• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Renat.....to je krásňoučké povlečení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To jsi dělala?

Jani....dnes večer to nevyjde....jsme s Jirkou a Samim sami doma, dáme vínko a trošku spolu oslavíme ty mé státnice.....pokud budu doma příští týden (chceme jet na Šumavu, ale ještě nevím kdy), tak bych si tě pro nějaké to mechechce "rezervovala"........... :wink:
25. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Markyz: jo jo to jsem dělala sama :slight_smile:

a my s tebou taky chceme mecheche a oslavit státnice :slight_smile: tak snad vyjde ten srazík ...
25. zář 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
sice mezi vás teda nepatřím(no Kolín znám moc dobře-několik let jsem tam pracovala :grinning: ),ale chtěla bych se vás zeptat-byla jste některá z vás na screeningu v prvním trimestru-testy+UTZ? Zajímalo by mě-jestli se to komplet dělá v kolínské nemocnici,nebo jestli tam dělají jen ten UTZ a testy zařídí gynekolog? Já teda chodím do Čáslavi-mám to pár kilometrů a jsem tam spokojená-i s porodnicí,ale při prvním těhu mi vyšly špatné tripple testy a musela jsem na plodovou vodu-byly to hrozné nervy-takže bych to nechtěla zažít znova.Chci se právě s dr. dohodnout na těch testech ve 12.tt,ale vím že v Čáslavi se nedělají. O Kolíně jsem cosi zaslechla,tak proto se na vás obracím. Doufám,že se v tom nezamotáte-píšu asi dost zmateně :sweat_smile: ,ale momentálně mám pořádnou virózu,tak jsem prostě zmatená celá :grinning:
Díky za odpověď a mějte se všechny fajnově :wink:
25. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Reni to je moc hezký, jsi šikulka!!! :dizzy_face:

Markyz- ten příští víkend jedině k nám jak jsem psala že dojede Ilča, jindra jde v pá s klukama zahajujou že budou mít hokejovou sezonu :grinning: :astonished: , a Ilči manžel hraje taky, tak dojde k nám, nebo bych musela domluvit s maminou, ale ta hlídá už ted u nás spí, jdu se švagrovou, tak aby to nebylo blbý..ale u nás si taky můžeme dát vínko a pokecat přinejhorším ne? můžeme si objednat pizu atd atd..
25. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holky,hezke sobotni rano. Eliz,bohuzel nevim,asi nejjednodussi bude tam zavolat,jsou tam mili,urcite te nijak neodbydou :wink: Nam zas tatka odjel na hon,tak si dame s Tercou damskou jizdu.Co teda ten srazik? Jestli vam prcci spinkaj v kocarku,tak by to mohlo byt i na tu 11 ve Stapu,ne? A pokud nespi,tak to vymyslime jinam nebo v jinou dobu :wink: Mne Brebinka spi pres den JENOM v kocarku,takze mam v tomhle vyhodu,ze muzu kdykoli kamkoli,pze se prospi po ceste.A na sraziku uz asi budem mit 12 zoubku :slight_smile: Reni,perinku na mobilu vidim spatne,ale polstarek je nadhernej,jsi fakt sikulka.Aaaaa Brebinka tlaci,tak ja jdu prebalovat,pa a hezky vikend
26. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

děkuji holky...sim, přivezu ukázat na foťáku :slight_smile:jestli chceš.

Tak abychom to trochu uzavřeli, nechávám hlasovat, kdo by byl pro v úterý od 11:00 ve STAPu??

Vyhovuje: Sim, Renat,
(kdyžtak to vždycky zkopírujte a dopište se, komu nevyhovuje, zkuste hodit jiný návrh :wink: )
26. zář 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu nová, ale ráda bych se přidala, jsem skoro Kolínská :slight_smile: Tedy přesněji kousek za Kolínem směr Praha :slight_smile: Bohužel patřím stále do snažilek, už to je na palici, chci se zeptat, někdo z vás tady, má zkušenosti s delší MS ??? Začla jsem si konečně po roce neúspěchu měřit teplotu a minulý graf byl takový, že mi ukázal ovu 27den a cyklus byl 37 dní ?? Je možné, že to byla OVU nebo jen blbý výpočet ?? Zdá se mi to divné, 10 dní před MS mít ovu ?? Jsem z toho zmatená jak jelen, teď měřím další cyklus :frowning2:(
26. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Nebo si tam dame rande na 11 my dve,poradne ostatni zdrbnem a pak az budou postupne prichazet,tak se na ne budem mile usmivat :grinning: jo,zkousime taky ty plinky alana z DM a docela spokojenost.Minimalne nejsou tak strasny,abych to prevazilo moje spatny svedomi,ze se aspon v tom malu nechovam trosku ekologicky.Ikdyz mi teda vadi,ze nemaji pruzne pasky,ale asi u nich zustanem,nocnik nam dlouho nehrozi a tak se nam ta tuna odpadu asi trochu zvetsi :frowning2: jdu neco snist,mam hlad jak vlk...
26. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Arka,vitej :wink: ja se nikdy do mereni bazalky nepustila,takze tomu moc nerozumim,ale taky mam sileny cyklus.Klidne 6-8 tydnu.O Tercu jsme se snazili presne rok :frowning2: chapu jak je to na palici,co na to doktor? Jee,mne doslo,ze v pondeli je svatek,to asi Sedivak nebude ordinovat,co? Hmm,tak k nemu zajdu ve ctvrtek,prd se stane - anebo az dalsi pondeli? Co myslite?Mne to pondeli vyhovuje,pze to je v Tynci od 12h,Terca by mi usnula v aute,ja ji prehodim do kocaru a odbydu si prohlidku,nez se prochrupne,ale ve ctvrtek je tam az od dvou a to mi ji nema kdo pohlidat,Pavlunac uz ma vylovy a jezdi domu dlouho.
26. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Arka tak to taky nevím teda, ale já si taky měřila BT a každej cyklus je jinej, zkus vytrvat, nebo vezmi graf a dojdi za dr, at ti poradí :wink: jak dlouho se snažíte?

holky s tím srazíkem já nevím my to asi nezvládneme dám vědět co a jak ju? kačí začíná být nastydlá, má rýmu, tak jeslti to bude trvat, tak jí nebudu tahat mezi lidi..

SImi ty plínky jsme taky měly, jsou dobrý, ale je jich tam zase málo a hned jsou pryč :astonished:
26. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Arka,jeste me napada,ze u kazdeho to muze byt jinak,nevim kdy ma ta ovulace byt standardne (v pulce cyklu?),ale kazdy jsme jiny a tak si myslim,ze je urcite mozne mit ji az takhle dyl. Nam to tenkrat s Tercou taky vychazelo az nejak koncem cyklu,ale uz si to nepamatuju presne. Mne hlavne dr. rekl,ze ty moje dlouhy cykly taky muzou byt anovulacni,ale k zadnemu vysetreni jsme nikdy nedosli,pze v posledni chvili jsem teda otehotnela...ale myslim,ze po roce snazeni uz to lekari zacinaj resit,proc se nedari.Taky s tim merenim teploty - asi to chce cas,abys vypozorovala,jak to je s tvym telem.Drzim pesti,at se brzy zadari!
26. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky, díky za rady ! No doktor posledně řekl, že rok mám počkat a nic se neděje, pak jsem zase naklusala, že se nic neděje a rok je pryč.., tak na to mi předepsal Difustyl (myslím, že se to tak jmenuje), brát to 15 - 29den cyklu, že se upraví cyklus a zároveň se srovná doba MS, tak to beru 2. měsíc a nic :slight_smile: No, asi máte pravdu, seberu grafy a naklušu k němu, zda vůbec ovulaci mám nebo ne.. Zatím díky moc za rady !!
26. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Arka- a kam chodíš k dr, sem do KOlína?

tak kačí má chudinka rýmu, my na srazík nejdeme, není jí moc dobře, teplotka 37 tak doufám, že nestoupne, v noci špatně spala, pořád se budila, ted už chrní, je mi jí líto berušky :frowning2: nevíte jsou nějaký vitamíny pro takhle malý děti?
26. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
holky když nebude mít teplotku akorát rýmku, tak můžeme na chvíli ven, ne, at se aspon provětrá, ted spí, tak snad si odpočine, v noci toho moc nenaspala :unamused:
26. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
arka: vítej...a s ms si nedělej hlavu, ono opravdu je to strašně individuální, kor jeslti si třeba brala HA, tak se tělo určitě potřebuje chvilku vzpamatovat.
37 dní ještě není tak dlouhá doba (na cyklus, znám holky, co mají i přes 40) a pokud byla ovulace, tak to vypovídá o tom, že tělo funguje. určitě se to srovná.
Já teda měla cyklus po vysazení přesně 28 dní a ovulave chodila (asi) 16DC (čili taky ne přesně v půlce). Co mě trápilo bylo to, že jsem po vysazení začala vždy třeba tak 22-24DC špinit a tím pádem byla krátká lut. fáze (vajíčko by se nemělo šanci uchytit) - tak jsem si hned naordinovala bylinky (ženský čaj, femigard, a vitamin pyridoxin - hups a hned druhý měsíc bylo po špinění a třetí jsem otěhotněla). samozřejmě někdy to nejde tak rychle, ale zkus třeba i ten pyridoxin, je to vitamin, volně prodejný...).

sim: jooo tak joooo, zcukneme se my dvě a budeme čekat na další vlaštovky (a drbat, jak jinak :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
já vám dám drbat muriny :grinning: my asi fakt radši nepřijdeme do út asi bude dobrá- snad, ale radši nee, tak my příště..

Reni- to by ses taky mohla u nás pak teda stavit odpo ne? a poradit mi nějaký ty fígle :sweat_smile:
26. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jani: uvidíme do kdy to tam potáhneme :slight_smile: já nevím, jak budu moc mobilní, zda budu mít auto, nebo budu okdázána na J. a pro mě přijede, nebo na bus apod. Ale dám kdyžtak vědět
26. zář 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
ahojda,
tak ke srazu
Vyhovuje: Sim, Renat, Marlan

eliz - dřív to v kolínské nemocnici dělali jen pro své pacientky, takže já byla na tom screeningu v Praze u Apolináře, teď mám těhotnou ségru, chodí v Kolíně ke Dvořákovi a ten ji poslal na odběry do nemocnice a UTZ ji k tomu snad bude dělat sám

arka - s měřením BT taky nemám ještě moc zkušeností, ale můžu doporučit následující stránky (pokud neznáš)
http://merenibt.xf.cz/
26. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Marti jaká byla slezina?kde jste byli?
26. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Holky díky za odpovědi,zkusím se poradit s dr a kdyžtak tam brnknout :wink: :wink:
26. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Janinininka:Ahojky, nene, chodím do Prahy do gyncetra Hloubětín, jsem tam už léta a jsem celkem spokojená :slight_smile: No jinak já už prášky neberu rok a půl a poslední měsíce se mi z 30 dní udělalo 37 :frowning2: No, uvidím teď, že ?:slight_smile:
26. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
marlan: ahoj, díky moc za typ, jdu studovat, tuhle str ještě neznám :slight_smile:
26. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Bré nedělní ránko,

jani - byly jsme na plavečáku a pohoda jako vždy
27. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Cauky,tak ja dneska od rana makacenko.Nalozila jsem takovej burtovej salat pro Paju,pro vsechny delam divocaka k obedu... Ale mnozi se mi tu bordel a nadobi,musim s tim neco provest (nemam tablety do mycky,tak musim rucne,ach jooo) Terca se vcera naucila rikat helma,Elmo,boty a Teri :slight_smile: jde to ted desne rychle,samo to trochu sisla,ale rozumim ji,misto Teri rika Teji atd... No jo,ale dneska to Teji nechce rict,tak se ji to snazim porad opakovat,ale ma me na parku,nejvic se ji libi helma,tak mi ji papouskuje co vstala! Za chvili ji vyslu na exkurzi do kocarku,at muzu aspon to nadobi umejt.Odpo chcem jet na noc k mamce,tak tady nemuzu nechat svincik,kdyz utery a ve stredu a ve ctvrtek budu porad nekde litat. Vsem hezky vikend a tesim se na utery!
27. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
jé Leni Kačí taky umí helma a boty a učím jí Kačí ale říká něco jako tatí :grinning: má chudák rýmu, ale už půjdem dneska ven, ale na ten srazík to radši necháme, to už bude asi dobrá, ale radši kvůli prckům.
Buřtovej salát zní dobře, to by se líbilo Jindroušovi :dizzy_face: :grinning:
já pošlu Kačí taky spát a napapám se pak půjdeme na hřiště, už je teplejc.
27. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Jani,nase babicky rikaly,ze s rymou mas jit ven,urcite ji doma nedrz,venku ji bude lip.My chodime i s teplotkou,ale to je jen v kocarku,to ji nenechavam litat,ale my holt musime,pze doma neusne.Uz uspavam,mam toho moc a nevim jak to stihnu.Ten salat je,ze nakrajis na pulky a pak na mesicky burty,na mesicky cibuli a kysely okurky a udelas dresing ze 2 lzic oleje,2 lzic octa,2 lzice worcesteru,2 lzice horcice,2 lzice kecupu a 2 kostky cukru - to svaris a kdyz to schladne,tak do toho pridas 2 pytlikovy majolky a zamichas do tech burtu,pak nechat 3 dny ulezet a s chlebem je to bomba,ale pekne se po tom prdi - jo a je to asi na pul kila burtu nebo tocenaku nebo tak neco.Kdyz jsem byla mala,tak mamka to delala pod nazvem Sevcovsky mls,ale myslim,ze tam nedavala okurky,ale neco jinyho.Je to fakt dobry,hlavne chlapum to chutna :slight_smile: ta kamoska,co mi na to ted davala recept,rikala,ze u nich to nevydrzi ani ty 3 dny,aby se to ulezelo.Ju,uz mi tady voni divocacek,to si dame do rypacku,mnam. Teji spi,tak jdu na vec,najime se az se vyspinka spolu.Zatim cagoska
27. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Ju,Mar,to jsem rada,ze jdes taky.To byla desna predstava,ze tam budu sama s tim udrbanym cervem :grinning: Reni,psalas ty Dance?Ja jo,ale neodepsala - na druhou stranu jsem se nepodepsala a nevim,jestli me ma ulozenou. Ja jdu pisnout jeste Markyzce,pro pripad,ze by se valela priopila pod stolem po oslave statnic a nenakoukla sem :grinning: a co Helca?A mate nekdo cislo na Vercu?
27. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Kde vsechny jste? My jsme mely s Tercou jet k mamce,ale mama ma zas naladu a hysterci,tak jsem to odpiskala... Ted mam naladu ja pod bodem mrazu,ja vim,ze to zas bude dobry,ale ja tak nesnasim hadky :frowning2: je to naprd! Asi pujdu spat s Terinkou,Paja je zas v lese v telce nevim,tak se vyspim doruzova.
27. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Leni a co je mamině? my jsme taky sami doma, jindra je do zítřka na šumavě, ale mě je blbě asi to na sebe s kačí přenášíme, mě bolí fest v krku ode dneška, a mám rýmu, tak doufám,že to nechytne. ted jsme odsávaly a to je hrůza, má už sílu jako bejk..byly jsme na hřišti, bylo hezky, zítra jdeme znovu..
27. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Cusik,tak uz jsem v poho - mama je uzasna zenska,dokud ji nerupne v bedne,pak je z ni hysterka a vynada ti i za to,ze ses narodila,nikdo ji nemame radi,je chudak nejvetsi,jde skocit pod vlak atd... Ja uz s ni nastesti neziju a mam to jen obcas,ale chudak braska :frowning2: Cucime s Tercou na masinku Tomase,ji uz to teda nebavi,ale me jo :grinning: Taky mate doma takovou zimu? To je des,na topeni mi prijde brzy,pres den je teplo,ale ty vecery a rana klepu kosu a to jsem otuzila! Asi prestanu cucet na masinky a pujdu neco delat,to me zahreje.
28. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.