• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Helčo ty seš vopice prej budu jednou vypadat líp prosímtě!! hlavně aby tě to bavilo, chci chodit čt od 7 do půl 9 do sokolovny na protahování atd. a pak na závěr ta půlhodina je joga, tak pojd taky, ale jsem na to zvědavá, jindra má do 7 a slíbil mi, že sem bude na tu půlhodinu chodit tchýně nebo tchán, no už je vidím jak choděj, ale já bych ráda chodila a dýl už nikde cvičení není :stuck_out_tongue_closed_eyes: a on dřív nechodí, takže jedině ten čt bych spytlikovala..vy jste holky Helčo s Jitu moc dlouho nechodily, co? na co jste to vy chodily a od kdy?

jitu- to cvičení s prckama je v po od 9.15-10, nebo 10-10.45 tuším :wink:
7. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
ahoj kočky,
tak moře jsme si užili a teď zajíždíme opět do nového školního roku - mám s tím větší problémy než Kryštof :grinning:

jinak Jana je s Kačkou v nemocnici - Kačka si rozsekla ret, tak ji to pod malou narkozou dnes šili, zapomněla doma na schůdek do ložnice, chudák malá, večer by je snad měli pustit
8. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
jani... držte se, držíme palce, aby to bylo všechno rychle zahojené a byly jste rychle doma !!!!

já jsem chodila s Verčou na cvičení do Areny, na érobik a posilování - jmenuje se to formování postavy, ale Verča se teď stěhovala a jak byly ty prázdniny, tak to časově nevycházelo, takže už zase nechodíme. Byly jsme tam párkrát, nepočítala jsem :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jejej :frowning2: :cry: .......Jani, snad už je Kačce líp.....posíláme pofoukání....držte se :wink:
8. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
Helen.....tak kamarádka se stále neozvala :angry: :angry: :angry: :angry: .....nevím tedy, zda vám ji mohu nabídnout.......no, kdyžtak ještě počkám do zítřka a když se neozve, tak vám ji mohu nabídnout..........
Jinak jsem ostuda.....ani jsem těm drobečkům nepopřála krásnej vstup do života......tak hodně zdravíčka a štěstíčka........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
holky díky že jste na nás myslely, jsme doma, děs, je mi z toho ještě zle, kačí zakopla o schůdek a rozrazila si rtík, horzně krve z ní teklo, tak jsme jeli do nemocnice a tam byla naštěstí známá dr ta se nás ujala, doktoří chtěli kačí udělat šití bez umrtvení, to jsme nechtěli, tak měla malý anestetikum, bylo mi jí ale tak líto, jak blyla oblblá když jí odváželi chudinka moje, doufám, že to jen tak rychle už nezažijeme..

jinak omluva za chyby, ale k. včera pomlátila pc a máme ho vzhůru nohama, všechno taklže tady na to čumím obráceně..

a musím jí pochválit, ráno se zase vyčůrala do nočníčku..
8. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
chtěla jsem se ještě zeptat, enšel byste někdo ve čt dopo na hřiště, asi na ostrov teda, na tu 9, půl 10 můžeme nebo v pá dopo..
8. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
Jani.......hlavně, že už je všechno za vámi......teda....je to děs, když se něco děje těmhle drobečkům, co? Bez umrtvení bych si šití nedovedla představit.......jak by asi držela? Vždyť musela být strašně vystrašená a do toho ta bolest...........uf :unamused: :cry: Tak ať je to vaše poslední zranění......tfuj tfuj tfuj
8. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
já si to taky neumím představit šití bez umrtvení ani u sebe natož u miminek,bavila jsem se s dr když nás vezla domů a říkaal že dnešní maldý maminy se s tím nepárají, že dítě drží na klíně a šijou i bez umrtvení, jenže pro to dítě je to trauma, kačí byla hrozně vyděšená a ta bolest k tomu..nechápu to, prý když tam mají den ležet tak si to takhle rozmyslí, nás pustili domů, že nás dr zná, jinak bysme tam muesly taky ležet, ale fakt dobrej přístup jak máš známý, tak je to hned znát :sweat_smile:
8. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
No......tak Sam nám ve 20:00 spadnul ze schodů - z 8......po hlavě :confounded: :frowning2: .......takže opět nervíky, zda se mu nic nestalo.......snažila jsem se ho udržet vzhůru, kdyby něco.....ale před 10 minutami zalehnul......tak jsem jako na trní......dala jsem ho pro jistotu k nám do postele......abych ho měla pod dohledem.......vypadá to, že se dnes moc nevyspím......ale co, hlavně, aby byl v poho........
8. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
šmarjá.. už dost s těma nehodama..

terez... tak tfuj tfuj aby bylo všechno v pořádku.. to je hrozný tohleto, aby člověk fakt nespustil ty prcky z očí :fearful: Jenže to právě nejde no.. :pensive:

My zase jdeme zítra k dr. kvůli nožce, konzultovat zda operovat nebo ne, tak jsem z toho taky na nervy.. ale v HK řekli že operovat, takže nás to asi čeká, nevím..

jani.. taky si neumím představit šití bez umrtvení.. to teda zírám na ty praktiky :confused:
8. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahojky :grinning:
jani-posilame princezně pusinku :wink: ty jo bez umrtveni se zblaznili ne to bych nenechala ani sobě natož našim malym bobiškum :unamused:
marky-tak ja ještě počkam bylo by to super :wink:
přidam taky jednu hororovou chvilku co jsme s manžou zažili včera :frowning2: byli jsme ve futuru Dan shaněl peněženku tak jsme zaskočili do te obuvi hned u vchodu jak se jde od divadla byla to šileně mala chvilka otočila jsem se koukam na boty otočim se a mala nikde v tu chvili jediny co mi blesklo hlavou někdo mi ji vzal :frowning2: vylitli jsme ven tam stali nějake holčiny tak ven nešla tak po kramech tam na tom kraji jen jsme nakoukli a litali no děs po chviličce jsem vběhla znovu do toho zverimexu a zeptala jsem se a mlada slečna mi povida jo je tam vzadu u kraliku holky to vše se odehralo během asi pěti minut ale pro mě to bylo pět nejhoršich a nejdelších minut co jsem zažila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je to je roman :grinning:
9. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
teda fuj, tak nám řekli že máme jít na operaci. Takže se zítra nahlásíme do Hradce a děj se vůle Boží :confounded:
To je v pr.. nejhorší je, že bude mít prcek sádru na noze až třeba 3 měsíce. Vůůůůůbec si to neumim představit. Chjo..

Marky.. tak co Sam? Dobrý? Doufáám, že jó

Helen.. no to je přesně ono, chvilička a je hned hotovo.. člověk se jen otočí a malér může bejt na světě. Myslim si, že tohle je jedna z věcí, proč se maminy na mateřský měněj, aspoň se to říká, že jsou pak jiný. No kdo by nebyl, když je to kolikrát takovýhle psycho... :pensive: :slight_smile: jeden známýho známej dokonce říká že ženská na mateřský zblbne :grinning:
9. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
ytu-jojo souhlasim taky bych řekla že žensky na mateřsky zblbne mě když už jsem takova ze všeho unavena a opravdu mi hrabe :grinning: tak si jdu večer sednout většinou s marlan a rano jsem nabita nergii
a co je malymu co ma s nožičkama :fearful:
9. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
narodil se s pravým chodidlem stočeným dovnitř, jako prcek nosil sádry, doteď měl dlahy, ale nepomohlo to dostatečně, teď to musej napravit operačně :pensive:
9. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
jé JItu, to mě mrzí, ale v nemocnici určitě vědí, co dělají a hlavně nemocnice v HK je dobrá, tak to bude určo dobrý, ale je to pech teda mít sádru takovou dobu achjo..ty naši drobečkové vid? a kdy byste tam měli jít a jak tam budete dlouho?

Helčo- to je teda ještě že nezdrhla kočička daleko teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já pořád píšu s obráceným pc a je to teda bomba..náš it nemá čas, tak nevím kdy nám to piřjde spravit..

jiank kačí je líp, dnesak si už vytrhla jeden steh vopice, ale blbne takže dobrý, ráno u nás byla Markyzka se Samíkem, Kačí se na něj vždycky těší a bila ho, tak jsme ho učili jak jí má tady dát když ho bude mydlit, já fakt nevím co s ním..večer u nás byla švagrová se svnovcem a tomu bude v únoru 5 a bál se jí taky..jsem zvědavá až budeme mít jednou mmi, ale to už zase budě větší tak snad to bude dobrý já envím po kom je takovej sýgr..zítra jdeme plavat, tak se snad trochu unaví :wink:
9. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
a chtěla jsem vám navrunout příští nebo přespříští víkend že bysme si mohly jít sednout sami- bez dětí, nebo i v týdnu ono je to asi jedno, ne? tak se hlaště kdo by šel a kdy, mohly bysme taky sami,ne?
9. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
já se hlásím na 100% :grinning:
9. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
ytu-to bude určo dobry v HK jsou šikovny a Martinek je šikula spolu to určitě zvladnete všichni na vas budem myslet :wink:
jani ja se hlasim :grinning: ja bych tedy radši v tydnu,ale ve st a čt nemužu tata ma nočční jinak mi je to jedno
10. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
Helen.....Na autosedačku se dneska večer půjde kamarádka podívat a zítra můžu dát vědět, zda je volná............teda pokud byste ji ještě scháněli...... :wink:
10. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Ytů......tak tfuj tfuj tfuj držíme pěsti, ať vše zvládnete......Martínek je moc šikovnej a určitě i tu operaci a posléze i sádru zvládne.......vám posílám hodně sil......budeme na vás myslet......napiš, prosím, kdy na tu operaci půjdete......popř. další info, pokud si budeš chtít ulevit.........Jinak Samík je OK.....nezvracel, boule nad uchem naskočila jen na hoďku a pak normálka zmizla.....nechápu....to jsem nikdy neviděla......no, hlavně, že je vše v pořádku.......

Helen.....teda, to bych byla strachy bez sebe.......je to jen okamžik....ale co se všechno stihne udát, že? :confounded: Zaplať pánbůh, že se našla........ :dizzy_face:

Sedánek bych taky dala.......jen žádný víkend do konce září nemůžu.......teda zatím si to tak myslím....páč stále netuším, zda budu moc jít ke státnicím.......každopádně, pokud by nevyšlo tohle posezení, tak se hlásím na druhé....... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
marky -zatim neshanim čekam jak to dopadne u tebe :wink:
10. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak holky jdu dneska cca po 10 letech cvičit je to od 7 hlídá mamina, pže jindra si to samozřejmě nezařídil a má do 7, takže to bude asi jen někdy, tak doufám, že nebudu úplný kopyto :astonished:
10. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahojky.....
Helen....autosedajda je volná.......Kamarádka si ji sice chtěla vzít, dokonce si ji odvezla.....ale jen co dorazila domů, tak k nim přijela i tchyně a vítězoslavně jim předávala novou autosedačku.....
takže pokud byste ji chtěli, kamarádka mi ji v neděli večer opět přiveze a můžete se na ní přijít podívat......
mám ji vyfocenou v albumu:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=68952&vReferer=%2Fphotos%2Fmarkyzka
11. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahojda,dostala jsem napomenuti,tak se jdu podivat.Mne je porad tezko,tak nemam na nic moc naladu,ale snad to brzy prejde... Ytu,drzime palce,at operace dobre dopadne.On bude mit operovane obe nozicky? To mel bracha, 2,5 mesice na obou nozickach sadry - ale oni jsou ti prckove desne prizpusobivi a se sadrou si poradi,neboj! Budem na vas moc myslet! Terez,ze zvedavosti jsem taky koukla do alba a teda tys mela tak krasny brisko! A taky jsem si pripomnela Saminka,drobecek malej - ja ho videla poprve,kdyz jste za mnou prisli do porodky a je z toho laska na celej zivot :slight_smile: jo,dneska super probuzeni - Terce se uvolnila plinka a nohavici ji vypadl bobek do postele - dal necham pracovat vasi fantazii :grinning: My se tech fekalnich pribehu nezbavime snad ani ve skole.Ted cucime na Elma,pze nejak nemam energii na nejakou cinnost a uz se tesim,az Tera posupajdi spat.Uvareno nastesti mam,tak lehce poklidim a dam veget a ticho v domacnosti - ten elmo ma prisernej jedak!
11. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
já dělám roštěnky na zítra, taky na dnešek mám uvařeno, zítra budu mít veget, jindra bude asi soutěžit na dračích lodích, tak většinu dne budeme asi stejně na ostrově, ale štve mě, jsem se těšila na víkend, že budeme spolu..

Sim- tak at je ti líp!! já dneska taky nemám nějak náladu nic dělat a to těhu nejsem :grinning:
11. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
No.....my dnes vyřešili obídek koupí grilovaného kuřete v Tescu, jen jsem uvařila bramborovou kaši.......páč teď jedeme makat na zahradu, tak jsem se vařením nechtěla zdržovat.....a zítra si dáme oběd někde v restauračce.....jedeme na výlet - zatím nevíme kam, ale jedeme :wink:
11. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
tak pořád nevíte kam?
11. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
My jedem v nedeli ke tchyni - je Marie,tak dostanem obed tam a zitra neco uplacam,ale nic me nenapada. Prdelka spinka,tak tady sepisuju nakup,Pavel by mel kazdou chvili dorazit a jet pak do prace na motorce.Ja uz musim vypadnout aspon na ten nakup,mam poslednich par plinek pro Tercu a lednicku vymetenou... Poradte,co zitra uvarit jen rychlovku na jeden obed?Nemam fantazii - je ja vim co,Jani,napis mi ten recept na ty zapeceny testoviny nasladko s tvarohem - to bylo moc dobry a Terince to urcite taky bude chutnat a Bercak se bude muset prizpusobit :grinning: Jdu si umejt vlasy,at se me v Chlumci neleknou a asi pujdu zehlit,jak jsem tuhle psala,ze pulka hromady zmizela,tak od ty doby jsem na to zas nesahla a pritom peru o 106,tak si to umite predstavit.Dost tlachani,vzhuru do prace,pa zatim
11. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
jé SImi to než najdu, ale bylo to 500g těstovin, jeden tvaroh, 3 žloutky, cukr, rozinky, a asi čtvrtka másla, dá se to do vymazanýý formy zapéct asi na 30 minut, jo a na konci sníh z těch 3 žloutků to by mělo být všechno, to je dobrej nápad, taky bych to mohla zase udělat, ale kačí by to asi nejedla teda..tak koukejte dát auto do kupy a vyrazit taky do velkoměsta, jasný?a šetří se!!
11. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.