• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
koukám nikde nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase při starým co? :grinning:

já od rána makám uklízím peru vařím, jindra je s kačí venku, pak jdu dělat chlebíčky, odpo přijdou gratulanti a zítra další mám kulatiny..že byste to na mě neřekly? :wink:

kačí rostou zoubky, tak má trochu teplotku, snad to bude dobrý, špatně spí chudinka moje zrovna dneska teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
jani - vítejte doma a samozřejmě všechno nejlepší k těm Tvým 20tinám (doufám, že nevadí, že jsem to práskla :grinning: :grinning: :grinning: ), jinak v pondělí dorazíme a myslím, že se můžeme srazit klidně na té terase u dětského koutku, stejně asi všichni nestihneme dorazit přesně v těch 10 :wink:
22. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahoj holky..zdravím narychlo z chaty :slight_smile:

Jani: ještě jednou oficiáolně vítejte doma :slight_smile: a všechno nejlepší k narozeninám (taky si myslím, že za těch 20 se nemusíš stydět :grinning: :grinning: :grinning:

My teda taky s největší pravděpodobností dorazíme, psala jsem i Kamče (hanybany) tak ty s Kubíkem taky dorazí... :slight_smile: tak se budeme těšit.

Pěkný i když asi pěkně "uplakaný" (déšť) den...
22. srp 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz
Halo halo kde je kdo? :confused:
holky moc děkuju za přáníčko, cítím se na 20 :grinning: dostala jsem krásnou kytku od jindry, kabelku, nějaký stříbro, dortík atd ..bylo to hezký.
jindra jel ted s kačí ven, jdu uklízet s ní to vůbec nejde, to neívm SIm jak to děláš, já uklízím taky tak obyčejně, ale když chci jako ted udělat skřínky v kuchyni atd, tak nemám šanci, kačí zlobí vyleze na židli k pc, přepíná to tady, vypíná a zapíná televizi, krámuje, děs, takže asi letos nebudu zase péct, to si neumím představit, jdu makat, tak zítra na tu 10 na plavču, papa
23. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
holky chtěla jsem se zeptat, nechtěl byste se mnou někdo chodit na in- line kurzy, pořádá to maminka dětí, který jindra trénuje, je to bud na víkend v září 10 hodin za 700,- nebo individuálně ve skupince od 3 lidí je to snad okolo 200,- docela bych chodila ale nechci se ztrapnit sama, nechtěl byste někdo chodit se mnou? :grinning:
23. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
ahoj holky...trak jsme doma :slight_smile: počasí nic moc, ale i tak jsme si to užili :slight_smile:

Tak my zítra dorazíme, cca na tu 10hod., jak dlouho tam plánujete být, já po obědě budu muset zmizet, cca kolem jedné max. abych odvezla Kači s Kubíčkem domů a pak hurá na cvičení :slight_smile:

Jani: teda tolik dárků...koukej dorazit v novém stříbře s novou kabelkou, ať to okoukneme :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
jasně :wink:
my taky asi po 12 půjdeme zhruba, bud kačí usne v kočárku po cestě nebo poputuje do postýlky. zase blbě spí co jsme dorazili ze šumavy, včera usnula v půl 9 je to děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Jani: tak to jo...:slight_smile: ještě jeden dotaz, asi blbý...ale vaří tam?? Si tam asi dám něco k obědu...

Co to je za kurzy??
23. srp 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
jo vaří já si asi taky něco dám kdyby kačí usnula v kočárku abych nepadla hlady..

nevím kurzy in line bruslení nevím moc podrobností..

holky koukám na net líbí se mi houpací kůn pro kačí k vánocům není na to velká ne?
23. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Jani: teda kurzy inline bruslení...?? To je síla, to jsme ještě neslyšela...mi přijde, že stoupneš a jedeš...ne??

Dej odkaz na koníka...určitě by se Kačí líbil..taky jsme měli, možná je ještě někde u babičky doma :slight_smile: a taky takový houpací kohout, ten měl snad každý..

Já už zase nakupuji, došly mi nějaké věci na tvořeníčko :slight_smile: už chci namalovat to povlečení... :wink:
23. srp 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
namalovat povlečení? to nevím..

nejdřív dávám odkaz na golfky, asi jsem se zamilovala :dizzy_face: - http://www.klokanek-online.cz/index.php?l=cz&p=13&r=0&pi=293, že jsou úžasný? asi zkusím říct ježíškovi.
23. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
koník- příjde mi že to stačí nemusí být úplně nový, ne? ale nevím jestli není malej, jiný jsou větší, aby nám nebyl jen na chvíli :stuck_out_tongue_closed_eyes: -http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25644534&tab=2
23. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jo jo,, jedno oblečení si dělám sama, mamka mi jen ušije, z bílého plátýnka a já si tam namaluji postavičky z večerníčků (voskovkama :slight_smile:

golfky jsou hezký :slight_smile:

s tím koníkem, určitě nemusí být nový, tento vypadá hezky, al ejá se v tom vůbec nevyznám, tak asi neporadím.
23. srp 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
aha tak to jsem zvědavá, je to já bych nemalovala :grinning: a to se pak může normálně prát?

jsem blázen, už tady honím dárky na vánoce a ten koník se mi líbí ale až to uvidí jindra tak mě bouchne asi, ta už má takovejch krámů ale koníček je úžasnej a za ty peníze to není tak hrozný, akorát by bylo blbý kdyby pak na něm nechtěla rajtovat :grinning: :astonished:
23. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Ahojda ... my zitra nemuzem :o( jedem do aquapalace na tobogany :wink:

Jani .. konicek je moc hezkej ... pise od sedla 38cm .. tak ji zmer nozky od rozkroku a uvidis jak ji to asi tak priblizne bude .. ja si myslim ze bude ok. .... a ... dodatecne vsehno NEJ NEJ NEJLEPSI K TVYM NAROZENINKAM !!!!!!!!!!!!!!!!

Ja uz zase nakupuju darecky pro Alexovo prvni narozky (bude je mit az v rijnu) :grinning:

Reni .. voskovky jeste nedorazily? Ja taky cekam nejakky ten materialek na tvorenicko (za 2000,- :confounded: ) Je to des jak je to drahy ... ale je to nadhera. Premyslim taky krome otevreni kavarnicky o nejakem obchudku s temahle blbinkama tvorivyma a treba tam porada i nejake kurziky ... no nebylo by to spatny ... ted uz jen vyhrat tu sportku.

Jo v te Italii uz to nekdo vyhral. Vedi kde se to vyhralo, ale pry jeste nevi kdo. ale je vesnice, takze se dozvi brzy - chudak vyherce. Starosta uz pronesl. ze potrebuji nove hriste, pak knez, aby nezapomel ten dotycny na kostel,majitel baru kde byl podan ten tiket rekl ze by potreboval nove auto .... sila ta lidska drzost !!!

Jdu chrnet! dobrou
24. srp 2009 v 00:05  • Odpověz
Dobré ráno, tak dneska aspaní děs a běs..už se to začíná zhoršovat :cry: :cry:

berti: jsme ti zrovna chtěla včera psát (když jsme se dozvěděla, že padl ten jackpot :stuck_out_tongue_closed_eyes: zda už máte jachtu apod :grinning: By mě zajímalo, kdo je ten šťastný, ale z čistě bezpečnostních důvodů si mylsím, že ten člověk o to ani nestojí..poku se nezbláznil...takových peněz ja ž už moc...mně by stačilo i míň...
Tý jo, ten nápad je super, zrovna v noci (když jsem nemohla zabrat a měla jsem naobjednáno tolik věcí) jsme si říkala, že obchod s kreat. věci by byl super...i jen pro mě...jenže tady u nás jeden byla a neudržel se ani půl roku :angry: prostě lidi netvoří...

To je škoda, že dnes nemůžete, psala Lenina, že taky nedorazí, mají s terinkou nějakou srágoru... :frowning2: snad bude brzo vše dobré.

Tak já si jdu aspoň vypít čaj, zatím páček
24. srp 2009 v 06:10  •  2 děti  • Odpověz
Šmajra pano co to je, co to je?? Kde jste všechny??
Jak je?

U nás vše při starém, břicho zas vyrostlo, už si říkám, že víc to nejde, :grinning: a jinak se stále rozhoduji o té kabelce :unamused: prostě nevím kterou...to bude muset rozseknout.
Jdu do pekárny a pak žehlit, takže přeji hezký den..
26. srp 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
nevím Reni každej na to tady prdí, tahač SIm taky teda to je už co říct, nemá nás kdo rozesmát :grinning:

my byly na 18měs prohlídce máme 11 kg a 81 cm vztekání prý patří k věku, máme důsledně trvat na svým, mlácení není doporučeno :sweat_smile: přejí mi pevný nervy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Baf!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Diplomka odevzdaná...........uf! Už se zase začínám chovat jako každej normální člověk.........stresík je zatím pryč........Snad mi ji vezmou a pustí k obhalobě.......nechce se mi ji už opravovat a šťourat se v ní.......Do konce týdne si dávám oraz a pak šupky hupky na šprtání na státnice.......

Jak se daří? Co nového? Snad jste všechny i s dětičkama a bříškama v pořádku.....
napiště, co jste dělaly, jak děcka a bříška rostou......já slibuju, že se tu do konce týdne ukážu a taky něco málo přihodím.......teď jdu chrupkat a užívat nicnedělání.......počítač nechci na nějakej čas vidět................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoooj,ja udelam taky BAF :slight_smile: Jestli chcete rozesmat - no nevim,ale me to rano pobavilo - Terka se asi predevcirem naucila,ze prase dela chro chro... Dneska rano vylila (schvalne) actimel na zem,tak ji rikam,ze se to nedela,protoze to delaj jen prasatka - no a ona mi odpovedela :grinning: myslim,ze nemusim dodavat jak.Jinak teda des a bes s uspavanim.Bohuzel ta potvora vyleze uz i z ty cestovky,tak tam u ni zase lezim dokud neusne a vracim ji treba 10x za ctvrt hodiny do postylky.Dneska mi dosla trpelivost a uspavala jsem v kocarku.Nevim jak na ni,v tomhle fakt tapu :frowning2: jen vim,ze uspavat v kocarku neni reseni a tak vysvetluju... Ale prd platny,zitra se na to nachystam a budu supertrpeliva a na kocarek nedojde - drzte palec.A co srazik?Mne to desne mrzi,uz jsme o.k.,ale jeste dame chvili karantenu,ted to totiz chytlo Pavlunace,takze opravdu asi nejakej bacil.
26. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
No konečně se někdo objevil...
Markyzko: gratuluji k odevzdání DP :slight_smile: a trochu závidím, já se v tom teď začala šťourat...a mám předběžnou podobu, teď to "jen sepsat" do PC...udělat výzkum (to mohu po mailu, ale....)
Kdy děláš státnice?? a z čeho?? nějak jsme to pozapomněla :slight_smile:
Jak s emáte? Co SaMík? Určitě umí zas posutu nových věcí, co?? Utíká to jako voda.
26. srp 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
Ty odbarvenej cerve - mne jako budes ignorovat bo co? :grinning: jinak Marky,gratulace k dokonceni toho vseho,uzivej pohodu a tesim se na slezinu,kterou co nejdriv naplanujem :wink:.
26. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Pche, zítra budu zase "blonska" :grinning: :grinning: tebe ignorovat?? To ani nejde :grinning: :grinning: a když, tak se připomeneš...hihi.
...tak teda koukám, že máte další zvuk zvířátka do sbírky... :slight_smile: to sylšela od Pavl. ne?? Z lesa..tam josu taky takový ty prastáka, co dělají chro chro, ale potkat bych je nechtěla.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
Ja se pripomnela? Ouu,to je trapne :grinning: neboj,divocaci jsou dost plachy,jen kdyz maj mlady,tak jsou nebezpecny. Ale jo,rozsirujem slovni zasobu,uz nema jen haf a cici,ale konecne i pipi,byby,chro chro a hodne vzacne i buu :slight_smile: na ovecku krouti hlavou a dela berany berany duc - to si nejak vymyslela sama.No zadna mluvci neni,ale jde to.Uz semtam chapu,co chce,tak snad to bude jen lepsi.Jdem chrupkat.Jo jeste vlastne mame novinku,jezdime od vcera na kole se sedatkem,je z kola tak nadsena,ze ho na sebe dneska shodila,kdyz se sapala do sedatka a ja odskocila domu pro piti na cestu.No nesedela jsem na kole dobrejch 5 let a boli z nej zadek,ale jsem stastna,ze ho mam,zacnem podnikat cyklovylety.
26. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Však to je dobře...víš jak to je v Úč. zájezdu "nám nikdo s.át na hlavu nebude" :grinning: :grinning: :grinning: takže se připomínej, když to někdo přehlédne :slight_smile: (viz inteligentní blondýna:slight_smile:
Tak to je super, že jezdíte na kole, ale opatrně jasný :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
jdu taky do hajan - ještě si vařím teda driják - odvar ze zázvoru, pomáhá mi jako jediný na pálení žáhy, jím častěji menší porce, nic agresivního, ale stejně si lehnu a začne to...ale to k tomu patří, tak tu nebudu brečet :wink:
26. srp 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
Dobrou noc!!!
26. srp 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
Ta zaha je desny svinstvo,to ti fakt nezavidim!A to nejak varis ten koren nebo co to je? Ja vzdycky chtela ochutnat zazvorovy pivo :grinning: myslim ze o nem pisou v Detech z Bullerbynu... No,ale limonada je taky super. Neboj,na kole jsme jak ponocny - nefunguje mi prehazovacka na to zadni kolecko,tak slapu jak debil a jedu pomalu.Musim nekoho ukecat,at to spravi,nejradsi a za vsech okolnosti jezdim na ten nejtezsi prevod a ten tam ted nemuzu dostat :frowning2: ale je to nezvyk s tim prckem vzadu,vcera katastrofa,dneska uz objevuju jakous takous jistotu.Nemuzu usnout,ach jo.
26. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
Jo a jeste si vlastne musim ulevit,Bercak prisel s tim,ze na tom baraku kam se mame stehovat je termin pro dokonceni rekonstrukce z konce zari presunut na konec roku,takze super :frowning2:
26. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobrý ránko...

Sim: ten odvar dělám tak, že si nastrouhám ten kořen, jak píšeš :grinning: (cca lžičku), a zaleju to horkou vodou a nechám 12min louhovat je pak sice hodně silný, ale mně pak pomáhají třeba jen 2 loky.
Tak s tí stěhováním se to protáhne, jo? No to by mě taky naštvalo, ale věřím, že Pavl. o tom nevěděl...nebo resp. že s tím asi nemůže nic dělat, dodržování termínů od firem apod. je vtýhle zemi absolutně nemožný.

A koukej ať ti kolo opraví, jasný? Přece se nemůžeš teď tak dřít :sunglasses: a co terka? jak se jí to líbí? Upřímně, já si nedovedu představit tu manipulaci, jízdu atd. s tou sedačkou vzadu...přijde mi, že ta za nás byla lepší, měla si přehled, viděla si na dítě..no nevím.

Já se včera vrhla na DP, takže půjdu něco zas smolit, a taky uklidit vřerejší vyžehlené prádlo, ať to trpochu sestěhujeme a o víkendu uděláme už asi u nás v ložnici Hilton pro prcka ...
27. srp 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.