• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojda,
tak přští týden máme taky volno - hlasuju pro úterý nebo středu, a moc se na srazík těším, tak doufám, že to vyjde
23. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
ahojky
taky souhlasim mame volno tak se snad budeme moct přidat :wink:
23. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
no holky tady je účast teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jsem se krásně vyspinkala bolela mě kubule, tak jsem šla asi v půl9, kačí jsem si ve 3 brala do postele a spaly jsme do 8 kupodivu, super!! takhle kdyby to bylo pořád achjo.. :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
tak podzim asi začíná, co? to dnešní počasí už je takový nevlídný (zvláště v porovnání s tím včerejším) brrrrrrr, dopoledne jsem vyřídila jen vše potřebné a vrátili jsme se domů, odpolko nás čeká ještě plavání, ale já bych v tomhle počasí nejradši spala :grinning:
24. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
to já taky :grinning:

holky kdy se tak pouští draci v půli října, asi koupíme, a mohly bysme jít pouštět třeba na vodárnu co vy na to?přemýšlím čím kačí zaujmu, až bude hnusně, koukala jsem že mají opravdu velký výběr modelín, tak co zkusit tu, nebo něco takovýho asi vodovky, čtvrtky a budeme obtiskávat lístečky, co ještě tak, aby se nenudila, chci něco vymýšlet a zkusit tvořit s ní, to bude vypadat asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
jani, ty umíš pouštět draka? já nevím, jestli bych to vůbec uměla :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
prosímtě neumím ale snad to není tak těžký ne? :grinning: budeš běhat a drak za tebou :grinning:

taky na tebe spolíhám v kreativnosti doufám, že k nám budete na podzim chodit uděláme si dýchánek a budeme tvořit, tak koukej přemýšlet, co bysme mohly dělat..a to Eldorádo, prohlídla sis už?
24. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Renina si tady vesele povídá a na nás ani nemrkne kozina jedna :grinning: skřínky má srovnaný, tak kuk sem :wink:

reni nám bude dělat kurzy o kreativnosti, vid? taky posílej nápadíčky, co máme s těma našema mrnatama dělat, ju? :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
tak mi kačí ukázala jak leze z postýlky, vyhodí nožičku, já myslela že to byl předtím omyl, a kdybych jí nezachytla tak spadne na zem, víte, co by se jí všechno mohlo stát,to abych se ted bála teda, ještě tohle :frowning2:
24. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Už jsem tu :slight_smile: ale zase mizím. Mám dnes poslední kurz (i když ten jeden si musím doplnit:slight_smile: a předtím jdeme s kamarádkou na něco dobrého (má termín jak ojá), takže se musím zkulturnit.

No nápady, co s dětma - určitě doporučuji prstové barvy (ale pozor, hce to mít opravdu pod kontrolou a dohlížet :slight_smile: a pak formovací hmoty (třeba Fimo), dělají různé barvy, některé svítí .....
Můžete z toho dělat i korálky, a pak je navléknout, pro malé parádnice ideální :slight_smile: nebo cokoliv, vypaluje se to pak v troubě.
Anebo klasika modelína.
Z malování...určitě ted ty lístky, dají se super obtisknout )doporučovala bych spíš temperové barvy) - dají se dokreslit (že si uděláte zase postavičku - obtisknete lísteck, jak je jakoby ťopka, tak tam namalujete hlavu.

Jinak já pořád dělám to povlečení, už mám slintáček :slight_smile: a polštář, a přupravenou peřinku, nemám foťák, takže se pochlubím až večer, nebo zítra.
24. zář 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky......

Mám to!!!!!!!!!!!!!!! Jsem Mgr................. Huráááááááááááá.....jdu slavit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a to znamená......že už je konec všem výmluvám na školu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
hip hip hurá, ještě jednou gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: tak se zítra přijdej, v 7 máme sraz u zdravotky s mirkou..

holky to moje cvičení je dílo, byla jsem jednou, a dost, dlouho mi trvalo, než jsem si to vydupala, a ted, já jsem tak hotová, vůbec nevím z čeho, asi počasím nejspíš, ale mě bolí nohy, nemám absolutně energii chodit od 7 cvičit a mrzí mě to těšila jsem se.
24. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Reni tak jsem koukala na tu FImo hmotu, našla jsem super stránky, ale je tam toho tolik to mi teda porad, mě se toho líbí, ale vyjde to pak najednou na pěkný prachy teda není to levná záležitost, co? tady je stránka, co jsem našla- http://www.shop.kreativnisvet.cz/, fakt se mi líbí :dizzy_face: jsou tam hezký ty zvířátka modelovací právě tou hmotou- sekce odlévaní, ale ty stojí 160,- nemusí se to zapíkat, ne, může se to pak zase splácat zpátky a použít znovu, to se mi líbí, nebo pak jen ta hmota, nebo ty korálky jsou taky hezký, fakt jsou tam hezký věci, ale nevím teda co dřív..i mě osobně se tam líbí věci, ty barvy na sklo třeba nebo ty folie k tomu, nemáš tip že bysme s kačí něco zkusily na vánoce udělat? nebo i ty rámečky jsou moc hezký ale to máš ty, ne? nemohla bys mi je půjčit, že bych to zkusila udělat, dává se tam tahle hmota, nebo normoš sádra, a pak se to dá do formy a zapíct, a ta forma je nějaká okrasná jako ,nebo jak to vypadá, prostě musíš přijet a všechno mi to ukázat už konečně, než mi porodíš a nepřijedeš tuplem :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Markýz: velkáááá gratulace :slight_smile: pořádně to oslav.
trochu závidím, ale snad to taky dotáhneme brzo do zdárného konce :slight_smile: :wink:

Jani: no levný to není, to vím, ale bez prvotní investice to fakt nejde...co se týče těch stránek, tak je znám, ceny jsou rozumné, i když někde to třeba může vyjít levněji. kdyžtak mi dej vědět, co bys případně kupovala, zkusila bych to sehnat.
Jinak pokud přemýšlíš o barvách na sklo - tak ty mají i ve Futuru v tom obchodu papír - hračky (ale ne to pompo, to druhé), mají tam velký výběr, myslím, že jsme viděla i prstovky. Co se týče folii, tak ty vůbec kupovat nemusíš...já to dělám tak, že když se mi líbí obrázek, vytisknu si ho, nebo vystřihnu, pah ho vložím do eurodesek a kreslím...jde to sloupnout úplně krásně ...mám tak dělaného toho čápa na dvěřích. (mylsím, že je v albu)

Jinak hmoty - na odlévání je speciální, tu si kupuji já, ale určitě jde odlévat i normoš sádrou, pak na to můžeš malovat stejně - třeba akrylovýma barvama, ale já to dělám i temprkama. Tyhle věci se nezapékají.

je toho fakt hodně, samozřejmě kdyžtak pomůžu apod. tak když budeš mít roozhodnuto a budeš chcít něco zkusit dej vědět... :slight_smile:
24. zář 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj - tak predne velka gratulace Terezce!!! Mas to za sebou :slight_smile: ne ze se ozeres! :grinning: Ja byla dneska s Terezkou v Chlumci v Klubicku - je to takovej krouzek pro prcky a jsem nadsena! Nejdriv jsme malovaly vodovkama,pak tiskaly barvicky - nesem si domu jezecka s jablickem,co Brebca vymalovala. Pak bylo tak nejak volneji a deti si hraly.Pak se ruzne tancovalo od Kolo kolo mlynsky az po mazurku :slight_smile: pak zase hry a pak jeste rikacky a pisnicky s hudebnima nastrojema (triangl,drivka atd.) no a zase hrani + uklid a louceni.Jsem uplne nadsena,hezky zorganizovany,do niceho nenuti,kdyz si Terka individualne tancovala,tak ji jeste povzbuzovali a tleskali ji .Dostanem se mezi lidi a je to temer zadarmo,na pololeti 250,- a je v tom i nejakej balicek na Mikulasskou,je to jednou tydne 3,5 hodiny.Uz se tesim na dalsi ctvrtek!!! Jani,jestli te to utesi,Brebca ted spi nejak hur,ale leze ji zoubek,tak mozna proto... Jo a k vytvareni,ja modelinu zkousela upatlat tu domaci,docela se povedla,ale Tercu to nebralo,jen ji trhala na pidikousicky,ani valecek nechtela zkusit :grinning: ale ty vodovky (teda prstovky,ale malovala stetcem a tiskatkama) ji bavilo,jen teda bordel neskutecnej!
24. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Terez - jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, velká gratulace samozřejmě i od nás :grinning:

sim - teda Klubíčko je opravdu hodně dobrý, skvělá organizace

a jak to vypadá s tím srazíkem příští týden? abychom to nezakecaly :wink:
25. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Reni určo ty prstovy barvičky teda, ale neumím si představit ten bordel :astonished: a líbí se mi ty zvířátka z fimo hmoty, ale nevím zda to není zbytečný, jëstli nestačí hmota a z toho to pak udělat jen..a pak ty korálky, ale já jsem chtěla něco abych z toho mohla udělat kačí hodinky, a to tady není, ona miluje hodinky, na pouti už ty řetízkový pro děti nemají tak jsem myslela jí něco udělat z těch korálků, myslíš že by něco šlo?

SImi- to je super, že se vám tam líbilo škoda že se tam nemáme jak dostat, za ty peníze je to super, to bych taky chodila :wink:
25. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Jani: no to jsem psala, chce to opravdu hlídat (nenechat bez dohledu)...
No mě ještě napadá, já budu objednávat ještě určitě, sice to objednávám jinde, ale ty ceny jsou plus mínus stejné...tak ti to můžu vzít. Tu Fimo hmotu nemám doma, že byste to třeba zkusily a pak byste viděly...
jinak ty hodinky by šly určitě, korálky navlíkneš na gumičku..jen ty chceš normálně s ciferníkem????

Hlásím, že ještě tři obrázky a peřinka je hotová, ufff...už se těším, je to sice super relax, ale bordel všude...fixy, voskovky, barvy...hihi, no takže je vidět, že bych potřebebovala dohled i nad sebou..a to nemám prstovky :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
No srazik vypada,ze jsme se shodly na uterku - v kolik a kde?Na plavecaku? Ve Stapu? Ja nevim,nic jinyho me nenapada.A dopo nebo odpo?
25. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
v úterý bych taky mohla, čas je mi tak nějak jedno - ale možná raději dopoledne, že bych si tam dala obídek :slight_smile: :grinning: :grinning: Mně se celkem líbilo v tom STAPu (neberu tenkrát tu obsluhu), byl tam u toho velkého stolu i koutek pro děti, ale jestli by to třeba nechtělo zarezervovat...to nevím.
Ale samozřejmě já se přizpůsobím...
od pondělí jsem na mateřský!!!!!!!!!!!!!! takže nemusím koukat na hodinky, jak mám vycházky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To se těším...snad to vyjde.
25. zář 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
no Reni to jsem zvědavá co ty jsi vykouzlila :wink: zkusím se v tom futuru podívat. Ty prstový barvičky takhle v krámě co můžou stát, nevíš?

s tím srazíkem my uvidíme, jak nám to vyjde, dyžtak bychom za vámi došly.

ted jsme trochu uklidily a jdu dělat přípravu jídelníčku na př. týden, docela se mi to osvědčilo, nákup atd.dělám dopředu a jsem docela spokojená :sweat_smile:
25. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Jani: ceny jsou plus mínus všude stejné, jak ne netu, tak v krámě. mylsím, že ve Futuru jsme ty prstové viděla, ale nepamtuji si, kolik stály :frowning2: ale jukni tam
Já už jsem dokouzlila, mám hotovo :slight_smile: teď čekám, až se nahřeje žehlilčka a jdu zažehlovat, vyfotím odpoledne, protože J. zapomněl vyndat foťák, nosil ho do práce...

Jídelníček je dobrý nápad...mi pak dej inspiraci, co vařite, třeba něco obšlehnu :wink:
25. zář 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
no my přes týden máme obědy ze školy, ale já stejně vařím, jidnra s nima chodí pozdě tak to mám k večeři a kačce to stejně moc nedávám..
25. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Máš to dobře zařízené :wink: jdu juknout, jestli nenajdu starý foťák a kabel...
25. zář 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
no jo, ale zase nemůžu dávat kačce všechno, většinou jí dám polívku a omáčky ty má taky ráda, nebo kaši ale jinak jí stejně dělám sama radši..

ted jsem našla na mimibazaru prstový barvy i za 70,- je tam mají, a na tom netu byly okolo 200,- to je dobrý ne, to myslím že na to naše malování bohatě stačí :grinning:
25. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Ja bych byla taky pro dopolko,Terka chodi mezi 11 a 12 h spat,tak bych taky dala obidek a dokonce v klidu :slight_smile: to jsem na to povleceni taky desne zvedava,tak koukej ten fotak najit! Ikdyz na mobilu moc neuvidim :frowning2: cekam na Teretynu,mame se videt asi po tisicileti,tak se tesim,ale nejak nejede.Je to k nam kousicek a psala uz minimalne pred pulhodinou ze vyrazej...
25. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky.....

tady se řeší srázek??????? Já mám teď takového volného času.......že bych se mohla přidat :wink: Kdy? Kde? S kým? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Renat.....tobě přejeme, ať školu brzy zandáš......už to máš taky za pár.....budeme na tebe myslet...... :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Takže úterý? Taky bych byla pro Stap - otevírají ale od 11
25. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Reni tak mám novou stránku, i vy holky mrkněte, mají tam i bačkůrky, a ty asi objednám fakt se mi ta stránka líbí :dizzy_face: a nemají to drahý :wink:

http://www.obchudekudavidka.cz/katalog.php?kategorie=26734
25. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
25. zář 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.