• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Dobré ránko :dizzy_face:

Všechny vás zdravím :dizzy_face:

Sim, moc gratuluji k těhotenství :dizzy_face:

My byli včera na prvních včeličkách :slight_smile: Jak ho Dr.píchla, zrudnul, z pusinky podkova a začal řev :grinning: Ale za chvilku byl v poho :slight_smile: Byli jsme také na kontrole kyčlí, tak ok :slight_smile: Jinak stále kojíme a stále dokrmujeme :unamused: Ale hlavně rosteme, jsme šťastný, usměvavý a to je hlavní :wink:

Hezké letní dny :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
jé Kamča, co to?? tak to je dobře, že to malej takhle zvládnul, je to šikula :dizzy_face:

o Samíkovi ani nemluvím, ten je šikulka taky, ale všechny děti jsou naši šikulové, ne? :grinning:

já uklízím a zítra jde kačí podruhý spát k babí a my jedeme do toho šikl. mlýna, tak jsem zvědavá, doufám, že nebude pršet :grinning: :pensive:
28. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky kočindy,
tak koukám,že se toho tady dost událo.
Sim,Teret-moc gratuluji k těhu,jen at jste Vy i prcíčkové v pořádku :wink:

My už jsme taky chtěli ,,zadělat'',ale řekli jsme si,že raději počkáme až nám budou stát základy domečku,aby jsme měli jistotu,že se malé narodí do nového KLIDNÉHO hnízdečka,ale je tu další ale.
Paní finanční poradkyně,se kterou jsme ve spojení už více jak půl roku,na nás v té chvíli kdy jsme jí dali veškeré podklady začala kardinálně prdět.Dokonce jí během 2měsíců 2x ukradli mobil a notebook :zipper_mouth:
Když jsme po ní chtěla vědět jak se tedy věci mají,tak mi napsala email-,,je to O.K. vešli jste se do toho takže 5OOtis.dostanete za cca 4tis.měsíčně'' když jsem jí poprosila o nějakou předběžnou smlouvu abychom si jí mohli v klidu pročíst na psala mi at se podívám na hypotečníbanka.cz a tam si přečtu vše co potřebuji o předhypotečních úvěrech vědět!!!!!!!!!!!!!!!!!Přestala nám brát telefony,na naše výzvy ke schůzce vůbec nereaguje,tak jsem se kapánek naštvala a poslala jí sms co si myslím o její profesionalitě a že na sebe může být pyšná,když rozbila sen mladé rodině.Táááááááááááááák
A ted jsme v pr...i protože té firmě co nám to bude stavět jsme dali 40tis.zálohu a máme ve smlouvě,že musíme začít v průběhu září stavět.Což nám asi nehrozí,protože nemáme korunky.
Tííííííííím pádem nebude v nejbližší době ani miminko,protože ho nehodlám přivést sem do té rozhádané rodiny,kdy já 25letá 5let vdaná ženská s 2letým dítětem musím poslouchat svého tátu na slovo.Protože jsem pod jeho střechou....
A když jsme před měsícem oznámili,že nejspíše čekáme mimčo tak spráskly ruce a řekli no to je teda krásný.
A řekli to takovým tonem jako kdyby měl někdo umřít.
Super ne????????!!!!!!!!!!!
Tak to jsem sem vůbec psát nechtěla,ale nechám to tady protože si prostě musím ulevit.
Tak se na mě prdelky nezlobte :pensive:
29. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Caukyyyy !!!!

Simiku ... tak to je nadheraaaaaaaaa ! Obrrr gratulace !!! To s tim barakem nastve vid !?! njn .. co se da delat. Tak snad to alespon pekne v klidu dobre dodelaj ;) A se zavislosti na babickach??? No ... sice si rikam, ze bych brala obcasne pohlidani, ale moje mama na deti moc neni, ale ja bych stejne asi trosku zarlila :slight_smile: Kdyz jsem mela prvni dve, tak se vyskytl takovy problem a ja jsem musela nechat skoro mesic holky u moji mamy ... pro me o bylo desny byt bez nich a jeste ted kdyz si na to vzpomenu tak je mi smutno. Mam radsi vsechny svoje mimisky pod svyma kridelkama :grinning: :grinning:

Reni ... hilton jo :wink: :wink: No ja taky furt premyslim jak mu to kolem postylky nejak hezcejc (to je des slovo :slight_smile:) udelat, neb jestli mu uz pomalu neudelat jeho vastni pokojicek ... nevim nevim :slight_smile: premyslim a bloumam
Jo .. a babovk mela uspech !!! Dikez !

Terki ... tak to verim, ze musis byt na nervy. to byc byla taky vytocena takovymhle jednanim. Drzim palecky at vam daji brzy penizky !!! A co se taty tyce ... uplne vim co myslis. Ja jsem strasne rada, ze bydlim daleko.

Jani ... tak az dorazite domu tak nam budes vypravet vid :wink: My jsme tam byli teda i s detma, takze vecerni program jsme nevideli, ale jinak super.

A co my ... velkou novinou je ze se ve ctvrtek vyklubal koooonecne prvni klofacek !!! Ted je jeho nejvetsi zabavou nas vsechny kousat. Proste prijde a zahryzne se do stehna :grinning: Z podkrov jsem pritahla takovou hrazdicku pro mala mimca - jak pod ni lezi a hraji si s hrackama ... no tak jako ze ji zkusim prodat .. a ... Alex to ma jako choditko :grinning: Stoupne si u toho, chytne se a uz tape. Je to prca jak s tim pelasi. Chodi s tim krasne. Ale bez niceho jeste ne. Stoji bez drzeni, ale rok jeste neudela. to se jeste boji :slight_smile:

Holkam se to uz krati ... uz jen dva dny prazdnin a pak do skoly. Chtela bych zajet s nima jeste do dvora kralove do zoo a asi jeste do aquaparku .. no uvidime jak budu na tom z lenosti :slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Terety ...ted jsem docetla. ze ty taky cekas mimi !!! Tak taky obr velka gratulation !!!!! :dizzy_face:

Hany ... koukala jsem na fotecky ! Krasnyyyyy ... nejlepsi jsou ty s brylema :grinning:

Ja jdu chrnet. Dneska jsem posekala skoro celou zahradu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takze krasnou noc holcinyyyy !!!
29. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky,je Berti,my jedeme do Dvora do Zoo zitra :slight_smile: tatka naplanoval vylet,tak se tesime.Jinak dekujem za gratulace,uz si zacinam zvykat na to,ze budou dve Breberky :slight_smile: Hany,mas nadherny mimi,urco ti to rika kazdej,ale je to fakt vystavni kousek :slight_smile: Terky,ja si myslim,ze 2x ztraceny notebook a mobil byla jen dalsi vymluva,pani poradkyne asi byla nejaka sjeta nebo to nechapu.Preci je v jejim zajmu uzavrit smlouvu,ne? Nemate to lehky,drzim palce at uz se Vam ta smula prestane lepit na paty! A uz si nic vic nepamatuju,takze si to tady jdu jeste jednou precist. Jooo,vlastne Berti! Trikrat hura za prvni klofacek,bude na novy saty :slight_smile: at tatka odevzda kreditku.
29. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky.....

Terkinina......jen si ulev.....vždyť od toho tyhle stránky jsou.......držíme pěsti, ať se vaše situace co nejdříve změní a vylepší......taky řešíme bydlení - prachy nejsou, takže pořád bydlíme u našich......ale ty jsou naštěstí strašně fajn...... :dizzy_face:

Reni.....státnice jsou 22-24 září.....ještě netuším, kdy půjdu na řadu já.....teda vlastně ani netuším, zda mě ke státnicím a obhajobě vůbec pustí.......mám dost velký obavy, že budu muset tu mou slavnou diplomku předělávat a ke státnicím bych pak šla až v červnu...... :frowning2: .........zatím ještě nešprtám - odpočívám - zítra začnu dávat dohromady materiály a uvidíme......Jinak se drž......k dokončení diplomky ti přejeme hodně síly, ať vše pěkně s bříškem a mimi zvládnete.......

Simlen, Jani.....zase mi ho moc nepřechvalte......on je Sami taky pěknej raubíř a vzteklina.......nikdo není dokonalej.....a já jsem za to ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani....jak jste se měly? My měli návštěvu až do včerejšího večera.....jsem moc ráda, že přijeli, ale zároveň mě moc mrzí, že jsem musela zrušit tu "pařbičku" s tebou......budeme to muset napravit.......nechce se ještě někdo přidat, holky koníkovky????????? :wink:

Ytuš......jak se máte? Co ten váš šikulínek? Doufám, že jste všichni v pohodě.......těším se, až se zase někdy uvidíme.....aby si hoši pěkně pohráli......... :wink:

Berti....gratulka k zubáku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Simlen.....jojo - zubáci rosou......nedávno se mu vyklubal špičák.....a ten ho asi moc zlobil......jenže on odmítá "normální jídlo" a chtěl by jen samé dobrůtky.......křupky, sušenky, ovoce, kakao.....zmrzlinu apod. a to já teda odmítám......teď šel taky spát bez jídla.....chjo.....a to máme jeho milovanej segedín s knedlíkem :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hany......šikulka :wink:

Jo a zkoukla jsem všem albumky......pěkný!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
sorry....za hrubky :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......jsem nějaká vykoukaná................
30. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky :grinning:
sim obrovska gratulace to je parada treba to bude chlapeček :grinning: :wink:
marky-malej je fakt šikula taky se těším až budeme bez plenek ale nedočkame :frowning2:
:frowning2: je už vubec nevim co jsem všechno chtěla napsat
jo psala mi Marlan uživaji si a vše je OK
jo a ještě mam novinku stala jsem se včera tetou male Kristynky 1610g a Ondraška 1700g
holky neuspořadame srazek v pozdnějších hodinach a bez dítek snad by se nam zadařilo si i vic popovidat
:wink:
31. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoooooj holkyyyyy :slight_smile: :slight_smile:

tak jsem se sem po dlouhé době taky dostala. Omlouvám se, ale nedočítám.
Ovšem ta úžasná novinka mi neunikla.

Sim - moc moc moc gratuluju, ať jste s miminkem zdraví a ať máš pohodové těhotenství.

A co je nového u nás? Tak o stěhování už víte, zabydlený ještě nejsme, nějak jsem nebyla schopná v těch vedrech něco dělat a ani to nějak nehrotim, prostě až mě to chytne, tak začnu všechno vybalovat a šmitec.
Jinak Robinkovi se už prořízly jedničky nahoře, takže už přestává být upírkem. Daly mu ale pěkně zabrat a musela jsem mu dávat Nurofen, chudinka to dost oplakal. Ale je to za námi a máme teda 8 zubů.

Teď jsme u rodičů, takže občas kouknu a napíšu a budu se snažit vás dočíst.
Docela mi internet a holky Koníkovky chybíte, ale nedá se nic dělat. My budeme mít net až tak za měsíc.
Tak zatim papa, musim odvézt dědu do práce, abych mohla mít půjčené na odpoledne auto. :grinning:
31. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: naša malá dostala odporučenie na vybranie nosných mandlí. V MB nás zobrať nechcú tak nám práve ostal Kolín alebo Motol v Prahe. Kolín máme bližšie. aký sú v kolínskej nemocnici? nemusíme sa báť? máte nejaké skúsenosti? Ďakujem
31. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
bielanevesta- tak to nevím,my osobně zkušenost nemáme, ale holky si to tady docela chválí :wink: at vám to dobře dopadne!!

Veru- vítej zpátky :dizzy_face: mě to bylo divný že nechodíš tak nemáte net? a kde že to vůbec bydlíte?

Helčo- ven můžeme, nějak se dohodneme, ju?

holky já celý dopo rozmrazovala mrazák, a jsem teda ráda, že to mám!! pak jsem uklízela, vařila pro nás, pro kačku, zalejvala kytky, prala, a mám toho plný brejle, ještě že už to mám! ted udělám jindrovi smaženici a budu čekat, až se vzbudí baronka.

jinak v Šikl. Mlýně paráda, fakt doporučuju, užili jsme si to, asi tam za rok pojedeme znova jen tak sami, asi s pupíkem :sweat_smile: doufejme teda, akorát nevím ta cesta bez Kinedrylu, je to dlouhý cca 2 hodky, to jsem myslela že je to blýž :stuck_out_tongue_closed_eyes: fotky nějak dodám, at se taky pokocháte :wink:
31. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak já taky zdravím po stráášně dlouhé době.
Vůbec teď koníka moc nestíhám. Občas ještě facebook, ale fakt mi na ten počítač nezbývá čas. :slight_smile:

Ela je jako neřízená střela, stále v akci, takže se zastavím, tak maximálně, když jde spinkat a jelikož přes den spí tak 1 - 1,5 hodinky, tak fakt to sem nestíhám.
Vždycky spolu půl hodiny uklízíme a další půl hodinu uklízím po ní.
Už měsíc máme v nemocnici prababičku, tak tam obden jezdíme, takže celé odpoledne je fuč. Ale musím říct, že Ele se tam moc libí. Kamarádí snad se všema sestřičkama. Jen místo na pokoji pak polovinu návštěvy trávíme na chodbě. :slight_smile:
Jinak stavba nám zdárně pokračuje. už jen doděla tstropy v pár místnostech, vylít beton. Doladit detaily (malování, obklady, dlažby atd.) a můžeme se stěhovat. :wink: (I když ještě to bude chvilku trvat.

renatko,moc se omlovám, že nějak nestačím reagovat na sms. Ale já to hned nikdy nestihnu a pak na to zapomenu. Skleróza. :grinning: Ale na to, co ti mám napsat do IP myslím a slibuju, že to tam do týdne budeš mít. Aby si pak dřív neporodila než písnu. :dizzy_face:

Sim, taky se přidávám ke gratulacím (asi jsem tu hodně douho nebyla, když už 12tt, takže to nejhorší už máš za sebou :slight_smile: )

Jani, o tom mlýně už jsme taky slyšela samou chválu. :slight_smile: A koukám, že už taky plánujete druhýho mimíska. Tak ať se brzy zadaří. :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tepero devcata,takze - vsechno je jinak.Dnes jsem byla na gynde,podle UTZ jsem tehu 5+5tt,coz je dost malo proti MS,no ale tak si pry nemam delat starosti s tema lekama :slight_smile: jen teda - on byl dost ve stresu,pze jsem u nej byla v 16:40,dela do 17h a v cekarne po mne jeste 5 pacientek,tak to vzal fakt hopem a rikal,ze ho zajimaj jen leky,ktery jsem brala po dvanactym - jenze ted o tom doma vecer premyslim a nevim jestli myslel srpen anebo cervenec,pokud srpen,tak to je pohoda,pokud cervenec,tak pruses,takze mu rano jeste zavolam.Sice nerada otravuju,ale at mam jistotu. Veru,ty zijes? To je dobre :slight_smile: hlavne,ze jste prestehovani,vybalovani pocka :wink: jo a vcera ta zoo - bomba,Terka byla uplne nadsena,stravili jsme tam 5 hodin a za tu dobu mela jen jednou knouravou,kdyz jsme ji nechteli pustit do skakaciho hradu,jinak se zamilovala do slona a nechtela ho opustit :slight_smile: jedinou vadou na krase vyletu byla cesta zpatky - neco se pokakalo na aute,kdyz zaradim petku a pridam plyn,tak to auto vydava uplne silenej zvuk,piskani,drhnuti... Jede,ale ten zvuk nebude nic dobryho asi,tak jsem az do opravy uveznena doma :frowning2: a Pavel jeste ani nikam do servisu nevolal!njn,on auto ma,tak co mu je po tom druhym... Jdu chrupkat,hezkou dobrou noc :wink:.
31. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Samíkovi přejeme všechno nejlepší k svátku :wink:

Jani: to je skvělé, že jste si to užili :slight_smile:

Tyli: ahoooj, to se vůbec neomlouvej, na tu IP je ještě čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a sms byla jen informační o srazíku, kdybyste měli čas, :slight_smile: S prababičkou mě to mrzí, snad se to třeba ještě zlepší.
Koukám, že baráček se pěkně rýsuje, ty dodělávky jsou nejlepší, když člověk vybírá, co koupit, ale je fakt, že peníze jen lítají.

Sim: vidím, že ZOO měla úspěch, no jo, terinka už všechno vnímá trochu ostřeji apod. tak se jí to muselo líbit. Abyste za chvíli neměli na zahradě slona :grinning:
Dej pak vědět, jak u toho dr., pokud budeš volat. držíme palce. Třeba si pak jen nedostala jeden cyklus ms...ale to by tady byly asi jen spekulace, dr. řekne podle vyšetření víc.

Doufám, že to teď nebude blbý...vůči tobě Sim...My včera na kontrole zcela bez problémů, prý jsem ukázka bezrpoblémového těhotenství, dnes jedu na UTZ, ale jedu ne do KOlína, ale už do porodky do Čáslavi a ač jsem řekla, že to nechám po porodu, tak se tam zkusím přehlásit k nějakému dr. Včera na cvičení mi vrchní řekla, že berou bez problémů a že je dobře, že už budu chodit na ty KO před porodem tam apod. A že si to zařídí, aŤ si tady nedělám problémy, kartu si vyžádají apod.
1. zář 2009 v 07:02  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,

tak tatka nám šel do školy, samozřejmě hadry neměl připravý, tak tady lítal, já mu žehlila košili, ale už jsme ho vyslaly :grinning:

jdu snídat a jdeme na hřbitov, už tam chodím dlouho tak tam konečně už jdu..a jdeme vařit, tak zatím
1. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Cusik,Reni,neboj neberu to spatne.Uz jsem Sedivakovi volala a dovysvetlil mi to,takze myslel do 12.srpna,coz je pohoda.V podstate pry oplodneni probehlo zhruba pred 3 tydny a pocitac a UTZ pry pocitaji i s tou MS (kterou jsem nemela) tak to je jako tech 5+5tt - ze pry se to muze taky splest,ale max 2-3 dny.Jen me vcera mrzelo,ze uz tam v tom cernym kole byl videt sedivej puntik a on ho vubec nezkoumal,jen ten cernej oval (deloha?) a tak jsem prcka ani nevidela.No ale jsem spokojena.Reni,ja chtela taky zhruba ve 32tt prestoupit od Langra k Sedivymu a on nechtel,az po porodu.Rikal mi tehdy,at se prihlasim prave v nemocnici a tam to do porodu doklepu a po porodu prijdu. Jinak teda gratulace k bezproblemovemu tehu :slight_smile: uz se tesim,az bude Kuba na svete.My vcera jen tak zlehka probirali jmena - u kluku nevime,ale Jakuba se vzdavame.Ja bych chtela Radka,ale to Pavel zamita a holku chce Zuzku,no tak uvidime,jeste se asi fest poperem :grinning: Jdu prebalovat,ma mi prijet mamka,tak se loucim pa
1. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
nestihla jsem ráno reagovat, taky Reni gratulace k těhu ukázkovýmu, já jsem pak už taky chodila do nemocnice na konci..

simi- tak to je v pohodě, ještě že tak, aspon si nemusíš dělat starosti, dej vědět teda jak s autem kdy byste dorazily, ju? jinak chodíte na nočníček, potřebujeme radu, kačí asi chápe, že se tam dělá ee, ale ne úplně, ráno tam sedí, vstane a dneska i včera se vykaká na zemi a volá když je po až, a nemůžu jí vysvětlit že se ee dělá právě do nočníčku, tak neívm jak na ní teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marky- gratulace Samíkovi zítra mu popřejeme osobně :wink:

my byly na hřbitově jsem ráda, že jsem tam šla, vždycky se mi uleví! ale nabalila jsem se a vedro jako blázen, ráno zima, už to lepší nebude.

Tyli- vítej zpátky, koukej se na nás zase brzo podívat :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahooj holky,
nejdříve chci poděkovat všem za gartulace...Fotky dávám průběžně na facebook :frowning2: Sem mi jich nejde polovina vložit a jsem líná je zmenšovat :grinning:

Ani mi tu nemluvte o škole,děsim se co na nás zase vymyslí,jdu 18.září,ale už se těšim.

Ve čtvrtek jedu do gennetu na 3D UTZ,prý se dá už poznat co to bude,tak se schválně zeptám.Ještě mi to pak nějak vypočítají s tou krví a doufám že nám prvotrimestální test dopadne dobře...Tohle těhu mi nějak strašně rychle utíká...

Sim:A co si myslíš,že já jsem u porodu s malým ani nemukla? :grinning: :grinning: já je prosila at se mnou něco udělají nebo že umřu,už jsem toho měla fakt dost,u holky jsem se furt culila a tady to jaksi nešlo... :grinning:
1. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Sim:Lendo,tak přijedte s tim autem k nám,tomáš se vám na to může podívat :sunglasses: jen teda nevim jak na tom bude,včera na něj spadla v práci cihla z 8 metrů...
1. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
teri- a co děláš za školu? ježiíš chudák a dobrý?
1. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
čaú
tak jak je?
My jsme ráno vstávali po páté.. takže děs hrůza, ale pak v šest prcek zaseusl a já taky. Stejně byl dopo unavenej, tak zalehnul asi v půl jedný a chrní a chrní... čekáme babičku, snad se do té doby dospí..

Sim.. super zprávy, jestli to teda dobře chápu, že mimí je oukej a všechno dobře probíhá. Hlavně že jsi pořád optimista s dobrou náladou ;) To máš dobrý. Já se někdy cejtim na odstřel, depky, ale pak zase dobrý, mám střídavě oblačno :slight_smile:

jani.. taky bojujem s nočníkem a jen tak to nebude.. to už vidím dopředu. Jakmile jsem začala chtít aby trůnil na nočníku častěji a aby tam čůral i kakal, tak naněm moc nechce sedět. Taky už se mi vykák vedle a já ho za to sjela a chudák brečel. A to předtim křičel "kakal" a pak se to stalo. A mě to nedošlo, že asi bude kadit. on to říká často a pak nekaká a teď to myslel vážně :grinning: je to boj, ale jednou to přijde, tak to holt bude pozděj, jo..

teret.. a ty ještě u všeho stíháš studovat? to jsi dobrá.. a co teda manžel, kam mu panebože spadla ta cihla? :confused:

veru.. jak už psala Janinka - a kde to teda bydlíte?
1. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
bielanevesta: Jestli myslíš kolínské dětské oddělení, tak je docela v pohodě.. byli jsme tam týden a šlo to, snažili se. Pokoje tak po dvou případech - postýlky kovový, vedle postel pro maminu. Některý pokoje jsou prosklený, vidíš tam z chodby. Maj tam většinou dost teplo, topěj myslim podlahou :slight_smile: Ale jinak docela vstřícný a pohodový personál. Obědy nosili na pokoj :slight_smile:

renat.. gratuluju k pohodovému těhotenství :wink:
1. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
jo a marky.. díky za optání.. jsme v pohodě, malej je hodnej, jen občas řve, když si něco usmyslí, asi to znáš :wink: Jinak pohoda, koukáme na éra, obdivujeme autíčka, před cizíma se stydíme, snažíme se říkat básničky.. :slight_smile: :dizzy_face:
Nojo, snad bychom už konečně mohly na to hřiště se domluvit...
1. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak babi nam odjela a je tady total svincik,ale mam lenoru - kam se podela ta dokonala hospodynka to teda nevim,ale jsem ve starejch kolejich :grinning: Uplne jsem zapomnela,mame novej zoubek - dolni dvojku vlevo,tak uz jich je 11. No a nocnik? Ten jsem odpiskala,neresim,neucim,nechape to,tak ji davam odklad :grinning: Dr. nam na 18m prohlidce rekl,at ji naucim na nocnik a prestanem kojit,tak 50% splnino a na zbytek je cas,koneckoncu,kdo je stoprocentni? :slight_smile: asi jdu to dite vyhnat na zahradu a uklidit a pak vyrazime na kole na projizdku do sveta,ted jsme uz 3 dny nebyly.
1. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
JItu když ty nikam moc asi nechodíš co, nejsi mezi lidma, že máš depky..ale mě už tkay někdy hrabe a rozhodla jsem se, že začnu od září chodit cvičit, plavat nebo obojí, prostě potřebuju relax..dneska jsem měla volný odpo jindra si vzal kačí a já neuklízela, byla jsem s kamarádkou venku a fakt super odpoledne, ted na ně čekám, že se vrátí, ale chci fakt začít dělat i něco pro sebe, jindra má koníčky já chci taky..příští týden už mu začne tenis, docela jsem z toho smutná, zase budeme sami, kačí si na něj hodně zvykla, když jdeme z venku už kříčí tatí a ted ho skoro neuvidí, i mě pomáhal byli hodně venku, ted budeme zase sami, ach jo!!léto pryč a bude podzim..

lenino- ty hlavně na kole opatrně, nemachruj saltíčka a tak znáš se..a co auto?
1. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli je tu některá z vás, co bude chodit či chodila s dětma na plavčo v Kolíně? Kurz nám začíná příští pondělí, tak jestli bych mohla s některou pokecat co a jak (klidně přes IP) :slight_smile: Předem díky moc :wink:
1. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
ještě dodatečně gratulujeme Samíčkovi k svátku !!

jani.. no, docela chodíme, na hřiště, plavečák, bude hudebka... sice tu pořád nemáme moc známých, ale nemáme se špatně. Spíš mi nějak chybí ta práce, jak jsem tu už kdysi psala, prostě vydělávání peněz má něco do sebe. Takhle si přijdu nějak neproduktivní, i když je mi jasný, že vychovávám :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj - Jani,to mi hodne veris - ja a salta?Mozna stezi kotrmelec :grinning: Ale mam pocit,jako bych machrovala celou noc.Blbe jsem lezela a mam nejaky bolavy zada,ani ne za krkem spis az u lopatek a sotva lezu a ta mala sragorka chce porad chovat a blbnout :frowning2: ale musim ji taky pochvalit,pze sice usina silene (ale vcera to slo),ale spi celou noc az do sedmi,dneska dokonce do osmi!Ja uz byla davno vzhuru,ale bala jsem se vstat,abych ji nevzbudila.No a co auto? Dneska to Bercak odveze do opravy,tak snad to bude kravina a bude to hned spraveny. Ytu,to je blby,kdyz te prace bavi a pak najednou konec :frowning2: me ta moje taky bavila,ale po MD si musim hledat jinou a tak jsem rada,ze jsem doma,ale chapu jak ti je.Na druhou stranu ta vychova je casto daleko narocnejsi nez prace a ty vychovavas sakra hezkyho chlapa,tak poradne,at z nej neni suknickar :slight_smile: jo,jdu zkusit rozhybat ty zada,ale asi u toho umru,auauau...
2. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Simi a jak ty to vůbec máš ted s mateřskou, normálně budeš brát na terku a pak rovnou na mimíse, nebo ok koho budeš dostávat peníze, v práci jsi už skončila ne? já se ptám, že jsem na tom stejně,a když bych neodrodila do doby než budou kačce 3 roky, tak mateřská je od 6 měsíce věku dítěte, ne? a předtím když se mnou zaměstnavatel rozvázal poměr, tak bych se prý musela asi evidovat na pracáku a na sociálce a od tý bych dostávala peníze, ne?

Jitu- a ty máš taky na 3 roky mateřskou, vid? ještě bys mohla dávat někdy Martínka do jesliček a chodit si třeba přivydělávat, když ti tak chybí práce, to by snad taky šlo..já bych brala práci na doma, ale nic není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.