• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
TAk tu samou zprávíčku už jsem taky obdržela, ještě jedou gratulujeme:slight_smile:
10. kvě 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
Renatko, takže oslavičky se nám vydařili. :slight_smile: U nás to bylo včera, jak mála svatba. :grinning: Takže tobě přeju (nevím, přesně jaký to máš den), vše nej nej a a vše co si přeješ. :dizzy_face:

Holky, vaše chlapi vám fakt chválím. My (na to, že krom svátku matek mám i narozky) jsme to odbyli bonboniérou. na ečeři jsme se nedostali, protože nebylo hlídání pro malou a manžílek se nedostal ani pro kytku, protože celý dopoledne pracovali na bydleníčku. Ale je fakt, že pak budu mít ten nejlepší dárek, vlastní bydlení. :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ja hlavne moc nechapu,proc by nam chlapi meli prat a neco ke svatku matek davat - pro me je to den,kdy si reknu,ze mam super mamku a hlavne to reknu ji a podekuju ji,ze me v bolestech porodila :slight_smile: a ze ji mam rada.Jednou mi snad to samy rekne Breberka,az bude mit rozum,ale Paju jsem poslala,at jde poprat misto me svoji mamce,ikdyz pravda - potesilo to,on normalne taky moc na nejaky darecky a pozornosti neni.O to vic si pak kazdy malickosti vazim :wink: holky,je fajn,ze oslavy se vydarily.My jdem ted taky na grilovanou rybku k pozdnimu obedu,uz se tesim,mnam!
10. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Reni já taky gratuluju dodatečně k narozkám hlavně hodně zdravíčka a mimíska :dizzy_face: já nic od Hany nedostala, asi proto že na mě nemá číslo :grinning: a jak bylo na chalupě?

Tyli- tobě taky gratuluju k narozkám a přeju to samý akorát Elinka at je hodná a nezlobí maminku :dizzy_face:

nám přijede tatka asi až večer, chtěla jsem se vytáhnout bábovkou ale měla jsem asi špatnej kypřící prášek a jaksi mi nevykynula, tka jí můžu vyhodit a takový práce s kačí mi to dalo udělat achjo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
Jani: děkuji, ale ještě je čas (14.5. :slight_smile: takže si nic neprošvihla:slight_smile:
Jinak na chatě bylo bájo, počasí vyšlo super, já si skvěle odpočinula, chodili jsme na procházky, byli jsme na motokrosu, fakt bomba, super.

Sim: jaká byla ryba? ani nevíš, jakou jsem na ní měla chuť, když jsme si to přečetla.

Jinak holky, měly jste v těhotenství problémy se zubanama?? Mě se asi začal dělat hodně z. kámen, mám to po mamce, a manža říká, že to mám teď víc, mě se nezdá, ale no nevím. Mléka moc nepiju (samotné), jen třeba kaši, koktejly apod. ale hodně jogurtů apod to jo....tak nevím.
Od švagrové jsme dostali vitaminy, calibrum mama, tak vápník je, ale budu je brát tak 1 za dva dny, protože mám strach s velkýho miminka ( i když kdo ví, zda je to pravda, nebo ne...).
Jestli máte nějaký tip, dejte vědět. Zuby mě nebolí, nijak se nekazí, jen ten kámen.
10. kvě 2009 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz
mě se zuby nekazily moc, ale pila jsem hodně mlíka jinak nee, jen v těhu a asi to bylo tím taky potřebuju nějaký vitamíny právě na zuby, kazí se mi fakt hodně, přemýšlím nad novýma zubama, ale to je velkej zákrok a hodně peněz, vůbec nevím jak by to bylo, ale asi si dám fakt udělat nový, to se dělá v narkoze nebo jak nevíte? já s narkozy bojím a jinak jsem srab, tak nevím právě jak by mi to dělali :frowning2:

calibrum jsem taky měla, prý to ale není pravda to o velkým mimi, asi se nemusíš bát :wink:

jdeme dělat koupy koupy, už mám taky nějakej hlad..

reni a ty bys to út taky mohla dojet?
10. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Reni, moc děkuji za sms. Jen jsem si ji přečetla před chvilkou. :slight_smile:
A zubní kámen, to je prevít :grinning: , taky s ním mám problémy. Mě na něj zubařka vždycky doporučuje modrý listerine, ale je fakt, že v těhu se mi z něj dělalo docela blbě (chuť nic moc).
A vitamínky jsem taky brala jen občas, ještě jich tu mám půl krabičky. :dizzy_face:

Jani, děkuji za přáníčko. :slight_smile:
10. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Jani, tyli: děkuji za rady, zkusím se přemoci a vypít aspoň trochu mléka, ale je to děs...ne, že by mi nechutnalo, ale jak je to větší množství a myslím na to...tak mi to nejede. :frowning2:

Tyli: tak to přesně jsme si říkala, zubní kámen to je prevít, no za měsíc jdu k zubaři (i když ho musím přesunout, mám ho v den státnic:frowning2: tak uvidíme, co řekne...vždycky mi ho jakoby vyškrábnul...

Vitaminy brát budu jak jsem psala, taky si myslím, že to je pověra a že záleží rozhodně na jiných okolnostech...

Jani: mi nějak něco uteklo, co se děje v úterý a to jsem dočítala...písni mi prosím kdyžtak:slight_smile: děkuji
10. kvě 2009 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
Renčo, tak ty už jsi doma. Já před chvílí zjistila, že tam mám sms. Podle mě za to vitamíny nemůžou - každopádně jsem je brala, ale stejně jsem měla nedostatek železa, Daneček to všecko vytáhl. Ale tohle je celkem častý. Brala jsem je cca 2 měsíce, hlavně první trimestr - jak by ale malej vypadal, kdybych je nebrala vůbec ... Stejně si nemyslím, že by měl míň než těch 4,60 :grinning: Vzal si ze mě, co potřeboval.

Jani, hrošíci jsou výborný, Tom mi s nima nakonec i pomohl:slight_smile: Ale jak píše Sim, taky jsem zavolala babče, mamču máme tady, popřály jsme si tak navzájem - včera jsme koupili v Poděvradech oplatky, tchýně i moje mača dostaly něco na zub, ale žádný velký trachtace. Byly potěšený, že jsme si vzpomněli. Tom přiveze něco dobrýho na zub vždycky, když jede sám nakupovat. Ještě jsme ve stádiu, kdy si zkrátka děláme radost pořád :dizzy_face: A dlouho nám to ještě vydrží:slight_smile:

Jo, ještě Reni - v těhotenství jsem byla u zubní hygienistky, odstranění zubního kamene a čištění a leštění zubů prováděla opravdu pečlivě - sice se za to asi 300,- zaplatí, ale ten pocit "po zákroku"...
Chodím k dr. Šolínové, k ní jezdí hygienistka, je to opravdu paráda - ale i z tohohle důvodu bych ty vitamínky brala - a neboj, ono i miminko přes 4 kila se dá lehce porodit!!! Nám se v Havlbrodě smáli, že příště to bude pětikilová holčička :grinning: Už se na ni hrozně těšíme!!!
10. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Jasmi: Ahoooj, jo jo už jsem doma, al ejukla jsme na net ještě u našich (bylo mi líto, že mamka nebyla na solavě, tak jsem se ráno zbalili a doteď tam byli:slight_smile: a pak mi psala hned Kamča, takže jsem se informovala.
Děkuji moc za vyčerpávající info, tak se vitamínů bát rozhodně nebudu.
No jo Daneček byl vlastně velký chlapák, když vykoukl:slight_smile:
Já chodím k Altovi, aztím teda si taky nemůžu stěžovat (po tom, co jsem měla za zubařku předtím...tohle je ráj na zemi a péče jiná). Tak uvidím. Nevím, jestli by mě ta paní u Šolínový vzala???Jen třeba na tenhle zákrok...poptám se.

A jak bylo v Poděbradech, včera jsem ti chtěla ještě psát, abyste si nezapomněli dát oplatku do ruky:slight_smile: to já tam mám moc ráda. Určitě se to vydařilo, viď??
10. kvě 2009 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
Reni v út má přijet dopo SIm a asi Markyzka tak mě napadlo jeslti bys taky nechtěla dojet, víš? my už máme doma tatku tak se mu jdeme věnovat :slight_smile: :wink:
10. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Jani: a to bude u Vás?? nebo někde venku?
10. kvě 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
nevím asi venku podle toho jak bude aspon se projdeme :wink: no potřebovala bych na plavečák objednat rozlučku, tak bysme mohli třeba na chvili tam
10. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Jani: aha, tak to já rozmyslím, uvidím, zda něco nemám a zda nebudu s mamkou.
10. kvě 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holčiny....

tak jsem po mega dlouhé době sedla ke koňovi.....a teda zírala jsem......hádka - no coment......ale byla jsem z toho hodně špatná....... :frowning2:

Hany........velká ratulace!!!!!!!! Krásné míry......Jakoubkovi přejeme jen zdraví, štěstí, lásku a žádné starosti...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás snad ani nic nového.......Sam je pořád venku, užili jsme si Den záchranářů, teď máme na baráku řemeslníky.....opět spí u nás, takže za chvilku musím vypnout počítač........pokecáme snad z očí do očí.....papapa :wink:
10. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Terez to jsme asi zíraly všechny, a hodně lidí z toho bylo špatných :frowning2: zničehonic vid, taková mela..jak píšeš no comment :frowning2: na ot út dej vědět, psala jsem ti to do sms, ju?
10. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Jani....zatím s tím úterkem počítám, ale, prosím tě, napiš mi zítra info ohledně času raději sms......nevím, zda zapnu počítač.......znáš mě? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Máme přijít k tobě?
10. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak už mizím.....právě přijeli dělníci......tak jdu uvolnit pokoj....... :wink:
10. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jasminko já z toho že se Domča neotáčí byla hrozně špatná ( Monika Ti to může potvrdit ) měla jsem strach aby byl v pohodě, ale jeho to od malička na bříšku nebavilo a jeden den jsem do něj jako srkala ( no pomáhla jsem se mu odrážet ) a druhej den najednou sám šup a byl na břiše, ale je tam 5 min a brečí, zato se pořád snaží stoupat na nožky, takže bude asi spíš chodící typ :grinning: :grinning:
Já dostala hooodně neobvyklej dárek ke dni matek - taťka mi vyčistil autí - :grinning: :grinning: :grinning: - ale díky za to pže jsem tam měla už pískoviště, příští rok snad dostanu pusinu od domči :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Markyz: ahoj, teda po dlouhé době tě zdravím, to je super, že si se na nás přišla podívat a víme, co je nového a hlavně, že je vše v pořádku:slight_smile::slight_smile: :grinning:

Jiti: to máš teda hezký dárek, naleštěnou limuzínu:slight_smile: myslím, že Domča ti dá tu pusu dřív:slight_smile: :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
Jiti - neboj se ničeho. Nám se malej otočil taky až na půl roce. Některým dětem to asi trvá dýl.
10. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
s tou pusinkou taky doufám, kačí ještě neumí dávat už se na to těším!! :dizzy_face: :dizzy_face:

jiti- kačí taky nebavilo se otáčet, neměla ráda ležení na bříšku a šlo jí to víc na jednu stranu a chodily jsme na rhb asi měsíc a bylo to dobrý :wink: myslím že ve 4 měsících se přetáčela na jednu stranu a pak i na druhou, ale každý díě je jiný, hlavně sebe ani jeho nestresuj, to přijde, neboj se!!
10. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jani no už mi pomalu dochází že každý dítě je jiný, ale je těžký nesrovnávat, ale už se otočil tak to neřešim, je to šikulka a hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
Jojo Reni kdybys viděla moji limuzínu tak se docela pobavíš :grinning: :grinning: ale dárek hezkej :wink: jsem skromná
10. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Jíťo no jasně říkám ti to pořád, Domča zase bude brzy chodit a my pořád polezem :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ten náš prďík je asi trošku lenoch, ale na blbiny, to ho užije - je to takový řehnidlo:slight_smile: Taky dlouho na bříšku nevydrží. No ale s taťkou, to mu se mu líbí ještě víc. Dneska zrovna trénovali.
Holky, já myslela, že takový ty spurtíky neexistujou, ale v noci jsem kojila co hodinu, dneska přes den taky. V půl osmý jsme s Tomem odjeli do bazénu (tam 35 lidí - nádhera, po roce a půl jsem zase plavala), mamka hlídala - po návratu v devět se Daneček choval u mamči na ruce, v lahvičce s čajem prázdno (pro jistotu ho vaříme), pak vytáh obě prsa... V necelých 5 měsících má 7,3 kg a 67 cm, to není zas tak moc, že ne? :grinning: Jiti, jak jste na tom teď vy? Vy už přikrmujete, viď?
Renčo, zeptám se ti, zítra jí zavolám a pak ti dám vědět. Ono to objednání chvíli trvá, hned by to asi nebylo. Ale v Kolíně myslím takový služby taky fungují.
Jani, jen kdyby náhodou - to jste se objednávali na tu rehabku sami, nebo vám dal doporučení doktor? I když stejně to nechám na našem trénování.
Zatím pa a hezký večer :wink:
10. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
jasmi- doktorka ona pozná když něco není tak,jak by mělo být a stačila nám chvilka, když se to podchytí včas a poctivě cvičíte, tak je to dobrý :wink:
venku je hnus teda, chce se mi spát a to s kačí spal tatka, ale ted šel chrupkat ještě sám, jdu dělat snídani, na ten zítřek dejte holky vědět a kdo chce může se přidat, Veru atd, co?zítra ccca na půl10..
11. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
Dobré ráno, tak se mi teda vůbec nechce vstávat, asi ještě chvilku poležím, tohle počasí ktomu přímo vybízí...
Jasmi: děkuji, já si taky něco obvolám a uvidím. A Daneček koukám prospívá, asi měl hlad a žízeň, ono se to neztatí neboj, aspoň to pak bude silák...:slight_smile:
11. kvě 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz
Jinak zítra mám premiéru a jedu poprvý na cvičení, tak se těším, jsem zvědavá...a trochu strach, ale bude nás tam víc, takže snad to bude v pohodě. Budu jezdit do Čáslavi, mám tam k tomu blíž:slight_smile::slight_smile:
11. kvě 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz
Jasmin: My měli na kontrole po 5. měsíci 8,3 Domča je taky pořádnej kus chlapa, na kontrolu jdme zítra tak jsem zvědavá kolik bude mít. Asi 2 týdny po 5. měsíci jsme najeli na příkrmy, dávám mu jenom obíde, občas nějaký ovoce jako přesnídávku jinak jenom kojíme, zatím mu to stačí. Ale teďka už tolik nepřibíráme, teda myslím, uvidíme zítra :sweat_smile: :sweat_smile:
Nám dr. vždycky říkala jak je Dominik krásně pohyblivej a živej takže já o nějaký RHB vůbec nepřemýšlela, se mu prostě jenom nechtělo ...
Jani máš pravdu počasí stojí za prd, oproti včerejšku, to jsou hrozný rozdíly :angry:
11. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno,
dneska teda není moc krásně, ale snad se to zase zlepší.

Tak jsem zkoušela dát Robíčka na kolínka, aby lezl. Udrží se krásně, ale vzteká se a nelíbí se mu to. Takže se asi bude ještě nějakou dobu plazit :sweat_smile: :sweat_smile:

Jasmin - my jsme v 5 měsíci na vážení nebyli, ale ve 4 m. měl malej 6,10 kg a v 6 m. měl 8,13 kg. takže si myslim, že ten tvůj prďolka je v normě :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.