak nebylo takové vedro. Pohráli jsme si dobře.. teda martínek :slight_smile: Hoďku a půl jsme tam byli určitě.
20. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
sim.. gratulujeme k pěknému novému slovíčku.. byby jsou opravdu fajn a věřím, že to vašeho taťku nadchnulo :slight_smile:
20. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme doma, hip hip hurá! bylo to hezký, ale jsem ráda, že jsme doma :wink:

takže v po v 10 na plavečáku srazík můžeme taky dorazit, tak před branou hlavní asi ne?

Mar- nepokrytě závidím moříčko hned bych jela taky :dizzy_face: ještě se uvidíme na srazíku.

Teri- malý dodatečně vše nej k narozeninkám, hlavně zdravíčko! na Madonně to musel být hukot, co? taky jsem si na tebe vzpoměla..

Veru- tak to jste měli štěstí že jste si takhle narychlo našli byt, neboj, krámy za chvíli zmizí.

SImi- co uspávání? u nás teda taky děs, kačí jak jsme byly pryč, tka špatně usínala, chtěla něčí přítomnost a to už docela hezky uměla spát sama, 2x má mlíčko na noc, když jde spát a v noci, takže máme zase spotřebu, a hlavně se budí a spí pak se mnou, fakt děs, kdy tohle skončí :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdy se to máte stěhovat v září?

Kačí má taky nový slovo mňam, naučila se to ted, a volá krásně na babí to neumí ani na nás, pořád tam volala na babičku :grinning:

tak v po teda se těšíme :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.