• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Tak jsem totálně nasr.... - já už nevím, jak se chránit, majetek apod. Ráno jsme jeli pro ten lak na komodu a nezbytnosti a všev pohodě (v půl10), no a teď ve tři hodiny - jsme jel na návštěvu, a já jsem si všimla, jak se někdo dostával do auta....ach jo. To, že ho máme klíčkem objeté ze všech stran apod., to už jsem si zvykla, lidi josu prostě různí a ubozí, ale teď nám zničili otvírání u spolujezdce, tu jednu část vylomili a asi šroubovákem se to pokusili otevřít...možná autorádio, nevím, nějaká zk.... feťáci...nebo nevím. fakt tohle už mě s... ta drzost, za bílýho dne...naštěstí to byl asi nějaký amatér, takže mu nedošlo, že to je asi zaslepený, ale i tak...další peníze do opravy :frowning2: :frowning2:
19. zář 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz
sekat ruce
19. zář 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz
Reni lidi jsou svině, škoda mluvit, a to jste byli doma nebo na návštěvě?to je v pytli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prosímtě napiš mi e- mail chci ti něco poslat, já ho mám v tom starým mailu, díky
19. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
jani: ne ne bylo to před barákem u nás!!! byli jsme doma (na návštěvu jsme jeli pak - to jsme si toho všimla), mám pocit, že tu pak houkalo víc aut (alarm(, tak to možná zkoušel i jinde, když tady nepochodil. jen doufám, že si neobhlížel terén a že se v noci nevrátí, to zas nebudu moc spát.
19. zář 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
Tý jo, nikdo nikde...to ještě psíte, ne? To počasí k tomu teda vybízí :slight_smile:
Já mám uklizeno :slight_smile: kuře v troubě, takže jdu vegetit, chtěla jsem žehlit, ale nechám to na dýl. Teď půjdu vyríbět nějaké dekorace, a taky oznámení o narození, a´t k tomu pak přilípneme jen fotku, napíšeme míry a můžeme rozeslat :slight_smile:

Tak přeji hezkou neděli...
20. zář 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
My nespíme, já vařím, jindra je s kačí poprvé na plavečáku každou chvíli je čekám, tak snad se jim tam líbilo :dizzy_face:

Reni- to pak hod fotečku, at jukneme..a ten mail ti pošlu dýl, až bude čas, ju? mám nějakou nabídlku ale nevím zda do toho jít, myslím, že i tebe by nějaký produkty zajímaly, tka jsem chtěla aby ses na to podívala :wink: jinak koukám, že se ti to teda krátí, co? tašku máš zbalenou vid? :sweat_smile:
20. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Jani: myslíš fotky toho, co vytvořím?? to určitě vyfotím :slight_smile:
Mail pošli, juknu na to a uvidíme.
No krátí se to jako čert, mi ani nemluv...tašku mám zabalenou jen pro sebe a to tam ještě nemám všechno, ale v týdnu to chci nějak dát dohromady, ať pak nejančíme :slight_smile: i když pořád jsem nějak moc v pohodě, ale to snad není na škodu :grinning:
Už asi zavolám i dětský dr., zda nás vezme. a pak už nevím, co je ještě třeba...
20. zář 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
tak si rychlle sbal, ale já vlastně taky balila takhle nějak. Dětský zavolej, to není na škodu..
a co to povlečení, máš to namalovaný, ten krámek u nás zrušili s tím kreativním zbožím, to je škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Už jsem ti poslala ten e- mail tak mrkni a dej mi vědět, ju?
20. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky,
tak po delší době vás opět zdravím.Tohle těhu utíká nějak strašně rychle :frowning2:
Mě je pořád zle,zvracím ale u tak jednou,max.dvakrát týdně.V úterý jdu do poradny,zeptám se doktora na čípky proti nevolnostem a už si konečně koupím ty lízátka :grinning:
V pátek a včera jsem byla ve škole,psali jsme hned první hodinu,nešetří nás :frowning2: Ted čekám na kamarádku,přijedou i s rodinkou skoro po roce co jsme se neviděli.A navečer nebo zítra vám sem hodim nějaké nové fotky.
20. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jani: tak jsme to pročetla, odpověď máš na mailu..jen promiň za upřímnost.
20. zář 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz
Reni díky za upřímnost!! :wink: já jsem taky v rozpacích, i když musím říct že se mi ty věcí líbí, a je pravda, že se dají sehnat, akorát třeba od toho Grešíka to prodávají ve zdravý výživě ale ne všechno se dá sehnat a nemají to v jednom krámku a tady jo a to se mi líbí, ale taky jsem na rozpacích z těch www stránek, asi bych si udělala něco ve Wordu a to nabízela, uvidíím, tak dík :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jani: tak dej vědět, jak to půjde apod. ještě jednou juknu, třeba bych taky občas něco vybrala.
20. zář 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
Jinak Jani, že skončil ten obchod s kreativním zbožím, to vím, říkala mi to Danča a dost mě to naštvalo, sice si spoustu věcí beru přes net, ale když je potřeba třeba jen jedna věc, tak jsme tam zašla... :frowning2: u nás skončil asi před rokem...
20. zář 2009 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz
Cau holky,my zijem ale je mi nejak divne,asi jinej stav :grinning: Nic konkretniho,jen nejsem ve svy kuzi a nic me nebavi - ani cist.Jinak jsme ale v poradku.nevim co psat,nic novyho,jen Terinka se ted naucila zas par slov a nezavre papulu a porad dela takovy hovadiny,ze si rikam,jestli je normalni,ale snad jo :grinning: Jdu ji nakrmit,uspat a zalehnu taky.
21. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
Cauky ... zdravim po elsi odmlce. Nejak nestiham. Potreboval bych nejakeho organizatora pro zrganizovani a naprogramovani zivota :slight_smile: Nestham, jsem furt unavena, strasne mi utika den za dnem ... zeby to bylo tim priblizujicim se podzimem ;)

Veru ... jak je bobiskovi? Uz je to lepsi? Ja jsem taky vzdycky mimo kdyz mam nemocny deti.

Reni .. nojo ... to mas fakt uz za par! (jinak omlouvam se, ze jsem se ti v te ct neozvala, ale nakonec jsem t nejak zvladla) Ale ve stredu odpolko jedu do KH kvuli pasu, tak kdybys byla doma ... ;)

Simi a co ty tehulko? nic moc jo? Tak snad to bude jen ted nazacatku a pak si budes uzivat krasne tehu ;) (i kdyz moje posedni bylo sileny po celou dobu :sunglasses: )

Jani ... nad cim bloumas? Prodej nejae zdrave vyzivy? Ja na takovyhle business nejsem. Zkousela jsem kduz mi bylo asi tak 18 ruznou kosmetiku i na setkani nejake zdr.vyzivy jsem byla, ale nikdy z toho nic nebylo. Vsude jsem se akora upsala, utratla penize za vstupi startovaci kity apod. a pak jsem to neumela "vnucovat" :grinning:

Jdu priravit holcinam svaciny a pujdu chrndat.

Jo ... Alex zacina tapkat ! Od vcerejska kazdou chvili udela tak 4 - 5 krucku :slight_smile: Pak "radeji" klesne na vsechny ctyri a pokracuje takhle :slight_smile:

Tak se mejte kraaaaasne !

Ahojda
21. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
hojky, vůbec jsem nás nemohla najít, kde jste kdo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj Berti, jak se máte?Gratulace ALíkovi k tapkání, to je šikula takhle brzy :dizzy_face:

byly jsme se s holkama podívat v tom novým rodinným centru těšily jsme se a zavřeno, tak doufám, že to takhle nebude pořád..

uspávám sviště a já pak svištím za babí do nemocnice a kačí půjde s babí na hřiště :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahojda,
tak my jsme s Jíťou uspěly, když jsme se vracely, tak už otevřeno bylo - a je to prostě Montessori, zažili jsme ukázku práce s dětmi a teď mě napadlo, že jsem se mohla zeptat, jak bude probíhat ta herna (protože tohle bylo hlavně o té organizované práci)
22. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
no to jo..

holky víte co se nám stalo, kačí neusnula, hrála si v postýlce a najednou rána a ona z ní spadla ale do peřin naštěstí, jak může takhle malý dítě spadnout vždyt je velká ta postel.. :confused:
22. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky jani jsem to nějak nepochopila pišeš že spadla z postylky a nebo z postele????
mě to v novem rodinnem centru nijak neoslovilo nevim no asi jsem stara na tyhle moderni metody :frowning2:
koukam ven dnes je nadherně tak to asi vyrazime na ostrov když povezem Filipka na klavir :wink:
22. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holky....
Tak se zas taky hlásím, ráno jsem se byla juknout v práci a odevzdat papíry :slight_smile: od 28.9. nastupujeme na MD. A pak jsem ještě byla v Kolíně ve Lvíčku, ve Futuru apod.

Jani: představ si, mě úplně osvítilo, al ejk ais tenkrát psala, co ej s tím PC, tak přímo ve Lvíčku na mě pan í, jestli umím s PC, že má obráceně obrazovku...a mě fakt políbila můza a normálně jsme jí z toho vylezla...

Jinak včera jsme byli na kontrole :slight_smile: a vše v pořádku, dokonce se tělo pomalu ale jistě připravuje na porod, takže už jsou změny na čípku a CS máme 1-2, což by prý mohlo vypovídat o tom, že porodímě do termínu. (nevím proč, ale slovo přenášení se mi vůbec nelíbí, tak mě to potěšilo)

Jani: odkud, že spadla, z malé dětské postýlky, nebo z postele? No musel to být asi šok pro obě, ale určitě to bude dobrý.

berti: no ahoj, to se vůb ec neomliuvej, napadlo mě, že sis to zařídila jinak, nebo že schůzka nakonec dopadla dobře...no prostě to neřeš, já jsem sice byla doma, ale byla bych i tak, takže mě to neomezovalo. :slight_smile:
Gratulujeme Alexovi k rpvním krůčkům, tý jo to je šikula.
22. zář 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,tak vcerejsi pesimismus je pryc,mam super naladu.To me zas to montesori laka taky.Rada se pridam,az zas pujdete.
22. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahoj.

no je to síla to montessori, tam když člověk chce něco říct, tak si musí vzít míček do ruky, jinak musí mlčet. Máš-li míček - mluv :grinning: Taky mě paní učitelka napomínala, že dělám věci špatně a že se mám víc věnovat malýmu a nečučet po třídě.. uau :confused: :dizzy_face: ale myšlenku to má dobrou. Je tam snaha dítě zklidnit a naučit ho soustředit se a aby bylo samostatné, to schvaluju :slight_smile:

renat.. to je sranda, já byla jednou taky ve Lvíčkovi a takyjsem jim tam pomáhala s PC, něco tam neuměli,a le už si ani nepamatuju co to bylo...

jani.. jak jako spadla?
22. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
ytus: tak to je dobrý, koukám, že paní má problémy asi častěji :grinning: :grinning: :grinning:

koukám, jak se všem líbí Montessori, to je dobře. Já to znám ze školy, takže vím, o čem mluvíte a určitě to má něco do sebe. nejsem extra zastáncem všech novcýh a moderních metod výchovy, vzdělávání apod. ale vztí si z každé něco je určitě přínosné :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
no jestli je MOntresori dobrý na zklidnění dítěte, tak do toho jdeme taky zase jsem byla dopo na budku, kačí je zlobivá, ale mě se nechce jí mlátit, taky dostane ne že ne, ale už jsem toho měla zase plný zuby, a kdy to teda je, to hraní to asi s tím nemá nic společnýho,co? to jsou ty hodiny placený asi že?

jinak spadla ze svý postýlky a na deku takže docela dobrý, ale nechápu jak přes ní přelezla teda..dyk je jí do třičtvrtě tělíčka ta postýlka :astonished:

Reni- tak vidíš chystej chystej taštičku :grinning: no a mohla ses stavit :wink:

to by mě zajímalo co by ta paní říkala o mě a kačí ha ha :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Cauky

Jani ... deti si poradi raz dva :slight_smile: Taky si pamatuju na preezani postylky u mych holek :stuck_out_tongue_closed_eyes: No hlavne ze je v pohode a nc se Kacence nestalo.

Jake centrum? To myslite tu Ovecku v koline? To by me docela aky zajimalo, ale aby me nejaka pani napminala :grinning: na to ja moc nejsem :grinning: :grinning: :grinning:

Reni ... me rikala dr od 6 mesice ze budu mit na 90% predcasny porod :grinning: no ... a nakonec jsem prenasela 2 tydny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak premyslim uz jak udelat prvni alexovo oslavicku :slight_smile: Zatim me teda ic moc nenapada. Ale darecky uz mam ;)

Zitra dopolko jedu do kolina, tak kdybyste nektera chtela zajit na kaficko ;) asi tak na 9 nebo pul 10 myslim, ze bychom mohli byt v KO. tak ja rano jeste nakouknu ;) jestl se ke me nechcete nektera pridat :slight_smile:

Ted jdu do hajaninek. Tak preji dobrou noc!
22. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
:grinning: Tak jsme se probudili az ted :grinning: Tak do KO asi nejdem. Ted jdem snidat a pak asi na zahradku :slight_smile:Preji vsem kraaaasny den
23. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Berti a co takhle do Kolina pristi tyden? Utery nebo streda? Udelame ten srazik,ne? Ja nemuzu ve ctvrtek,Renina ma v pondeli ten kurz nebo se pletu? Je a v pondeli vlastne taky nemuzu,to jdu na gyndu,ale jinak se prizpusobime :wink: Jani,ja nemyslim,ze je Kacka zlobiva.Nesmis to tak brat,to by bylo zlobive kazde dite,co neposlechne na slovo a u takovychle smudlu malejch je normalni,ze neposlouchaj.Terka taky neposloucha,zkusim zvysit hlas a kdyz neposlechne ani tak,tak ji od toho zlobeni odpoutam,odnesu jinam a tak,ale myslim,ze to neni zlobeni,ale prirozenost toho batolete,ze chce zkouset jak teda nas :slight_smile: tak to co vidi a poradne to prozkoumat a my potvory rodicove jim v tom branime :slight_smile: ja uz potvurku uspavam,byla pekna protivka,tak at si pospi - ja se asi mozna dam do zehleni,ale nic napevno neslibuju :grinning: Znam se!
23. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Sim: ahojky :slight_smile: správě si to napsala, pondělky mám zabitý, jezdím na cvičení a když jdu na kontrolu, tak právě v pondělí, a to je vždycky strašně hektické. ale příští týden bych pak mohla od úterka do pátku určitě :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
Leno já nevím někdy je pěkně vyčůraná, ale asi to fakt patří k věku a zkouší co si může dovolit, respektive co jí dovolím já, to je asi normální, ale nelíbí se mi, když někoho bije, i nás, to je blbý!! tchýně říkala že jindra byl taky takovej, takže se není asi čemu divit, holčička se potatila :grinning: měl to být kluk, kterýho tak chtěl..

holky máme nejspíš volný víkend od pá do po tak kdybyste některá chtěla ven na hřiště atd..stačí říct :wink:

jinak včera jsem poprvé stříhala ofinku, máme schovanou, kačí měla dlouhý háro, padalo jí to do očí..

a dneska se jdu podívat do porodnice a sama!!!hurá hurá, tchýně bude hlídat a já jdu za kamarádkou v po se jí narodil císařem chlapeček 3800g taky taková drobná ne tak jako já ale je, a už má holčičku a ta měla přes 4kg a nechali jí v MB rodit normálně, ta byla potrhaná, tady jí hned naplánovali císaře, to jsou doktoři, co? prý jizva bolí, ale určitě mín, než když byla předtím sešitá na kolik stehů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
23. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.