• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Berti,jukla jsem mobilne (jak jinak) na tvuj blog a je uzasnej! Mas moc pekny napady - nevim proc,ale dostaly me ty kytky z petek :slight_smile: takova jednoducha vec,co cloveka vubec nenapadne a jak to vypada krasne! jen jedna vec je spatna,potrebovala bych 10x vic napadu,fakt me uplne mrzelo,kdyz jsem dosla na konec :frowning2: Jen tak dal,ja se asi do tvoreni ve velkem nepustim,ale libi se mi to prohlizet a rikat si,ze to jednou taky zkusim :grinning: Jo a ta kuchynska nastenka je moc pekna,o scarpikach ani nemluvim.Fakt pekny,uz se tesim,az si to prohlidnu na PC,pze ten mobil je k prdu.Jdu taky chrnet,rano jedem do toho klubicka a to musim nejdyl v osm vyrazit,tak brou noc
30. zář 2009 ve 23:23  • Odpověz
Drý ráné, teda čučím, co tu bylo ještě za noční "sejšn" :slight_smile: :grinning:
Tak já možná taky zkusím i ten Photoshop :slight_smile: ten Gimp je sice taky dobrý, ale člověk se s ním musí naučit, jinak je to strašně složitý (komu ho doporučím, ten z toh dvakrát nadšený není...)

Berti: hned jdu najít ID na paní a písnu :slight_smile: a jdu taky juknout, co máš nového na stránkách, šikulo!
1. říj 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz
Berti: fakt super stránky :slight_smile: vydržela bych tam čučet do aleluja, jen musím za půl hoďky vyrazit na pochůzky, pak si k tomu zas sednu!
1. říj 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
ahojda,

reni - já taky používám GIMP - zprvu jsem na to čuměla jako tele na nový vrata, ale pak jsem objevila knížku a na Vánoce už vytvořila kalendář, což mi připomíná, že bych se měla vrhnout pomalu do nového

berti - kráááááása, už se na to tvoření těším, ale je to opravdu návykový :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
no holky tvořitelky co? :grinning:

já mám srdce v krku, asi se přestěhuju na záchod, jdu v 10 k tomu zubaři, ale beru si sebou kačí a mamku, ale bojím, vybrala jsem si ho, že je hodnej celkově a stejně mám strach ach jo.. :astonished:
1. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
marlan: já ho taky používám už běžně (občas se třeba u něčeho seknu, ale vždycky to nakonec nějak vykoumám, nebo najdu, knížku teda nemám, ale může to být dobrý pomocník). Ono se to chce naučit, jako se vším, ale v o jsem se setkala, tak ten Photoshop je prý jednodušší a přehlednější, tak nevím. Když bude čas, zkusím a porovnám (jinak já můj první kalendář udělala ve wordu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale to teda bylo).

jani: to zvládneš!!
1. říj 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
jani - tak doufám, že jsi to zvládla a vše bylo OK, jinak co zkusit třeba kineziologii - že by tě toho děsu ze zubaře zbavili................
1. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
holky taky jsem doma, jen se na mě kouknul, a už mám 3 návštěvy, jdu na rentgen za prvé, pže jak mám všude plomby, tak vidí kulový, což jsem u mý zubařky předtím nezažila, nikdy jsem na RTG nebyla, bude mi předělávat zuby..dál jsem objednaná k dentistce, ta tam chodí, nezeptala jsem se teda co to stojí, ale sestřenice byla v Pze a platila asi 500,- tak počítám tak nějak a pak jdu k dr na konzultaci, prý mi všechno vysvětlí, to je jiný kafe, je fakt hodnej, jo a hned na úvod mi řekl, že mi musí vytrhnout zub, že mi dá injekci že to nebude vůbec bolet atd..tak mám radost, ale povídal si se mnou co a jak, to vůbec neznám :astonished:

holky nejdete někdo do ovečky na zahájení odpo?
1. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
jo Marti a ta kineziologie by možná nebyl špatnej nápad, to dělají i tady v Mozaice vid?
1. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahooooojkyyyyyy,
hlásím se z domova (našeho domova). Před chvílí nám připojili net, takže tu už budu častěji.

Zatim nedočítám, to víte, je tolik stránek, ne který se potřebuju mrknout, že nějak není čas.

Jinak Robíček z angíny ještě není venku, pořád má v krku afty a dneska jsem koukala, že se mu dostaly i do pusinky. Potírám mu pusu tou fialovou vodičkou, takže je pěkně barevnej.
Do toho mu rostou zuby, snad všechny horní, takže máme probrečený dny i noci. Zabírá mu ale Calgel, jen je problém, než mu ho namažu. Začal se mnou spát i v posteli, protože to je jediný způsob, jak se vyspat.

Pokusim se večer dočíst, ať jsem v obraze, co se tu probíralo.
1. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahojky Veru, to je škoda, zrovna ted byl srazík, my teda nebyli, i když vy byste asi taky nešly jeslti malýmu není dobře, vid? to to trvá ale..gratuluju k netu, to máš radost, co? tak se těšíme, že tu budeš častěji :dizzy_face: a malýmu pusinky :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
ještě jsem zapoměla chválit kačí když už trpím samomluvou, tak hezky spinkala, dávala jsem si jí k sobě až v půl7 a to už teda vstávala, asi zázrak, takhle kdyby to bylo pořád :dizzy_face: za to dopo byla hysterická unavená, ale jak ječela, vztekala se, jsem myslela že jí šoupnu pod vodu..ted spí a je klid, pádím, vařím brambory
1. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj Jani, no neboj se, budu tu zase nalezlá jako dřív. Radost mám, už jen z toho důvodu, že budu zase ve spojení s plno lidma.

O srazíku jsem věděla, psala mi Renča, ale malej chodí kolem poledne spát a navíc teď stejně nesmí do kolektivu, aby neroznášel bacily.

Jo a ještě novinka. Robin už udělal sám 3 kroky bez držení, ale je to asi 4 dny zpátky a od tý doby nic. Ale on se časem pustí :wink:
1. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
to je super, je to šikula, počkej až bude lítat, budeš chtít aby zase lezl :grinning:
1. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jé ahoj Veru :slight_smile:

Tak to je super, že už máte zase internet :slight_smile:

Koukám, že prďolka si vybírá vše najednou. S angínou se už teda popral, ještě ty afty...no musí to být hrozné všechno takhle dohromady, ještě zoubky...tak ať brzo vylezou a nezlobí.
A gratulujeme k prvním krůčkům :slight_smile: teď už to půjde jak po másle.
1. říj 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Renat - no řekla bych, že se mu teď zase nechce chodit a jak píše Janča, tak já si uvědomuju, že pak ještě budu vzpomínat na časy, kdy jenom lezl :grinning:
A co ty? jak se cítíš? Už jen měsíc viď?
1. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Veru: jen tomu nechej čas... :wink: za chvíli bude běhat jakoby nic..je opatrný, začíná pomalu a s rozmyslem :grinning:
Jo jo u nás se to nějak blíží ke konci, no cítím se pořád hodně dobře, je mi fajn, užívám si to. Samozřejmě mě občas chytne nějaký ten neduh (pálení žáhy, brnění, funění), ale to k tomu prostě patří...
Na porod ještě nějak nemyslím, nebo to spíše vytěsňuji (kecám, pořád něco dělám, tak není čas :grinning: , ale už si občas představuji, jaké to bude, až tu malý bude...atd.
1. říj 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
veru - ahoj, to je dobře, že už zase budeš online

neplánujete některá pořízení nových bodýček? já zjistila, že s dlouhým rukávem jich moc nemám, tak asi budu dokupovat tady (s tou značkou jsem naprosto spokojená), tak kdyby se některá chtěla přidat, můžeme to vzít při jednom (ale i jinak mají solidní poštovné 50,-)
http://www.znackydetem.cz/home.aspx
1. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Renat - já na tom byla stejně, na porod jsem nemyslela, prostě jsem věděla, že až to přijde, tak to přijde a počítala jsem s bolestma, takže jsem měla pohodový porod. Jinak jsem se taky snažila zabavit, ale často jsem myslela na to, jaký to bude, až budeme tři a hlavně jsem byla strašně zvědavá, jak bude Robin vypadat :slight_smile:
Užívej si ty poslední týdny a hlavně hodně odpočívej a snaž se spát co to jde, pak se už nechytáš :grinning:
1. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Marlan - tyhle bodýčka mají i v Kačence, teda tuhle značku, mají nové, ale dražší než na netu. Jsou fakt krásné, možná že bych se přidala a aspoň dvě si vzala.
1. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se k vám jdu zase kouknout na návštěvu.
Právě jsem si dodělala toasty a k nim baštim broskvovou přesnídávku,manmka :grinning: Doma mi to tu všechno spí.Táta nám vyměil práci tak je kaput,odjížděl ráno o půl jedné.A já jsem z dětí za dnešek kaput.Shodili mi konzoli v ložnici,malej vyhrabal krb,vylil kýbl,poshazoval rámečky a spoustu dalších věcí.

Renat:koukám jak ti to hezky utíká :wink:
1. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
verca - já vím, mají je i v junioru, taky dražší a nikde nemají takový výběr, zítra by do toho shopu měli dodat nějaká nová, tak začátkem příštího týdne bychom to daly dohromady, Helča bude taky objednávat

teret - no, to bych byla hotová taky, jsou to ďáblíci, koukám
1. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Teret - tak to bych asi zešílela, máte doma teda pěkně živo viď? Hlavně aby se děti zklidnili, až se narodí to maličký :wink:

Marlan - večer až budu mít klid, tak pořádně zkouknu ty bodýčka a písnu ti do IP, jaké bych chtěla ju
1. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš holky já se zblázním, dám vám kačku na výchovu nechcete, je tak vzteklá, to je na palici, ale můžu jí mlátit, a když prostě chce, tak ječí, dneska ve Futuru chytla psinku a válela se tam po zemi, co mám jako dělat? vříská ted se válí po koberci, řve, myslíte že mě baví jí pořád mlátit, to je taky na prd, ale je hrozně vzteklá, děti praští jedna dvě, nás teda taky, z kočárku utíká když jde pěšky a chci aby šla jinam, tak se vzteká škrábe kouše fakt na boudu, ted kdyby bylo malý, ta by ho asi vycvičila chudák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teret- vím jak se cítíš :grinning:

mar- já nebudu objednávat, ale počkám na tvořeníčko z toho světa bysme mohly a kdy ty bys chtěla?
1. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
Cauves, haleluja, Verca je zpatky :slight_smile: My dopo v tom klubicku,Terca uz se zaclenuje do kolektivu,ale tancuje porad solo :grinning: dneska malovala hrozen vina,budu ji muset nejaky vodovky poridit domu,moc ji to bavi.Ta zla holcicka nas tam zas vsechny pomlatila a pak s maminkou zase obe s brekem odesly,fakt des,ale ta zenska si za to muze sama.Kdyz ji reze (rezala) od rana do vecera,tak je jasny,ze to dite bere biti jako beznou soucast zivota a mlati ostatni. Terca od ni dneska dostala panenkou do hlavy,chudinka jen zirala,ale jednomu chlapeckovi prokousla ruku!Proste po nem skocila a kousla ho do ruky mezi ukazovak a palec,az mu tekla krev.Takze jsme tam s maminkama dohodnuty,ze jestli jeste jednou prijdou,ze je tam proste nepustime,ze uz nechcem,aby se tohle opakovalo.Je to tam fakt super,ale tohle je hruza! Mam dneska stridave super hlad a super nechut,jdu si dat caj,treba mi to ten zaludek srovna. Mar,mne se to bohuzel nezobrazuje,takze my se s objednavkou nepripojime,ale taky musim nejaky bodynka splasit.Mame 2 bile a pak jen s kr.rukavem.Mejte se a hezky zbytek dne.
1. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Teda holky, to je tak milý, že mě tu takhle hezky vítáte. Normálně mě to dojímá, fakt :sweat_smile:

Jani - tak to máš asi hodně těžký s Kačenkou viď. Tak se zkus zeptat třeba na netu v nějaký poradně, co s ní? Já bych si taky nevěděla rady. Mě stačí, když malej začne vyvádět, ale teď vím, že je to zoubkama, takže mu nemůžu ani vynadat. Ale včera jsme byli na hřišti u nemocnice, houpu ho na houpačce a když jsme odcházeli, tak se jí nechtěl ani pustit a pak šíleně řval, ale šli jsme. To jsem ale odbočila. Já njevim, co bych na tvým místě dělala. Možná bych jí zkusila prostě zavřít do pokojíčku a nebo dala doma na prdel a pak jí posadila do kouta a nechala vyřvat. Tohle je opravdu těžký no, ale myslim si, že tímhle si asi projde hodně dětí. Je to takový blbý období, zkoušejí, co si můžou dovolit.

Sim - jak jsem pochopila, chodíte asi do nějakýho dětskýho klubu viď. To je dobře a je to fajn, že něco takovýho je pro tyhle mrňata :wink:
1. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
já jí neplácám jen tak, když fakt zlobí tak ale jo, je to pěknej nápor na nervy, nebo jí nechám vyvztekat, ale když leží a mlátí sebou, tak se bojím aby si ještě něco neudělala, ale nemlátím jí zase tak často a taky je mi to vytýkkáno, aby nám nepřerostla přes hlavu a za chvíli nám nenabila hubu..

sim- pro tu mamku to taky musí být těžký, a jka to víš že jí mlátí pořád, to říká taky asi neví co má dělat, ne? asi chudák chce aby chodila mezi děti na jednu stranu jí chápu ale je to blbý že bije děti takhkle hodně, tomu taky rozumím, jsou to syčáci ty děti některý no doufám, že to u nás přejde, ale prý to samý dělal jindra já byla hodná a jsem doted,, že? :grinning:
1. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
ted je zase jak mílius chce se mazlit a začíná teda pěkně povídat, ted říkala že je táta v práci, to je krásný :dizzy_face:
1. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
teda je to síla, co? Kryštof se taky dovede vztekat, ale tak hrozný jak s Kačkou to zatím nemáme

jani - tak příští týden bych se u tebe mohla stavit a daly bychom to tvořeníčko do kupy (nemůžu v pondělí)
1. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Jani - to je pravda, že děti by se neměli mlátit, ale my jsme teda jako malí taky dostali výchovnou přes zadek a jsme normální :grinning: Rodiče jsme nikdy neuhodili a pořád si jich vážíme a máme před nima respekt.
To je hezký, že takhle povídá a mazlí se, na to se taky těším.
Robin už občas přijde, položí si ke mě hlavnu a tulí se a nebo když jsem na gauči, tak mi nosí pořád hračky a vždycky řekne to svoje NA. Teď se naučil říkat Jéé, takže když se mu něco povede, tak sám nad sebou žasne :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.