• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
holky tam je vedro děs, jsem vyřízená byly jsme za jindrou na tenise a mám toho plný brejle :sunglasses:

SImi- my taky na kole jezdíme, ale kačí má jindra já ani nevím jeslti bych jí uvezla ale líbí se jí to :dizzy_face:

Terezko gatulace konečně vid? zítra se uvidíme
27. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Tak mě včera Markýzka tak nahlodala, že jsme si sedla taky k té mé diplomce a smolím :slight_smile: zatím dotazníky a otázky pro rozhovor...a i mě to baví, ono to půjde. :grinning:
27. srp 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
a kdy máš ty odevzdat diplomku Reni? státnice jsou v září vid? a datum už se ví?

já jsem docela hotovka, ais z toho vedra, jsem unavená, klimbám tady, kačí spí, nejradši bych taky zalomila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jani: tak DP mohu odevzdat do 12. 11. (obhajoba byl byla už v prosinci) nebo do 20. 3. (případně to jde ještě prodloužit, ale to už nechci)..tak uvidíme, jak se to stihne...
A státnice jsou vypsané až na leden / únor a pak druhé kolo květen / červen.... takže se taky uvidím. Ale půjdu asi ten první termín...zkusit to :slight_smile: :wink:

Já jdu klimbnout zcela cíleně, beru National Geografic, takže něco přečtu (snad) :slight_smile: :grinning:
27. srp 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
Hoj - my taky ted dorazily - byly jsme u mamky,Terinka rano porad volala: babi ci,babi ci! Tak jsem ji nalozila a jely jsme.Pak se ale bala,aby tam nezustala,tak se na me lepila :slight_smile: musime ji ted od babicek a dedecku trochu ochranit,oni by si ji nejradsi vzali nastalo,ale asi tam byla moc.Je ted na me takova hodne fixovana.Byla teda vzdycky,ale tu silenou separacni uzkost jsmd celkem rychle prekonaly,ald ted ji mame zpatky :frowning2: tak si ji budem uzivat,stejne jsem nejradsi,kdyz ji mam hezky u sebe doma :slight_smile: Reni,jaky mas tema?
27. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já se taky po delší odmlce hlásím.Včera jsem byla na gyndě 3,5 hodiny,děsný!!!Doktor měl dovolenou tak se mu to tam nahrnulo všechno včera.
Za tu dobu jsem se tam stihla 3 pozvracet a zjistit,že kamarádka z práce je těhu a čeká mimi už za necelej měsíc :slight_smile:Jinak krevní testy-protilátky OK,zbytek se dozvím za týden v gennetu.Budou mi dělat i UTZ 3D,měřit píděti šíji a nosní kůstku.Tak uvidíme pak co a jak a podle výsledků pojedu nebo nepojedu na plodovku.
Pak jsme se s mámou na nějakou sedačku už vykašlaly-měly jsme jet Týně koupit-a jeli jsme k našim.Máma měla včera 40.Tak se tam slavilo.Já jela dom až v půl osmý a sedajdu jsme nakonec objednaly přes net :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Lendo:vy máte hezký TP,21.3.2010 :grinning: tak jsem zvědavá která z nás to "vyprdne"dřív,ale uzavírám sázku že ty :sunglasses:
27. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
A fotky pupku mám v galerce :slight_smile:
27. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Teri- hezký fotečky pupíčku :dizzy_face:

holky tak jsem jelen, Leni ty jsi už těhu či co?nechápu :grinning: :confused:
27. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
teret.: ahoooj :slight_smile:
To je dobře, že to někdo už proflákl, takže moh uLenině ještě jednou - ale veřejně - gratulovat :slight_smile:
Takže Sim. - velkáááááááá gratulace :slight_smile:
27. srp 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
teda vy vopice nikdo mi neřekne jo?

tak lenino máš mínus teda :grinning: ale moc moc gratuluju kočko!! to je super a já myslela že na mě počkáš :dizzy_face: :grinning:
27. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Jani: vždyť to má Lenina u jména :slight_smile: :grinning: 1d a 11tt...z čehož vyplývá....ta krásná novina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Už na tebe asi nepočká, ale co kdybyste si vy pospíšili :slight_smile: a trochu to urychlili?? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. srp 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
jé a jo tak to jsem si nevšimla :astonished: ale tys to taky věděla ty tajnůstkářko vid?

no my to necháme na příští rok, lenina měla štěstí že jim to vyšlo takhle rychle, to je super!!
27. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
a co vůbec to povlečení kreslíš?
27. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Tady se nic neututla :grinning: Diky za gratulace,ale zatim pockejte,pze mam trochu obavy,ze jsem se cpala moc lekama,aniz bych o tehu vedela( vim to od vcera),takze to byly ATB,kapky do nosu,ibalginy,ted jsem si vzpomnela na nejakej surgam (taky na bolest,ald strasna sracka) a taky umrtvovaci injekce u zubare - ale snad to bude dobry a TP bude 18.3.10, na moje narozeniny - ikdyz drit se v takovej den s tlacenim,to znam lepsi zpusob jak je prozit - na druhou stranu ten darek za to :grinning: njn,za tyden jdu k Sedivakovi,tak jsem zvedava,ale pocitam,ze me nepochvali.
27. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Jani: au au, nemlátit...ale neboj, vím to den....jen mi dělalo problém tady nezačít jásat...tak jsem ráda, že to Teret načala :slight_smile:

Příští rok? Tak to je stejně super, pořád se to tu bude hemžit mrňatama, těhotnýma...bomba. Marlan taky nějak plánovala, ne?

Povlečení je ještě u mamky, teď sedím opravdu nad tou diplomkou (když ne tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale už mám předlohy, plus mínus..jakoo že vím, co tam bude a budu dělat takový slintáček usínáček...s krásným obrázkem...i když pak bude na pozdější dobu :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz
jééé, to je krása, co to tu čtu... to jsou novinky teda... čumim na drát :slight_smile:
tak moc gratulujeme a přejeme zdravíčko a všechny ty votravný výsledky z těhuvyšetření aby byly oukej ...
Tak to jsem zvědavá, co to bude, jestli to bude mít pindíka :grinning:

Teret.. bezva, že testy dopadly dobře.. jen tak dál.

Markyz.. gratuluju k odevzdání, teď ještě odevzdat sebe u statnic, co? :dizzy_face:

... dneska jsme byli na plavečáku, vevnitř, zase se to vyvedlo, jako vždycky, spokojenost.. :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
sim: myslím, že nejdi jediná, kdo třeba o těhu nevěděl a bral prášky, eventuelně pil, kouřila apod. Neboj, oni to pohlídají, ale stejně nebudeme myslet na to, že by něco nemělo být v pořádku, prostě bude!!!!!! jasný :grinning:
27. srp 2009 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz
já to Reni taky říkala, říká se, že ze začátku je to lepší než když je mimi větší, spousta maminek, kouří, dá si panáka atd, když to neví a nic se neděje, že? no že jsi to ty tak ti to odpustím a nemlátím tě teda :grinning:

jitu- co ten zítřek jdeš na tu 7 psala jsem ti na facebook, ale nebudu tam, tak mi písni kdyžtak sms, ju?

reni ty jsi taky na facebooku, že bysme si tě přiřadily :wink:
27. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Jj,ja na to nemyslim - jesteze mam takovou flegmapovahu :wink: jediny obavy mam o Terinku,nechapu jak jsem ji neco takovyho mohla udelat.
27. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
cö udělat, bude ráda, že si bude mít s kým hrát uvidíš :wink:
27. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
Jo a Renca to vi protoze mi delala zmenu profilu,ja bych to na mobilu neudelala.
27. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
No jo,ale uz nebude moje jedina,milovana,uz nebudu jen jeji,mam z toho hrozne cerny svedomi :frowning2: chudinka malicka,bude se muset delit s tim vetreleckem v brichu.Nemuze mi skakat po brichu a nemuze pochopit,ze je tam mimi,porad se me pta mimi? A ukazuje pritom na pupek a pak rekne neni tam a ja ji odpovidam,ze tam je a ona je tak zmatena :grinning:
27. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
no na jednu stranu máš pravdu, je malinká, přemýšlela jsem o tom, když jsem dávala kačí spát, koukala jsem na ní, je to stejně drobeček, i když už tak vyrostla a to samý Terinka, ale bud v klidu, hlavně aby bylo všechno v pořádku, Terezka si zvykne, nemysli na to, nestraš se, bud v klidu, snaž se být pro prcka :wink:
27. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
No moment,moment...koukám jí co tu má napsáno,1d.11.tt vy jste si toho nevšimly??? :grinning:

Leni:bud v lidu,co bych měla říkat já když se budu muset dělit mezi tři.A znáš Týnu jak po mě furt leze.To mě Tomáš furt píchá do břicha v říká:vstávej!! :grinning: Už se těšim až ho to mrně kopne,to bude koukat.
27. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Leni:tak to máš je o 5 dní jak já,to je super,nechceš rodit v Nymburce se mnou? :grinning: já do Kolína nejdu :rolling_eyes:
27. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Téda....to jsou novinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Simlen a Tery.....gratulka k těhu....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :wink:
Sice prášky neberu, ale zatím se o mimi fakt nesnažíme......až se přestěhujeme......no, jak se zdá, tak bude mezi Samíkem a sourozenečkem takovej pětiletej rozdíl.......no, řeším tu blbosti, že? Chudák moje kamarádka se o mimi snaží už 2,5 roku a stále nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :angry: a já tu řeším, že hned si nemůžeme dovolit druhé......fuj jsem sobeček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hlavně si to těhu pěkně užijte.......

a Reni.....ty ten finiš taktéž.......už máš krásný břišánko :wink:

Slíbila jsem, že tu taky napíšu, jak se máme........Sami je andílek, pěkně pomáhal mamince s diplomkou, plínky přes den už nepotřebujeme ani na delší cestu v autě - pokud neusne, tak se prostě do plínky ani za nic nechce vyčůrat ani vykakat......takže fakt parádička........jen s sebou tahám malej nočníček cesťáček (po mně - byla to hračka pro panenku a teď ho využívám na cesty pro Sama), páč čůráme i ve vlaku apod.......
Docela se s ním i domluvím, když chce, tak spoustě slovům je hezky rozumět.....je to velkej koketa......škádlí hlavně ženský - v Metru je např. štípe do zadku (vybírá si jen ty hezký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ), cestou po městě jim háže míček a chce, aby se ohly a míček mu podaly......zkrátka si užíváme......je to moje největí zlatíčko......který se občas dokáže strašně vztekat a trucovat, zlobit......já se vždycky rozzlobím, ale na dlouho mi to nevydrží....on totiž ke mně přijde a řekne: "Mami, co je?" nebo "Mamiko, zlobim".....u toho na mě udělá oči a já nic nezmůžu......takže vše odpuštěno........................ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: Děcka to prostě umí.......
Jen začal trošku zlobit s jídlem.......stávkuje hlavně u obědů....sní třeba jen tři lžičky......už to trvá asi deset dní, zatím neřeším, ale už mě to začíná vytáčet.....on, takovej jedlík.......a hlavně začal vyžadovat zaplou televizi.......já na ni moc nekoukám, ale jak přijde Jirka domů, tak ji pustí a Sam by nejraději koukal na pohádky.......ráno před snídaní mu teda dvě pustím....jenže on je chce i během oběda, večeře......takže s tím teď bojujeme........a taky bojujeme s dudlou......řekla jsem si, že do státnic mu ho ještě na spaní dávat budu (páč se potřebuju soustředit na šprtání), ale obávám se, že kvůli tomu se z něho stává strašnej závislák.......dneska jsme v Praze potkali mimčo s dudlíkem a Sam se ho na Staromáku začal dožadovat......dokonce předstíral, že chce spinkat - jen abych mu ho dala (a přitom už byl vychrupkanej).....bojím bojím, že při odnaučování přořve celý dny........

Tak a kdo dočet až sem, tak gratuluju.......slušnej elaborát.......tak sorry....příště budu stručnější.................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Marky,ja mam rada dlouhy prispevky,zvlast o Samickovi :slight_smile: je to smudla roztomilej.S tim papanim - nerostou mu treba jeste nejaky zoubky?To Terka pak taky temer neji a jindy je jak kyselina.Teret ja zas nejdu do Nymburka,mne se v Koline libilo,je to bliz a Nymburk nikdo moc nezname,takze neni co resit.Navic nechci abys rodila vedle me a slysela jak narikam,ze skocim z okna,jestli me hned nevezmou na cisare :grinning: Jinak dnesni uspavani docela dobry,dala jsem Terku do postylky,ale hned si prelezla ke mne,ale protoze nejancila a byla celkem hodna,tak u me zustala a behem 30 minut vytuhla.Ted se tady teda desne roztahuje,ale nevadi,ja ji za trest pusinkuju :slight_smile: je to mrska.Jo a hlasi,ze bude curat nebo kakat,ale na nocnik nebo zachod ji nedostanu.Anebo dostanu,ale pak se nevytento,az kdyz sleze.Ale zase kdyz se pocura na podlahu,tak hned bezi pro hadr a vytre to :grinning: Jen aby ji to vydrzel ten uklizeci elan.
27. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jo a Marky,nepomlouvej nam tady Samika,ten NIKDY nezlobi!Je to ten nejuzasnejsi smudla,jakyho znam!
27. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
Tý brďo tady se ponocuje...to my koukali na fotbal (prcek se mlel jak střeštěný, tak asi bude mít fotbal rád :slight_smile: a pak jsme vytuhli :slight_smile:

Marky: jen piš romány, vždyť si tady delší dobu nebyla, a stalo se toho určitě hodně, tak ať máme přehled. Samík je moc velký šikulka, a že někdy "zazlobí", no je to dítko, a je to normální :slight_smile: a dudlík se taky určit odnaučí...přijde den, kdy už ho chtít nebude, uvidíš.
a kdy máš přesně ty státnice?? jak jde učení?
28. srp 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.