• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
neboj Reni to bude dobrý! mě to bavilo..

my jdeme v půl12 k zubaři jdeme dřív aby kačí spala venku jestli usne, nebo s ní bude jezdit sestřenice před zubařem, tam sama s kačí nejdu, to je na dlouho, ale jestli bude hodně lejt, tak to asi vzdám jít takovou dálku pěšky teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
Jani - teda zubaře ti nezávidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já tam sice chodila v těhotenství dobrovolně, ale ve skutečnosti jsem byla strašně malinká a kdyby tam vždycky nešel někdo se mnou, tak bych asi utekla jako malá holka :grinning:
11. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Jani: já vím, jen ten začátek, že tam nikoho neznáš...apod. zda tam nebudu sama takhle na začátku apod. ale ono to spadne, se toho nebojím.

no u nás zatím prší, tak nevím, chtěla jsem pak jít do města na knížky...včera mě nějak chytlo, že si něco přečtu a mám tu, co doporučovala Sim (jen si nepamatuju jméno:frowning2: a pak ještě jednu...no uvidím, co budou mít.
11. kvě 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
já s taky veru bojím proto se mnou chodí mamka ale dneska má generálku sestřenku hlavně i kvůli hlídání, už jsem byla zoufalá kdo půjde a chtěla jsem psát i renině, ale nechtěla jsem otravovat :astonished:
11. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
11. kvě 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
Takže nejsem jediná, kdo musí mít doprovod? Já se jednou dokonce šprajcla a když mě táta tahal, abych šla, tak jsem se rozbulela, že nepůjdu. no jo, v těhotenství na mě ty hormony trošku pracovaly. Tak mě přeobjednal a šli jsme další týden. Vodil mě tam, jako malou holku, dokonce si bral volno v práci. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska už bych šla sama, možná
11. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Veru: to se stane...já jsme to samé měla u mojí minulé doktroky a to jsem nebyla těhotná, takže hormony měly stálou hladinu...ještě před dveřma jem si vždycky říkala, že se otočím...paradoxní je, že mi vždycky prohlídla zuby, něco tam namatlala, trochu seškrábla ten kámena šla jsem...ale strach, že mi bude něco dělat...:frowning2: do pěti minut jsem byla venku, z toho 3 minuty byla vždycky přednáška, jak mi chce ubrousit ten přední zub, mám ho kousek ulomený (vždycky jsme jí říkala, že to nechci, že s tím stejně krásnější nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a že se to pak kazí, že to vím..ale ona si mlela svou, naštěstí jsem přešla a fakt jsme si ulevila, pan doktro teď to je něco naprosto jiného, je tam už sestra (po tom, co ji tahle nádhera vyvrtala zdravý zub), taťka a chceme aby tam šla i mamka, ta pořád chodí k týhle k.....
11. kvě 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Hany... přejeme Tobě i Kubíčkovi všechno nejlepší, hodně zdravíčka a spánek celou noc :dizzy_face:

Jani.. tak to asi nejdete na hudebku, když máte toho zubáka co? Ani nevím, jestli to dneska má být, ale snad jo, ne? Není to zrušený snad. My tam jdeme. Taky bych ráda, aby nepršelo, chci jít pjéšo :slight_smile:

taky mám ze zubaře obavy, ale jsou dobrý ty umrtvovací injekce, to pak člověk nemusí trpět. Ale stejně se mi vždycky v čekárně svírá žaludek strachem :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
jo tak to já nebyla několik let u zubaře. No a když jsem byla těhotná, tak jsem musela. Vytrhnul mi 3 zuby a dva vyvrtal. No u toho prvního jsem řvala snad na celou polikliniku a přitom to vlastně nebolelo, ale spíš ten strach udělal svý. no a pak už jsem vždycky jen zakňourala a dělala ty nejsmutnější oči. Vždycky se mi smál doktor i sestřička. Ale zvládla jsem to a mám to za sebou. Teď bych tam ale potřebovala znovu. No nechám to, až půjde Robíček.
11. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Jééé holky vy teda máte téma, zubař je pro každýho asi utrpení
Jani a kam nakonec chodíš....
Jinak mi psala Kamča, a mám vás pozdravovat malej je prý zlatíčko a vlasatý :grinning: :grinning: , zbytek vám napíše až se vrátí z porodky.
Když budu něco vědět tak vás budu informovat :wink:
11. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Jé Jiti, to je dobře:slight_smile: že taky zdravíme, i když já vlastně včera psala...:slight_smile:

No koukám pořád ven, ale b eze změny, jak se říká v jednom českém filmu :grinning: :grinning: a chčije a chčije a chčije...
11. kvě 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Holky, mám prosbičku, nevíte o někom (nebo kde je nějaký salon), kde dělají nehty?? Sháním pro sestru - na svatbu?? Může to být Kolín, KH, Čáslav... děkuju:slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,ja sla vcera zase spat s Terkou :grinning: Reni,ono to neni uplne o vychove,ale vpodstate je to o jakyms takyms zakladu,kterej kdyz mimcu das,tak mate vyhrano a o duvodech proc to delat,o instinktech... Jmenuje se to Koncept Kontinua,malickata cervena knizka :wink: teda koukam,ze Terka byla dost cvrcek,ta mela 8,8kg na roce - ale ona zase zacla dost pribirat ted po tom roce - nevazili jsme ji,ale ma snad 2x tolik,je pekne baculata a tezka a to moc nepapka a beha jak camrda - ale ja si porad rikam,ze asi jak zvracela porad,tak ted uz nezvraci a dostava se na tu svoji vahu,kterou by mela,kdyby neblinkala no
11. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
sim: mooc děkuji
11. kvě 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
Jitu- je ale já měla běhání ohledně svatby a za hodku jdeme k zubaři takže nejdemee.

Jiti- chodím pořád ke stejný, ale příští týden jdu s kačí k tomu našemu známýmu a asi tam přejdu je to hodnej kluk, tak snad bude hodnej i tkahle vylíčila jsem mu situaci :grinning:

sim- kalhoty už došly, díky!!
11. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Jani, ty určitě chodíš k tomu, co převzal všechny po dr. Budský - hraje v kolínském Bigbandu, myslím Mikšovský, viď? Manža k němu taky chodí. Já se hlásila mailem hned, jak se objevil jeho letáček, ale nějak to nevyšlo. Všichni si ho moc chválí. A hraje taky dobře:slight_smile: Byli jsme na nich ještě 4.12., Daneček musí být nutně hudebník, protože co ten tam vyváděl :grinning: Byl tady i Ondra Ruml, to je fakt šikovnej kluk, žádná nuda!!!
11. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
A jinak dobré ráno všem:slight_smile: Teda dopoledne...
11. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
I tobě:slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
Tak koukám, jak tu chválíte zubaře. A nevíte náhodou, jaká je zubařka Medová? Je to zubařka pro zaměstnance TPCA. Radek tam dělá, takže můžeme chodit k ní. Ale jestli bude nějaká zlá, tak radši budu dojíždět do Rumburka.
11. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Jéé holky, tady se tak krásně zatáhlo, tma jak večer...bomba:slight_smile: já to mám hrozně ráda, jsem holt katastr. typ :slight_smile: bouřky...to ej moje.
11. kvě 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
no tak tady pěkně prší. A to jsem se chystala jít s malym ven. Ale v tomhle nikam nejdu. Ale jestli bude pršet přes poledne, až půjdeme spát, tak to bude super. Při tom se tak krásně spí, jak to buší do parapetů. A ten vzdoušek :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Zdravím všechny,
kokám, že počasí nikoho ven netáhne a jste na koníkovi. To my jsme se před chvilkou vrátili z KH. Hrůza a děs v tom dešti. :frowning2: Alespoň se ale malá trochu vyvětrala a už tam nebude odpoledne chtít. :dizzy_face:

Renat, já znám jeden salon, kde dělají i nehty. V Kolíně myslím, že je to na Obecním dvoře (nebo tak nějak se to tam jmenuje), tak je tam v prvním patře studio Wella (nebo tak nějak) a je tam kadeřnictví, kosmetika a i nehty. Já tam právě chodím ke známí na stříhání. Ale co a jak nevím, protože já si nechty dělat nenechávám. Nic jinýho mě nenapadá.
11. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Tyli: jéé vy jste byli tady u nás?? To je škoda..teda vy jste tu byli asi s manželem nebo tak něco viď?? příště, kdybyste měli cestu, dej vědět :slight_smile:

Děkuji za tip...hned to sestře vyřídím. Ona je chce jen na svatbu, já je měla taky a za 14 dní je sloupala, protože v tom neumím nějak normálně fungovat :grinning:
11. kvě 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
Dneksa jsem byla s mamkou a segrou, potřebovala něco v bance a já byla jedinej šofér po ruce. :dizzy_face: Můj úděl. :grinning:
Renat, už 15tt, to to letí, vždyť ještě tuhle tam svítil 9. :slight_smile: To je hrozný, jak to letí. :dizzy_face:
Mám jet ještě ve středu k doktorovi , ale koukala jsem, že zase hlásejí déšť tak nevím nevím.
11. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
tyli: jo jo letí, ani mi nemluv a to se ani ennadějeme a je tam za chvíli zas o týden víc... :wink: Já si taky říkám, že to letí..na druhou stranu se to taky někdy strašně plazí :slight_smile: což je něco na moji trpělivost :grinning:
Ale teď má zas co dělat, takže se zabavuji lehce :slight_smile:

No kdybys jela a měla čas..a já byla po ruce, hoď echo:slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,vy jste toho nakecaly za ten den co jsem tu nebyla,nebo vlastně skro za dva :grinning:
My půjdeme dom až v ten čtvrtek a to pokud bude všechno dobrý.Ve středu vytáhnout cévku a ve čtvrtek ráno nás naučej s těma trubičkama a pak bysme to mydlili dom.Už se fakt nemůžu dočkat.Přijede sem i Tomáš,doktor ho to bude učit..

Sim:Leni,nekoukalases mi na tu besídku?
11. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
teri - teda fakt tě obdivuju, že to zvládáš, ale ono se asi nic jinýho nedá dělat vid. tak ať vás hlavně už co nejdřív pustěj domů a ať vše v pohodě zvládáte :wink:
11. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
vercak.:Asi tak nějak,jsem z toho už na nervy.Na ambulanci nám před operací řekl 10-12 dní a ted najednou tohle??A to mu chtěl cévku vytáhnout až ve čtvrtek!!!!To teda ani omylem.To už chci jít domů,Týnka má ve školce tu besídku.Přeci na besídku pro maminky nepošlu babičky??Doktoři furt říkají jak to má v pořádku a domů furt ne a ne.Spolubydlící jde už zítra.
11. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
a nechci se nějak vnucovaat,ale dělám avon a gelovky,tak kdybyste některá chtěla... :grinning: a levněěěěě
11. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme dneska vstávali v 9,40 :grinning: paráda
Teri tak hlavně že je malej v pořádku a bude to dobrý a hlavně už aby Vás pustili viď :wink:
Nám je dneska přesně sedm měsíců, nějak rychle to utíká :angry: Přidala jsem nějaké fotečky :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.