• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj :slight_smile: to byl super srazik,ja mam jen vzdycky pocit ze jsem si vas vubec neuzila. U mamky dobry,jakoby se nic nestalo. A RENI - z ty strechy uplne uchcavam,ja to neznam,ale fakt bomba - chci recept!!! Bercak mi ukradnul 2x do pusy,zmetek!!! Diky navsteve mamky jsem se nedostala ke Kasparkovi,ale dame si ho poranu jako budicek,uz se tesim,je to fakt dobra hudba,mne se libi snad vic nez Terce :slight_smile: tak ja jdu chrupkat,jsem dneska nejak moc utahana,nadobi je v mycce - haleluja,rucicky si odpocinou.Pa a dobrou.
29. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Dobré ránko,

tak koukám, že se srazík vydařil, tak se těšíme na fotečky :dizzy_face:

my máme pořád kašel a rýmu, jdu odsávat, ta se tak bojí chudinka, úplně se jí klepe srdíčko, mě to trhá srdce :frowning2:

Ren- a kdy to budeš objednávat, vezmu si něco určitě, ještě bych ale potřebovala ty sololitový destičky na obrázky a ty paní nemá, myslela jsem, abych nemusela platit poštovný, ale nevím kde, nevíš ty o něčem, nebo v HOře, není něco, zaes abych objednávala jen ty destičky, tak to poštovný vyjde dráž :astonished:
30. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
holky zítra jdu k novýmu zubaři, tak na mě myslete, je to ten známej mladej kluk, mají 2 malý děti, je hodnej, ale asi i jak ho znám, tak je mi to trapný, bojím se,on to ví, ale..hned budu chtít injekci, a až uvidím že mám ubu plnou plomb, prostě se bojím, mám to už asi vsugerovaný, kéž by mi ten strach odstranil :sweat_smile: asi se ho zeptám na rovnátka na starý kolena budu nosit, jestli to pomůže, jka mám křivý zuby, ta moje dr předtím byla ráda, když jsem odešla z ordinace, měla mě asi plný brejle, jakej jsem byla strašpytel, tenhle kluk je hodnej, tka se ho zeptám..

tak a jdu odsávat ach jo...
30. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno, tak já jsem doteď courala ve městě a jsem pěkně vymrzlá, už je to holt ten podzim se vším všudy..

Sim: no taky jsme jí dělali s láskou :slight_smile: a to jsme ještě nevěděli, že si budeme muset odtrhbnout od huby a rozdělit se :grinning: :grinning: :grinning: jsem ráda, že chutná, recept napíšu do IP, to si na mobilu přečteš, ne?? Je to strašně jednoduchý..já bych to mohla jíst deně :slight_smile:

Jani: tak ať je Kačka brzo v pořádku, nechci být posle zlých zpráv, ale tohle počasí..to to zas začně, takobvé ty rýmy, nachlazení...apod.
Jinak já už mám objednáno :slight_smile: a paní dokonce jezdí každý týden do Hory tak mi to prý i přiveze...pokud si něco vybereš, napiš tam do objednávky teřba mé jméno a KUtná Hora, já se s ní spojím, že ti to vezmu (tj,. ať to přiveze taky), ale už nevím, nevím, kdy se do KO dostanu, tak by sis třeba musela nějak přijet, kdybyste jeli třeba na výlet nebo tak. Už včeras jsem byla z řízení trochu nesvá a bude hůř...ale určitě pojedeme s J. aspOň do Phy přes KOlín, tak to bych tě snad zastihla...
30. zář 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
a ty destičky...tak to nevím, zatím nemám moc echo tady v okolí, že by je měli... :frowning2:
30. zář 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
ok mrknu díky! chtěla jsem se ještě zeptat, ty špachtle od nanuků ty bys mi nemohla splašit nějak? koukala jsem na to a jsou z toho fakt pěkný obrázky, zkusila bych to, ale zase to nikde nevidím :astonished:

jinak zima je, je hnusně, odpo půjde kačí na chvíli snad s babí ven at se vyvětrá, ale je už fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Jani? já je brala včera, ale paní už neměla , dala mi posledních pár, ale určitě zas bude někdy mít...Já bych ti pár dala, ale nevím, kolik jich budu potřebovat, teď budu dělat ZOO a to bude dlouhatánský...ale když zbydou, budu na tebe myslet.
30. zář 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
aha tak já jí zkusím napsat a zeptám se jí jestli je bude mít..pořád s něčím otravuju vid? ale nějak mě to nadchlo a chci to zkusit, výsledek nezaručuju ale :grinning:
30. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jani: nějaký výsledek určitě bude...no možná bych pro začátek volila opravdu raději míň věcí na zkoušku...protože je fakt, že někomu něco nejde a zase něco jiného mu jde úplně bezvadně...
Já ti mohu na zkoušku nabídnout:
- jedno lepidlo na ubrousky (mám jich víc a teď spíš "sprejuji")
- cca 20 těch špachtlí (odpočítala jsem si, tyhle mi zbydou, sice bych z nich něco vymyslela, ale s tím časem to bude horší a horší, tak by mi stačili dokoupit pak až je budou někde mít
(tím neříkám, aby sis něco neobjednala, ale když to zkusíš, tak uvidíš, co půjde a co třeba ne apod.

Ta sololitová destička je super v tom, že se to dá opravdu skvěle zažehlilt a nevzniknou žádné zkrabatěliny...
30. zář 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
jani - pokud budeme objednávat od Brýdové, tak ta tam špachtle má 100ks za 30,-
30. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Anebo tak :slight_smile: já teď jsem docela dobře zásobená, měla jsem u ní teď objednávku za 1500,- :confused:
Ale třeba se při další objednávce taky přidám, ať je to poštovné co nejmenší.

Jani: pokud to dáte s marlan dohromady třeba u Brýdové, tak ta má rámečky, ty destičky, všechno, takže by si to měla vše v jednom....a přišlo by ti to domů...jak chceš (já totiž fakt nezaručím, kdy se do KOlína dostanu a nevím, jak ty máš možnost dojet do Kutný Hory..

Já jsem s paní domluvená na příští středu u nás v Hoře.

a jdu dělat ježečka na poznámky nad komodu :slight_smile: :grinning:
30. zář 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
jani, jestli chceš, tak se můžeme domluvit a třeba příští týden udělat dohromady objednávku buď u brýdový nebo na svetcz
30. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jéé marlan, kdybyste dělaly tu objednávku na svetcz, vzala bys mi kdyžtak:

2x stojan na ubrousky Katalogové číslo : 830265-STOJAN4

http://www.svetcz.com/index.php?strana=predmety&druh=stojanek (je to ten do oblouku, 44,-)
30. zář 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz
holky mrknu na to, Reni jsi zlatíčko :dizzy_face: ted jdu hodit vanu, kačí je venku s babí tak toho využiju :grinning: papání mám hotové, tak mám chvíli klid, pak mrknu, mě je to celkem jedno, kde to objednáme, hlavně že tam bude co chci já..

Reni- s tím časem máš pravdu, a nechci tě zatěžovat, řídit bys už stejně neměla, takhle si to objednám a přijde mi to a nebudu ani na nikom závislá- víš jak to myslím, díky za nabídku, ale máš ted dost svý práce, tak tě nebudu ještě zbytečně otravovat já...jdu dělat ježečka a hod pak foto, ju? :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jani: užij si vanu :slight_smile:
Jsem ráda, že si to pochopila, taky jsem t onemyslela nějak zle, ale fakt bych nemohla zaručit, kdy bych ti to dovezla...ale jinak neotravuješ :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz
to je jasný, ale to lepidlo bych si od tebe klidně koupila i ty špachtle jeslti teda máš :wink: už koukám na ten svět, mají rámečky, i sololity, ale ještě jsem se ke špachtlím nedostala jestli je mají i tady.
30. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Jani: jasný :slight_smile: já myslela, že ti ty věci dám /mám asi tři lepidla a aspoň si to zkusíš a mě tady nezaschnou/ a ty špachtle taky...na tom neschudneme, i když... :grinning: :grinning: (až pak nebude na lipánka, tak se připomenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz
ok :grinning: já ho ukradnu Kačí :grinning: tak tam čučím ale ty špachtle tam asi nemají teda, to mě štve, pže tam jsou dobrý věci, kdybysme si všechny z toho objednaly a tohle zrovna tam není, zkusím asi pak napsat ještě tý paní z MMB jeslti je nebude mít a jeslti nepojede náhodou do kolína a uvidím, objednávat si špachtle asi nemá cenu :confused:
30. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
tak už jsem špachtle našla, 100ks asi 80,- a jsou tam i návody pro tatary, je to hezký, a dělá to tam malá holčička, tak to bych taky mohla zvládnout, ne? :grinning:
30. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
Jani,ze to zvladne mala holcicka,neznamena,ze ty taky :grinning: Podle me tyhle veci nejsou ani tak tezky jako je to o trpelivosti a peclivosti,ja bych rada tvorila,ale vim,ze nic neudelam poradne anebo je mi lito investic,takze to na tom u me krachuje... Ale pak az budou mit deti svuj pokoj,tak taky neco zkusim,ale hlavne se tesim,az budu tvorit s detma,malovat a tak... Haleluja,Paja nam dnes pritopil,to se hned lip zije :slight_smile: Jo a ta prace - je to financni poradenstvi,ja to delat nechci ikdyz se na tom asi da slusne vydelat,ale ja na to nemam.Pokud ale chces,tak ti dam na pani kontakt,ona ti povi vic.Jdem uspavat,tak kdyby nahodou,tak dobrou
30. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
Jo a jeste ke tvoreni,me spis laka uprava fotek,jen na ten photoshop jaksi nejsou penizky,az budu mit net,tak musim ocihnout nejaky free programy nebo neco kvalitniho,ale max do 2 tisic.Taky digiscarpbook pak chci zkusit... No jen ten internet,ze?
30. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
Terca spi,ja ne :slight_smile: kde vsichni jste? Jeste ke sraziku - Ytu,ja cumela jak Martinek nadherne opakuje,mam dokonce pocit,ze i bez sislani krasne rekl Terezko,to fakt ziram.Terca mluvi uplne jinak,zasadne neopakuje.Najednou proste prijde s novym slovem,ktery slysela treba pred tydnem,ale abych ja rekla treba auto a ona se to pokusila zopakovat,tak to se stalo asi jen u slova helma,jinak ne.Marta je fakt sikula! A krasnej!!! Marky a Samickovi ty vlasky taky slusi,mozna vic jak ta hola hlavicka a to je u me pochvala nad pochvaly :grinning: Je a mrzi me,vubec mi to nedoslo,ze jsem ti nepogratulovala osobne :frowning2: jsem to trubec,uplne jsem zapomnela :frowning2: jdu cucet na telku a zehlit,Berous je zas v lese,tak mi aspon nebude kecat do programu.Caute deucata
30. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Sim: to máš naprostou pravdu...ty investice nejsou zrovna nejmenší, teda já když to spočítám, tak v tom mám dobrých 5litrů (ale naštěstí mě to neopouští a i když se třeba něco nepovede, nevzdám to :slight_smile: by mi J. dal :grinning:
ale je fakt, že mě to baví...i vymýšlet apod. trochu deformace.
Já taky dělám na těch scrapbook (dělám to v GIMPu a ten jsem stáhla zadarmo), je na to už spiusta vychytávek, ale na to už nějak nevyzbývá čas..Bertol si s těma fotkama apod. umí pohrát víc :slight_smile:

my tu měli známýho, dala jsem si dvě malý skleničky vína :slight_smile: ale psst...
30. zář 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Caukyyy .. super srazik. Jen me mrzi, ze jsme museli tak brzy odkvacit.

Pri ceste k autu jsme ztratili dudlik :( ty brdo ... takovej rev a vztek co predvedl v aute jsem jeste nezazila. Jsem myslela ze zeslim a nekde se vybouram. Se uplne zalykal vztekloun jeden. Doma pak usnul do minuty :slight_smile:

Simi ... jedna z verzi photoshopu je uplne zdarma ;) a v cestine! Tady je odkaz http://bertoletka.blogspot.com/2009/06/photoshop-bez-instalace-zdarma-v.html
Ja na nem delam denne ;)

Teda, tady se rzjizdi kreativni diskuze;) no me by podnikani v tomle smeru moc bavilo, ale jako se vsim - chtelo by to napad ;)

Preji vsem krasny vecer a dobrou noc
30. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Je Reni ... kde najdu na mmb tu pani s vytvarnem? Taky nakouknu ;)
30. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Aha ... pockejte najdu jiny odkaz
30. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Tak nasla jsem v anglictine. Ale urcite kdyz budete hledat, da se najit i v cestine, nebo si tam pak cestinu dostahnout.

http://rapidshare.com/files/164260953/PhotoshopCS4Portable.rar

nebo tady

http://www.megaupload.com/?d=6Q8EHFTZ

Nebo pak jeste v italstine :slight_smile: na ktere pracuji ja :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ju,Berti,ty jsi zazracna.To asi dotahnu comp k tatovi a hned zacnu stahovat :slight_smile: a ten scarpbook je program ke stazeni nebo na tom delas on-line? Ja miluju krasny fotky,ale moc mi nejdou,tak je chci vylepsit :slight_smile: na scarpbook v realite bych asi nemela trpelivost,ale na PC jsem schopna prosedet celej den i bez netu. Jo malem jsem zapomnela - Heli,ten Zehunak se lovi 19. - 21.10.09 :slight_smile: tak se budu tesit,ze se tam uvidime!
30. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Sim.... na tom phot. se da delat krasne i ten scrapbook. Kity (papiry a doplnky) stahuju kazdy den z ruznych stranek - super prehled vsech freebie je na http://digifree.blogspot.com/ Stahnuty slozky pak rozbalis, na photoshopu si vytvoris rozmer straky jaky chces a pak uz tam jen mysi pretahujes ze slozek papiry, obrazky, fotky ... a upravujes jak chces - stiny, pisma ....

Ja jsem driv pouzivala primo program na scrapbbo ale tenn phots. je lepsi - vic moznosti.
30. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Jdu chrnet. Dobrouuuu
30. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.