• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Jsi zlato :slight_smile: neboj,ja se setrim a dneska zas nespinim,tak se tesim i na ten nakup,ze vyrazim. Jeste myslim,zes to pak posypala skorici,vid? Ty jo,uplne se na to tesim,ja moc testoviny nemusim,ale tohle byla bomba a prave jak je to sladky,tak myslim,ze i Terce to bude chutnat.Jen to asi udelam z kolinek,ty vrtulky byly vyborny,ale pro tu detskou pusinku asi moc velky
11. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
jo navrch skořice ale jak chceš ta tam být asi nemusí..já se ti ani nedivím, že chceš vypadnout, mě by tam na tý vaší samotě asi kleplo, to by bylo něco na mě :grinning:
11. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
A me klepne z Bercaka,ted mi privezl to auto a vzbudil Terezku,takze jsem si akorat umyla hlavu,hodila pradlo do pracky,nadobi do mycky a na zehleni nedoslo a asi dneska nedojde,pze vecer casto usinam s Terkou!No ted stejne musim pockat,az mi uschne hlava (fen nemam rada,mam pak vysuseny vlasy a z vlasu helmu),tak ji asi vypustim na pisek a aspon zkusim neco snist.Mam uz druhej den chut na utopence,tak musim asi nekam do hospody :grinning: ty hospodsky jsou nejlepsi!
11. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlásíme po dlouhé době.
Nějak není pořád čas :sweat_smile:
Nejdřív chci pogratulovat Sim k těhu je to kráááásný :wink:

Jinak my se máme krásně v létě jsem si dali první dovolenou na Slovensku a bylo to super. Domča to zvládnul perfektně hlavně byl naprosto spokojenej pže jsem byli pořád na koupališti :wink:
O víkendu se prvně pustil a začal sám pochodovat. Ještě je hodně vratkej takže za ním pořád běhám a mám strach aby nespadnul na čumáček, ale on se to naučí.

Všechny moc zdravím a doufám, že si najdu čas sem častěji juknout.
11. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jee,ahoj Jiti :grinning: vy zijete? Ty blaho,malej uz cape,nedavno mu byl pulrok a ted uz je z nej takovej velkej chlap,co sam tape! To je super,uzivej si to vratke obdobi,az si bude jistejsi,tak si pekne zabehate :slight_smile: Tak Jani,Terka to zdlabla jak malinu,az uz nemohla,asi se pekne precpala,ale hlavne ze nam chutnalo.Jen jsem to mozna moc zapekla,stacilo min,ale i tak jsme si posmakly.Jsem zvedava,co na to rekne tatinek,jestli na nej zbyde.Teoreticky bude doma az zitra na veceri... Mela bych fakt zehlit... Mela no,ale fakt se mi nechceeeee
12. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
jak to teoreticky až zítra? to je tam pořád v tom jeho lese?

my máme tatku taky pryč jel ráno k příbuzným s tátou, chtěl kačí sebou,ale myslel že jedu i já mě se nechtělo a on by prý kačí sám nezvládl, jsem se těšila, jak umyju okno co mi zbývá tak jsme tady spolu a táta jel sám..byly jsme venku se projít, pak jsem chtěla ¨na ostrov na dračí lodě, ale copak to jde s vopicí? akorát jsme byly na chvíli na hřišti, utíkala mi z kočárku a pak mě dodělala když ztratila botu ještě že jsem jí našla, zlobí pekelně pěkně mi cvičí s nervíkama teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sim- je dobře že vám chutnalo :dizzy_face:

jiti- ahojky, to je malej šikulka že už chodí, koukej sem přijít častěji :wink:
12. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
halo halo kde je kdo? venku je hnusně, už cejtím podzim a ten já nerada, ted jsem vylezla z vany, je mi zima, jsem nevyspalá, kačí byla snad 8x vzhůru v noci, ted být těhu tak mě mrskne teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: to její spaní je fakt na nic..

co renina vůbec dlouho tady nebyla..jak je?

holky zítra je zase to cvíčo s dětma jdete ted někdo?
13. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky....

Jiti.....teda....to je Domča šikulínek, když už takhle ťapká......vždyť mu je teprve 10 měsíců.....super...... :wink: To je fajn, že jste si užili pěkně léta......

Jani.....zítra na cvíčo ještě nepůjdu.....časově bych mohla, ale nemám na to oblečení......ani tepláky ani botky.....dokoupím a pak budeme chodit......teda nejspíš až od října....ale určitě to plánuju.....

Tak nakonec jsme byli v pražské ZOO.....a moc se nám tam všem líbilo.....prochodili jsme 8 hodin a pak jsme všichni večer padli.....ale spokojení :slight_smile:

Dnes jsme s Jirkou sami doma.....světe div se......a až do zítřka...... :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
PARDON.....SAMOZŘEJMĚ I SE SAMÍKEM........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Teri to je dobře, že se vám výlet líbil ono bylo blbý počasí jet někam dálku, co? myslela jsem na vás..co to že jste sami doma? tak to nebudou padat baráky, když i se samíkem, že? :grinning:

co ta škola, už něco víš?
13. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
CIAO :grinning: :grinning: Tak jsme doma, ufff :wink: Asi nevíte, co a jak....dlouho jsme tu nebyla...ale jsme v pořádku. MY jsme se v neděli rozhodli, že pojedeme do Itálie vykoupat pupíka v moři :wink: takže jsme v úterý jeli a dnes se vrátili...cesta celkem šla...malý byl ukízkově hodný a vzbudil se až kolem půl9 (kéž by to tak bylo i až bude na světě :wink: počasí ušlo...vždycky na cca 3 hodiny byly fakt pařáky, tak jsme se koupali apod. ale jak je o nás známo, tak jsme to moc nevydrželi, my prostě na to slunění a ležení nejsme, tak jsme si dali menší tůru na maják atd.
zmrzlina luxusní!!!

Jen jednou jsem měla těhotenský problém----nával hormonů..německy umím fakt dobře (asi bych i měla :grinning: a byli jsem na obědě a objednali jsem si rybu....jenže přinesli kalamáry a ještě nějaký ty potvory...no fuj, já to nejím, J. to snědl, ale já se rozbrečela (ale snažila jsem se to maskovat)..přišlo mi to strašně nespravedlivé...když jsem jim vysvětlovala, že ryba je přece ryba...tak to neprošlo. pořád si mylsím, že moje chyba to nebyla, ale to je jedno...

dočtu asi zítra :wink:

Tak a jdu dočítat...
13. zář 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky....

Renat, to je fajne, že jste si takhle užili......taky bych vypadla....a jak :wink: Hormony pracují, že? To známe.......a moc dobře.....možná ještě víc naše protějšky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani.....počasí v Praze bylo luxusní......sluníčko, příjemné teplo.....v plánu jsme měli i Moravský kras.....a podle předpovědi mělo na Moravě pršet.....tak jsme rádi, že jsme zůstali takhle poblíž...
a baráky opravdu nepadaly.....no, vlastně mohly padat, ale z jiného důvodu......jsme se zase pohádali..... :angry: :unamused: :frowning2: .....no, spíš jsme spolu nemluvili.......
O škole stále nic nevím.....takže šprtám......

Dneska si musím bezpodmínečně koupit nějaké společenské černé botky......zítra jdu s Jirkou na slavnostní otevření nové budovy Národního Muzea......tak bych se měla hodit do gala.......bude tam i českej a slovenskej premiér......tak nevím, co na sebe......Myslíte, že bude OK, když si vezmu černý společenský kalhoty a bílou halenku? Nebo raději sukni či šaty? :confused:
14. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
já bych teda volila spíš šaty, má být i větší teplo..nebo si vem do tašky kalhoty a můžeš se dyžtak převlíknout..to má jirka od práce?

u nás je to taky na padání baráků :stuck_out_tongue_closed_eyes: pán tvorstva je náladovej a neumí se ovládat..no comment..

jinak cvičení dneska zase dobrý, budeme chodit :wink:

Reni- vítejte zpátky, ne že bysme vám záviděly, je dobře, že sis to užila :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jani....Jirka píše pro Národní muzeum nějaké projekty a když to vyjde, tak od 1.1. 2010 tam budu na poloviční úvazek dělat i já......takže jsme pozvaní oba :wink: Ale je to až večer, takže nevím nevím, zda jít v šatičkách......já mám hlavně šatky jen takový kraťoučký, což asi moc vhodný nebude.....no uvidím, až mne zhlídne Jirka.....každopádně jsem se ještě nevydala koupit botky.....chjo....zase vše nechávám na poslední chvíli.....to jsem celá já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zítra budu běsnit.................. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahojda,tak vitam talianku zpatky v CR,doufam ze me nastve cokoladovou barvickou! Marky,ja bych sla v kalhotech :wink: moravsky kras? To je desne na dlouho,ne? Ja tam byla v cca 10ti letech a ta cesta byla priserna.Pak to bylo fajn,az na to,ze do Punkevnich jeskyni neslo jit bez rezervace vstupenky asi 2 mesice predem.Jinak to ale byla nadhera nadherna - ale nevim,jestli ti nasi prcci na ty jeskyne nejsou mali... Mozna mam jeste nekde schovanou povest o Macose - vim,ze se mi desne libila :slight_smile: ja dneska byla u Sedivaka,srdicko uz tluce a za 14 dni bude prukazka,podle UTZ jsem 7+6tt a vse v pohode,od patku vubec nespinim,tak jsem v klidku. Jdu zkusit usnout,ale smoulinka lezi roztazena pres celou postel,tak snad se s ni nejak dohodnu :wink: jo,Jani,auto pry ve stredu vecer stopro bude,tak vymysli,kterej den se ti hodi vic.Prijde i Terezka?
15. zář 2009 v 01:45  • Odpověz
leni mě se to hodí ve čt, asi spíš odpo ne? terce můžeme písnout :wink:

holky ted jsem četla že zemřel Patrick Swayze chudák :frowning2:

leni ještě jednou gratulace k miminku :dizzy_face:
15. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
achojky,
tak u nás skoro pořád stejný, akorát teď obvoláváme a budem oběhávat předoperačku a pak nám dají termín a pak bude operace. Ale udělali si u nás vykřičník, že to bude chtít co nejdřív, tak se možná nenaděju a bude..

Sim.. gratuluju k dobrý výsledkům, jen tak dál.. ťuk ťuk

Terez.. ať to večer dobře dopadne.. ber to co je:slight_smile:
15. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem se na Vás přišla zase podívat,v neděli jsme se vrátili z Chorvatska-byla to paráda,hned bych se tam vrátila zpět.
Moc se nám tam líbilo a měli jsme skvělé ubytovatele.Dokonce nás pozvali i na večeři
15. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj,Terki,to je fajn,kdyz se dovca vydari, a co ten baracek? Jak jste to vyresili s tim uverem? Ytu,vy ted davejte pozor na bacily,at jste zdravi a mate tu operaci co nejrychleji za sebou.Drzim palce! A jdu se pochlubit - Terka uz umi davat mlaskavy pusinky a bavi ji to,takze me pusinkuje od rana do vecera :slight_smile: milacek! Chtelo se mi desne spat a najednou nemuzu zabrat a mam dneska porad hlad,sezrala jsem tak 3 kila svestek,to bude zitra na wc sajgon,ach jo :frowning2:
15. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahojky,
tak dneska jsme krásně spinkaly- u maminky..ted papáme a jdeme vařit :wink:

holky tak vo včera kalba?
16. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahojky....
tak včera jsme se měli krásně.....v kalhotech a bílé halence......nakonec jsem to zas až tak řešit nemusela.....někdo tam byl i v riflích :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry:....což teda vůbec nechápu......já jsem zvyklá se na podobné akce převlékat do svátečního......no, někdo hold ne......
jednalo se o první vernisáž v nové (resp. věkem již staré) budově Národního muzea......budova Bývalé Svobodné Evropy a Federálního shromáždění......teď ofiko patří Muzeu......Výstava - zlatý Košický poklad. Premiérové nakonec poslali za sebe jen zástupce........rautík výbornej - šampaňský, vínečka, rožněné prasátko, uzený losůsek, rostbífek, salátky, sýry, dortíky, ovocné mísy.......všeho dosytosti.....mňami mňami...... :wink: Ředitel historické sekce je náš kamarád a tak nás natajno provedl po celé budově.....z nejvyšších pater je uplně unikátní výhled na Prahu......jsou vidět Hradčany i Petřín, nádherně osvícená historická budova Národního Muzea......no krása......
Za 14 dní jsme pozvaní na další vernisáž.....tentokrát se bude jednat o přírodovědnou část Muzea - Zrod země.....šutry, dinosauři......atd...... :wink:

Leni......tak jen tak dál - ať je vše OK

Terki....tak dovča se povedla.....to je fajne.....jaký bylo počasí?

Ve čtvrtek se asi nebudu moct sejít......ráno se jdu podívat na ten řemeslný trh, pak k dokrorce a možná pojedu opět do Prahy......na Gorana Bregoviče....má vystoupení na Staromáku......dneska jedu do Prahy taky - mám spicha se spolužačkou kvůli státnicím......Samíka beru s sebou - uděláme si výlet vláčkem :dizzy_face:
16. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
TEri super že jste si to užili, je fajn mít vlivný kamarády, vid? :wink:
prosímtě kdo je to Goran, neznám..
ten trh říkala Marlan ani jsem o žádným nevěděla, co tam má být? nechcete se potom na chvíli stavit, nebo tam můžeme jít společně..
16. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Jani.....ten trh má být řemeslný a je to první ročník......chci ho vidět, ale jen ho prolítnout-nejspíš jen jít kolem, páč pak musím k té doktorce.....jsem objednaná na 9:45, pak šupajdím hned domů, aby mi Sam usnul a já mohla šprtat.....odpo bychom jeli do té Prahy.....Goran Bregovič je hudebník, kterej hraje přes balkánskou "dechovku" a irský písně i rock....je to takovej multiinstrumentalista a nebojí se ničeho nového-nejde ho zaškatulkovat, každé jeho album je jiné.....hlavně je to téměř dvorní skladatel režiséra Emira Kosturici.....a toho taky miluju :wink: Do Prahy prý přijede i se svým orchestrem.....a je to zadara....jen ještě musí Jirka zhlídnout, od kolika to je, páč nemáme hlídání a tak bychom chtěli vzít Sama s sebou......
16. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
AHA TAK TO JO..to si samík užije :dizzy_face:

holky ted jsem udělala bezva kšeft kamarádka má kamarádku a její ségra tady měla obchod s dětským oblečeníma zkrachoval, tak mám čepičku na zimu za 50,- kalhoty oteplený a roláček fleesovej místo svetříku, měla kombinézu ale ta nám byla malá, tak už jsme docela zazimovaný, ještě potřebujeme rukavičky, šálu a nějaký svetry a máme všechno..

k obědu jsem dělala zapíkanou brokolici s kaší, to byla mnamka, kačí bude mít i na zítra fakt jsem si teda pošmákla :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahojda, tak naše včerejší minipařba byla fajn, takový psychorelax :grinning:
dneska jsme byli na očkování, tak doufám, že budeme taky bez reakce jako většina z vás

Teri - tak váš pražský program minulý i budoucí zní opravdu bombasticky, užívejte si, užívejte, na ten řemeslný trh se moc těším, mají tam vystavovat známí (mají keramickou dílnu)

včera jsem se zmiňovala Jítě a Helče o novém rodinném centru tady v Kolíně, zaměřují se hlavně na Montessori, ale je tam 3x týdně i herna
www.ovecka-montessori.cz/
16. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Marti jak jsi na to příšla, to bysme se tam mohly někdy podívat :wink:

holky hurá máme další dva zoubky, takže už 14, kolik jich vůbec je 20 ne?

já jsem prala kočár, jdu dodělat perník a trochu kačí přerovnat skřínku, už máme nový oblečení na zimu..

Marti- prosím prosím mrkněte na ten svetřík, ju? nebo rukavičky a šálku díky!!
16. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
nebo Marti ještě mě napadlo kdyby měli hezkou vestičku za dobrý peníze tak tu, díky :wink:
16. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Montessori zní dobře.....už jsem o tom něco četla.....vlastně se tak snažím (v rámci možností) i Sama vychovávat......takže si v obchodě sám vybírá barvu oblečení apod...snažím se mu nic nevnucovat, ale vysvětlovat.....každopádně to nejde vždy a všude, že?????? No.....zašla bych se tam podívat, docela ráda, bych Sama začala jednou za čas na takové tři čtyři hodinky dávat do kolektivu.......

A co se týče oblečení na zimu......tak my nemáme ještě nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....snad jen rstové rukavičky, které jsme podědili........no, musíme něco pokoupit......
16. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Markýzko: že vy jste dneska jeli vlakem z Prahy? (co je před pátou v Kolíně???)
16. zář 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
Jinak já mám konečně volněji :slight_smile: uff, dneska jsem ještě vyrazila do Ústí do školy, pro nějaká potvrzení o studiu, a přihlásit se na ty poslední státnice :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: tak je mám v únoru, to jsem zvědavá, jak tam podranídme s kočárkem :wink:

Hi, tak to my máme pro prcka zase jen zimní oblečení :grinning: :grinning: :grinning:

Do albíčka jsem dala fotky koutku v ložnici, postýlku a přebalovák atd. tak můžete juknout, už finišujeme...
Zítra jdu na první poprodní kurz, tak jsem zvědavá (bude to už přímo porod, první dobu porodní jsme prošvihli , jak jsme byli v Itálii, ale snad to stihneme v říjnu:slight_smile:
16. zář 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.