• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Reni hezký fotečky, ale já čekám na tu Itálii jsi nás namlsala a prd :angry: už se ti to taky krátí, co? a kdy přijdeš konečně na tu návštěvu ty slibotechno, můžeme to spojit s tou knihovnou, že ti tam půjčím knížky, musím teda zaplatit nejspíš tu knihu, kterou nemám a hlavně nevím co stoji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak dneska jsem se objednala ke kadeřnici na trvalou na velký natáčky na objem, tak snad to bude dobrý už jsem to měla jednou ale od jiný kadeřnice a bylo to fajn,jak mám slabý vlasy, tak to vypadalo jaký mám háro :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Jani: jéé já jsem pako, já je dala na rajče, ale zapomněla jsem sem dát odkaz...takže Itálie je:

http://renat2.rajce.idnes.cz/Bibione_09/

(ale budu to mazat, nějak to neumím zaheslovat...ale ještě to do víkendu nechám :wink:

Jé no vidíš, ta návštěva...já fakt nestíhala, ale nějak to ještě naplánuji. Je fakt, že ty knížky bych potřebovala. Co to bylo za knížku, co nemůžeš najít?
16. zář 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem fotky zaheslovala (z tý Itálie), takže kdo by chtěl juknout, napíšu do IP přihlašovací údaje:slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
Jani: tobě jsme to už poslala, ty to máš povinné podívat se a pochválit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: teda člověk přijde jednou za uherský rok a tady mrtvo, si to snad vezmu osobně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám za dnešek už radost, voskovky jsou na cestě, takže budu moc začít malovat to povlečení, jupííí, už jsme se bála, že je nenaskladní. takže jdu vybírat obrázky :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
Reni mě to teda nejde se přihlásit :astonished:

jdeme se podívat na řemeslnickej trh, jsem na to zvědavá..včera jsem prala kočárek a hezky uschnul, tak mám radost, ale asi kačí půjde po svých, hrozně se jí to líbí :dizzy_face:

ted jsem jí pustila krtečka a myslíte, že se jí líbil, vyprdla se mi na něj,začátek skoukla a pak tady bušila do pc :confused:
17. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Jani: když tam zadáš ty údaje, trak to nejde? moment, juknu na to...
17. zář 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
tak zkus ještě přes tento odkaz:

http://renat2.rajce.idnes.cz/

Pak si klikni na bibione a ty údaje co jsem psala do IP

užijte si to na trhu a pozor ať nezmoknete :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
mě to prostě nejde nevím..

na trhu dobrý, koupila jsem si závitky, a ovčí sýr..
17. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
jani: hmm to bych si taky dala..já si půjdu vařit brambory.

Tak to nevím, co s tím je, co jsem to posílala známým, tak jim to jde, tak možná nějaká erupce na Slunci, tak to je jedno :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
nebo jsem kopyto prostě musíš příjet a ukázat mi fotky asi :wink:
17. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Prosím tě, jaký kopyto.
To já jsme udělala záminku, abych mohla přijet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: třeba bude něco dobrýho :grinning: :grinning: :grinning: (dělám si srandu!!!!!!!
17. zář 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
třeba jo, zrovna dneska má příjet Lenina, ale jakoby se po ní slehla zem, tak snad jo, a upekla jsem perník, tak nemáš odpo taky čas?
17. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jéé perník :slight_smile: ale dneska nemůžu, za chvíli jedu do Čáslavi na kurz
17. zář 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
Renčo....ano ano......jeli jsme z Prahy.....ty taky????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem hrozná.....vidím špatně na dálku-brýle nenosím.....a pak nikoho nepoznám :unamused: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak dnešní koncert jsme odvolali......ani ne tak kvůli počasí, jako spíš kvůli mému špatnému svědomí, že se nestihnu našprtat......a přitom jsem ještě včera byla jiného názoru......chjoooo.....už aby ta škola byla za mnou.....a mimoochodem....stále ještě nětuším, zda mě k obhajobě a státnicím pustí..................takže šrotím a možná že i zbytečně................
17. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Renat......Kubík bude mít krásnej koutek.....to se mu bude hajat jako v bavlnce :wink: .......a já tě taky prosím zkouknutí foteček z Itálie.....díky :wink:
17. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
markyz: nene, nejela jsem z Prahy (to já bych si drze přisedla :grinning: ale nastupovala jsme do něj v Kolíně, jela jsem z Ústí :slight_smile: a akorát jsem Vás viděla z okýnka :slight_smile:
Kdy se dozvíš, jestli budeš moc ke státnicím apod.? Vždyť máš hotovo, ne? Tenhle syst
ém je fakt k prdu, ale věřím, že všechno dopadne dobře a budeš to mít úspěšně za sebou!!!

děkujeme za pochvalu
17. zář 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem se právě dozvěděla, že jdu k obhajobě diplomky ve čtvrtek v 10:45, ve 14:00 pak ke státnicím..........bojím bojím...........posudky ale stále nemám..............auauau
17. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
markyz: jako už příští čtvrtek?? tak to ti moc času nedali....Ale budeme držet palce.
Takže budeš Mgr.??
17. zář 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz
jů Teri to mám velkou radost!! :dizzy_face: příští čt tedy, budeme na tebe myslet a držet pěstičky! a MGr budeš vid?
17. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
dobré ráno!!

dnes jsu jen pozdravit, vegetíme doma s taťkou :wink:

Jen jsem chtěla popřát Kryštůfkovi všechno nejlepší k svátku :grinning:
18. zář 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
taky přejeme Kryštůfkovi vše nej!! :dizzy_face:

my dneska jdeme na véču jindra měl taky 30tiny, tak jdeme s jeho rodinou, předtím udělám něco tady a chudák naše mamina bude hlídat, tak jí tady musím aspon něco dobrýho připravit :wink: už se těším na dobrůtku nebyli jsme na véče ani nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
vše nejlepší Kryštůfkovi !! :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
děkujeme za gratulece :wink:

Jani - a kde jste byli na té večeři? a co jsi měla dobrého?
jinak sekáč v Kouřimi dost dobrý, ale zimního zbožíčka ještě moc neměli, vesty žádné, ale v listopadu se chystáme opět, tak si myslím, že když budeš mít hlídačku, tak můžeš jet s námi

Terezko - ty to určitě zvládneš, zvláště s plnou podporou MK :grinning:

jinak kdo to ještě nevíte, tak pokud všechno dobře dopadne, Kryštůfek bude mít bratránka nebo sestřenku (ségra je 8+1 - takže skoro jako Léňa)
18. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky holky, :slight_smile:
po dlouhé době se opět hlásím. Ještě pořád jsme bez netu, ale teď jsme u mých rodičů, tak jsem musela na vás juknout.
Opět nedočítám, je toho hodně a já nemám moc času. :unamused:

Moc novinek u nás není. Naopak jsem dneska musela tady k dětský doktorce s Robinkem.
Od minulýho pondělí (na jeho 1. narozeniny) měl rýmu a kašel, takže jsme odsávali nudle, kapali nosní kapky a dávali sirup proti kašli. Tuhle středu už byl v pohodě, jen mu občas trochu teklo z nosu, ale bylo mu líp. :slight_smile:

Včera jsme přijeli k našim a už večer byl Robin takovej mrzutej a nechtěl jíst. Ráno strašně chrčel, tak jsem myslela, že má plnej nos, ale žádný nudle jsem z něj neodsála. Bylo na něm vidět, jak je mu zle, tak jsem volala naší doktorce a ta mi řekla, abych šla hned k dětský MUDR tady v Rumburku. Hodně dlouho ho poslouchala, malej plakal a když se mu ve finále dívala do krku, tak Robíček spustil šílenej řev a mě bylo do breku taky. :frowning2: Zaslechla jsem jen: "To je angína." :astonished: :astonished:

Je mi ho strašně líto holky. Odpoledne jsme mu naměřili 37,5 po odečtení. Mám z toho hroznej pocit, protože ještě nikdy nebyl nemocnej. Když po obědě usnul, tak jsem ležela u něj a bulela jak malá holka. :cry: :cry: :cry:

No a teď jak to píšu, tak je mi z toho zase smutno, ale muselo to ze mě ven... :frowning2:

Jdu mu dát sirupek a lehnout si k němu.
Zítra dám vědět, jak mu je.

Dobrouuu...
18. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahojda, Veru,jsem moc rada,ze jsi se ukazala,ale ty zpravy teda! Drzim palce,at se z toho malej co nejdriv dostane,predpokladam,ze mate na anginu ATB,ty do dvou dnu urcite zaberou :wink: dej od nas prdolkovi pusinku. A jak pokracuje zabydlovani? Terezko,na tebe budem ve ctvrtek moc a moc myslet,ale ja ti verim - jsi sikula a mas kouzlo,co urcite zapusobi i na toho zkousejiciho :wink: mohla jsi jit klidne na Borgana :wink: az to obhajis,tak by to chtelo nejakej srazik - za prvy jsem vas nevidela milion let a za druhy by to chtelo,nez Renina vyprdne Kubika ven,at ji vidime s poradnym pupikem :grinning: Jen jeste kde? Pokud chcete,tak muzeme klidne u nas :wink: nic proti hristim,ale deticky jsou neposedny a necekaj,az si mamky pokecaj,ale jdou si za svym a nikdy se nedrzi pohromade,potvurky :slight_smile:
19. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj,
Sim - díky za podporu a pusinku předám :wink: ATB bereme, jmenují se Ospen a je to sladkej a dobrej sirupek (kdybych mohla, tak mu ho vypiju :grinning: :grinning: :grinning: )

Dneska už je Robískovi trochu líp, ale v noci chudinka moc nespal. Sotva usnul, tak se probudil a pobrekával, takhle to trvalo až do 3 hodin ráno. Pak mě napadlo, že to bude určitě tím, jak ho bolí v krku a zkusila jsem mu dát Nurofen. Naštěstí zabral a pak spinkal až do rána do 7 hodin.
Pořád hodně chrčí, když dýchá, ale aspoň už nemá ten nešťastnej výraz v očičkách :dizzy_face:

Jinak stále ještě nechodí, docela se bojí a když má udělat třeba dva krůčky ke mě bez opory, tak leze radši po čtyřech :sweat_smile: . Ale nehrotim to, až si bude jistej, tak začne chodit že jo. Všichni se to naučili :grinning:

Taky hezky opakuje TÁTA, DÁDA, EE, AVA, ale když mu řeknu MÁMA, tak mi odpoví NENE :grinning: Ale když ho něco trápí a pobrekává, tak řekne MÁMA úplně perfektně :grinning: :grinning: :grinning:
Umí se se mnou i hádat, já mu říkám JO a on křičí NE!
19. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
ahojky,

Veru - ještě že je malýmu už líp, ty ATB snad brzy zaberou a bude dobře, víme každá jak se cítíš, já jsem taky neštastná, když kačí něco je..zrovna ted jsem koukala že musím koupit novou odsávačku, pže se nám ztratil ten konec jak si dává do nosu, hrála si s tím a je v čudu, to mám radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj, s tím chozením, až na to bude připravenej, tak se pustí a pomašíruje, až budeš chtít, aby zase lezl :dizzy_face:

Marti- byli jsme v KH v Dačický restauraci je to kousek od náměstí, mají tam zvěřinu, to bylo něco na Jindru( asi by se tam líbilo i Berčákovi Leni vid? :grinning: ), tak si chlapi dávali, já si dala kuřecí maso, jako bylo to dobrý, ale zase takovej šlágr ne, daly jsme si se švagrovou( skoro) 2 vínka a bylo mi pak divně v noci, tak neívm z čeho :astonished: do toho sekáčku můžeme jet :wink:

Leni- srazík klído pído, ale na ven to za chvíli moc nebude teda, kdyby jsme byly u vás zase, to by už děti studily prdky ne? nějak to vymyslíme, musím jít vařit.
19. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Vsak to muze byt i vevnitr :wink: zalezi na vas. Veru,to je fajn,ze je Robinkovi lip - urcite mu pomohla ta pusinka,tak mu dej jeste jednu :slight_smile: a co to zabydlovani?Jak jste ma tom? trosku me postras tim,co nas ceka. Nam odesel tatka s Tercou na navstevu a jeste nedorazili a po obede s ni chci vyrazit ja... Je to sycak,ale Terinka je z nej vypleskla. Jezis ted koukam na Barandove na talk show Jana Saudka,ma tam Hrachovcovou - to jsou kydy,ze to neni mozny!
19. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Zdarec :slight_smile: tak i já se o víkendu utrhla, i když teda od rána jezdím jak motorová myš. Vzala jsem zgruntu ještě jednou ložnici, okna, každý koutek...atd. odpoledne půjdeme někam na návštěvu, protože J. natíral tu komodu, tak abychom to tady moc nedýchali, i když zas tak moc sítit to naštěstí není. No a večer žehlení :confounded: :confounded:
Včera jsme celý den čučeli na tenis :slight_smile: na jeden u našich a byl to pohodováý večer.

veru: ahoj, teda zrovna v týdnu jsme na tebe myslela, jak se máte, co a jak, že nejsi na ani na skypu (no blondýna, nedošlo mi, že jste v režimu stěhování a zařizování a že si psala, že net zatím nebude). Chudák malý, takhle oslavovat první narozeniny...snad je to ale pořád lepší a lepší, ATB určtě zabírají.

Sim: no srazík bychom ještě nějaký mohly stihnout, já už teď budu víceméně doma, takže se kdyžžtak přizpůsobím, jen teda pondělky mám zabitý, většinou kontroly a cvičení a to jsem fakt celý den úplně mimo. je mi tak nějak jedno, kde to bude, tentokrát bych ale raději možná Kolín, protože tam ještě dojedu - nevím, co se stalo, ale už se v autě necítím vůbec jistě, asi hormony...a že bych ještě někoho třeba vezla, jako minule, to už bych si asi nelajzla...ty reakce jsou trochu jinde...i když asi bych to taky zvládla..pokud bych se za ten volant narvala :slight_smile: :grinning: :grinning:
No Hrachovcová toho moc nepobrala...takže se nedivím, že to má asi "vejšku" :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.