• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Sim: ty hade!! To si piš, že to nevymyslet Kuba, po tom když se něco chce, tak má svůj velmi svérázný názor a max. mby na tebe vystrčil prdelku :grinning: :grinning: :grinning: To se naučil moc dobře, takže pod pravým prsem máme skoro permanentně bouli, ale je to roztomilé. No doufám, že se fondue se povede a bude chutnat.

Jinak se musím poochválit, dva mozky, to je věda :slight_smile: včera jsem seděla do deseti nad tou diplomkou a ono to jde a to ještě čekám na nejdůležitější knížky na teoretickou část (přiveze mi je spolužák z Ústí). :slight_smile: uvídíme jak to stihneme.
Každopádně jsem prdlá, ale už uvažuji, co si pak rostuduju dál...já nevím, úplně jsme poslední dobou nějaká nabuzená (je jasné, že narození prcka mě srazí na zem, ale momentálně je hezké v tom žít :wink:
Chci juknout i na tu školu v Poděbradech (mají teď vypsané super místo na MŠMT...ale osud)

Sim: co žehlení? Jak já říkám, práce není zajíc, neuteče, takže se nepředři :slight_smile:
4. zář 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
Reni a co je to za školu? prosímtě ty si užívej blažené nevědomosti co tě čeká, ono tě to přejde :grinning:
4. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
leni závidím ti, že konečně terka spí, my pořád ne a už mě to dere, si neumím představit, že bych byla těhu, unavená, dneska byla vzhůru v noci hodku a půl, teda už dlouho ne, rostou jí nahoře dva zubany, tak asi tím, má špičičku vidět nepatrně, tak jí to asi trápí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Jani: však jsem to psala...jsem si, že se nějakých mým představ brzo po porodu dobrovolně vzdám :grinning: :grinning: :grinning: V jistých věcehc ale neustoupím, v tomhle jsem trochu jiná :wink:
4. zář 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
Cusajda,Renat,ty cerve,stejne ti neverim,ale Kubova prdelka je urcite krasna :slight_smile: jinak jsi naivka naivni,nezehlila jsem! Sice jsem neusnula,ale Bercak si prosadil to... No tamto! Takze pak uz se mi zehlit nechtelo a musel si se mnou povidat :grinning: Zehlit budu dneska,az pujde Terka spat,pustim si SVM a bude mi fajn. Jani,ja myslim,ze Terka tak hezky spi,pze je se mnou v posteli.Obcas se probere,rekne mami a koukne,kde jsem.Pak se prituli a spi dal,ve spani se teda zas odkuli a jsme obe spokojeny a az budem v ty posteli spat 3-4,to bude teprv sranda :slight_smile: ale ted vim,ze si cvrcka dam do postele rovnou a verim,ze ty noci budou paradni...
4. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
sim: kdybys tu prdelku viděla, tak by sis krupla :grinning: na to budeme balit holky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda koukám, že P. se ti stará o program. :grinning: no přece se nebudeš potit u žehličky. Musím jít zas něco dělat, do rána sepisuji praktickou část, nápady apod. už se potřebuji protíhnout.
4. zář 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
simi a už s vámi spí tatka teda? kačí taky spí se mnou, ale asi ty zoubky zlobí bude to i tím..taky bych řekla, že spí líp, ale dnesak teda děs, ted usnula, spí tak okolo hodky, tak jdu taky zavřít oko na chvíli, potřebuju vytřít, ale jsem k.o. tak na to prdím, ted jsem udělala lečo, tak uvařeno mám.. a co tatka, toulá se vám pořád o víkendech po lesích, nebo ho už máte doma?

reni- tak to jsme taky zvědavý na prdelku :grinning:
4. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
reni to křesílko co máš v albu vřele doporučuju, fakt dobrý kačí ho milovala!!
4. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jani,jo jo,tatka je porad v trapu,teda vecer odjede a v noci se vrati,protoze chodi do prace i o vikendech :frowning2: az mi ho je lito,je uplne stahanej a to nejhorsi prijde - na ty sadky pujdem asi fakt az po Vanocich,ale do Vanoc budou na sadkach ryby a tak tam P. bude muset spat,aby tam hlidal! Njn,co nadelame,ale radost z toho nemam.Jinak s nami teda porad nespi,ale znicehonic sam od sebe se ted 3x ucastnil uspavani,coz me tesi.Je nejakej "hodnejsi",chce byt vic s nama a tak i kdyz nema moc casu,tak to malo co ma,se fakt venuje Terince naplno a obcas me vezmou do party :grinning: Tak a abyste vedely,tak jsem tak pulku ty gigahromady vyzehlila!Jeste vytrit by to chtelo,ale to necham na zitra nebo nedeli,pze zitra tu moc nebudem,tak nevim jak to stihnu.No ale na grillparty nif mof pocasi... Jani a s vami tatka spi?Ja ho nejak moc ani v posteli nechci - teda citim,ze by tam byt mel,ale mista mame s Terezkou malo,takze mi to vyhovuje.On uz se k nam tuhle cpal,ale pak jsem to zamluvila a ted uz dal pokoj
4. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
ahojky -koukam spani v posteli to jsem udělala u mladyho a je mu devět a do dneška když muže tak k nam vleze tak jsem se u maly zařekla a ani nahodou je fakt že jsem to jednou zkusila byla jsem lina :frowning2: vstavat a naši slečně společnost v posteli vadi :wink:
to je ale počasi co mě je normalně zima i doma :frowning2:
4. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
my spíme taky sami, jak kačí spí u mě, tak máme taky málo místa a jindra chrápe někdy, jak jsme byli v tom šikl. mlýně, tak děs, nemohla jsem spát, takhle by budil i kačku třeba, ale holky na mě koukají jako že je to divný, mě to ani taky teda nevadí, akorát jsem zvědavá jak to bude až budeme mít 2 děti..
4. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahojky.....

jsem dočetla a už nevím, na co jsem chtěla reagovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

rodičák či mateřská se pobírá vždy na nejmladší dítě, takže Simlenka až bude mít nárok na mateřskou (6 týdnů před porodem), tak ztratí nárok na pobírání rodičáku na Terinku.......po mateřský bude pobírat rodičák na malého drobečka......aspoň takhle by to mělo být.......si myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :slight_smile:

Tyli.....my to udělali tak, že na měsíc byl na rodičáku Jirka, udělal volbu na tři roky a od 1.9 jsem na rodičáku zase já a i když jsem původně měla nárok pouze na rodičák čtyřletý, teď pokračuji v tom, co si vybral Jirka, takže ho mám na tři roky.......udělali jsme to 3 dny před dovršením Samových 21 měsíců......rychlovka na poslední chvíli a paní nám říkala, že vzhledem k tomu, že se Sam narodil ještě v roce 2007, tak to takhle můžeme udělat, od roku 2008 už to prý nejde a volit může pouze ten, co pobíral peněžitou pomoc v mateřství.....aspoň tak mi to řekli v Kolíně.......

Teret....co manžel? Kam ho praštila ta cihla? Vše v poho? :astonished: :unamused: :frowning2: Ty ještě stíháš studovat, jo? Klobouk dolů........a co děláš za školu? Já mám jen jedno děcko a připadám si, že školu nemůžu stihnout.......fakt smekám.......

Helen....je ten prodej autosedajdy ještě aktuální? Já naše vajíčko právě dnes nabídla jedný kamarádce, ještě mi neodpověděla.....pokud by ji nechtěla, je volná.......BabyPoint, červeno-tmavě modrá, s nánožníkem, vložkou pro kojence
4. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Cusik,teda my meli vecer drama - Terka sahla na rozpalenej kastrol! Nastesti jsem to videla,takze ve 2 vterinach mela ruku pod vodou a chladila jsem asi 15 minut,az uz nechtela.No plakala snad hodinu,chudinka mala.Pak jsem ji na to strikla aloe vera a spinkat sla s mokrou plinou,aby si mohla chladit rucicku.Dneska uz dela hovadiny,ruku strka vsude a opira se o ni,ale bojim se,pak to jeste boli kdyz praskne ten puchyr,co? Celou noc jsem si nadavala do krav a nemohla spat :frowning2: chudinka mala moje.No pokud nemate kolem sporaku takovou tu zabranu,tak nevarte na prednich plotynkach :frowning2: ted tady beha a honi mouchu a ma z toho desnou srandu :slight_smile: odpo jdem na tu grilovacku a pocasi je teda idealni,co?Ja snad dam Terince i puncochace,prece jen budem dlouho venku a ten vitr je silenej... No ale ona je zas docela otuzila,tak nevim,aby se mi zas nezpotila a pak neprochladla jeste vic,co myslite?
5. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
ahojda..

silm.. jé chudáček, já se snažím vařit na zadních plotnách, ale on to stejně někdy člověk neuhlídá třeba s horkým čajem na lince nebo hrncem někde u kraje. To je hned.. a spálila se hodně? Má to velký? To snad bude dobrý, ne? To věřím, že plakala, ale jestli dneska takhle běhá, tak to bude oukej ..
S tim grilováním je to rozpačité, my jdem bez prcka a bojim se že bude zima mě :slight_smile: Možná bych Terku radši přioblékla a na místě uvidíš :wink:

s tim spanim.. náš prcek spí od mala ve svým a jsem za to ráda, taky nemá rád společnost v posteli :slight_smile: Když ho někdy šoupnem k nám pro radost a pobavení tak se souká kolikrát pryč :grinning:
5. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
teda.. jsem to napsala, jako by se mi každou chvíli prcek o něco spálil to né.. ale jednou nám třeba šáh při grilování na rošt, tak měl asi 1cm takovou bolístku, ale snad už to i zmizlo. Občas taky šáhne na troubu, ale to sklo asi není až tak horký, zatím žádný úraz..
5. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Simlen......au au....posíláme pofoukání......Samík se asi před měsícem a půl spálil o přední plotýnku......ručička šla hned pod vodu......pak zabalit do mokré plíny a nakonec jsem mu ručku natírala krémem na popáleniny, resp. kalciovkou......důležitý je, aby byla kůžička pořád mastná.....pokud nemáš krém na popáleniny, tak zkus mazat třeba infadolanem

Kam jdte na grilovačky? Mně by se snad ani v takovém vedru nikam nechtělo.................
5. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
No,my mame takovou rodinnou - ze jako vyprovodime leto a privitame podzim,ale taky se mi zda,ze je podzim v nedohlednu a leto tady bude smrdet do Vanoc :frowning2: je,Marky,dik za tip.To by me vubec nenapadlo,ze to musim mastit.To i pres ten puchyrek nebo az praskne?My mame jen takovou vodicku a je to na spaleniny,ale asi to mastny neni,je v tom jen to aloe a jeste neco.Ytu a to budete mit Martu u rodicu nebo jak?Ja prave vzhledem k tomu,ze jde o rodinnou akci,tak nemam Tercu kam dat,ale snad nam nezmrzne :slight_smile: Ted sla spinkat,tak davam relax ve vane a pujdu udelat salat,at mame i neco zdravyho a pak musim vymyslet,co nasim nakukam,proc nepiju.Pavel to nechce rict rodicum driv nez po 12tt,tak jim asi reknu,ze je Pavel magor a drzi me zkratka.Ze nesnasi u zeny alkohol a videt me se sklenickou,tak me doma pretrhne vejpul :grinning: udelam z nej sadoura!Ja mam vzdycky takovou chut to tehu vykricet do sveta a on je desne opatrnej!
5. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
tak jsem psala a smazala omylem..

SImi- doufám, že to má Terinka lepší chudinka dej jí za nás pusinku kočičce..já si dávám fest bacha, ale na šumavě taky zavadila o pec ze strany, a byla teplá, a plakala taky. tak Pavlík se nechce chlubit to není jako JIndra, ten to vykecal cca v 8tt, já moc nechtěla, ale stejně to to pálilo říct, nevím, jak bych to vydržela..takže auto v nedohlednu, co? tak když to bude dlouho trvat, tak bysme mohly dorazit k vám, kdybysme měly jak jet..a když bude teplejc. je pěknej vítr, radši dej Terce punčošky, je fakt zima!!

my měly taky včera nehodu, kačí si běžela čistit zoubky, a napálila do přiotevřených dveří čelní náraz šlupka jako prase, ta plakala tak hrozně, že se z toho poblinkala, mě jí bylo líto, úplně mi z toho bylo blbě, chodila jsem jí kontrolovat jak spinká..chudáci děti, ale toho se asi neubráníme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marky- a co vy a výlet? nikam jste nejeli? dej vědět v týdnu jak budete mít čas a co to cvičení teda?

holky v po od 9.15 je to cvičení s dětma v sokolovně kdo byste šel? my bysme to zkusily a uvidíme :confused:
5. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
jani my jdem určo a marlan pujde taky teda řikala to než odletěli :wink:
marky sedačka je stale aktualni :dizzy_face:
ještě musim někde sehnat monitory dechu jsou to nedonošenečkove tak radši :slight_smile: někde jsem viděla letak že je i pujčujou tak to musim najit přeji krasny zbytek docela slunečne neděle :grinning:
6. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
tak nechcete se Heli sejít někde před tím cvičením? nebo před sokolovnou po tý 9?
jo a ty monitory bacha, prý by měly být nový, aby byly 100%, ale je to drahá záležitost, já vím, my ho máme a používáme doted a jsem za ně ráda, je to drahý ale je to dobrá věc!! :wink:
6. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
jani-klidne mužem vas vyzvednout po pul 9
s těma monitorama pravě že je to drahy tak uvažuji o pujčeni nebo starší pač potřebujou dva :unamused:
6. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
to stačí po třičtvrtě ne, v 9 nebo lehce po se tam má bejt, tak tak nějak, budeme teda čekat, ju?
6. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
ahojky doufam že sem ještě jukneš Jani nikam nejdu je mi zle mam šilenou rymu a boli mě snad i klouby na rukou :frowning2: pujdu s ni ven doma bych to s ni nevydržela ale jen se projit na chvilku :pensive:
7. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
no nepotěšily jste mě holky teda, nejde nakonec niikdo, tak to +asi zk+usí+me ++s+a+mi,+ -+ kač+í +v+zk,a++++z+ pro vás :grinning:
7. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj,Heli,to te zmohlo to pocasi,ne?Tak se z toho brzy dostan,je to opruz.Ted rano je venku prijemny chladek,tak se poradne nadychej. Ja musim dneska poradne uklidit,odpo ma prijet tchyne.Tak snad bude dobre,ale zatim mi je paradne.V sobotu jsem to proflakala na grilovacce,vcera me bolelo bricho a lehce jsem zaspinila,tak jsem radsi dala klidek na gauci a dneska je to v poho,tak uz musim neco delat.Mame tu invazi pavouku a pavucin,tak jim jdu vyhlasit valku - jestli teda Terka bude hodna.
7. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
tak Simi klídek, nepřeháněj to odpočívej když terka bude spinkat, aspon na chviliku..

jinak cvičení super, moc se nám tam líbilo jie to něco jinýho než hudebka, kačí se vyřádí, takže si myslím, že tohle bude pro nás to pravý :wink:

a musíme se pochlubit, máme 2 nový zubany, malinký, ale jsou tam, takže máme 12 :dizzy_face: a dneska poprvé kačí udělala ee do nočníčku :grinning: za měsíc a půl se poprvé vyčůrala, byl to jen asi omyl, ale tleskali jsme jí, chválili, super, mám radost, tak jsem zvědavá kdy se nám to zase podaří :grinning:
7. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
sim-janča ma pravdu nepřehaněj to :wink: no mi si tu doma chřipku přehazujem jeden na druhyho malej měl anginu manža chřipku a ted ja ale mě je teda šileně :frowning2:
jani -a co jste dělali měla jsi taky boty nebo chodijo mamky naboso :wink:
7. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Heli- měla jsem boty na přezutí, některý mamky se i převlíkaly, my ne..mají tam hodně náčiní sportovního míče, kozu, různý sklapovačky, žíněnky, děti si spíš hrajou a říkají tomu cvičení, ale je toho fakt hodně, pak cvičí trochu s maminkami- je to záhul spíš pro mamky teda :grinning: já měla džíny a triko s dl. rukávem a bylo mi vedro, musím si koupit sportovní kalhoty, od čt chci chodit cvičit a jaksi mě nenapadlo že nemám v čem :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se vylež at je ti dobře, no vylež, tak nadopuj práškama, ležet asi moc nepůjde, co? :pensive:
7. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
jani-tak to my se už těšíme na příští tyden to už snad pujdem jestli to mala nechyti taky :frowning2: ležet :rolling_eyes: co to je nevim :frowning2: dnes jedu s klukem ještě na zapas na AFK začal hrat fotbal a kam se chstaš na cvičení :astonished: mě tatka slibil že mi koupi stroj na cvičo tak uvidim snad budu jednou vypadat lip :frowning2: :grinning:
7. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahojda..

my byli dneska na hudebce poprvý tenhle školní rok a bylo to dobrý, zase trochu jiný, víc hravý, i s vybarvováním a s klasickýma písničkama jako pec spadla a kočka leze dírou a takhle.. byla i Marlan s Kryštůfkem.
To cvičení zní parádně, ale asi by to Marťas nedal takhle po sobě.. nevím, možná se tam vydáme se podívat.. je to teda v tom Sokole, jo? Za dvacet? Od kolika? ... díky..

jdu si hodit nohy na stůl, prcek spí.. no a nebo si taky lehnu, víkend byl náročný.. grilování se nakonec povedlo, ona to byla spíš kolaudace naší malé chatky.. i jsme tam spali.. byla to moje první noc bez prcka a moc klid jsem neměla. Spala jsem asi jen 2 hodinky.. takze jsem k.o. ještě teď ..

helen ať je ti brzy líp.. úplně je mi zle za tebe, jak to tu píšeš :slight_smile:

sim.. tak ať už je jen dobře :wink:
7. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.